Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, piątek 2 listopad, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10023)

Glazik 02.11.2018 23:02

To fakt gra bardzo czytelna...żadnego punktu zaskoczenia.A tempo ...dramat.za każda piłkę do tyłu powinien być kop w dupę.

South 03.11.2018 00:05

Według mnie to Stolar się trochę pogubił. Arsenic nie sprawdza się w pomocy, jest zbyt drewniany. Trzeba było cofnąć go do obrony, kosztem Pietrzaka, który gra koszmarnie. W środku właściwie nie mamy większego wyboru na dziś i pozostaje tylko grać Kort Bascha, chociaż oboje obniżyli strasznie loty. Kostal na ławce i zabieramy sobie atut w postaci skrzydłowego . Paweł Brożek niewidoczny, , nie lepiej próbować szybkiego Bartosza w ataku ?
Piast postawił ciężkie warunki nic dziwnego ze przegraliśmy. Trzeba było pojechać Sosnowiec tym co się sprawdza, a nie kombinować z Brożkiem...

funkykoval 03.11.2018 00:34

Za duże przerwy między formacjami Basha zagrał słabo ale Zoran był jeszcze słabszy na def pomocniku. Pietrzak od pierwszego powołania na kadrę gra tragicznie i pewnie z Lubinem tez wybiegnie bo pauzuje Sadlok. Bartkowski chyba dostosował się do poziomu Pietrzaka i przy 2 szybkich skrzydłowych i ruchliwym środkowym byliśmy pozamiatani. Z przodu próba gry na pamięć ale odniosłem wyrażenie ze nasi myśleli ze Gliwice zmęczeni po 120 min z Legia sami się położą i dadzą wbić sobie kilka bramek. Lis po dzisiejszym spotkaniu defintywnie ława. Za Pietrzaka Spróbować może tego 19 latka z Lecha gorzej bronić nie będzie a prędzej na nim zarobimy nuz na Pietrzaku.
Widać ewidentny kryzys zagrali gorzej niż w Szczecinie....

serek.c2 03.11.2018 00:41

Nie spodziewałem się innego meczu z takim ustawieniem w środku pola.

AntyMod 03.11.2018 00:46

maciek gra taką lipa jaka ma , to ze nas wszyscy rozpracowali to juz standard .....dziura w srodku jest i zawsze bedzie- i tam wszystkie zespoly beda sie rozpedzac , nie da sie grac bez dbrego def pomocnika .....Baska i Kort to tacy grajkowie na 1 lige - ani z nich def pomocnicy ani ofensywni pomocnicy ....Maciek sklada z tej biedy co moze i tego nie zmienimy ... kolejny mecz mecz ktory wkoncu wybije z glowy dzieciakom z forum MP , puchary itp ....jak na nahbiedniejsza druzyne ligi i tak nie jest tak zle , zlal nas zespol ktory puka do czolowki ligi i tyle w temacie ...kolejny mecz pretensje do Lisa ?? o co ?? puszcza to co ma puszczac , jak kazdy marny bramkarz w slabej lidze, ...ktos fajnie napisal ze Zdenek to chyba bedzie prosil o przedluzenie - to taki Piatek naszej ligi , ....osobiscie brakuje mi najbardziej takiego diabla jak Lonch , a Basha ? to zawodnik ktorych niecierpie- taki poprawny - ale bez szalu - ani w ofensywie- ani w defensywie najwazniejsze zeby sie utrzymac , i wygrac drugie derby z parchami - nic wiecej od tej druzyny nie wymagam od kilku lat

czaro 03.11.2018 01:38

Tak mi było szkoda, że nie zobaczę tego meczu. Widzę, że nic nie straciłem.

Od paru dobrych meczów drużyna słabo punktuje. W tych meczach, które widziałem nagle, z ekipy, która była w stanie zabiegać każdą inną w lidze, piłkarze zachowują się, jakby uszło z nich powietrze. Wydaje mi się, że Stolarczyk trochę przywiązał się do składu i czas zamieszać. I wreszcie: Basha chyba stracił serce do gry, a Kort po obiecującym początku zgasł całkowicie (fizycznie? psychicznie?) i nie mamy środka. Docelowo (bo teraz wpadły kartki): Kort na ławkę, Sadlok na lewą, Arsenic do obrony. Szkoda, że Kolar się poskładał, można by go spróbować za Ondraska.

Szczerze, to taki sezon jak ostatnio był nam pisany, więc fajnie, że mieliśmy tych kilka tygodni radości. Mam nadzieję, że trener tchnie w drużynę nowego ducha, zacznie z nimi ćwiczyć ze dwa nowe proste schematy, może wpadną te wypłaty (jeśli to o to chodzi) i chłopaki zareagują pozitiwnie.

wiesniak842 03.11.2018 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1517131)
Cóż, nie było to trudne do przewidzenia. Sam sobie się dziwię, że nie zagrałem x2:D
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Czemu od początku nie grał Imaz i Ondrasek. Meczów w tej lidze grają tyle co kot napłakał, co chwila przerwy na reprezentację i zamiast szukać w miarę pewnych punktów to kombinujemy i sami sobie komplikujemy sprawę. Nie zdziwię się, jak zagramy w piątek z Piastem najlepszym składem i dostaniemy w cymbał.

Wykrakałem, a może po prostu przewidziałem...

Levis88 03.11.2018 08:37

Trzeci mecz z rzędu tracimy gola po rykoszecie - nieporadność obrony jest zatrważająca...

Barti 03.11.2018 08:48

Najlepszą obroną jest atak. Skoro z przodu nic się nie dzieje, to z tyłu musimy się męczyć i być narażeni na takie coś.

arti 03.11.2018 08:55

Jeśli potrzebujemy w zimie sprzedawać za jak największe pieniądze to kompletnie nie rozumiem po co Stolar wystawia Arsenica w pomocy? Chyba że 1) nie chcemy/nie musimy go sprzedać w zimie 2) chcemy go sprzedać za czapkę gruszek bośmy bogaci.
Druga sprawa - zestawienie obrony z Pietrzakiem zamiast Sadllokiem na lo. Po co to?
"Gra" wygląda jak widać zapewne z powodów pozasportowych więc co tu komentować.
Z jednej strony dość zrozumiałe, a z drugiej jak znów się ożywi na forum dyskusja nt. marketingu to wiadomo, że w głównej mierze to w poniedziałek i wczoraj było w nogach i głowach kopaczy >15tys albo 10 tys widzów na meczu z ZL. Wybrali niestety10, nie po raz pierwszy tej jesieni (Pogoń).

Snow 03.11.2018 08:56

Wpuszczanie Aresnicia do środka pola to sabotaż. Prześledźmy:


Legia - prowadzimy 3-2, wchodzi Arsenic do środka pola, niby logicznie, żeby bronić wyniku - strzelają nam na 3-3.
Sosnowiec - prowadzimy 2-1, wchodzi Arsenic do środka pola, niby logicznie, żeby bronić wyniku - strzelają nam na 2-2.
Piast - Arsenic gra od początku i od początku nasz środek pola nie istnieje.


Nie chodzi mi o to, że zwalam wszystko na niego, a raczej o to, że Zoran w tej taktyce, ustawiony na DP, kompletnie się nie sprawdza, póki co.

Barti 03.11.2018 09:01

Dlatego przy naszych możliwościach finansowo kadrowych eksperymenty to na treningach. W meczu o punkty tylko sprawdzone ustawienie i ludzie.

wiesniak842 03.11.2018 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1517395)
Wpuszczanie Aresnicia do środka pola to sabotaż. Prześledźmy:


Legia - prowadzimy 3-2, wchodzi Arsenic do środka pola, niby logicznie, żeby bronić wyniku - strzelają nam na 3-3.
Sosnowiec - prowadzimy 2-1, wchodzi Arsenic do środka pola, niby logicznie, żeby bronić wyniku - strzelają nam na 2-2.
Piast - Arsenic gra od początku i od początku nasz środek pola nie istnieje.


Nie chodzi mi o to, że zwalam wszystko na niego, a raczej o to, że Zoran w tej taktyce, ustawiony na DP, kompletnie się nie sprawdza, póki co.

Zgadza sie. Dodalbym jeszcze do tego beznadzieje boki obrony (Pietrzak powinien siedziec na lawie od kilku spotkan) i skonczylo sie jak skonczylo. W drugiej polowie, pomimo slabej formy Korta jednak nasza gra w srodku, przynajmniej przez jakis czas, wygladala duzo lepiej.
W sumie przyznam, ze nie zwrocilem uwagi na ta zaleznosc (Arsenic/bronienie wyniku/koncowy efekt). Trzy spotkania z takim samym efektem nie sa raczej przypadkiem.

brylant17 03.11.2018 09:08

Zaraz zaraz połowa forum chciała zmian w składzie to ma w czym problem ?

Barti 03.11.2018 09:14

Może zmiana ustawień przez Stolara nie jest spowodowana przebłyskami jego geniuszu trenerskiego tylko czynnikami o których nie mamy pojęcia. Ciężko dlatego oceniać.

felipe 03.11.2018 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1517390)
Wykrakałem, a może po prostu przewidziałem...

Otóż to. Stolarczyk kombinuje ch*j wie po co ze składem, jakbyśmy grali w tygodniu w CL lub PP, nie było co miesiac półtoratygodniowych (!) przerw na kadrę, kiedy nasze orły mają fajrant itp. Czy 3 - 4 mecze w miesiącu (tyle gramy!) to za dużo dla naszych piłkarzy i musimy rotować składem?

Imaz w formie- niech gra do "połamania" / wykartkowania. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Jak zobaczyłem, że siedzi na ławie z Zagłębiem to ręce mi opadły.

marcin19876 03.11.2018 09:50

Żal mi tutaj niektórych ludzi, którzy nie wiedzą co znaczy kibicowanie. Jeden mecz wygrany to już trener mistrz, zwycięstwa nie ma, trenera wyrzucić. Istna dziecinada. Pamiętajmy o jednym, mamy 14 zawodników którzy grają, nikogo więcej więc jak wy chcecie wygrywać każdy mecz. Cieszmy się że mamy 22 punktu a nie 12..

Karherop 03.11.2018 09:51

Zagraliśmy fatalnie ale nikt nie zwraca uwagi jak znakomicie zagral Piast. Ile drużyn w lidze by z nim dzisiaj wygrało? Trzeba przyjąć do wiadomości że są lepszą drużyną od nas na ten moment.

Dziwne wybory personalne Stolara wynikają po prostu z tego że nie ma zmienników, a wielu graczy prosi się o ławkę. Stało się to co rokował Głowacki czyli zadyszka październikowo - listopadowa.

Taka moja mała dygresja , że po tym co pokazujemy ostatnio dziwię się że jeszcze nie próbujemy Laskosia czy Plewki w środku. Kiedy jak nie teraz? Nasz środek leży i kwiczy i bez nich.

ciacho 03.11.2018 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1517399)
Zaraz zaraz połowa forum chciała zmian w składzie to ma w czym problem ?

Jakby za Lisa na bramkę wszedł Arsenic to tez byś wyjechał z tym głupim tekstem?

roztropny 03.11.2018 10:09

Dlaczego oni nie biegają tak jak w pierwszych meczach ? skończyło się paliwo ? czy przez brak wypłat ? Przecież przez kilka pierwszych kolejek potrafili zapierniczać w końcówce meczu i niezależnie czy prowadzili czy remisowali to było bieganie,walka o każdą piłkę,teraz ewidentnie tego nie ma.
W nastepnym meczu 2-3 młodych do pierwszego składu,przynajmniej zaczną ogrywać się a brak doświadczenie nadrobią walką.

Cygan82 03.11.2018 10:20

Jako drużyna jesteśmy w bardzo dużym dołku fizycznym,każdy wygląda jakby biegał z workiem kamieni na plecach,nogi maja ciężkie, widac to po przyjeciu piłki ,ktora praktycznie każdemu odskakuje,nie ma kto uspokoić gry,niestety bez biegania nie ma wygrywania. Arsenicz to nie jest gość na środek pomocy,przecież jakby mecz trwał z 10 minut dłużej, to gość schodzi z czerwiem. Kiedyś ktoś krzyknął graj na wawrzyniaka on jest słaby ,dziś śmiało można tak mówić o Pietrzaku. Wróci świeżość, wróci gra.

wolfy 03.11.2018 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1517405)
Zagraliśmy fatalnie ale nikt nie zwraca uwagi jak znakomicie zagral Piast. Ile drużyn w lidze by z nim dzisiaj wygrało? Trzeba przyjąć do wiadomości że są lepszą drużyną od nas na ten moment.

Dziwne wybory personalne Stolara wynikają po prostu z tego że nie ma zmienników, a wielu graczy prosi się o ławkę. Stało się to co rokował Głowacki czyli zadyszka październikowo - listopadowa.

Taka moja mała dygresja , że po tym co pokazujemy ostatnio dziwię się że jeszcze nie próbujemy Laskosia czy Plewki w środku. Kiedy jak nie teraz? Nasz środek leży i kwiczy i bez nich.

Dokładnie. Gramy cały czas tym samym składem i zadyszka była już przewidywana od dawna. W Premiership grają więcej meczy, o wiele więcej - ale tam rotują składem. Poza tym to inna półka.

Jeżeli Plewka się nadaje to chętnie bym go zobaczył, podobnie Grabowskiego. Pietrzak wrócił do swojej normalnej dyspozycji, niestety, Bartkowski zaliczył zjazd.

!!IRIVER!! 03.11.2018 11:24

Sęk w tym, że Legie ojebaliśmy w drugiej połowie właśnie dlatego że lepiej od niej wygladalismy fizycznie. Wg mnie niestety brak sianka.
Piast wczoraj jak z sezonu gdy był wicemistrzem.

szprotson 03.11.2018 11:24

Plewka sie nie nadaje, tak samo Grabowski, i tak samo reszta.

Tak jak już ktoś napisał wczesniej - Arsenic w srodku to dno. W destrukcji sredni a w ofensywnie totalne zero. Jedyne co potrafi to zrobic szalony rajd bo ma długie nogi, a tak to tylko dublował pozycje i przeszkadzał. Znamienna akcja w drugiej połowie gdzie probujemy sie ustawic do ataku pozycjengo a ten prawe na plecach Korta siedzi jakby nie wiedział gdzie ma biec itd. Pomysł Stolara niezły, ale nie sprawdził sie.
Wracając do Piasta, w tym meczu praktycznie na kazdej pozycji mieli lepszego piłkarza, plus mają ławke rezerwowych.
Najgorsze jest to ze od 10 minuty juz było widać ze na Nas siedzą. Nie narzucilismy swojego stylu gry, kazdy biegał w jednym tempie, no ok, niektorzy pół tempa do tyłu nawet.
Piast wyszedl przygotowany na Wisłe - kazde nasze granie w trojkatach bylo czytane + wiekszosc pilek stykowych stracone. Wujek Basza w srodku jakis otępiały, wolny, ślamazarny, taki hmm Danek Brud.

przegralismy bo bylismy słabsi.
A to że Piast sie nie przewrócił tylko biegał jakby nie grali 2 tygodnie - to sie nazywa szkoła dr. W.

pawlozm 03.11.2018 12:03

Każda drużyna ma lepsze i gorsze momenty, ewidentnie u nas widać ze 80% zawodników jest pod formą. Wczoraj najsłabszy mecz tego sezonu, a w kilku poprzednich mieliśmy tylko dobre momenty. Sztuką jest teraz jak najszybciej złapać ponownie wiatr w żagle i wrócić do dobrej gry.
Arsenic nie nadaje się do gry w pomocy. Niech gra na stoperze, Sadlok jak wróci po kartce powinien wskoczyć za Pietrzaka, a Zoran zostać na stoperze. Na prawej obronie może czas dać szansę Palcicowi czy nawet Bartoszowi? Bartkowski jest zupełnie bez formy. Żadnego dobrego dośrodkowania, w obronie kryje na radar, tragiczny w ostatnich kilku meczach. Co mamy do stracenia? Trzeba spróbować rezerwowych którzy czekają na swoją szansę. W pomocy jeśli Basha się nie ogarnie to może warto postawić na Plewke. Chociaz liczę, ze szybko Basha wróci do dyspozycji z pierwszych meczów. Wierzę w nasz sztab trenerski, że wyciągną wnioski, że pokładają fajnie drużynę!

bódyń 03.11.2018 12:50

Ostatnie nasze mecze pokazuja, ze gramy w koncu tak jak od nas oczekiwano przed sezonem. Czyli walczymy o utrzymanie. Blad w Matrixie w postacii strzelajacego Ondraska zostal naprawiony i wszystko wraca do normy.

wolfy 03.11.2018 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1517410)
Sęk w tym, że Legie ojebaliśmy w drugiej połowie właśnie dlatego że lepiej od niej wygladalismy fizycznie. Wg mnie niestety brak sianka.
Piast wczoraj jak z sezonu gdy był wicemistrzem.

Legia nadal ma zaległości fizyczne i spuchła w drugiej połowie. Jędrzejczyk przez chwilę trzymał Imaza za koszulkę bo został metr z tyłu na początku akcji bramkowej.

Chcecie to wierzcie że mam genialnych piłkarzy którzy nie grają dobrze bo nie chcą, na złość sobie i kibicom. Bo to przecież debile którzy nie wiedzą że od ich dyspozycji zależy do jakiego następnego klubu trafią i ile tam kontraktu dostaną. Nie, strzelają sobie sami w stopę żeby zrobić na złość frustratom na tym forum i zarządowi, inaczej opierdalali by wszystkich pięc do jaja.

Napiszę Ci tak - Ty i tobie podobni jesteście żałośni bo nie potraficie się pogodzić po tych wszystkich latach z faktem że jesteśmy ligowym średniakiem. Doszukujecie się spisków piłkarzy, wylewacie na nich i trenerów pomyje tak jakbyśmy walczyli o cokolwiek poza utrzymaniem.

Pietrzak był przez ostatnie lata chujowy i wrócił do normalnej dyspozycji. Ondraskowi przestało żreć, Kostal zgasł, Kort zgasł, Bartkowski gra jak na początku w Wiśle. Jeden Imaz złapał formę, wcześniej jej nie miał. Wszyscy poza Imazem ostatnie kilka lat byli ligowym planktonem. Eksperci wróżyli nam walkę o pozycję nr 14, bo na papierze pierwszy skład mamy zwyczajnie chujowy i do tego brak ławki rezerwowych.

Mówił Głowacki że złapiemy zadyszkę, każdy rozsądny kibic o tym wiedział.

regan 03.11.2018 14:54

Kort zgasł? Gdzie bo wczoraj po przerwie najlepszy zawodnik na boisku?
Kostal gaśnie w każdym meczu po 60 minucie. Do 60 minuty fajnie wygląda.
Co do reszty sie zgadzam, że obniżyli loty.

silver03 03.11.2018 15:34

Rozszerz sobie ocenę na parę ostatnich meczów, a nie jedna dobrą połówkę z ławki.

wolfy 03.11.2018 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1517417)
Kort zgasł? Gdzie bo wczoraj po przerwie najlepszy zawodnik na boisku?
Kostal gaśnie w każdym meczu po 60 minucie. Do 60 minuty fajnie wygląda.
Co do reszty sie zgadzam, że obniżyli loty.

Kostalowi ostatnio wyszła druga połowa z Legią, Kort notuje więcej strat niż dobrych zagrań tak gdzieś od meczu ze Śląskiem.

Sami 03.11.2018 16:31

Już nie sraczkujcie. Bardzo słaby mecz. Stolar widzi chyba, że zawodnicy spuchli, więc próbuje zmian. Stąd brak Imaza i Ondraska z Sosnowcem, co wg mnie skutkowało tym, że tego meczu nie wygraliśmy. A teraz na ławce dał odpocząć Kostalowi i Kortowi.



Arsenić w środku pomocy to dramat, mam nadzieję, że Stolarczyk z tego pomysłu już na dobre się wyleczył... Na szczęście za tydzień taka opcja nie będzie miała racji bytu, bo za kartki nie zagra Sadlok i Zoran będzie musiał go zastąpić.



Z Lubinem powinniśmy wynieść jakieś 2:1 i to da nam bilans 7-4-4, który każdy przed sezonem brałby z pocałowaniem ręki.

Karherop 03.11.2018 18:59

@raindog
Zabrakło jednego powodu: rywal był od nas lepszy

Nie wiele kibiców rozpatruje ten powod analizując przyczyny porażki (i nie pije tu konkretnie do Ciebie )

wolfy 03.11.2018 20:08

Uuuu, widzę że zaczyna się panika i szukanie winnych. raindog nie może patrzeć na naszą grę, do tego tracimy punkty a "paczkę mamy personalnie niezłą" (:lol:). Niedługo #StolarOut? Czy oderwanie od rzeczywistości ma swoje granice? I najważniejsze - gdzie byli rodzice?

:rotfl:

czaro 03.11.2018 20:08

No Piast wygląda dobrze i tabela to pokazuje, ale u nas zniżka to dłuższy trend, więc słusznie Raindog zastanawia się, co było powodem. Dobrze myśli, od zastanawiania się jeszcze nikomu krzywda się nie stała.

Tylko nie wiem, czy to akurat to, że Carrillo tak ich wytrenował, ze dwa miesiące później wiedzieli, co mają grać. I jeszcze zarazili tym Korta. Ta zniżka musiała przyjść, więc przyszła, teraz trzeba popracować, aby ten trend odwrócić.

lucker 03.11.2018 20:21

Jak Wisła wygrywa to wielu krzyczy "gramy o puchary", jak przegrywa to z kolei zaczyna się czarnowidztwo ...
Mamy wąską kadrę. Nie ma też jakiś wybitnych nazwisk. To co Wiślacy zaprezentowali do tej pory to i tak zdecydowanie powyżej prognoz. A ile radości dostarczyli nam kibicom? Przegrywając z mistrzem Polski 2:0 na jego terenie w 5 minut wyjść na prowadzenie? Szacun.
Nie można wciąż być w najwyższej formie. Wiadomo że musiał przyjść kryzys. Pozwólmy spokojnie pracować trenerom. Jeszcze nie raz ci piłkarze pozytywnie nas zaskoczą.

Barti 03.11.2018 20:24

kolego lucker...wyświechtane banały piszesz :D

wolfy 03.11.2018 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1517427)
No Piast wygląda dobrze i tabela to pokazuje, ale u nas zniżka to dłuższy trend, więc słusznie Raindog zastanawia się, co było powodem. Dobrze myśli, od zastanawiania się jeszcze nikomu krzywda się nie stała.

Tylko nie wiem, czy to akurat to, że Carrillo tak ich wytrenował, ze dwa miesiące później wiedzieli, co mają grać. I jeszcze zarazili tym Korta. Ta zniżka musiała przyjść, więc przyszła, teraz trzeba popracować, aby ten trend odwrócić.

Przyczyn może być wiele, pomijając oczywiste takie jak utrata formy i to że nikogo już nasz styl gry nie zaskakuje.
Ale zaczyna się pitolenie że meczów nie można oglądać, jak z taką grą do pucharów etc. To nie jest normalne biorąc pod uwagę naszą sytuację. Od początku było jasne że celem jest utrzymanie i przetrwanie finansowe. Mam wrażenie że niektórzy o tym zapomnieli. Jak również o tym że nie mamy "personalnie niezłej paczki", bo gdyby nie życiowa forma Ondraska byłoby raczej krucho.
No więc przypominam - mamy się w tym sezonie utrzymać, a w tym okienku pożegnamy się z kilkoma piłkarzami z pierwszego składu. Wątpię żeby następcy byli na podobnym poziomie i z marszu grali jak z nut.

Bardzo bym nie chciał żeby znowu zaczęło się rozkręcanie paniki prowadzące do robienia bydła na forach, mediach społecznościowych i żadania głowy trenera. A czytając o "mocnej paczce" której trener nie umie ustawić, o brzydkiej grze mam deja vu nie tyle z Kiko, co z X poprzednimi trenerami. Już nawet nie pamiętam ilu ich było, wszystkich łączyło jedno - nie byli w stanie wykorzystać nieziemskiego potencjału naszych genialnych piłkarzy.

A ja... Mnie nie dziwi to że Ondrasek przestał strzelać, tylko że zaczął.

Barti - niby banały, a do wielu nie docierają...

Barti 03.11.2018 21:48

wolfy...
Ty już dawno zawiesiłeś Wiśle poprzeczkę na wysokości kolan...nie szukasz konstruktywnych rozwiązań problemów, tylko usprawiedliwiasz wszystko aktualną sytuacją finansową...nie ma usprawiedliwienia dla bucówy..

wolfy 03.11.2018 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1517431)
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Niewidoczny
https://wislakrakow.com/forum/images/buttons/ignore.gif https://wislakrakow.com/forum/images...gnore-help.gif
https://wislakrakow.com/forum/images/buttons/report.gif #80 https://wislakrakow.com/forum/images...n/post_old.gif Dzisiaj, 21:48

wolfy...
Ty już dawno zawiesiłeś Wiśle poprzeczkę na wysokości kolan...nie szukasz konstruktywnych rozwiązań problemów, tylko usprawiedliwiasz wszystko aktualną sytuacją finansową...nie ma usprawiedliwienia dla bucówy..

Nie ja tylko Zarząd. I nie bez powodu - tak jakby grozi nam bankructwo.
Konstruktywne rozwiązania nie polegają na wylewaniu żali bo jesteśmy biedni i przegrywamy mecze.

ciacho 03.11.2018 21:58

W ogóle wolfy to powinien zostać trenerem, dyrektorem sportowym, prezesem i ch... wie czym jeszcze. On po prostu jako jedyny wszystko wie, wszystko rozumie, jego nic nie dziwi, wszystkiego się spodziewał. Ba.. on jako jedyny powinien się wypowiadać na tym forum. Ewentualnie decydować o czym możemy pisać i jak.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl