Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Idziemy pod Urząd Miasta! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9978)

Błaszczu_WIŚLAK 11.07.2018 12:15

Panowie i Panie, https://www.facebook.com/events/2075763849338914/ - łapcie event, wiem, że grafika januszowata robiona na szybko, liczę, że jakiś grafik podeśle coś lepszego! Zapraszamy znajomych i widizmy się w piątek!

Martinus 11.07.2018 12:19

Tak jak ktoś powyżej napisał, jeśli ma się to sprowadzić do pójścia pod Magistrat wyśpiewania kilku piosenek i zrobienia jakiś transparentów, to nie da to kompletnie nic. Potrzebna jest skoordynowana akcja w która oprócz zwykłych kibiców zaangażowaliby się byli zawodnicy, lokalne media. Pomysł z wydrukowaniem jakiś dwujęzycznych ulotek informujących o aktualnej sytuacji także bardzo ok. Tylko pytanie czy są osoby, które są w stanie w tak krótkim czasie coś takiego przygotować?

!!IRIVER!! 11.07.2018 12:22

Ludzie w TS na pewno mają kontakt do Kuby Błaszczykowskiego.

Błaszczu_WIŚLAK 11.07.2018 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1508413)
Tak jak ktoś powyżej napisał, jeśli ma się to sprowadzić do pójścia pod Magistrat wyśpiewania kilku piosenek i zrobienia jakiś transparentów, to nie da to kompletnie nic. Potrzebna jest skoordynowana akcja w która oprócz zwykłych kibiców zaangażowaliby się byli zawodnicy, lokalne media. Pomysł z wydrukowaniem jakiś dwujęzycznych ulotek informujących o aktualnej sytuacji także bardzo ok. Tylko pytanie czy są osoby, które są w stanie w tak krótkim czasie coś takiego przygotować?

Na razie to nikt w mieście poza tymi, którzy siedzą na forach nie wie, że miasto chce zniszczyć Wisłę! Postarajmy się, żeby w piątek wiedział każdy!

P.S Pamietajcie, że większość krakowskich mediów nie przepada za Majchrowskim - wykorzystajmy to mądrze!

szorstki 11.07.2018 12:23

Plakaty - cegiełki mają ponoć być od piątku. Dałoby się ogarnąć, żeby były dostępne podczas/po manifestacji ? tylu potencjalnych klientów nie może wyjść z pustymi rękoma ;)

Martinus 11.07.2018 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1508417)
Na razie to nikt w mieście poza tymi, którzy siedzą na forach nie wie, że miasto chce zniszczyć Wisłę! Postarajmy się, żeby w piątek wiedział każdy!

P.S Pamietajcie, że większość krakowskich mediów nie przepada za Majchrowskim - wykorzystajmy to mądrze!

Dlatego nie mówię, że to zły pomysł. Pozostaje jedynie kwestia odpowiedniej realizacji tego. Zaproszenia na ten protest mediów, byłych zawodników, rozpoznawalnych kibiców, których Wisła ma przecież sporo. Wtedy może się wokół tego zrobić pozytywny szum, zwłaszcza w roku wyborczym. Majchrowski musi to wziąć pod uwagę.

regan 11.07.2018 12:33

Nie no powiedzmy szczerze, szybka reakcja pokaże miastu, że nie ma z nami żartów. Na dodatek nie damy miastu za bardzo czasu na rekację i rozegranie tego na ich korzyść... nikt nie wie co mogą przyszykować do przyszłego piątku. Powinniśmy spiąć dupe i do piątku ogarnąć temat. Mamy na to 2 dni. KTO MA DAĆ RADĘ JAK NIE MY?!
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to zorganizować za tydzień, tylko do tego czasu idea może się rozpaść bo biały koń wkroczy, albo coś wymącą innego, rzucą paszkwila i piknikom się odechce.

19sebawro06 11.07.2018 12:38

może by spróbować ogarnąć delegacje piłkarzy aby o 12 sie też zjawili? media to podchwycą

LucjuszWielki 11.07.2018 12:42

Najbardziej rozpoznawalnym kibicem jest Marcin Daniec.

Błaszczu_WIŚLAK 11.07.2018 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1508421)
Dlatego nie mówię, że to zły pomysł. Pozostaje jedynie kwestia odpowiedniej realizacji tego. Zaproszenia na ten protest mediów, byłych zawodników, rozpoznawalnych kibiców, których Wisła ma przecież sporo. Wtedy może się wokół tego zrobić pozytywny szum, zwłaszcza w roku wyborczym. Majchrowski musi to wziąć pod uwagę.

Zróbmy to. Wielu z nas zna piłkarzy, sportowców z innych sekcji, ludzi z rady TSu, lokalnych dziennikarzy, radnych miejskich i dzielnicowych związanych z Wisłą, nawet urzędników! Odróbmy dzisiaj zadanie domowe i niech każdy z nas wykona kilkanaście telefonów!

tsw biała gwiazda 11.07.2018 12:43

Czy ktoś mający doświadczenie z udziałem w różnego typu manifestacjach lub osoba potrafiąca sprawnie organizować wydarzenia, mogłaby przygotować przykładowy plan naszej manifestacji? Jak wielu użytkowników zauważyło, najważniejsze to przygotować całe spotkanie od a-z, aby później nie było stania jak kołek i ewentualnych prowokacji. Najlepiej mieć przygotowany taki plan do jutrzejszego popołudnia i rozesłania go wszystkimi możliwymi kanałami.

masada 11.07.2018 13:20

Jak najwięcej szumu wokół tej akcji. Każdy musi być, nie ma wymówek.

Przydałby się jakiś filmik promujący. Taki, wiecie, grający trochę na uczuciach, pokazujący kilka pięknych chwil w pucharach, migawki fety po mistrzostwach, a w tle stadion. Żeby ludzie tez sercem poczuli, że to naprawdę ważne.

filemon 11.07.2018 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1508454)
Jak najwięcej szumu wokół tej akcji. Każdy musi być, nie ma wymówek.

Przydałby się jakiś filmik promujący. Taki, wiecie, grający trochę na uczuciach, pokazujący kilka pięknych chwil w pucharach, migawki fety po mistrzostwach, a w tle stadion. Żeby ludzie tez sercem poczuli, że to naprawdę ważne.

Podbijam, to dobry pomysł.

heoij 11.07.2018 13:44

Będę na 1906%.

Ma ktoś kontakt z osobami z SKWK? Może pomogą w organizacji?

Mogą w końcu udowodnić swoją przydatność, niech wrzucą info na stronie i Facebooku, sam ich profil polubionych ma prawie 100 tysięcy osób...
Niech informacja dotrze do jak największej ilości osób, piszcie do wiślackich profili, niech wrzucają info o piątku.

YoGii 11.07.2018 13:49

Jedziemy Panowie z tymi ....ami z magistratu!!! W piątek ma być nas w .... i jeszcze wiecej pod magistratem, szale,koszulki i hymn WISEŁKI ma być slyszany w calym KRK!!! Wisła Kraków to MY nie Oni!!!

Kamson 11.07.2018 14:04

Musimy być dziś solidarni jak nigdy dotąd. Od nas zależy przyszłość naszego klubu. Nie ma wymówek.

3 cele do zrealizowania dla każdego Wiślaka:
-obecnosc pod urzędem
-kupno karnetu
-kupno plakatu-cegielki

Telefony w dłoń i informujcie znajomych.

Edit: czwarty cel - wpłata na konto podane przez SKWK

FraMat 11.07.2018 14:45

Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Błaszczu_WIŚLAK 11.07.2018 14:46

Nie, będzie w formie spontanicznego zgromadzenia, które jest uregulowane prawnie.

Porter 11.07.2018 14:47

nie, wszyscy bierzemy bileciki z automatu... w końcu każdy ma sprawę do majchra... ps. siedzenie tez nic nie zmieni i tak maja na nas wyjebane...

FraMat 11.07.2018 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1508476)
Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Co ja, k.. piszę?
Nie młyn na wodę, ale woda na młyn... :D

Sorry, zakręcony jestem

regan 11.07.2018 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1508476)
Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu

Oficjalnie idziemy załatwić sprawy urzędowe, a że będzie duuuuuuża kolejka sięgająca od okna papieskiego po plac dominikański, to nie nasza wina ;)



Możesz kupić też plakat od ekipy ZWE

filipowski 11.07.2018 14:50

Mam nadzieję,że ta manifestacja coś pomoże,postaram się być.

ByQ 11.07.2018 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez YoGii (Post 1508467)
Jedziemy Panowie z tymi ....ami z magistratu!!! W piątek ma być nas w .... i jeszcze wiecej pod magistratem, szale,koszulki i hymn WISEŁKI ma być slyszany w calym KRK!!! Wisła Kraków to MY nie Oni!!!

NIE IDZIEMY Z TAKIM GÓWNIARSKIM NASTAWIENIEM.

IDZIEMY ROZMAWIAĆ, ZAMANIFESTOWAĆ ZE JESTEŚMY, ŻE WYMAGAMY TEGO I TEGO JAKO MIESZKAŃCY I WYBORCY.

Nie idziemy na rzucać bluzgami, kamieniami i racami.

Pokażmy że jesteśmy RAZEM, a nie że my lepsi od tych i tamtych, my załatwimy a inni nie.
Dupy dał zarząd, dupy dało miasto, i dupy daliśmy my że temu wszystkiemu się przyglądaliśmy nie reagując.
CZAS NA REAKCJE.


P.S. I Wisła Kraków to też właśnie "oni". Bo Wisła promuje Kraków, jest jego integralną częścią i nie mogą jej pozwolić upaść.

Wojtas 11.07.2018 15:50

Nadszedł moment pokazania tego co zawsze dla kibica najwazniejsze -jest z klubem na dobre i na ZŁE.

To ZŁE własnie jest,i trzeba dać rade,by jak mówil Reyman byli godni podania ręki,wiec kazdy od dzis niech w jakikolwiek sposób sie zaangazuje.

szorstki 11.07.2018 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1508468)

3 cele do zrealizowania dla każdego Wiślaka:
....

I jeszcze kareta dla Królowej
http://www.altrad.com/megas/3_Acosmoz_Pink.JPG

heoij 11.07.2018 21:50

Info poszło w świat ;) Dobrze, bo więcej osób się dowie i przyjdzie.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...iace,13332365/

http://www.dziennikpolski24.pl/aktua...iace,13332365/

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sta_26298.html

https://www.kibice.net/news/6908-kib...otestowac.html

Namawiajcie znajomych!

tsw biała gwiazda 11.07.2018 22:46

Szkoda tylko, że większość po przeczytaniu tych tekstów i opisu wydarzenia na fb nie wie o co chodzi. Czytając komentarze pod artykułami widać, że dużo osób jako cel manifestacji uważa umorzenie długu przez miasto. Przecież nie popieramy postawy zarządu, tylko jesteśmy przeciwni działaniom urzędników chcących upadku Wisły i odebrania jej licencji.

heoij 11.07.2018 23:05

@tsw biała gwiazda- komentarzami pod artykułami zbytnio bym się nie przejmował, kto wie czy nie piszą tego sfrustrowani kibice sąsiadki czy Hutnika? Szczerze to nawet jedna osoba pod różnymi nickami może napisać ich ile chce, także nie przywiązywalbym do tego większej uwagi, szkoda czasu i oczu ;) Ważne, że powstały takie artykuły, zobaczymy czy w jutrzejszych papierowych wydaniach GK i DP też wspomną o proteście.

ricenb 11.07.2018 23:10

15 000 karnetów i po sprawie !

PSYCHOLTSW 12.07.2018 07:46

jutro się widzimy ale zero roz.......u, ZERO, na to przyjdzie czas jeśli dalej urzędasy będą działać jak działają. faworyzowanie Craxy mnie jebie, dopóki do Wisły się nie dopierdalają. a teraz kilka słów na temat tego jak Craxa jest faworyzowana i kilka powód do tego aby jutro nas było bardzo bardzo dużo:
1) Craxa płaci za stadion 400 tys netto, my 2,4 mln netto,
2) wyremontowaliśmy pomieszczenia za 700 tys. nie odbili nam tego od długu, Craxa sprzedała bandy za 1,2 mln w ramach rozliczenia długu i ma je u siebie na stadionie i używa ich za darmo
3) nasz stadion to bubel, za 600 mln, obecnie wyceniony na 100 mln, gdzie jest CBA?!
4) Kielce dały na samo Vive 2 mln złotych w zeszłym roku, Kraków na Wisłę 0.
5) Kraków przez wiele lat był promowany przez Wisłę na arenie międzynarodowej i odnosił z tego korzyści.
6) Wisła, w ramach TS-u prowadzi wiele zajęć dla dzieci, czyli ma misję społeczną a miasto odwdzięcza się w ten sposób.
DLATEGO JUTRO WIDZIMY SIĘ W DOBREJ LICZBIE I WALCZYMY O SWOJE! AVE WISŁA I POZDRO WIŚLACY!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl