![]() |
Chłopaki jak będziecie jechać przez Nową Sól to proszę na powrocie o sygnał. zaopatrzę w dobre piwko na drogę.
|
Trzeba i wygrać i koniec, ja wiem że wjazd ale łatwiejszy rywal na wyjezdzie nam sie nie trafi niż ta słabiutka i cała hospitalizowana Pogon.
Każde zwycięstw przybliża nas to tych magicznych 40 pkt, bo nie zapominajmy, ze to jest dla nas cel nr 1 na ten moment |
Cytat:
Trener stwierdził, że lecą samolotem. |
Piłkarze przyłączają się do bojkotu i będą chcieli na boisku zaprotestować przeciwko działaniom zarządu Wisły.
Ponoć rozważali wyjście na rozgrzewkę w koszulkach z napisem "Eszjot dziękujemy" ale finalnie nie zdążyli ich zorganizować. Jeden z nich anonimowo powiedział, że w takim razie zagrają słabo i przegrają, chcąc wymusić dymisje w klubie. |
heheszki
ale to nie zmienia faktu, że nie ma takiej możliwości żeby to zamieszanie w jakimś stopniu nie odbiło się na morale zwłaszcza u stranierich którzy musza jeszcze polegać na tłumaczeniu jak Stolarowi uda się im to zdjąć z głowy , to będzie najlepszym naaszym trenerem ever |
@sandomingo
Może niech zgłoszą się do KOD czy jakiejś tam innej organizacji i dostaną koszulki "konsTYtucJA |
Obawiam się, że Pogoń dostanie olśnienia i przełamie się z nami... w ekstraklasie żadnej logiki nie ma - tylko dlatego... Obym się mylił.
|
pobudka śpiące królewny!
|
Prawo serii musiało się kiedyś skończyć i się skończyło.Bez ładu i składu dzisiaj mecz do zapomnienia
|
obrzydliwy mecz.
|
Naszych było połowę mniej. Szkoda trampkarskich błędów Lisa.
|
Nasza liga jest jednak piękna :)
Spodziewam się co najmniej jednej zmiany w składzie w następnym meczu :) |
Cytat:
|
Do momentu zdobycia gola graliśmy totalną bucówę. Oby takie mecze w dalszym ciągu były wyjątkiem, a nie regułą. Teraz trzeba się skupić na kolejnych spotkaniach; przydałoby się też mniej rozpie**alania na atomy teoryjek dziennikarskiego barachła.
|
Cytat:
ześ ku**wa wykrakał mecz o działaniu kubła zimnej wody,albo na przekór tabeli albo cos tam jeszcze.,drugi mecz na wyjezdzie po Wrocławiu w ktorym nie gramy nic. |
biedna drużyna z czuba jedzie do znacznie bogatszej drużyny z przedostatniego miejsca, w biednej jest trener i dwóch byłych grajków przeciwnika i... grzech nie skorzystaćz okazji.
niestety zgrzeszyłem:( |
Szkoda, spodziewałem się jednak porażki. Może nie w takim stylu. Nie ma co pisać, wszystko w tym meczu było nie tak, każdy zagrał bryndzę. Zapomnieć i gramy dalej.
|
Chciałnym wierzyć, że było tak:
Runjaic dzwoni do Stolara: -siema mordo -no siema trenerze - Stolar mordko moja sluchaj mamy trudna sytuacje i niepewna przyszłosc moja... - Wariacie nie koncz. Wiem o co chodzi. Wygrywacie dzisiaj a my w rewanzu w Krakowie. |
Nie wiem ....a o co tu chodzi.
Zawsze jestem bardzo powściągliwy w typowaniu dobrych wyników Wisły, ale po tym co graliśmy z Lechią, a patrząc na grę Pogoni (+ kontuzje u nich) to spodziewałem się roz.......u i wyniku w okolicach 3:0, 4:1 dla nas, a tutaj taka katastrofa. Zero gry, mało biegania, pressingu nie było w ogóle z naszej strony... Nie wiem, nie rozumiem, nie potrafię sobie tego logicznie wytłumaczyć. Na plus: Imaz, Halilović i tyle Minusy: Cała reszta, a to co odpierdalał dziś Sadlok to już katastrofa totalna Szkoda, bo cały weekend zjebany. No cóż, oby za tydzień było do przodu ze scyzorami |
Na plus raczej Kolar, bo Imaz to kilka takich nonszalanckich zagrań i strat ze szkoda gadać
|
Do końca sezonu zagramy jeszcze trochę meczów takich jak dziś, trochę takich jak z Lechią.
Będzie różnie, to jest "ekstraklasa"... Mogliśmy już polec we Wrocławiu, polegliśmy dziś. Suma szczęścia zawsze wychodzi na zero. Dobrego weekendu wszystkim |
To jest oczywiste, porażki są wkalkulowane a w tej lidze ciężko wskazać faworyta w jakimkolwiek meczu
Natomiast co boli to poziom niechlujstwa, nonszalancji i koncentracji Kiksy, proste straty, fatalne podania właściwie u całej pierwszej 11 zastanawiają czy coś z przygotowaniem mentalnym nie było pokpione Oderwanie od rzeczywistości po ostatnich zwycięstwach? Brak wypłat? Wiem, że nie ma co wyciągać wniosków z jednego meczu ale porażka w fatalnym stylu, mecz mógł a nawet powinien się zakończyć wynikiem na poziomie 0:4 |
Też miałem kiepskie przeczucia co do tego meczu i się sprawdziło. Dodatkowo zamieszanie w klubie robi swoje...
Poza tym nie chciało mi się wierzyć, że uda nam się wygrać 5 spotkań z rzędu. Piłkarzom czasami pętają nogi dobre serie (szczególnie w polskiej lidze). Teraz MUSIMY zaliczyć kolejne 3 wygrane (Lechia, Korona, derby). I każdy z tych spotkań na pewno są ważniejsze niż ten dzisiejszy. Oby na Lechię piłkarze wyszli zmotywowani, podrażnieni porażką i z rozsądnymi zmianami w składzie (Buchalik, Arsenić, Halilović, Kolar+ zgodnie z przepisami ktoś młody, może Śliwa?) |
Rzeczywiście, wyglądało to tak, jakby byli rozkojarzeni. Zupełnie im nie wyszło.
No nic. Dobrze, że to porażka na wyjeździe, w drodze powrotnej przegadają co trzeba i wracamy silniejsi. |
komentujący w Weszło.fm twierdzili, że Wisła chyba strajkowała, bo tak źle to musieli grac z premedytacją. Jakie były kursy przed meczem?
|
Ale z jakiego powodu strajkowali?
|
Przecież to był żart czaro.
|
Ok, sorry. Już myślałem, że to jakaś kolejna teoria dziennikarska : )
|
Cytat:
|
a ja miałem dziwne wrażenie, że nie byli w stanie przyzwyczaić się do boiska.
|
Jest wiele możliwych wytłumaczeń. Zobaczymy we wtorek.
|
przyczyn moze byc kilka:
1. uwielbiajaca gre kombinacyjna Wisla dosaje tragiczne boisko i warunki pogodowe 2. zaleglosci finansowe wobec pilkarzy - mecz z Pogonia jest idealny by zamanifestowac swoje niezadowolenie, no bo kiedy jak nie teraz? (niedlugo wazne mecze) 3. slaba dyspozycja dnia + fenomenalna posawa Portowcow |
skonczmy uzywac wiecznie tej samej wymówki. że brak wypłat bo to śmieszne.
Piłkarze grają po to by się wybić z biednej Wisły więc powinni grać na maksa w każdym meczu. To, że nie dostają pensji (podobno) to niech nie grają wgl a nie, że akurat ten mecz odpuścili. Jakby wygrali to byście nawet tak nie mówili. W innych drużynach wypłacają regularnie a grają ciula cały sezon. Dla mnie porażka to sodówka w głowach ewentualnie lekcewazenie rywala, który nie wygrał ani jednego meczu. |
Glupia liga, wygrywaj z najlepszymi, przegraj z najsłabszym, ekstraklasa w calej okazalosci
|
Cytat:
5. Kilku naszych uwierzyło że są nowymi Messimi i nagle Pietrzak próbuje lobować załuskę ze swohej połowy a Sadlok strzelić bramlę z 37 metrów. Widać było trochę nonszalancji. 6. Mecz przypominał bardzo ten ze Śląskiem, z tą różnicą że tym razem nie mieliśmy niesamowitego farta (a i tak Ondrasek mógł dać nam remis). Jeszcze nie jeden mecz przegramy, absolutnie nie dominujemy w tej lidze, jesteśmy jedną z fajniej grających drużyn ale to tyle. |
Cytat:
Tak czułem, że od prawie-outsaidera zbierzemy oklep. Mam nadzieje, że wyciągniemy wnioski i w lidze dalej będziemy punktować. To co Lis zrobił mnie nie zdziwiło - ot poziom tego bramkarza, tak jest młody i niedoświadczony - dlatego tak robi. Od samego początku rozmyślałem nad słusznością jego wprowadzania względem Pawełka... tzn Buchalika. Martwi beznadzieja Wojtkowskiego (kolejna). |
Swoją drogą mijają kolejne miesiące od podpisania kontraktu przez Sadloka i (poza kilkoma wyjątkami) przez cały ten czas gra jak na swoje możliwości słabo. Coś nie może złapać formy.
|
Cytat:
AD5. G.prawda .- Sadlok często próbował sie wstrzelić z różnych odległości, a nie wiedzieć czemu pan kierowca zawsze obstawiał, że Maciek strzeli bramę z wolnego lub z 25metrów plus. AD6. po części się zgadzam. |
Trudno. Jedziemy dalej. Analizy - biorąc pod uwagę obecny sezon - można o kant dupy roztrzaskać.
|
Ktos kto pisze, ze powodem porazki sa zaleglosci to imbecyl. Tydzien temu tez byly...A ze Miga walnal pierda, ktory w naszej sytuacji zawsze jest na czasie to klakiery zaczeły wycie. Jak zawsze...
Ja sie nie dziwie, ze ten marny gryzipiórek odgrzewa kotlety, gdy znajdują sie naiwniacy, ktorzy łykają wszystko jak tirówka przy autostradzie. Jeszcze popłaczcie za zachodnim inwestorem, który wlasnie s.......ił z wagonem piniedzy, oglądnąwszy w wolnym czasie superciper pedriksena jadczaka. Boze. Co za spęd baranów pod szyldem Amber Gold. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl