Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sobota 10 listopad, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10025)

Arked 11.11.2018 06:51

Była ręka ale zbyt kiepsko to widać na powtórkach. Sędziowie nie podjęli ryzyka.

Forma jest jaka jest nie przez brak zaangażowania czy wypłat. Nie da się być w szczycie formy fizycznej nonstop. W ostatnim okresie mamy w tym względzie lekki dołek, który był łatwy do przewidzenia. Po prostu musiał nastąpić patrząc na to jak wyglądaliśmy od 1 kolejki.

szprotson 11.11.2018 07:11

brawo.
Remis by bolał...

Czy była ręka? sędzie nie odgwizdał więc uznał że nie.
Zagłebie zagrało Wisłe ze Piastem, powinni wyjechać z 5.
Wnioski po meczu :
Maciek Skorża dałby duzo za takiego pilkarza jak Zdenek. Wczoraj podwajany, czasem potrajany a udawalo mu sie pilke utrzymac czy zgrać. Imaz mi sie podobal pod koniec bo widac ze gral dla druzyny (vide głebokie powroty) Boguś zagrał swoje i tak samo swoje od jakiegos czasu gra...Bartkowski. Powiem tak - ten chłop nic nie daje druzynie. Nic.

Levis88 11.11.2018 07:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1517854)

Nawet bez minimalnego kontaktu opanował by piłkę, nawet lepiej by mu do przodu poszła a nie pod nogę.
Odgwizdanie tego było by kontynuacją s....ysynstwa odgwizdania karnego w naszym polu karnym gdzie typ z Lubina sam wszedł pod wyskakującego Wasyla.

BlurgH 11.11.2018 07:45

Wychodziłem ze stadionu z mieszanymi uczuciami.
1. Przy Hymnie miałem ciary....
2. Przy stanie 2:0 byłem w euforii
3. Do końca pierwszej połowy chciałem rzucać paniami lekkich obyczajów, ale siedziałem na Vipach ;)
4. W drugiej połowie chciałem pogryźć krzesełko
5. Na koniec uszło ze mnie powietrze...
Generalnie - wychodziłem zadowolony, ale niesmak pozostał ;)

Czy tylko ja mam wrażenie, że środek pomocy gra "niechlujnie" ?

Arkadiusz.Czerepach 11.11.2018 09:30

VARowcy to chyba tak z respektu dla legendy Brożka ;)

szkoda że Kort i Boguski się zabawili w Pawła (nie)wykorzystując swoich 200% okazji (sam na sam)


ale trzeba przyznać że Hładun miał dzień konia , chyba lepszy niż Buhalik w Poznaniu...

wiertar 11.11.2018 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1517856)
To była ręka Boga! :lol:



Ruchu nie było ale to sie kwalifikuje pod błąd techniczy i bramka nie powinna być uznana. Ale suma sumarum wyszliśmy na 0, bo jeśli takie karne mają gwizdać to ja przepraszam bardzo.

Cos pomieszales .

Obecne są takie wytyczne (pojebane) że jak przyjmujesz piłkę w polu karnym i piłka odskakuje ci tak że trafiasz we własną rękę jest to uznawane jako błąd techniczny i w takiej sytuacji NIE GWIZDA się rzutów karnych. Czy li podejrzewam że w tym wypadku było podobnie Brożek polskim błąd przy przyjęciu dotknął piłkę ręką nieumyślnie więc według wytycznych ręki nie ma

brylant17 11.11.2018 10:15

Tu powinno być 4:2 albo i 5:2...można teraz gdybyać co by było gdyby...liczą się 3pkt

mitmichael 11.11.2018 10:56

Bardziej ewidentny bład sedziego przy karnym niz przy sytuacji Brozka, ja tam nie widze z tego linka z twittera by go pilka musneła, moze w Lidze+Extra lepiej pokaza ta sytuacje. Ogolnie powinnismy tutaj wygrywac po pierwszej polowie 4-0, walnac prosto w bramkarza kazdy potrafi, ale dobic rowniez prosto w bramkarza to juz jest sztuka do tego dochodzi sam na sam Korta, spieprzył strzał konkretnie a z Hladuna boga zrobili, smiech. Zagłebie nic nie grało, bramka z karnego, ktorego byc nie powinno a do tego samoboj ale sami moglismy sobie pluc w twarz. Wspaniała koncowka, juz straciłem nadzieje na bramke a tu taka niespodzianka, jezeli dla takich bramek wrocił Brozek to niech siedzi jak najdłuzej.

Lemoniadowy Joe 11.11.2018 11:09

Dobry nasz mecz tylko ta nieskuteczność remis byłby bardzo niesprawiedliwy.

Jestem mocno zbudowany postawa naszych piłkarzy na pewno zaległości maja wpływ czasem na nasza postawę meczach ale nie widzę możliwości aby świadomie ktoś tu odpuszczał.

Dotrwać do zimy i oby po kogoś zgłosił sie chętny na transfer za kilka milionów złotych.

regan 11.11.2018 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1517866)
Cos pomieszales .

Obecne są takie wytyczne (pojebane) że jak przyjmujesz piłkę w polu karnym i piłka odskakuje ci tak że trafiasz we własną rękę jest to uznawane jako błąd techniczny i w takiej sytuacji NIE GWIZDA się rzutów karnych. Czy li podejrzewam że w tym wypadku było podobnie Brożek polskim błąd przy przyjęciu dotknął piłkę ręką nieumyślnie więc według wytycznych ręki nie ma

Ty cos pomieszałeś. Nie ma takich przepisów, że jak masz korzyść, po dobicu piłki ręką po złym przyjęciu (a widać w tym przypadku jak byk, że jakby nie obiła się od ręki to by mu wyleciała do zewnątrz na gorszą, lewą nogę i miałby gorszy kąt do uderzenia), to nie ma przewinienia.
Nie zakłamujcie rzeczywistości, bo jakby tak Wisła straciła bramkę zwłaszcza w meczu z Legią to byście memy robili w stylu jak Legia nie może to sędzia pomoże ;)

spirit 11.11.2018 11:20

Ręka ewidentna, na powtórce (tej z twitta) widać, że piłka zmieniła w pewnym momencie kierunek lotu . W pewnym momencie = po kontakcie z ręką Pawła.

Karny dla Zagłębia "z tylno-dolnej" części ciała.

Ronaldo 11.11.2018 11:20

Dobrze się oglądało te stwarzane sytuacje,przypomniały się stare dobre czasy.
Brożek klasa,Bartkowski perfekcyjne dogranie,asysta stadiony świata (Beckham,Figo nie powstydziliby się takiej asysty)

Duże nadzieje wiążę z powrotem Hailovicia.

fansorina 11.11.2018 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ronaldo (Post 1517875)
Dobrze się oglądało te stwarzane sytuacje,przypomniały się stare dobre czasy.
Brożek klasa,Bartkowski perfekcyjne dogranie,asysta stadiony świata (Beckham,Figo nie powstydziliby się takiej asysty)

Duże nadzieje wiążę z powrotem Hailovicia.

Zapomniałeś o perfekcyjnym wyskoku w finalnej akcji Tosika! Brawo Paweł, darmowe piwo od Wasyla pewne :)

fqqs 11.11.2018 11:30

Może Brożek wchodzący jako dżoker na ostatnie 20 minut trudnych meczów się nam jeszcze przyda? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale może jeszcze półtorej roku pogra.

rokfor 11.11.2018 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1517873)
Ty cos pomieszałeś. Nie ma takich przepisów, że jak masz korzyść, po dobicu piłki ręką po złym przyjęciu (a widać w tym przypadku jak byk, że jakby nie obiła się od ręki to by mu wyleciała do zewnątrz na gorszą, lewą nogę i miałby gorszy kąt do uderzenia), to nie ma przewinienia.
Nie zakłamujcie rzeczywistości, bo jakby tak Wisła straciła bramkę zwłaszcza w meczu z Legią to byście memy robili w stylu jak Legia nie może to sędzia pomoże ;)

Ja nie wiem, czy coś takiego jak "korzyść" w przypadku zagrania ręką, jest w ogóle rozpatrywane w przepisach. Może i powinno, ale wydaje mi się że nie jest, choć mogę się mylić.

JudasPriest 11.11.2018 11:54

W derbach Trójmiasta był karny dla Arki po podobnym zagraniu

swiety37 11.11.2018 12:02

Zerknijcie na sytuację Kudły w meczu Płocka z Sosnowcem (przed polem karnym zatrzymał piłkę ręką, ale na szczęście dla niego: wcześniej dosłownie musnął piłkę głową/grzywką). Tam zastosowano ten sam przepis co przy golu Brozia.
Bardzo mi się dzisiaj podobała asekuracja. Kostal, Imaz i przede wszystkim Boguski (dopóki miał siły) bardzo fajnie potrafili załatać dziury jak Pietrzak lub Bartkowski zapędzali się pod bramkę Zagłębia.
A Kort może i nie jest w formie z lipca/sierpnia, ale i tak jego gra bez piłki jest dla nas niezbędna.
Wie ktoś co z Bashą?

A i Wasilewski + Arsenić >>> Wasilewski + Sadlok. Pietrzak chyba zagrał najlepszy swój mecz od momentu powołania do Reprezentacji.

czaro 11.11.2018 12:15

Tylko niechlujnej grze zawdzięczamy to, że ten mecz nie był rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Dwie setki Korta i byłoby po wszystkim. Piszę o nim, bo jego sytuacje irytowały najbardziej, on sam podjął w tym meczu kilka fatalnych wyborów, ale i tak chyba nieco rozbudził się w porównaniu do tego, co było ostatnio.

Dziwnie gra nasza drużyna. Robi akcje z niczego, grając na granicy ryzyka, ale często te ryzykowne podania nie wychodzą i wówczas sprawia to wrażenie niechlujstwa. W szczególności do takiej gry nie nadają się nasi boczni obrońcy.

Bramki stracone - pechowe. Bramka zwycięska - fartowna. Ale króla się nie sądzi, król jest jeden, ma sto lat i trochę człapie, ale jak przyjmie i uderzy, to wychodzi na to, że wciąż jest lepszy od tych młodych i zdolnych.

Moim zdaniem fajny mecz Ondraska i Boguskiego.

Nie wiem, ile kosztuje bramkarz Zagłębia i czy gra tak, jak wczoraj na co dzień, ale jak już sprzedamy tego naszego Lisa pola karnego za miliony euro, to moglibyśmy przeznaczyć to, co zostanie po spłaceniu długów właśnie na tego chłopaka ;)

wiertar 11.11.2018 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1517873)
Ty cos pomieszałeś. Nie ma takich przepisów, że jak masz korzyść, po dobicu piłki ręką po złym przyjęciu (a widać w tym przypadku jak byk, że jakby nie obiła się od ręki to by mu wyleciała do zewnątrz na gorszą, lewą nogę i miałby gorszy kąt do uderzenia), to nie ma przewinienia.
Nie zakłamujcie rzeczywistości, bo jakby tak Wisła straciła bramkę zwłaszcza w meczu z Legią to byście memy robili w stylu jak Legia nie może to sędzia pomoże ;)

Z tym bym się kłucia że.mial korzyść z tym zagraniem ręką. Piłka daleko by nie odskoczyła. Myślę żeby doskoczył do niej i uderzyl

bódyń 11.11.2018 12:24

Pewnie by uderzyl ale o bramke byloby ciezej.

Reka byla jak nic.

W jednej powtorce widac i nie ma dwoch zdan. Tu sedzia dal ciala na nasza korzysc.
Ciekaw jest co powiedza o karnym bo jak dla mnie nie bylo.

rokfor 11.11.2018 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1517882)
W derbach Trójmiasta był karny dla Arki po podobnym zagraniu

Tamta sytuacja była zupełnie inna, w obecnych przepisach duże znaczenie ma to czy piłka od razu trafia w rękę, czy dopiero po przyjęciu.

rokfor 11.11.2018 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1517887)
Pewnie by uderzyl ale o bramke byloby ciezej.

Reka byla jak nic.

W jednej powtorce widac i nie ma dwoch zdan. Tu sedzia dal ciala na nasza korzysc.
Ciekaw jest co powiedza o karnym bo jak dla mnie nie bylo.

Ja jestem ciekaw co powiedzą o ręce.

wiertar 11.11.2018 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1517887)
Pewnie by uderzyl ale o bramke byloby ciezej.

Reka byla jak nic.

W jednej powtorce widac i nie ma dwoch zdan. Tu sedzia dal ciala na nasza korzysc.
Ciekaw jest co powiedza o karnym bo jak dla mnie nie bylo.

Ale czy ktoś kwestionuje że ręki nie było? Była tylko teraz mówimy o przepisach i interpretacjach. Skoro używany był var to można powiedzieć że sędzia i var byli pewni że zagranie prawidlowe

wiesniak842 11.11.2018 13:00

Akurat VAR nie determinuje interpretacji dowolnej sytuacji przez sędziego, tj. po błędnej decyzji i konsultacji VAR, nie musi tej decyzji zmieniać.

xanti1906 11.11.2018 13:00

Myślę, że było to na tyle naturalne ułożenie ciała, a piłka spadła na Pawła nagle, że nie ma mowy o nieuznaniu bramki. Przyjmował mniej więcej na klatkę, nie wykonał ruchu ręką do futbolówki, akcja była dynamiczna. Nie gwiżdże się każdej ręki i tej zdecydowano się nie odgwizdywać. Moim zdaniem słusznie.

mr_kwolf 11.11.2018 13:16

Dla mnie ręka ewidentna. Sam sobie "nabił". Błąd techniczny, czyli przewinienie, nie widzę innej interpretacji. Wydaje mi się, ze sprawdzono 2-3 powtórki na których nie było widać ręki. Ja też dopiero ją zobaczyłem na tej powtórce z twittera i dlatego uznano bramkę.

Karny z gatunku miękkich, bardzo miękkich. Więc można powiedzieć, że w błędach sędziego remis.

Gra najlepsza od meczu z Lechią. Zdecydowanie. Kostal powrócił do żywych.

Prezydentowa 11.11.2018 14:03

Błąd techniczny to jedno, ale coś mi się majczy taki przepis, że jeśli zawodnik sam się "nabije", to nie gwiżdże się ręki. Jeśli nie to, to nie wiem, co powstrzymało sędziego przed nieuznaniem bramki. Ale wcale nie jest mi z tego powodu smutno :D

funkykoval 11.11.2018 14:23

Może Lasyk na VAR uznał że przegiął z tym karnym i powiedział: Krzysiek ręki nie było
Jak dla mnie prędzej odgwizdalbym faul Pawłowskiego na Wasilewskim zamiast karnego niż rękę Brożka....
Przecież Pawłowski wszedł wWasyla który był już w wyskoku - faul ofensywny a Jakubik nawet nie podszedł do monitora....

Cygan82 11.11.2018 14:23

Tak czytam komentarze nie których osób i nie wierzę, wy jesteście kibicami Wisły? rozwodzicie nad ręką Pawła a o karnym dla Zagłębie ,który był z dupy to już nie,ludzie jak dla mnie Brożek mógł nawet gołym tylkiem strzelić,najlepiej to jeden z drugim napiszcie pismo do Bonka żeby tej bramki nie uznali...rany co za jaja,musi Was strasznie boleć to że wygralismy

For_FuN_ 11.11.2018 14:28

W zeszłym sezonie takie przewinienia gwizdano(tzn. np. głowa i ręka). Nie wiem, czy w tym nie zmieniono tego przepisu o kicksie, bo w wielu ligach go nie ma i nie ma tam mowy o nieprawidłowym zagraniu(oczywiście, ułożenie ręki też ma znaczenie). Ta sama sytuacja była chyba z bramkarzem Zagłebia S. w tej kolejce. Wyszedł poza pole karne i zagrał głową piłkę, która odbiła się od jego ręki i po VARze uznano, że to nie jest zagranie nieprawidłowe. To by mówiło, że zmieniono ten przepis u nas.

funkykoval 11.11.2018 14:53

Pamietam jak w swoim polu karnym Jodlowiec tak zagrywał piłkę ze kopnął sobie w rękę ułożoną w bok a nie przy ciele. Gdyby piłka nie uderzyła w rękę Jodłowca dotarłaby na środek pola karnego gdzie stał jeden z Wiślaków.
Pan Sławek uznał ze to samonabicie nie zasługiwało na podyktowanie karnego

bódyń 11.11.2018 15:28

Co do reki to przez jakis czas w Polsce obowiazywaly inne przepisy niz na swiecie:) Chodzilo o wlasnie min 'samonabicie' reki. Ale juz chyba ze bylo inaczej niz na swiecie swiadczy ten wywiad


https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/yje3lkq

funkykoval 11.11.2018 16:12

Dzisiaj żółte kartki dla Marciniaka, Janoty i Nalepy i Arka z nami bez podstawowych zawodnikow

Gunner1906 11.11.2018 16:36

Dobra, ja też się wypowiem na temat tej sytuacji. Ręka ewident, nie znam przepisów ale jeśli faktycznie widzieli te zagranie i wedle przepisów ją uznali to przepisy są do dupy. Nie powinno być tak że zawodnik pomaga sobie ręką przy przyjęciu i zostaje to puszczone. Kolega Cygan pyta czy jestem kibicem Wisły. Owszem jestem i bardzo się cieszę że nam to puscili, ale nie będę zaklamywal rzeczywistości że o ręce nie ma mowy, gdzie sytuacja do oceny jest klarowna. Gdyby to było w drugą stronę to byscie tutaj pisali o niesamowitym wale.

O karnym nie ma za dużej dyskusji bo każdy jest zgodny ze go nie było. Chociaż tak sobie myślę że ci którzy piszą że o ręce nie ma mowy pewnie gdyby sytuacja miała by miejsce w drugą stronę mówiliby że karny słuszny.

Co do gry to była calkiem przyzwoita tylko tak sobie myślę czy zagraliśmy tak dobrze czy krety tak kulawo. Nieważne, najważniejsze są 3 punkty bo terminarz do końca roku nie rozpieszcza.

rokfor 11.11.2018 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1517902)
Dobra, ja też się wypowiem na temat tej sytuacji. Ręka ewident, nie znam przepisów ale jeśli faktycznie widzieli te zagranie i wedle przepisów ją uznali to przepisy są do dupy. Nie powinno być tak że zawodnik pomaga sobie ręką przy przyjęciu i zostaje to puszczone. Kolega Cygan pyta czy jestem kibicem Wisły. Owszem jestem i bardzo się cieszę że nam to puscili, ale nie będę zaklamywal rzeczywistości że o ręce nie ma mowy, gdzie sytuacja do oceny jest klarowna. Gdyby to było w drugą stronę to byscie tutaj pisali o niesamowitym wale.

O karnym nie ma za dużej dyskusji bo każdy jest zgodny ze go nie było. Chociaż tak sobie myślę że ci którzy piszą że o ręce nie ma mowy pewnie gdyby sytuacja miała by miejsce w drugą stronę mówiliby że karny słuszny.

Co do gry to była calkiem przyzwoita tylko tak sobie myślę czy zagraliśmy tak dobrze czy krety tak kulawo. Nieważne, najważniejsze są 3 punkty bo terminarz do końca roku nie rozpieszcza.

Tylko że tu nie toczy się dyskusja o tym czy przepisy są dobre czy nie, tylko czy wedle istniejących przepisów ta sytuacja kwalifikuje się do odgwizdania ręki. Nie znam przepisów ale ręka ewident... no zajebiście!

Gunner1906 11.11.2018 16:55

No tak wypowiadam swoje zdanie że dla mnie to jest ewidentna ręka. Jakby teraz wpisali do przepisow że piłkarz może sobie złapać do rąk piłkę i przebiec z nią 5 metrów to byś był zachwycony? To jest pilka nozna a nie siatkowka. Paweł dzięki takiemu przyjęciu strzelił gola, gdyby nie to to musiałby gonić piłkę i strzelać z gorszego kąta lewa noga, więc miałby sytuację znacznie gorsza. Dzięki tej ręce odniósł wymierna korzyść a tu nikt go nie nastrzelil to był jego błąd techniczny, więc jeśli mamy takie przepisy to są one beznadziejne.

rokfor 11.11.2018 17:24

Przepisy są beznadziejne, wiadomo to nie od dzisiaj. Jednak jeszcze raz napiszę, że nie o tym toczy się dyskusja. Podobne zdarzenie miało miejsce w meczu Płocka z Sosnowcem gdzie bramkarz po za polem karnym broni piłkę najpierw głową później ręką i sędzie po zobaczeniu powtórki uznał że ręki nie ma. Mnie bardzo ciekawi jak ocenią te sytuacje w lidze plus ekstra. Jeśli faktycznie ręka, to spoko, większy ból dupy dla naszych rywali ;)

wolfy 11.11.2018 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cygan82 (Post 1517897)
Tak czytam komentarze nie których osób i nie wierzę, wy jesteście kibicami Wisły? rozwodzicie nad ręką Pawła a o karnym dla Zagłębie ,który był z dupy to już nie,ludzie jak dla mnie Brożek mógł nawet gołym tylkiem strzelić,najlepiej to jeden z drugim napiszcie pismo do Bonka żeby tej bramki nie uznali...rany co za jaja,musi Was strasznie boleć to że wygralismy

Myślę że kilka czynników się skumulowało: nie można pocisnąć Boguskiemu, nie można pocisnąć Brożkowi, Wisła wygrała i teorie spiskowe poszły się...
Na tym forum jest masa niedorobionych osób które nie wiadomo po co tu trafiły, bo na bank nie chodzi o kibicowanie Wiśle.

Zagłębie było tragiczne, nie zasłużyło na żadną bramkę a my sytuacji mieliśmy na pięć. Wynik sprawiedliwy.

A ja się cieszę. Z dwóch goli grających legend Wisły, a były to gole z trudnych piłek. Z ambitnej gry do końca całej drużyny. Z trzech bardzo ważnych punktów. Wszystko to z beznadziejnym Zagłębiem, ale zasłużyliśmy na trzy punkty.

regan 11.11.2018 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1517893)
Dla mnie ręka ewidentna. Sam sobie "nabił". Błąd techniczny, czyli przewinienie, nie widzę innej interpretacji. Wydaje mi się, ze sprawdzono 2-3 powtórki na których nie było widać ręki. Ja też dopiero ją zobaczyłem na tej powtórce z twittera i dlatego uznano bramkę.

Karny z gatunku miękkich, bardzo miękkich. Więc można powiedzieć, że w błędach sędziego remis.

Gra najlepsza od meczu z Lechią. Zdecydowanie. Kostal powrócił do żywych.

Gra była najlepsza? Gościu gra Zaglebia to byl muł mułów. A my i tak nic ciekawego nie pokazaliśmy.Najgorsza drużyna w lidze. I szczerze powiem ich słabość było naszą siłą. Słaby prognostyk na przyszłość. Przyjdzie nam grać z kimś kto biega wialczy i gra w piłkę i będzie Piast bis.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1517910)
Zagłębie było tragiczne, nie zasłużyło na żadną bramkę a my sytuacji mieliśmy na pięć. Wynik sprawiedliwy.

W samej pierwszej połowie... ;) i nagle robimy 2:2. Nie oni tylko my im dajemy. To jest niepokojące

wolfy 11.11.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1517911)
Gra była najlepsza? Gościu gra Zaglebia to byl muł mułów. A my i tak nic ciekawego nie pokazaliśmy.Najgorsza drużyna w lidze. I szczerze powiem ich słabość było naszą siłą. Słaby prognostyk na przyszłość. Przyjdzie nam grać z kimś kto biega wialczy i gra w piłkę i będzie Piast bis.

I co się stanie? Nie zdobędziemy wtedy trzech punktów.
Jeszcze wiele meczy przegramy. Najważniejsze żeby wypełnić cel - utrzymać się. A tu naprawdę niewiele nam brakuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl