![]() |
Alov : jak nie potrafisz zrozumieć, że są rzeczy WAŻNE - jak gra Wisły Kraków w Krakowie - i są pierdoły typu twoje uczucie nieposzanowania to lepiej zamilknij.
Jest kanał, trzeba pomóc, a nie się mądrzyć na forach internetowych. Nie chcesz pomagać, nie rób tego - ale daruj sobie zbędne komentarze w tym temacie. Popsiocz sobie w innym. Jest ich od cholery. |
@ Blaszczu16 & funkykoval - Llonch, Carlitos & Suljic to przykłady swobodnego podchodzenia do przychodów a co do Carlitoda to cytuję: "Oferta Legii była jedyną, która leżała na stole." - http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...owa_26277.html
PS. byłem na tym meczu z koszulką i są wartości które są bezcenne jak i działania których się nie wybacza |
Ja również byłem i też jestem w....iony na to co zrobili i na to że Surma i Kokoszka wrócili.
Ale w tym momencie chodzi o coś więcej. Może nawet o być albo nie być piłkarskiej Wisły. Miasto nas jebie, żydy pod wszystkimi artykułami o sytuacji Wisły, napierdalają dziesiątki komentarzy z poparciem dla miasta. A teraz jeszcze ludzie którzy twierdzą, że są kibicami Wisły, dołączają się do tej nagonki. Jakie to jest chujowe postepowanie to się w głowie nie mieści. Stajecie w jednym szeregu z tą mendą Król i resztą żydowskiej bandy. Zamiast odłożyć na chwilę sporne sprawy, zjednoczyć się w takiej chwili, kiedy klub nas naprawdę potrzebuje, to jeszcze wolicie przyłożyć rękę do zniszczenia Wisły. Przykre to, że Wisła ma takich "kibiców". |
Cytat:
Boniek przywoła JM do porządku!!! |
Nawet Kiko który został wydymany przez zarząd popiera akcję
|
Strasznie wydymany.siedzi na L4, wozi sie po cieplych krajach, nie pracuje i dostaje pieniazki co miesiac.zyc nie umierac
|
I dlatego przez miesiąc toczył spór medialny z Sarapata?
|
Spor to on chce toczyc z Wisla na sali sadowej.
Psiovzyl cos o jakichs kamizelkach i tyle. Nie ma o czym gadac. Bk nie jest tego wart. Weszlo juz go podsumowalo: najwiekszy amator w historii polskiej pilki nq przestrzeni ostqtmich 20 lat |
Cytat:
Dziś przelana kasa na SKWK, w piątek plakat. Chciałbym, żeby podobnie mogło powiedzieć kilka tysięcy kibiców. |
Cytat:
Moja wplata: https://ibb.co/b3tAZ8 https://ibb.co/kxU67T |
Jeśli ktoś uważa, że dzisiaj nie warto pomagać Wiśle, bo jest to przejaw naiwności lub głupoty - jego sprawa. Są tacy, dla których Wisła to tylko weekendowa rozrywka i tacy, którzy bez Wisły nie potrafią normalnie funkcjonować. Nie od wszystkich można wymagać pomocy. Według mnie byłoby jednak miło, gdyby nie przeszkadzano tym, którzy pomóc chcą.
Niedawno żegnaliśmy ostatnich zawodników kojarzonych z drużyną ze złotego okresu 1998-2011. Możliwe, że to pożegnanie nie będzie ostatnim akordem tamtej epoki i na naszych oczach "przyklepany" zostanie największy jak dotąd upadek Naszej Drużyny w historii, cięższy w skutkach niż banicje w II lidze w latach 80. i 90. Ważne jest, żeby ten ewentualny upadek stanowił dla nas pożyteczną naukę, na której będzie można zbudować lepszą Wisłę. Nie jestem z Krakowa, nie znam też treści umów podpisywanych przez Wisłę w ciągu ostatnich kilku lat ani przebiegu zakulisowych rozgrywek z udziałem jej władz i przedstawicieli Miasta. W tych kwestiach nie opieram się również na tym, co się pisze i mówi w mediach, bo te już dawno temu przestały zajmować się przekazywaniem pełnych i rzetelnych informacji. Wiem natomiast, że w sytuacji, w której Klub, któremu kibicuję od ponad 20 lat i któremu zawdzięczam wiele wspaniałych wspomnień, potrzebuje mojej pomocy, to moją powinnością jest tej pomocy udzielić. Z racji znacznej odległości mojego rodzinnego miasta od Krakowa i obowiązków zawodowych nie będę mógł wziąć udziału w piątkowym proteście, dlatego dzisiaj dokonałem wpłaty na konto SKWK, a w piątek zapłacę za plakat. Przynajmniej tyle mogę zrobić dla Wisły, bez której nie wyobrażam sobie codziennego życia. Tym, którzy należą do innej wymienionej przeze mnie grupy, odrobinę zazdroszczę. Tak czy siak wszystkim kibicom Białej Gwiazdy życzę żebyśmy za jakiś czas - oby jak najkrótszy - spotkali się w lepszej rzeczywistości. |
Plakat kupię tylko pytanie za rok też będziemy zbierać kasę ?
Przecież tego się nie da pogodzić - spłaty długow i niegospodarności w klubie. |
|
Bez względu na dzisiejsze stanowisko miasta niech organizatorzy akcji nic nie zmieniają - ta akcja musi być przeprowadzona.
|
Zdecydowanie!
Dług nie zniknął, poza tym może z tego pospolitego ruszenia wyniknie coś więcej? |
Cytat:
|
Szanowni! Cieszymy się, ze porozumienie z Miastem jest coraz bliżej, ale na ten moment - Sytuacja się nie zmienia, NASZA AKCJA TRWA NADAL! O godzinie 15 jesteśmy umówieni z Zarządem, w celu ustalenia dalszego planu . Koło 17 podamy więcej informacji!
#WislaTylkoPrzyReymonta Oczywiście nic się nie zmienia. Dziś po spotkaniu podamy więcej szczegółów dotyczących akcji! Jedno jest pewne, z niczego nie będziemy rezygnować. Zaangażowało się w to wiele osób, mnóstwo czeka na plakaty-cegiełki i liczymy na to, że ten odbiór będzie mega pozytywny oraz przełoży się na rzeczywiste działania! Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, temat jest medialny i zgłaszają się do nas ludzie, którzy chcą pomóc bez względu na wszystko i na koszta. Pamiętajcie, w tej chwili musimy być ponad podziałami! Zdaje sobie sprawę, że w każdej akcji pojawią malkontenci, narzekacze, itp. Nie przejmuje się tym, bo walczę o to aby nawet tacy kibice mieli gdzie i z kim zaśpiewać swoją ulubioną przyśpiewkę na trybunach! Walczymy o coś co nas wszystkich łączy walczymy o WISŁĘ KRAKÓW!!!! Pozdrawiam, będę informował na bieżąco się dzieje i jakie decyzje zostaną podjęte. |
I super. Działajcie
|
Niech się ta akcja rozkręca!
Jeśli wszystko się ułoży jak można wyczytać w mediach społecznościowych to ruszmy z akcja #PełnyStadionNaArke !! |
|
Uważam, że ta akcja mogłaby służyć do powołania stowarzyszenia kibiców na zasadach socios, ale tutaj konieczne byłoby dokonanie zmian w statucie spółki - np. osoby które opłaciły składki socios - stanowiące wpływ do budżetu klubu mają np prawo wyboru jednego członka zarządu spółki .....
|
Byłoby super, gdyby oprócz zwykłej zbiórki przerodziło się to właśnie w coś takiego.
2 tysiące osób, płacących po 100 zł miesięcznie to prawie 2,5 miliona rocznie dla klubu. Przy stawce czynszu za stadion w okolicach realnej kwoty 1 mln netto - to dałoby równowartość rocznej opłaty za stadion i wpływów od LVBet....Marzenia... |
Cytat:
Marzyć jednak nikt nie broni, a próbować różnych rozwiązań trzeba. Dzisiejsze spotkanie z SKWK aktualne? |
W tej chwili mamy sprzedane ok 2 tys karnetów.
Założyłem, że te 2 tys to naprawdę takie osoby, którym na tej Wiśle zależy i dla których 1200 rocznie będzie do udźwignięcia. Na więcej nie ma co liczyć ale to już byłaby fajna sumka. |
Konstrukcja może być różna
Może być trudno ze znalezieniem 2000 kibiców płacących po 100 zł miesięcznie jak zaproponował sandomingo, ale może znaleźć się 10 tys. kibiców, którzy wpłacą składkę 200 zł rocznie ...... Nie zrównywałbym tego z karnetami..... |
ja o socios pisałem dawno, to niektórzy się śmiali, 100 zeta miesięcznie to nie jest dużo (pół wyjścia na imprezę do krka,6-7 paczek szlugów, 4 butelki wódy, 3-4 gramy palenia :P, 30-40 browarów - używki bez których da się żyć). Dlatego jeśli powstanie coś tego typu zapisuję się od razu :) Wisła moim życiem!
|
Cytat:
|
Odnośnie do płacenia 100 zł miesięcznie to pewnie kilka takich osób by się znalazło.
Sorry. Jeśli chcieć, żeby takich osób były setki czy tysiące to w ślad za taką deklaracją comiesięcznych wpłat osoby te musiałaby mieć coś konkretnego i perspektywicznego w zamian. Tak, żeby traktowały to jako inwestycję, nie tylko w klub, ale w siebie. I to jest pole do działania dla (nieistniejącego) marketingu. |
Ale oczywiście, że musieliby mieć coś w zamian - przecież na początku tego wątku @funky wspomniał o możliwości zmiany statutu i możliwym wpływie na wybór jednego z członków zarządu.
Natomiast brak jakichkolwiek działań zarządu w tym zakresie to niestety jeden z wielu kamyczków do ich ogródka ... |
Wersja 30 tys osób i 100zl rocznie mnie bardziej przekonuje
Ale wtedy każdy z tych placacych powinien mieć możliwość brania udziału w głosowaniu na kadencyjnego prezesa, chociażby ze wcześniej wyselekcjonowanych kandydatów - jak w Hiszpanii |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl