Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XI kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, niedziela 7 październik, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10012)

GonzoNS 05.10.2018 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1515953)
Paweł Brożek na ostatnie 15 minut i mamy trzy punkty. Nie widzę innego scenariusza (szczerze powiedziawszy).

Z Koroną to się niestety nie sprawdziło.

tomasz_19 05.10.2018 10:00

zabawne ile osób jeszcze wierzy w mitycznego rycerza na białym koniu Brożka :D

GonzoNS 05.10.2018 11:18

Wobec kontuzji Kolara tylko to nam pozostało - ja mimo wszystko wierzę.

_ukoL 05.10.2018 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1515954)
Z Koroną to się niestety nie sprawdziło.

Mecz z Koroną to nie derby. Ten mecz wskrzesiłby nawet umarlaka. Dlatego liczę na Pawła. :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1515956)
zabawne ile osób jeszcze wierzy w mitycznego rycerza na białym koniu Brożka :D

Dlaczego zabawne? Skoro wrócił do gry to wymagajmy od niego tyle ile od jego młodszych kolegów. Grać umie.

Kaan 05.10.2018 12:15

Przed słynnym pożegnalnym meczem z Pyrami też w cuda nie wierzyłem.

JudasPriest 05.10.2018 12:32

Ale przecież jest Ondrasek, więc na niego najbardziej liczę, no i na Imaza

TSWojtas 05.10.2018 15:19

Ja wierzę w Jezusa - zwłaszcza w tym meczu :)

funkykoval 05.10.2018 15:39

E tam przypomnijcie sobie Pawła z ostatnich derbów, gdy przed zdobyciem bramki na 3:0 był faulowany w polu karnym - nie położył się jak większość parodystów grających na polskich boiskach tylko walczył dalej o piłkę i szczęśliwie zaliczył piękną asystę przy bramce Imaza.....

Barti 05.10.2018 18:31

W nawiązaniu do wcześniejszych postów...nie sądzę, żeby było coś takiego jak ruch kibicowski u sąsiadki w latach 80...byłem raz jedyny w życiu na Kałuży na ich 3-ligowym z moją chrzestną, która mnie chciała uchronić przed fanatyzmem...tam młyn zaczął się robić jak skrzyknęło się kilku gości...u nas X to był regularny młyn

Dariook 05.10.2018 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1515950)
Jak się komuś temat nie podoba to pisać nie musi.

Ten temat zawsze był ostro moderowany i będzie .

To wyróżniało i mam nadzieją że będzie wyróżniało nadal Wisłę od Cracovii że my bez nich możemy żyć że nie boimy się pisać Wisła :Cracovia a nie derby .
Że u nas naprawdę liczy się tylko Wisła

Twoj cyrk , twoje malpy.

Mala rada. Nastepnym razem napisz, ze to twoje zdanie i ze to Ty nie boisz sie pisac C.... :D i takie tam.
Nie pisz - MY, Wisla itp bo wiele ludzi sie z Toba nie zgadza.

Nie ma sensu tego rozwijac.

http://historiawisly.pl/wiki/images/...via_plakat.jpg

Savik 06.10.2018 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1515976)
Twoj cyrk , twoje malpy.

Mala rada. Nastepnym razem napisz, ze to twoje zdanie i ze to Ty nie boisz sie pisac C.... :D i takie tam.
Nie pisz - MY, Wisla itp bo wiele ludzi sie z Toba nie zgadza.

Nie ma sensu tego rozwijac.

http://historiawisly.pl/wiki/images/...via_plakat.jpg

I to jest taki moment, że szkoda, że przy poście nie ma opcji "Lubię to" :)

To nie był, nie jest i nigdy nie będzie zwykły mecz !!! JŻS !!!

Eberk 06.10.2018 02:01

Dariook, Ty i Tobie podobni macie problem z napisaniem nazwy Cracovii z uwagi na pewne zaszlosci, przewiny, ktore sam przedstawiles, czy jak to rozumiec?

Manhunt. 06.10.2018 07:28

Bo Dariook i osoby popierające jego wypowiedź mają z Wisłą więcej wspólnego niż pewna część tego forum jak i innych kibiców, którzy na meczu pojawiają się dwa razy w ciągu roku.

Coglin 06.10.2018 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eberk (Post 1515981)
Dariook, Ty i Tobie podobni macie problem z napisaniem nazwy Cracovii z uwagi na pewne zaszlosci, przewiny, ktore sam przedstawiles, czy jak to rozumiec?

https://www.facebook.com/WislaKrakow...6106115222419/

Dariook 06.10.2018 17:46

Dobry chłopczyna. Kibicuje Wiśle z sektora "niebo".

regan 06.10.2018 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1515993)
Dobry chłopczyna. Kibicuje Wiśle z sektora "niebo".

co mu sie stało?

Pulpet 06.10.2018 19:01

Halo, halo ludzie, bo zaczyna się robić jakieś sztuczne wartościowanie kibiców!
Wyluzujcie...

Rozumiem postawę Kominka, który chce to forum uczynić odwrotnością pasiastego rynsztoka, czyli forum starozakonnych.

Ale! niech Kominek też zrozumie, że niektórych użytkowników np. mnie, czy jak sądzę Dario, nazwa tego skurviałego szmaciska razi w oczy i nie potrafi nam normalnie przejść przez gardło.
Proszę nas zrozumieć ;-)

A teraz wróćmy do meczu

Eberk 06.10.2018 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt. (Post 1515984)
Bo Dariook i osoby popierające jego wypowiedź mają z Wisłą więcej wspólnego niż pewna część tego forum jak i innych kibiców, którzy na meczu pojawiają się dwa razy w ciągu roku.

No, tak. Legenda Wisly, Henryk Reyman z pewnoscia rowniez uciekal sie do podobnych zagrywek, a nazwa najwiekszego rywala paralizowala mu gardlo. Coz, sa ludzie i ludzie, ze sie tak wypowiem kontrowersyjnie. Widac znak czasow.

Dariook, musiala Cie ta Cracovia widocznie bardzo skrzywdzic. Nie widze innego wyjscia. Nawet polskich znakow uzyles. No no. Szkoda, ze nawet wprost nie potrafisz odpisac.

xiondz77 06.10.2018 19:36

Co tu duzo pisać to jest i zawsze był jak graliśmy na tym samym sczeblu rozgrywek najwazniejszy mecz w rundzie.
Kto tego nie rozumie - cóż ale do wódki by ze mną nie usiadł.

Dariook 06.10.2018 19:51

Mordy sobie Reymanem nie wycieraj, marny zydowski prowokatorze.
.

Kac 07.10.2018 13:51

dobrze, ze temat wrocil do tego jaki powinien byc

sandomingo 07.10.2018 18:54

Nie mam zamiaru omawiać tego meczu ani postawy poszczególnych grajków (choć logika ekstraklapy w przypadku Lisa zadziałała ewidentnie).
Najważniejsze: WISŁA KRAKÓW AEJAEJAOOOOO AEJAEJAOOOO
KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!

brylant17 07.10.2018 18:56

Wisła PANY!!!

fansorina 07.10.2018 18:57

Brawo Jesus, brawo Lis (choć obawiałem się jak cholera, ale było spoko), brawo drużyna, brawo kibice :)

kbr 07.10.2018 19:02

Uroczyście zwracam honor Panu Bramkarzowi Mateuszowi Lisowi, przyznając się, że nie wierzyłem w jego dobrą postawę w dzisiejszym meczu. Dla swojej obrony dodam, że cały czas wierzyłem w Imaza i fajnie, że przełamał się akurat dzisiaj.

Gra, styl, to, że w drugiej połowie staliśmy i czekaliśmy co zrobi sąsiadka - nie ważne. Liczy się tylko piękny wynik :)

crux.a 07.10.2018 19:05

Wierzę w Jezusa i w Mateusza!!!!!

pepe72 07.10.2018 19:08

Połówka rozbita!
Jeszcze tylko 20 punktów do utrzymania się :)

Harcownik 07.10.2018 19:08

Tak jak pisałem, że ich pojedziemy, tak się stało. Status quo zachowany.

Niech podsumowaniem będzie cytat:
"Dzięki wygranej Wisła wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli i ma tylko punkt mniej od Legii i Lechii. cracovia cały czas jest ostatnia".


Miłego dnia!

Now 07.10.2018 19:09

Kraków jest nasz

FraMat 07.10.2018 19:11

W zasadzie to był najniższy wymiar kary dla sąsiadki.
Wisła grała na pół gwizdka, a w drugiej połowie to w zasadzie tylko od niechcenia, a i tak zwycięstwo jest nasze.
Nie było się czym podniecać (sportowo, rzecz jasna).

Kwik na sąsiednim forum wprawia mnie w zachwyt.

mitmichael 07.10.2018 19:12

Miasto - NASZE
DERBY - NASZE
Wszystko - NASZE

kolejne derby do przodu chociaz tym razem mielismy duzo szczescia ALE w Derbach najwazniejsze jest zwyciestwo i to sie nam udalo. KAZDY TO POWIE, WISEŁKA RZADZI W KRAKOWIE!!

Coglin 07.10.2018 19:13

Wisła PANY!!!

Garret 07.10.2018 19:14

Wspaniały wieczór. Kolejny!

Panowie, z całego serca DZIĘKUJĘ! :) Po raz pierwszy za mojego życia mam okazję świętować trzecie z rzędu zwycięstwo nad sąsiadką. Cudowne uczucie.

Jesus, jesteś MISTRZ!
Mateusz - rewelacyjny mecz, oby tak dalej!

Cała drużyna - czapki z głów!

Wisła Pany!

Kamson 07.10.2018 19:20

Imaz, wybaczam ci wszystkie spartolone setki w tym sezonie.
Lis dzisiaj 10/10.

Stadion w większości przejęty przez młodych Wiślaków - miód na moje uszy. Wedle opinii z pewnego forum nawet młyn został przejęty przez przedstawicieli ABG :)
W Krakowie bez zmian...

WISŁA PANY!!!

picasso 07.10.2018 19:26

chyba zrobie cos o czym nigdy nawet nie myslałem.wejdę na to koszerne forumpoczytam jak placzą :)

a ten wpis to miód na moje serce

22 minut(y) temu #242
***** dawno się nie czułem tak upokorzony, w....... i psy na młynie, ***** jak można do tego dopuścić, przecież przynajmniej opiekunów da się zweryfikować, a opiekunami były psy. Jakby mnie wielki spocony murzyn zgwałcił.

PvD 07.10.2018 19:30

Wisła Pany!

Kowalski 07.10.2018 19:32

Wisła pany!

AntyMod 07.10.2018 19:33

daktos l;inka do parchatego forum ??????? aaa , i jak tam szeryfy netowe odnosnie Lisa ??? nie ma was teraz

Kamson 07.10.2018 19:33

Z kałuży flety
Puszczają doping z kasety

:lol:

Jeszcze raz brawo Młoda ABG!

Elendil 07.10.2018 19:37

kilkanaście lat pracy z młodzieżą szkolną przynosi efekty! :D WISŁA PANY!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl