Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VIII kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, sobota 15 września, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10004)

Now 10.09.2018 19:28

Lech i Lechia były jedynymi drużynami bez porażki aż Lech zagrał z Wisłą. Teraz czas na Lechie :D

BlurgH 11.09.2018 08:49

Jest wtorek - za 4 dni mecz z Lechią, walczymy o lidera... Czy tylko ja mam wrażenie, że poza osobami, które regularnie lub w miarę często mają styczność z Klubem, nikt na mieście nie ma nawet pojęcia o tym, że jest taki mecz ?
Plakatów na mieście nie uświadczyłem, o żadnej darmowej akcji zachęcającej do przyjścia na stadion też nie słyszałem. Jest aż tak źle, czy aż tak "byle jak" ? :-/

regan 11.09.2018 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1514098)
Jest wtorek - za 4 dni mecz z Lechią, walczymy o lidera... Czy tylko ja mam wrażenie, że poza osobami, które regularnie lub w miarę często mają styczność z Klubem, nikt na mieście nie ma nawet pojęcia o tym, że jest taki mecz ?
Plakatów na mieście nie uświadczyłem, o żadnej darmowej akcji zachęcającej do przyjścia na stadion też nie słyszałem. Jest aż tak źle, czy aż tak "byle jak" ? :-/

U nas jest tak, że dużo sie gada, mało się robi. Markeging u nas nie istnieje, i nie chodzi tylko o plakaty.

PSYCHOLTSW 11.09.2018 10:29

to my też możemy promować mecz, także namawiać znajomych i niezdecydowanych!

BlurgH 11.09.2018 11:19

Ja tam zanotowałem progres - na meczu z Górnikiem poszliśmy we dwóch z kumplem, teraz idzie nas czterech... jeśli zachowam proporcję a wyniki się nie pogorszą, to na mecz z Koroną pójdziemy w ośmiu.... :P
A na poważnie - akcja z 100szt plakatów B1 na papierze kredowym 130g to (licząc 6-dniową ekspozycję w całym mieście ) 1300 PLN netto... to jest koszt (na okrągło) 60 biletów na stadion. Biorąc pod uwagę skuteczność plakatowania - Q...vva, 100 plakatów przez 6 dni powinno nam poprawić frekwencję o kilkaset osób. Aż tak śmierdzimy groszem, żeby odpuścić kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy zł na czysto ekstra ?

PSYCHOLTSW 11.09.2018 11:30

większą skutecznością niż plakaty na pewno może wykazać się każdy z nas, ja tym razem namówiłem brata (chodzi kilka razy w sezonie na mecze, bynajmniej nie chodzi mu o mecz z Legią :P) i jego narzeczoną :) wiem, że teraz jest więcej chętnych i pewnie z mojej miejscowości będzie jakieś 20 osób.

Karherop 11.09.2018 11:35

W poprzednim sezonie mielismy wiele akcji plakatowych/bilbordowych w całym mieście. Byly zresztą wg mnie dość skuteczne, bo i średnia frekwencja była niezła.

Czemu ich teraz nie ma? To raczej nie kwestia braku wyobraźni, ale po prostu.... kasy.

BlurgH 11.09.2018 11:38

Uwaga - ja nie uważam, że akcja plakatowania jest jedynym remedium na poprawę frekwencji, bo kilka razy już na tymże forum pisałem, że najwięcej leży w naszych rękach i nic się w tej kwestii nie zmienia. Natomiast niezrozumiałym pozostaje dla mnie fakt, że w momencie, kiedy Klub walczy o każdy grosz, nie są podejmowane żadne, albo prawie żadne działania mające na celu poprawę i zwiększenie widoczności, zwłaszcza nisko kosztowe i wymagające niewielkiego nakładu pracy i energii (grafikę klub już posiada, wycena, zlecenie do drukarni, odbiór i przekazanie do firmy plakatującej a potem ew. kontrola, którą można zrobić w drodze z pracy do domu, nie mając żadnego doświadczenia w branży reklamowej - średnio ogarnięty stażysta jest w stanie zrobić to samodzielnie)....

pepe72 11.09.2018 12:30

Może by chociaż reklamę na FB wykupić?

BlurgH 11.09.2018 12:33

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/


Właśnie dostałem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "czemu nic się nie dzieje"... Niepotrzebnie podnosiłem temat, wystarczyło rzucić po 10 okiem na oficjalną...
Koniec wypocin z mojej strony...

krzaq12 11.09.2018 12:54

Dziwi brak filmików promocyjnych, choćby z wypowiedzia kiku pilkarzy/druzyny. Wiecej promocji na fb, tt, instagramie. To nic nie kosztuje przecież.

BlurgH 11.09.2018 13:05

@krzaq12
Po prostu nie ma tego komu zrobić, jak widać z ogłoszenia na głównej. Nie znam się na organizacji eventów, ale czy istnieje jakiś problem, żeby poprosić którąś z partnerskich agencji reklamowych (poszukać ich w Klubie Biznesu), czy by nie pomogły nagłośnić wydarzenie ? Pewnie jeden czy dwa razy dałoby się dogadać z którymś z właścicieli, żeby pomógł w ramach czynu społecznego nagłośnić mecz kolejki (nawet, gdyby budżet był minimalny - na poziomie tych 2-3k pln netto), jego pracownikowi zajmie to 45 minut i zrobi to w przerwie na papierosa za przysłowiową piłkę z autografami...

!!IRIVER!! 11.09.2018 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1514120)
@krzaq12
Po prostu nie ma tego komu zrobić, jak widać z ogłoszenia na głównej. Nie znam się na organizacji eventów, ale czy istnieje jakiś problem, żeby poprosić którąś z partnerskich agencji reklamowych (poszukać ich w Klubie Biznesu), czy by nie pomogły nagłośnić wydarzenie ? Pewnie jeden czy dwa razy dałoby się dogadać z którymś z właścicieli, żeby pomógł w ramach czynu społecznego nagłośnić mecz kolejki (nawet, gdyby budżet był minimalny - na poziomie tych 2-3k pln netto), jego pracownikowi zajmie to 45 minut i zrobi to w przerwie na papierosa za przysłowiową piłkę z autografami...

Chyba sobie żartujesz z tymi stawkami za eventy i czasem ich przygotowania. Jeśli ma to być porządne a nie ucieranie dupy szkłem, to lepiej robić to własnym sumptem i mieć osobę odpowiedzialną niż zlecać agencjom.

BlurgH 11.09.2018 13:39

Mam tendencję do robienia skrótów myślowych - stąd doprecyzuję, bo się wkradło małe zamieszanie. Nie chodziło mi o organizację eventów jako takich, tylko raczej o akcje, o których była mowa wcześniej - plakatowanie i promocję na FB. Do tego mały budżet jednorazowo wystarczy. W kwestii eventów - tak jak napisałem wcześniej - nie znam się, więc się nie będę wypowiadał...

arti 11.09.2018 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1514117)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/


Właśnie dostałem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "czemu nic się nie dzieje"... Niepotrzebnie podnosiłem temat, wystarczyło rzucić po 10 okiem na oficjalną...
Koniec wypocin z mojej strony...

Ręce opadają i wszystko inne też:(
Czy amator, który ułożył to i wkleił to ogłoszenie nie wie nawet tego, że tego typu ogłoszenie o pracy składa się z trzech części:
- opis stanowiska
- wymagania
- WARUNKI ZATRUDNIENIA?

Szukamy (świetnego) pracownika (frajera?). Masz umieć to, to i to. Masz robić to, to i to. Oferujemy (cooo?!).. eee... (g.wno?).

Matołku od rekrutacji otwórz sobie choćby tą stronę: www.pracuj.pl i popatrz jak się takie coś pisze.

Adasss 11.09.2018 18:29

Na razie Lechia tak pilnie przygotowuje się do meczu z nami, że dwóch zawodników trafiło do Izby Wytrzeźwień.
Z plotek wynika, że chodzi o Lewandowskiego i Łukasika.

krakus76_ 11.09.2018 18:45

https://twitter.com/knuram/status/1039547157492195330

I coś się jednak dzieje w temacie promocji meczu.

Cytat:

W czwartek od 9 do 10 na ul. Szewskiej od strony Teatru Bagatela Vullnet Basha, Jesus Imaz i Kamil Wojtkowski rozdawać będą kawę i vouchery na mecz.
ps. W temacie zawodników Lechii Gdańsk. Niektórzy tak robią jak mają wsiąść do samolotu i w ramach odstresowania wprowadzają się w stan nieważkości :)

funkykoval 12.09.2018 11:50

11 września - sprzedanych biletów ponad 10.000 - w ciągu jednego dnia zakupionych 2000 biletów - oby tak dalej ....

Karherop 12.09.2018 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1514166)
11 września - sprzedanych biletów ponad 10.000 - w ciągu jednego dnia zakupionych 2000 biletów - oby tak dalej ....

Dzisiaj na 13.00 stan 11 366 biletow. Jest nieźle. Powinnismy spokojnie przebić wynik który ostatnio był na Górniku i to bez kibiców gości.

Z gorszycy informacji podobno występ Sadloka jest zagrożony. Mam nadzieję że znowu lekka kontuzja nie skończy się 5 tygodniami pauzy.

sandomingo 12.09.2018 12:29

Każda dłuższa kontuzja to dla nas problem. Póki co na Lechię jest gotowy Arsenic, niech się promuje, w końcu musimy kogoś w zimie sprzedać, żeby przetrwać

filemon 12.09.2018 13:09

Akurat w naszej sytuacji Sadlok/Wasyl/Arsenić to jedyne postacie, które mogą doznać kontuzji bez straty jakości w składzie, bo wszyscy trzej są bardzo dobrzy. Na innych pozycjach już gorzej.

Karherop 12.09.2018 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1514169)
Akurat w naszej sytuacji Sadlok/Wasyl/Arsenić to jedyne postacie, które mogą doznać kontuzji bez straty jakości w składzie, bo wszyscy trzej są bardzo dobrzy. Na innych pozycjach już gorzej.

Tak naprawdę przy tylko 3 stoperach i tak juz sie robi problem przy choć jednej kontuzji.

Po tym co pokazuje nasz "4" stoper tzn Światko jestem pełen obaw. To nie poziom ekstraklasy ani nawet 1 ligi.

Z kolei Bartkowski na środku to również tryb awaryjny. Tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce

BlurgH 12.09.2018 15:18

Fabio Cannavaro i Carles Puyol leżą i kwiczą :) Należałoby powiedzieć, że w PL tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce :D

funkykoval 12.09.2018 15:21

Bartkowski chyba raz awaryjnie zagrał na stoperze i spisał się co najmniej poprawnie.


Co zaś do niskich stoperów - nie przepadałem nigdy za Barceloną, ale jednym z nielicznych graczy Barcy, którego zawsze ceniłem był Carles Puyol - raczej nie był tytanem wzrostu, chociaż może to wyjątek potwierdzający Twoją regułę :-)

Arkadiusz.Czerepach 12.09.2018 16:24

jakieś tam plakaty jednak na mieście widać np w okolicach ronda mogilskiego

Arkadiusz.Czerepach 12.09.2018 19:37

http://weszlo.com/2018/09/12/skandal...lkarzy-lechii/

krzaq12 12.09.2018 20:12

Szczerze mówiąc bardzo dziwię się, że klub w ostatni dzień, ewentualnie na dwa ostatnie dni nie włączy do sprzedaży choćby części sektora e11 lub e12. Tak wiem to sektor szkolny, ale pewnie kolejny raz będzie tam sporo wolnych miejsc, które niestety bardzo rzucają się w oczy w czasie transmisji TV. W interesie klubu powinno być wyprzedanie sektorów najbardziej eksponowanych w TV.

pepe72 12.09.2018 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1514139)
Na razie Lechia tak pilnie przygotowuje się do meczu z nami, że dwóch zawodników trafiło do Izby Wytrzeźwień.
Z plotek wynika, że chodzi o Lewandowskiego i Łukasika.

Polać im przed meczem!

pepe72 12.09.2018 20:34

W temacie biletów (dziś swoje kupiłem):
https://pbs.twimg.com/media/Dm5w1FmW4AErtKa.jpg
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...92623610339336
12249 na chyba 17.

20k powinno pęknąć. Oby zawodnicy dali pokaz jak z Górnikiem!

pepe72 12.09.2018 20:41

Jeszcze jedno. W TSW (link w mediach) twierdzili, że Lechia przyjedzie się bronić i kontrować.

regan 12.09.2018 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1514184)
Szczerze mówiąc bardzo dziwię się, że klub w ostatni dzień, ewentualnie na dwa ostatnie dni nie włączy do sprzedaży choćby części sektora e11 lub e12. Tak wiem to sektor szkolny, ale pewnie kolejny raz będzie tam sporo wolnych miejsc, które niestety bardzo rzucają się w oczy w czasie transmisji TV. W interesie klubu powinno być wyprzedanie sektorów najbardziej eksponowanych w TV.

Szkolny jest teraz przeniesiony na E16

pepe72 12.09.2018 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1514184)
Szczerze mówiąc bardzo dziwię się, że klub w ostatni dzień, ewentualnie na dwa ostatnie dni nie włączy do sprzedaży choćby części sektora e11 lub e12. Tak wiem to sektor szkolny, ale pewnie kolejny raz będzie tam sporo wolnych miejsc, które niestety bardzo rzucają się w oczy w czasie transmisji TV. W interesie klubu powinno być wyprzedanie sektorów najbardziej eksponowanych w TV.

Zgaduję, że kosztuje to konkretną kasę. Więc dopóki nie ma z 20k sprzedanych to nie ma większego sensu. Nie ważne jak to wygląda w TV, ważne jak to wygląda w kasie.
Jak do soboty pójdzie większość biletów to pewnie otworzą kolejne sektory.

pepe72 13.09.2018 13:19

Dobre wiadomości:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...80412297961472

Brak biletów na sektory: A21,D21,22,23,24,E11,E12,E16,E23,E24,F21,22,23,24, H23
Otwarte zostały sektory: B21,22,23,24 oraz F11 i F12

Now 13.09.2018 19:27

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...54&oe=5C2C395D

pepe72 14.09.2018 18:06

https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...88518672801793
Nowe sektory: D11, D12 i G1.
18k sprzedane.

wolfy 14.09.2018 18:15

Szykuje się piękna frekwencja. Trzymajmy kciuki za piłkarzy, niech zachęcą wszystkich do kolejnych wizyt na Reymonta.

funkykoval 14.09.2018 18:48

Najlepszą zachętą do większej frekwencji byłoby powtórzenie ostatniego meczu z Górnikiem Zabrze i oczywiście gry

sandomingo 14.09.2018 21:22

Jutro czarny dzień dla Wisły.
Najpierw masakrujący materiał TVN a potem porażka z Lechią.
Nie będzie co zbierać.

Skawa Wadowice 15.09.2018 06:01

Obejrzałem pare meczów Lechii i grają topornie w ofensywie, ale stabilnie w defensywie. Nie porywają niczym pięknym oprócz przebłysków kliku piłkarzy bo mają ich dobrych.
Kto zna Stokowca z Zagłębia lubin ten wie, że 1 runda to czub tabeli, świetne wyniki natomiast w 2 rundzie totalny średniak i spadek na 5, 6 miejsce.
On chyba psuje przygotowania zimowe.

Spodziewam się wygranej o ile Wisla narzuci swój styl. Najważniejsze to dużo sytuacji i siedzenie na Lechii bo to nakręca kibiców i chętnie przyjdą na następny mecz

krakus76_ 15.09.2018 06:31

Pogoda barowa w Krakowie. Pocieszające że od południa ma już nie padać ale słońca się nie spodziewajcie.

W sumie pogoda dobra na wzrost frekwencji bo na rodzinny wypad za miasto (czy na 2 dni) raczej kiepska.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl