![]() |
Lech i Lechia były jedynymi drużynami bez porażki aż Lech zagrał z Wisłą. Teraz czas na Lechie :D
|
Jest wtorek - za 4 dni mecz z Lechią, walczymy o lidera... Czy tylko ja mam wrażenie, że poza osobami, które regularnie lub w miarę często mają styczność z Klubem, nikt na mieście nie ma nawet pojęcia o tym, że jest taki mecz ?
Plakatów na mieście nie uświadczyłem, o żadnej darmowej akcji zachęcającej do przyjścia na stadion też nie słyszałem. Jest aż tak źle, czy aż tak "byle jak" ? :-/ |
Cytat:
|
to my też możemy promować mecz, także namawiać znajomych i niezdecydowanych!
|
Ja tam zanotowałem progres - na meczu z Górnikiem poszliśmy we dwóch z kumplem, teraz idzie nas czterech... jeśli zachowam proporcję a wyniki się nie pogorszą, to na mecz z Koroną pójdziemy w ośmiu.... :P
A na poważnie - akcja z 100szt plakatów B1 na papierze kredowym 130g to (licząc 6-dniową ekspozycję w całym mieście ) 1300 PLN netto... to jest koszt (na okrągło) 60 biletów na stadion. Biorąc pod uwagę skuteczność plakatowania - Q...vva, 100 plakatów przez 6 dni powinno nam poprawić frekwencję o kilkaset osób. Aż tak śmierdzimy groszem, żeby odpuścić kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy zł na czysto ekstra ? |
większą skutecznością niż plakaty na pewno może wykazać się każdy z nas, ja tym razem namówiłem brata (chodzi kilka razy w sezonie na mecze, bynajmniej nie chodzi mu o mecz z Legią :P) i jego narzeczoną :) wiem, że teraz jest więcej chętnych i pewnie z mojej miejscowości będzie jakieś 20 osób.
|
W poprzednim sezonie mielismy wiele akcji plakatowych/bilbordowych w całym mieście. Byly zresztą wg mnie dość skuteczne, bo i średnia frekwencja była niezła.
Czemu ich teraz nie ma? To raczej nie kwestia braku wyobraźni, ale po prostu.... kasy. |
Uwaga - ja nie uważam, że akcja plakatowania jest jedynym remedium na poprawę frekwencji, bo kilka razy już na tymże forum pisałem, że najwięcej leży w naszych rękach i nic się w tej kwestii nie zmienia. Natomiast niezrozumiałym pozostaje dla mnie fakt, że w momencie, kiedy Klub walczy o każdy grosz, nie są podejmowane żadne, albo prawie żadne działania mające na celu poprawę i zwiększenie widoczności, zwłaszcza nisko kosztowe i wymagające niewielkiego nakładu pracy i energii (grafikę klub już posiada, wycena, zlecenie do drukarni, odbiór i przekazanie do firmy plakatującej a potem ew. kontrola, którą można zrobić w drodze z pracy do domu, nie mając żadnego doświadczenia w branży reklamowej - średnio ogarnięty stażysta jest w stanie zrobić to samodzielnie)....
|
Może by chociaż reklamę na FB wykupić?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/
Właśnie dostałem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie "czemu nic się nie dzieje"... Niepotrzebnie podnosiłem temat, wystarczyło rzucić po 10 okiem na oficjalną... Koniec wypocin z mojej strony... |
Dziwi brak filmików promocyjnych, choćby z wypowiedzia kiku pilkarzy/druzyny. Wiecej promocji na fb, tt, instagramie. To nic nie kosztuje przecież.
|
@krzaq12
Po prostu nie ma tego komu zrobić, jak widać z ogłoszenia na głównej. Nie znam się na organizacji eventów, ale czy istnieje jakiś problem, żeby poprosić którąś z partnerskich agencji reklamowych (poszukać ich w Klubie Biznesu), czy by nie pomogły nagłośnić wydarzenie ? Pewnie jeden czy dwa razy dałoby się dogadać z którymś z właścicieli, żeby pomógł w ramach czynu społecznego nagłośnić mecz kolejki (nawet, gdyby budżet był minimalny - na poziomie tych 2-3k pln netto), jego pracownikowi zajmie to 45 minut i zrobi to w przerwie na papierosa za przysłowiową piłkę z autografami... |
Cytat:
|
Mam tendencję do robienia skrótów myślowych - stąd doprecyzuję, bo się wkradło małe zamieszanie. Nie chodziło mi o organizację eventów jako takich, tylko raczej o akcje, o których była mowa wcześniej - plakatowanie i promocję na FB. Do tego mały budżet jednorazowo wystarczy. W kwestii eventów - tak jak napisałem wcześniej - nie znam się, więc się nie będę wypowiadał...
|
Cytat:
Czy amator, który ułożył to i wkleił to ogłoszenie nie wie nawet tego, że tego typu ogłoszenie o pracy składa się z trzech części: - opis stanowiska - wymagania - WARUNKI ZATRUDNIENIA? Szukamy (świetnego) pracownika (frajera?). Masz umieć to, to i to. Masz robić to, to i to. Oferujemy (cooo?!).. eee... (g.wno?). Matołku od rekrutacji otwórz sobie choćby tą stronę: www.pracuj.pl i popatrz jak się takie coś pisze. |
Na razie Lechia tak pilnie przygotowuje się do meczu z nami, że dwóch zawodników trafiło do Izby Wytrzeźwień.
Z plotek wynika, że chodzi o Lewandowskiego i Łukasika. |
https://twitter.com/knuram/status/1039547157492195330
I coś się jednak dzieje w temacie promocji meczu. Cytat:
|
11 września - sprzedanych biletów ponad 10.000 - w ciągu jednego dnia zakupionych 2000 biletów - oby tak dalej ....
|
Cytat:
Z gorszycy informacji podobno występ Sadloka jest zagrożony. Mam nadzieję że znowu lekka kontuzja nie skończy się 5 tygodniami pauzy. |
Każda dłuższa kontuzja to dla nas problem. Póki co na Lechię jest gotowy Arsenic, niech się promuje, w końcu musimy kogoś w zimie sprzedać, żeby przetrwać
|
Akurat w naszej sytuacji Sadlok/Wasyl/Arsenić to jedyne postacie, które mogą doznać kontuzji bez straty jakości w składzie, bo wszyscy trzej są bardzo dobrzy. Na innych pozycjach już gorzej.
|
Cytat:
Po tym co pokazuje nasz "4" stoper tzn Światko jestem pełen obaw. To nie poziom ekstraklasy ani nawet 1 ligi. Z kolei Bartkowski na środku to również tryb awaryjny. Tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce |
Fabio Cannavaro i Carles Puyol leżą i kwiczą :) Należałoby powiedzieć, że w PL tak niscy stoperzy nie robią kariery w piłce :D
|
Bartkowski chyba raz awaryjnie zagrał na stoperze i spisał się co najmniej poprawnie.
Co zaś do niskich stoperów - nie przepadałem nigdy za Barceloną, ale jednym z nielicznych graczy Barcy, którego zawsze ceniłem był Carles Puyol - raczej nie był tytanem wzrostu, chociaż może to wyjątek potwierdzający Twoją regułę :-) |
jakieś tam plakaty jednak na mieście widać np w okolicach ronda mogilskiego
|
|
Szczerze mówiąc bardzo dziwię się, że klub w ostatni dzień, ewentualnie na dwa ostatnie dni nie włączy do sprzedaży choćby części sektora e11 lub e12. Tak wiem to sektor szkolny, ale pewnie kolejny raz będzie tam sporo wolnych miejsc, które niestety bardzo rzucają się w oczy w czasie transmisji TV. W interesie klubu powinno być wyprzedanie sektorów najbardziej eksponowanych w TV.
|
Cytat:
|
W temacie biletów (dziś swoje kupiłem):
https://pbs.twimg.com/media/Dm5w1FmW4AErtKa.jpg https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...92623610339336 12249 na chyba 17. 20k powinno pęknąć. Oby zawodnicy dali pokaz jak z Górnikiem! |
Jeszcze jedno. W TSW (link w mediach) twierdzili, że Lechia przyjedzie się bronić i kontrować.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak do soboty pójdzie większość biletów to pewnie otworzą kolejne sektory. |
Dobre wiadomości:
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...80412297961472 Brak biletów na sektory: A21,D21,22,23,24,E11,E12,E16,E23,E24,F21,22,23,24, H23 Otwarte zostały sektory: B21,22,23,24 oraz F11 i F12 |
|
|
Szykuje się piękna frekwencja. Trzymajmy kciuki za piłkarzy, niech zachęcą wszystkich do kolejnych wizyt na Reymonta.
|
Najlepszą zachętą do większej frekwencji byłoby powtórzenie ostatniego meczu z Górnikiem Zabrze i oczywiście gry
|
Jutro czarny dzień dla Wisły.
Najpierw masakrujący materiał TVN a potem porażka z Lechią. Nie będzie co zbierać. |
Obejrzałem pare meczów Lechii i grają topornie w ofensywie, ale stabilnie w defensywie. Nie porywają niczym pięknym oprócz przebłysków kliku piłkarzy bo mają ich dobrych.
Kto zna Stokowca z Zagłębia lubin ten wie, że 1 runda to czub tabeli, świetne wyniki natomiast w 2 rundzie totalny średniak i spadek na 5, 6 miejsce. On chyba psuje przygotowania zimowe. Spodziewam się wygranej o ile Wisla narzuci swój styl. Najważniejsze to dużo sytuacji i siedzenie na Lechii bo to nakręca kibiców i chętnie przyjdą na następny mecz |
Pogoda barowa w Krakowie. Pocieszające że od południa ma już nie padać ale słońca się nie spodziewajcie.
W sumie pogoda dobra na wzrost frekwencji bo na rodzinny wypad za miasto (czy na 2 dni) raczej kiepska. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl