![]() |
Myślę że problem mamy w definicji ładnej gry (która zapewne nie istnieje). Zawsze wyżej cenie zespoły które wygrywaja 4-0 po "brzydkiej??? grze), niz takie które remisuja 1-1 po frajerskim oddaniu zwycięstwa rywalowi. Dla mnie osobiscie liczy się skuteczna i konsekwentna gra, bo tylko za taką "dają" punkty.
Stolarczyk poki co widać że ma pomysł jak zdominować przeciwnika. Czekam osobiście na pomysł jak wygrywać mecze. Oczywiście nie tyczy się to meczu z Lechem, bo tam faworyt jest jeden. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Biorac pod uwage, ze to polska liga, wszystkie wymienione przez Ciebie argumenty, sklaniaja ku naszej punktowej zdobyczy w tym spotkaniu...
|
Cytat:
Jakoś Mały za Skorży czy Maaskanta potrafił strzelić parę goli w sezonie i coś dokładnie wrzucić, a nie wywalać wszystko w trybuny. Niech tak robi i teraz. Ta dyscyplina polega przede wszystkim na strzelaniu do bramki, a nie klepaniu. |
Cytat:
Tylko wiesz, nie wiem jakby Ci to uzmysłowić, Małecki i Brożek byli na troszkę innym etapie kariery niż są teraz kiedy seryjnie pakowali bramki. Konkretnie - nie schyłkowym. Bredzenie że wystarczy trening żeby zawodnik zaczął wykorzystywać sytuację - nie, nie wystarczy. Ale jest to sposób na przerzucenie winy na trenera, na kimś trzeba wyładować frustrację a widzę że już dotarło że na lepszych piłkarzy nas nie stać... Wystarczy trening strzelecki... Hmmm, byłeś na jakimś treningu za Stolarczyka ostatnio? |
Cytat:
Widzisz, bo ty oceniasz efekty, a ja grę. Fartnąć się 4:0 też może zdarzyć, wcale taki jednorazowy wyskok w jakimś meczu - przy słabej grze - nie rokuje jakoś super na przyszłość. Za to dobra gra - w dłuższym odstępie czasu - nawet bez wyniku na teraz - już tak. Fachowcy oceniają potencjał i siłę drużyny na podstawie ilość stworzonych sytuacji / ilości sytuacji do których drużyna dopuściła pod swoją bramką. Był taki sezon Dortmundu w Bundeslidze, gdy grali bardzo podobnie do sezonu poprzedniego (w którym albo mieli mistrzostwo albo wice - nie pamiętam), a przez długi czas kręcili się w strefie spadkowej. Mieli pecha, nie wykorzystywali sytuacji, a współczynnik wypracowanych okazji / do okazji przeciwnika nadal był bodajże drugi w lidze. Potem zaczęli piąć się w górę bardzo szybko. Wracając do naszej drużyny : Widać, że chłopaków stać na dobrą grę. Jeśli dalej będą tak grali jak grają to pierwszą ósemkę mamy z palcem w duszy (chyba, że będzie bardzo pechowo), a przy sprzyjających okolicznościach będzie szansa na coś więcej. Niech dalej prowadzą grę, niech stwarzają sytuacje. Jeśli to im się uda (a będzie to cholernie ciężkie zadanie) to wyniki przyjdą same. |
Czy Paweł Brożek już trenuje?
|
Cytat:
|
W takim razie na zwycięstwa przyjdzie nam jeszcze poczekać : )
|
Biorąc poprawkę na to, że to Ekstraklasa, pykniemy ich gładko 3.
|
zgodnie z przewidywaniami Lech dzisiaj obskoczył eurow....... , zobaczymy jak to sie przełoży na ich dyspozycje mentalną w nieziele
|
Cytat:
|
Niezależnie od wyniku w meczu LE, każdy punkt w Poznaniu trzeba będzie potraktować jako sukces !
|
Cytat:
Raczej obstawiam 1:1. Ale to zależy od tego czy nasza obrona wytrzyma. Cytat:
|
Cytat:
Bo oczywiście do nich piłem. I do tego że prezentujemy lepszą piłkę od nich, co dla mnie jest dość abstrakcyjne. Weryfikacja zresztą przyjdzie niedługo... I żeby nie było. Też mi sie podoba ich gra, ale jestem daleki od zaglaskania i mówienia że graja najlepiej w lidze. Na takich podwalinach upadła pewna siebie Legia. |
Kiko jak zaczynal tez gralismy najpiekniej w lidze...i nawet w opinii weszlo :)
|
Dariook :
Za Kiko najpiękniej? Przecież my nawet w dobrych spotkaniach oddawaliśmy piłkę przeciwnikowi i patrzyliśmy co z nią zrobi. Za wczesnego Kiko graliśmy przede wszystkim skutecznie i stwarzaliśmy sobie multum okazji po błędach przeciwnika. Wielu odpowiada taka wyrachowana gra, ja nie jestem fanem. Wiadomo piękno to rzecz subiektywna, ale moim zdaniem piękna gra to ostatnia rzecz jaką bym napisał o Wiśle Kiko Ramireza. Nawet z tego lepszego okresu. Karherop : Mówiąc o naszej grze nie zamierzam zagłaskiwać chłopaków. Oni powinni ciężko trenować, walczyć a przede wszystkim od strony mentalnej NIE PĘKAĆ teraz, że im nie wyszło. Niech grają dalej swoją piłkę to z tej mąki będzie chleb. |
Kiko miał jakiś lepszy okres? :D
|
Też sobie nie przypominam pięknej gry za Kiko. Fakt mieliśmy jakąś skuteczność i swego czasu rzekomy 'Kiko time' a później to wszystko jebło. Pomysł na grę był typu dzida i gra na udo.
|
Cytat:
|
Wisła za Kiko grała przez runde wiosenną (poza finałową) bardzo dobrze taktycznie. Nikt jednak (żadne weszlo jak mawia Smuda) nie mówił że gra najlepiej w lidze.
|
No ok, troche podkoloryzowalem z tym graniem najpiekniej dla dobra dyskusji ;)
ale Cytat:
:D |
Ja widzę, że trendy się zmieniają i weszło jest teraz medium antylegijnym i prowiślackim ; )
|
Stanowski jak byl maly to chodzil na dziewiątke:D
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaś napierd...e na Kiko na tym portalu było mocno chore. Efekty wydawania kasy na m.in. trenerów widzimy dziś w wynikach finansowych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W "Weszło" nadal trwa żałoba po Koraliku, który był cudowny, mimo że wszystkie kominy płacowe powstały za jego czasów (w tym takie aberracje jak Chukwu). Na razie niechęć do Miodulskiego przeważa nad miłością do Legii.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl