![]() |
Panowie i Panie, https://www.facebook.com/events/2075763849338914/ - łapcie event, wiem, że grafika januszowata robiona na szybko, liczę, że jakiś grafik podeśle coś lepszego! Zapraszamy znajomych i widizmy się w piątek!
|
Tak jak ktoś powyżej napisał, jeśli ma się to sprowadzić do pójścia pod Magistrat wyśpiewania kilku piosenek i zrobienia jakiś transparentów, to nie da to kompletnie nic. Potrzebna jest skoordynowana akcja w która oprócz zwykłych kibiców zaangażowaliby się byli zawodnicy, lokalne media. Pomysł z wydrukowaniem jakiś dwujęzycznych ulotek informujących o aktualnej sytuacji także bardzo ok. Tylko pytanie czy są osoby, które są w stanie w tak krótkim czasie coś takiego przygotować?
|
Ludzie w TS na pewno mają kontakt do Kuby Błaszczykowskiego.
|
Cytat:
P.S Pamietajcie, że większość krakowskich mediów nie przepada za Majchrowskim - wykorzystajmy to mądrze! |
Plakaty - cegiełki mają ponoć być od piątku. Dałoby się ogarnąć, żeby były dostępne podczas/po manifestacji ? tylu potencjalnych klientów nie może wyjść z pustymi rękoma ;)
|
Cytat:
|
Nie no powiedzmy szczerze, szybka reakcja pokaże miastu, że nie ma z nami żartów. Na dodatek nie damy miastu za bardzo czasu na rekację i rozegranie tego na ich korzyść... nikt nie wie co mogą przyszykować do przyszłego piątku. Powinniśmy spiąć dupe i do piątku ogarnąć temat. Mamy na to 2 dni. KTO MA DAĆ RADĘ JAK NIE MY?!
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to zorganizować za tydzień, tylko do tego czasu idea może się rozpaść bo biały koń wkroczy, albo coś wymącą innego, rzucą paszkwila i piknikom się odechce. |
może by spróbować ogarnąć delegacje piłkarzy aby o 12 sie też zjawili? media to podchwycą
|
Najbardziej rozpoznawalnym kibicem jest Marcin Daniec.
|
Cytat:
|
Czy ktoś mający doświadczenie z udziałem w różnego typu manifestacjach lub osoba potrafiąca sprawnie organizować wydarzenia, mogłaby przygotować przykładowy plan naszej manifestacji? Jak wielu użytkowników zauważyło, najważniejsze to przygotować całe spotkanie od a-z, aby później nie było stania jak kołek i ewentualnych prowokacji. Najlepiej mieć przygotowany taki plan do jutrzejszego popołudnia i rozesłania go wszystkimi możliwymi kanałami.
|
Jak najwięcej szumu wokół tej akcji. Każdy musi być, nie ma wymówek.
Przydałby się jakiś filmik promujący. Taki, wiecie, grający trochę na uczuciach, pokazujący kilka pięknych chwil w pucharach, migawki fety po mistrzostwach, a w tle stadion. Żeby ludzie tez sercem poczuli, że to naprawdę ważne. |
Cytat:
|
Będę na 1906%.
Ma ktoś kontakt z osobami z SKWK? Może pomogą w organizacji? Mogą w końcu udowodnić swoją przydatność, niech wrzucą info na stronie i Facebooku, sam ich profil polubionych ma prawie 100 tysięcy osób... Niech informacja dotrze do jak największej ilości osób, piszcie do wiślackich profili, niech wrzucają info o piątku. |
Jedziemy Panowie z tymi ....ami z magistratu!!! W piątek ma być nas w .... i jeszcze wiecej pod magistratem, szale,koszulki i hymn WISEŁKI ma być slyszany w calym KRK!!! Wisła Kraków to MY nie Oni!!!
|
Musimy być dziś solidarni jak nigdy dotąd. Od nas zależy przyszłość naszego klubu. Nie ma wymówek.
3 cele do zrealizowania dla każdego Wiślaka: -obecnosc pod urzędem -kupno karnetu -kupno plakatu-cegielki Telefony w dłoń i informujcie znajomych. Edit: czwarty cel - wpłata na konto podane przez SKWK |
Czy ta manifestacja będzie zgłoszona oficjalnie?
Żeby nie był to młyn na wodę urzędu |
Nie, będzie w formie spontanicznego zgromadzenia, które jest uregulowane prawnie.
|
nie, wszyscy bierzemy bileciki z automatu... w końcu każdy ma sprawę do majchra... ps. siedzenie tez nic nie zmieni i tak maja na nas wyjebane...
|
Cytat:
Nie młyn na wodę, ale woda na młyn... :D Sorry, zakręcony jestem |
Cytat:
Możesz kupić też plakat od ekipy ZWE |
Mam nadzieję,że ta manifestacja coś pomoże,postaram się być.
|
Cytat:
IDZIEMY ROZMAWIAĆ, ZAMANIFESTOWAĆ ZE JESTEŚMY, ŻE WYMAGAMY TEGO I TEGO JAKO MIESZKAŃCY I WYBORCY. Nie idziemy na rzucać bluzgami, kamieniami i racami. Pokażmy że jesteśmy RAZEM, a nie że my lepsi od tych i tamtych, my załatwimy a inni nie. Dupy dał zarząd, dupy dało miasto, i dupy daliśmy my że temu wszystkiemu się przyglądaliśmy nie reagując. CZAS NA REAKCJE. P.S. I Wisła Kraków to też właśnie "oni". Bo Wisła promuje Kraków, jest jego integralną częścią i nie mogą jej pozwolić upaść. |
Nadszedł moment pokazania tego co zawsze dla kibica najwazniejsze -jest z klubem na dobre i na ZŁE.
To ZŁE własnie jest,i trzeba dać rade,by jak mówil Reyman byli godni podania ręki,wiec kazdy od dzis niech w jakikolwiek sposób sie zaangazuje. |
Cytat:
http://www.altrad.com/megas/3_Acosmoz_Pink.JPG |
Info poszło w świat ;) Dobrze, bo więcej osób się dowie i przyjdzie.
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...iace,13332365/ http://www.dziennikpolski24.pl/aktua...iace,13332365/ http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sta_26298.html https://www.kibice.net/news/6908-kib...otestowac.html Namawiajcie znajomych! |
Szkoda tylko, że większość po przeczytaniu tych tekstów i opisu wydarzenia na fb nie wie o co chodzi. Czytając komentarze pod artykułami widać, że dużo osób jako cel manifestacji uważa umorzenie długu przez miasto. Przecież nie popieramy postawy zarządu, tylko jesteśmy przeciwni działaniom urzędników chcących upadku Wisły i odebrania jej licencji.
|
@tsw biała gwiazda- komentarzami pod artykułami zbytnio bym się nie przejmował, kto wie czy nie piszą tego sfrustrowani kibice sąsiadki czy Hutnika? Szczerze to nawet jedna osoba pod różnymi nickami może napisać ich ile chce, także nie przywiązywalbym do tego większej uwagi, szkoda czasu i oczu ;) Ważne, że powstały takie artykuły, zobaczymy czy w jutrzejszych papierowych wydaniach GK i DP też wspomną o proteście.
|
15 000 karnetów i po sprawie !
|
jutro się widzimy ale zero roz.......u, ZERO, na to przyjdzie czas jeśli dalej urzędasy będą działać jak działają. faworyzowanie Craxy mnie jebie, dopóki do Wisły się nie dopierdalają. a teraz kilka słów na temat tego jak Craxa jest faworyzowana i kilka powód do tego aby jutro nas było bardzo bardzo dużo:
1) Craxa płaci za stadion 400 tys netto, my 2,4 mln netto, 2) wyremontowaliśmy pomieszczenia za 700 tys. nie odbili nam tego od długu, Craxa sprzedała bandy za 1,2 mln w ramach rozliczenia długu i ma je u siebie na stadionie i używa ich za darmo 3) nasz stadion to bubel, za 600 mln, obecnie wyceniony na 100 mln, gdzie jest CBA?! 4) Kielce dały na samo Vive 2 mln złotych w zeszłym roku, Kraków na Wisłę 0. 5) Kraków przez wiele lat był promowany przez Wisłę na arenie międzynarodowej i odnosił z tego korzyści. 6) Wisła, w ramach TS-u prowadzi wiele zajęć dla dzieci, czyli ma misję społeczną a miasto odwdzięcza się w ten sposób. DLATEGO JUTRO WIDZIMY SIĘ W DOBREJ LICZBIE I WALCZYMY O SWOJE! AVE WISŁA I POZDRO WIŚLACY! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl