Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pytania do zarządu Wisły Kraków SA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9968)

KOMINEK 15.06.2018 10:27

Kto nie chce ma wątpliwości czy to ma sens po prostu nie pisze

sevenheaven 15.06.2018 11:24

czy był pomysł żeby przesunąć kiko ramireza na stanowisko trenera? jeśli nie, to czy nie ma możliwości zatrudnienia go jako skauta skoro ma smykalke do niższych lig?

po co nam 4bramkarz skoro nie ma pieniędzy na zawodników z pola?

jakie sa prawdziwe przyczyny odejścia trenera? względy sportowe, czyli rozmontowanke środka pola czy finansowe, ew konflikt z sobolewskim?

ile Wisła może zarobić na wynajmie stadionu dla Garbarni?

ile transferów jest planowanych w tym okienku i czy sa uzależnione o transferów z klubu?

czy sa oferty dla Carlitosa i czy oferta z dinamo jest dalej aktualna?

cudlaty 15.06.2018 11:25

1. Czy Towarzystwo Sportowe Wisła, jako właściciel SA, jest gotowe sprzedać 51% udziałów w SA nowemu właścicielowi, który przejmie pełną kontrolę nad Zarządem?
2. Jak to musiałaby być cena?

Sylwus1988 15.06.2018 11:38

-czy zarząd ma jakiś plan na przyszłość Wisły czy wszystko funkcjonuje na zasadzie że jakoś to będzie?
-czy możliwe jest żeby Wisła sie samofinansowała w obecnej formie czyli z obecną frekwencją, sponsorami, partnerami? I czy udało sie takie samofinansowanie osiągnąć w jakimś okresie czasu np przez jedną runde. Chodzi o sytuacje w której nie mamy starych długów.
-Czy Paul Bragiel sam sie z wami skontaktował czy wy z nim. Ogolnie chodzi o to czy ktoś w klubie poszukuje sponsorów itp czy wszystko na zasadzie jak sie sami zgłoszą to będą. I co z nim w w ogóle?
-o co tak naprawde poszło z Carillo i czy miał płacone?
-o co chodzi z Junco?
-co z Carlitosem, Cuestą? Po co nam Lis jak jest Chorażka który po takim czasie zasługuje na danie mu pograć.
-czy musicie sie dogadywać z bandytami? Boicie sie kogoś, czegoś? Oprócz wrzasku i nacisku opini publicznej?
-czy czytacie forum?

Teraz sugestie. Kibice chcą pomóc. Fajnie tam ktoś u góry sugerował żeby ktoś z zarządu zajął sie taką sprawą jak kontakt z kibicami którzy nieraz mają ciekawe informacje co do jakichś pilkarzy z nizszych lig czy inne informacje które mogły by sie przyczynić do poprawy jakości produktu finalnego . Co by bylo gdyby Kuba nie był bratankiem Jerzego Brzęczka? Pewnie kisił by sie dalej w 3 4 lidze i nigdy nie wypłynął. Jeśli nie ma osoby odpowiedzialnej za obserwowanie takich pilkarzy to klub powinien kogoś zatrudnić.

Arked 15.06.2018 12:42

Czy kompetencje do objęcia stanowiska w Wiśle Kraków są priorytetem przy wyborze kandydatów czy może o potencjalnym zatrudnieniu zaczęły decydować argumenty pozamerytoryczne?

Jagul 15.06.2018 13:58

Kto weźmie na siebie odpowiedzialność w przypadku przegranej sprawy sądowej z Carillo?

Błaszczu_WIŚLAK 15.06.2018 14:43

Zebrałem pytania stad i z twittera i zrobiłem wstępną selekcję (odrzuciłem te, na które odpowiedź znamy z wywiadów oraz te, na które nie odpowiedzą).

Żeby cała akcja miała sens - maile z pytaniami musi wysłać kilkadziesiąt osób. Przypominam mail - [email protected]

Liczę też, że @kominek dzisiaj wieczorem wrzuci posta z ostateczną listą pytań - możliwe, że trzeba je obciąć o połowę, a ja nie uzurpuję sobie do tego prawa ;)
Może warto też, aby twsd opublikowało listę pytań na fb/ twitterze - taka forma nacisku na zarząd, żeby nie nas nie zignorowali.



Trener Carillo:
1. Czy pismo Joana Carrillo ws. kontraktu obejmowało rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym z powodu rażącego naruszenia obowiązków kontraktowych przez klub?
2. Czy istnieją lub istniały zaległości w wypłatach dla byłego trenera Wisły Joan Carrillo, które dałyby mu podstawy do rozwiązania kontraktu?
3. Dlaczego umowa z trenerem Carillo została rozwiązana? Czy głównym powodem był konflikt z Radosławem Sobolewskim?
4. Jaki był tryb "rozwiązania" kontraktu przez Joana Carrillo: za porozumieniem, wypowiedzenie w związku z zaległościami, rozwiązanie na podstawie zapisów umowy kontraktowej (z wyjaśnieniem czego dotyczył zapis umowy przewidujący możliwość wypowiedzenia) i czy klub ma obowiązek wypłacenia odszkodowania?


Pracownicy klubu:
1. Czy Manuel Junco stracił stanowisko dyrektora sportowego, ponieważ otrzymywał od menedżerów ściąganych do Wisły zawodników środki finansowe w zamian za zakontraktowanie zawodników ze stajni danego menedżera?
2. Jak wygląda status sporu z Dariuszem Wdowczykiem?
3. Ilu skautów pracuje w klubie?
4. Jaką funkcje w klubie sprawuje Marcin Kempisty, który jest równocześnie menadżerem Wojciecha Słomki?
5. Czy Kiko Ramirez mógłby zostać skautem klubu na rynek hiszpański?
6. Czym w klubie zajmuje się Damian Dukat i jaki jest zakres jego obowiązków?
7. Ile zarabia zarząd klubu i czy są wobec niego zaległości?
8. Czyj był pomysł i decyzja o zmianie kierunku polityki transferowej?
9. Jakie są zarzuty wobec Manuela Junco?
10. Czy zarząd planuje wystąpić na drogę sądową przeciwko Manuelowi Junco?
11. Czy zarząd wie, że długi klubu oferowane są na giełdzie wierzytelności?
12. Dlaczego zdecydowano się na przekroczenie zaplanowanego budżetu na pensje mimo fatalnej sytuacji ekonomicznej klubu?

Długi:
1. Czy są zaległości w wypłatach wobec piłkarzy i pracowników? jak tak to jaki okres obejmują.
2. Ile wynosi aktualne zadłużenie klubu? Ile wynosi zadłużenie wymagalne? Jaka jest struktura zobowiązań i jacy są wierzyciele?
3. Jakie długi w ostatnim czasie zostały spłacone? Czy dług jest mniejszy w porównaniu do momentu przejęcia klubu przez TS Wisła?
4. W jakim procencie Genoa i Catania zrealizowały swoje zobowiązania wobec Wisły? Czy Wisła wystąpi do organów UEFA o ściągnięcie w jakiś sposób należności?
5. Czy prawdą jest, że miasto oczekuje od Was gwarancji szybszej spłaty zaległości, w związku z negocjacją przy nowej umowie?


Kwestie sportowe:
1. Kiedy zostaną przywrócone rezerwy?
2. Co zdecydowało o zatrudnieniu Macieja Stolarczyka?
3. Czy Radosław Sobolewski odrzucił propozycję zostania pierwszym trenerem?
4. Czy Patryk Małecki nadal może rozwiązać kontrakt z winy klubu? Czy któryś z piłkarzy złożył taki wniosek w ostatnim czasie?
5. Dlaczego Wisła nie przedłużyła jednostronnie kontraktu z Cuestą?
6. Czy prawdą jest, że to klub zmienił warunki kontraktu uzgodnione z Polem Llonchem?
7. Jaki był sens transferu czwartego bramkarza do klubu, Mateusza Lisa, podczas gdy kilku młodych zawodników z pola nam uciekło?
8. Czy są oferty dla Carlitosa? Czy oferta Dinamo jest aktualna?
9. Co było przyczyną niedogadania się z młodymi piłkarzami z pierwszej ligi, z którymi Wisła negocjowała, a koniec końców trafili do innych klubów ekstraklasy?
10. Dlaczego Vulnet Basha nie został zgłoszony?
11. Skąd środki na transfery pieniężne, jeżeli nie stać nas na regulowanie bieżących wynagrodzeń?

Inne:
1. Jak wygląda sprawa wynajmu stadionu? Kiedy zostanie podpisana umowa na wynajęcie stadionu? Co zmieni się w porównaniu z obecną umową?
2. Czy poza Paulem Bragielem prowadzone są rozmowy z innymi inwestorami?
3. Kiedy zostanie włączona nowa strona internetowa
4. Czy nadal jest szansa na uruchomienie nowego sklepu oraz muzeum czy zostaje to odroczone w czasie jak nowa strona internetowa? Co z rozwojem sklepu z pamiątkami? Miały być zegarki dedykowane dla Wisły - p. Dukat na Twitterze jakiś czas temu się tym chwalił.
5. Czy jest możliwość przeprowadzenia głosowania na wzór nowych koszulek na przyszły sezon?
6. Co ze sprawą Cierzniaka?
7. Czy zostały wyciągnięte konsekwencje wobec osoby, która nie dopilnowała wysyłki nagród w programie fans4club?
8. Czy Paul Bragiel sam się z skontaktował z Wisłą czy to Wisła go znalazła?
9. W jakim % zysk z pamiątek klubowych zasila klubową kasę, a w jakim pobierają je osoby trzecie. Jaki zysk ze sprzedaży pamiątek został osiągnięty w 2017?

Sprzedaż klubu:
1. Czy dopuszczają możliwość sprzedaży spółki w przypadku, gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy?
2. Towarzystwo Sportowe Wisła, jako właściciel SA, jest gotowe sprzedać 51% udziałów w SA nowemu właścicielowi, który przejmie pełną kontrolę nad Zarządem? Jak to musiałaby być minimalna cena?

koyoot 15.06.2018 15:47

Moje pytanie:

Dlaczego zatrudniamy Macieja Stolarczyka na trenera, podczas gdy jest trener na Liście płac, który z chęcią podjąłby się pracy z tym zespołem?

Dlaczego nie odwdzięczymy mu się za to co robił dla tego klubu(swoja praca, oraz znajdowanie piłkarzy) proponując pracę jako skaut, lub dyr. sportowy, jeśli uniósł się honorem i odmówił prowadzenia tego zespołu?

Oczywiście pytanie dotyczy Kiko Ramireza.

Karherop 15.06.2018 17:14

Na ile zdanie Joana Carrillo zadecydowało o zakończeniu współpracy (piłkarskiej) z Głowackim i Brożkiem?

Czy w takiej a nie innej sytuacji finansowej, nie warto było już wcześniej zmniejszyć wydatki na płace?
Po co Wiśle Kraków była konieczna kadra 30 osobowa jesienią 2017 roku, w obliczu braku gry w pucharach?
Skoro zatrudnienie Joana Carrillo było planowane od dawna, to dlaczego zdecydowano się przy kolejnym kontrakcie Kiko Ramireza na tak absurdalny zapis w kontrakcie, zobowiązujący Wisłę do przedłużenia kontraktu Ramireza w przypadku utrzymania drużyny w pierwszej 8? WAŻNE PYTANIE!!!

Czy w obliczu tak trudnej sytuacji finansowej, osoby zarządzające Wisłą nie powinny podejmować bardziej wyrachowane decyzje, a nie tak emocjonalne (jak zwolnienie Ramireza Przed derbami)?

Czy Zarząd nie uważa, że warto postawić na mocne odmłodzenie kadry, nawet kosztem wyników?

W jakim miejscu Państwo widzą Wisłę za 2,5,10 lat? (proszę o odpowiedź bez fantazji, ale popartą prognozami finansowymi i podjętymi działaniami).

czaro 15.06.2018 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1504956)
Na ile zdanie Joana Carrillo zadecydowało o zakończeniu współpracy (piłkarskiej) z Głowackim i Brożkiem?

Chętnie bym się dowiedział.

leszekm 15.06.2018 18:28

1.Czy Zarząd "brał ślub" z "Miśkiem".Czy możliwy jest rozwód?.
2.Czy 4 trenerów to nie za dużo?.

Coglin 15.06.2018 19:59

1. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligii?
2. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak .......nie"? Co wtedy?

kacpaw91 15.06.2018 20:02

Czy jest szansa, że Kiko Ramirez zostanie skautem?

Czy Kostal i Bałaniuk zostaną wypożyczeni?

TIR_DO_SŁUBIC 15.06.2018 20:08

Czy zarząd czyta forum?

Malaki 15.06.2018 21:12

1. Czy w pierwszych dniach Września, czyli zaraz po zwolnieniu naszego nowego szkoleniowca, kibice będą mogli liczyć na kolejną akcję crowdfundingową w której główną nagrodą byłaby możliwość objęcia posady trenera Wisły Kraków?
2. Czy prawdą jest, że Carillo musiał odejść, ponieważ do mediów wyciekła informacja nt. jego zarobków i Misiek po uświadomieniu sobie, że są przy klubie ludzie, którzy czerpią z jego działalności większe zyski niż on sam, nakazał natychmiastowe rozstanie z Hiszpanem?
3. Ile klub przeznacza pieniędzy na pozytywny PR w postaci wpisów na tym forum i czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie Miśka (gdziekolwiek jest), aby ponownie był na czele listy wynagrodzeń Wisły, co pozwoliłoby uzyskać jego zgodę na zatrudnienie na posadzie szkoleniowca kogoś, kto nie jest wuefistą, woźnym, kucharką bądź bibliotekarką?

MaLk 15.06.2018 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 1504936)
Dlaczego zatrudniamy Macieja Stolarczyka na trenera, podczas gdy jest trener na Liście płac, który z chęcią podjąłby się pracy z tym zespołem?

Właściwie czy to w ogóle byłoby formalnie możliwe bez zgody samego Kiko?

Coglin 15.06.2018 21:32

3. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało za późnego Cupiala?

nesta 15.06.2018 22:05

- Dlaczego zarząd w licznych wywiadach powtarza/powtarzał, że klub nie jest na sprzedaż w przypadku gdy sfinansowanie bieżącej działalności klubu własnymi środkami jest praktycznie niemożliwe? Jednocześnie zarząd dziwi się, że brak chętnych na nabycie akcji. Może jednak trzeba wystosować na zewnątrz bardziej jednoznaczny komunikat, że Wisła jest skłonna sprzedać większościowy pakiet.

- W jaki sposób oprócz klubu biznesu, który działa przy spółce, poszukiwani są potencjalni inwestorzy/kupcy? Oczywiście nie chodzi mi o szczegóły, ale bardziej czy klub podejmuje takie działania również poza granicami Polski (jeśli w ogóle podejmuje).

kacpaw91 15.06.2018 22:07

Kiedy wreszcie zamierzamy sprzedać Carlitosa i ściągnąć kogoś na jego miejsce?

kk23 15.06.2018 22:21

Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata?

Kto odpowiada w klubie za sprawy prawne, kontraktowe?

Czy klub wyciągnął konsekwencje (jakiejkolwiek natury) i jakie w stosunku do osób odpowiedzialnych za kwestie poczynań pranwo-kontraktowych w stosunku do osób odpowiedzialnych za decyzje związane z kontraktami R.Cierzniaka, D. Wdowczyka i innych im podobnym?

Dzimi 15.06.2018 23:01

Pytania bardzo trafne. Quo Vadis Wisło?

Szkoda że nigdy nie doczekamy się odpowiedzi. Czy ostatnie ruchy wskazują, że era TSu skończy się tak samo źle jak w latach 90 ?

KOMINEK 15.06.2018 23:34

Wybrałem 14 pytań które są kompilacją tego co napisaliście. zamieściłem takie które uznałem że są najważniejsze a przy okazji jest szansa że uzyskamy (być może) na nie odwiedź.
Jutro rano je wyślę pod tytułem Pytanie użytkowników forum wislakrakow.com.
1. Czy całkowite zadłużenie od momentu przejęcia Wisły SSA przez TS wzrosło?
2. Wiemy, że zarządzono ciszę medialną jeśli chodzi o zakup części akcji przez pana Bragiela, ale podany termin podpisania umowy upłynął tak dawno, że zaczynamy wątpić, że jest na to jeszcze szansa. Czy można prosić o ustosunkowanie się do tej sprawy.
3. Czy dopuszczają Państwo możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy?
4. Czy mogliby Państwo się odnieść do pojawiających sie zarzutów dotyczących dyrektora Junco.
5. Czy istnieją zaległości w wypłatach dla byłego trenera Wisły Joan Carrillo, które dałyby mu podstawy do rozwiązania kontraktu. Jakie były ewentualnie inne przyczyny rozwiązania kontraktu.
6. Na ile zdanie Joana Carrillo zadecydowało o zakończeniu współpracy (piłkarskiej) z Głowackim i Brożkiem?
7. Czy są zaległości w wypłatach dla innych pracowników Wisły Kraków ? Jeśli tak to jaki okres obejmują.
8. Jaki % wszystkich wydatków stanowią wypłaty piłkarzy pierwszej drużyny?
9. Jak wygląda sprawa z trenerem Dariuszem Wdowczykiem?
10. Co zdecydowało o zatrudnieniu Macieja Stolarczyka?
11. W jakim procencie Genoa i Catania zrealizowały swoje zobowiązania wobec Wisły?
12. Kiedy zostanie włączona nowa strona internetowa. Czy nadal jest szansa na uruchomienie nowego sklepu oraz muzeum czy zostaje to odroczone w czasie jak nowa strona internetowa?
13. Czy Kiko Ramirez mógłby zostać skautem klubu na rynek hiszpański
14. Czy oferta dla Carlitos z Dinama Zagrzeb jest nadal aktualna?

Enigmovsky 16.06.2018 00:38

1.Czy w obliczu nowych wydarzeń, czyli brak możliwości skompletowania sztabu wedle uznania trenera J.Carillo, powierzenia stanowiska trenera i dyrektora ludziom bez żadnego doświadczenia, udostępniania przestępcom powierzchni budynku należącego do TSu, ponownej wymianie (jak co sezon) połowy kadry, moje pytanie brzmi:
"Czy wy macie godność i rozum człowieka"?

felipe 16.06.2018 06:42

Trzeba pytać o Miśka.


Padło tu kilka pytań o niego, nie można ich przemilczać. Trzymanie klubowych sterów przez gościa z taką przeszłością (tak wiem, chlopina się "zresocjalizował " :D ) ma negatywny wpływ na wizerunek klubu. Jak ktoś tego nie widzi to znaczy, że jest idiotą.

Sevi 16.06.2018 06:57

Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu?


W jaki sposób zarząd klubu jest związany z Pawłem M. ps Misiek?


Dlaczego w klubie będą zatrudniani na wysokich stanowiskach osoby bez doświadczenia, bądź niekompetente? (Stolarczyk, Głowacki, Baszczyński)


Co z umową na najem stadionu? Obecna kończy się 30 czerwca.


Czy zarząd działa na rzecz dobra klubu, czy własnych interesów/osób trzecich?

KOMINEK 16.06.2018 07:35

Mail poszedł. Jeśli uważacie ,że o coś należy zapytać dodatkowo zawsze możecie zrobić to na własną rękę.

felipe 16.06.2018 08:06

Tak też uczynię.

czaro 16.06.2018 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1505043)
Czy zarząd działa na rzecz dobra klubu, czy własnych interesów/osób trzecich?

Świetne pytanie! Już pomijając kwestię tego, że to pytanie to jak napluć tym ludziom w twarz, czy myślisz, że gdyby działali dla interesów własnych/osób trzecich, to powiedzieliby prawdę?

Mam zatem pytanie do Ciebie:
Chcesz tym pytaniem obrazić Zarząd czy po prostu nie myślisz, jak piszesz?

Coglin 16.06.2018 09:04

Puszczam takie pytania - większość z tego tematu. Zachęcam, żeby inne osoby też je wysłały na maila: [email protected]

1. Czy to prawda, że klub zaciągnął ostatnio wysoką pożyczkę?
2. Czy prawdą jest, że miasto oczekuje od Was gwarancji szybszej spłaty zaległości, w związku z negocjacją przy nowej umowie ?
3. Jakie działania prowadzi obecnie klub, aby poprawić sytuację finansową - czy są prowadzone rozmowy z inwestorami, sponsorami oprócz Bragiela?
4. Jak ma się sprawa z tym "wielkim" sponsorem, inwestorem który miał kilkukrotnie zwiększyć budżet Wisły ?
5. Czy dopuszczają możliwość sprzedaży spółki w przypadku gdyby zjawił się podmiot, będący w stanie zagwarantować jej wyższy budżet i rozwój sportowy?
6. Czy zarząd ma jakąkolwiek długofalową wizję klubu?
7. Czy wobec braku poważnego inwestora, długu wobec miasta, zaległości w wypłatach dla piłkarzy, utrzymywaniu kolejnego trenera na etacie, zarząd rozważał lub rozważa ogłoszenie upadłości i start od 4 ligi?
8. Czy zarząd jest przygotowany, że mimo ich starań, z dnia na dzień "to wszystko jednak pier…nie"? Co wtedy?
9. Czy zarząd zdaje sobie sprawę, że to co się dzieje w klubie, z zewnątrz wygląda jeszcze gorzej niż wyglądało "za późnego Cupiala"?
10. Dlaczego zarząd jest tak zero-jedynkowi w swoich działaniach? Albo zdominować klub Hiszpanami albo Wiślakami. Może warto jednak wszystko wypośrodkować i postawić na profesjonalizm, jakość, a nie zewnętrzne etykiety.
11. Skoro zatrudnienie Joana Carrillo było planowane od dawna, to dlaczego zdecydowano się przy kolejnym kontrakcie Kiko Ramireza na tak absurdalny zapis w kontrakcie, zobowiązujący Wisłę do przedłużenia kontraktu Ramireza w przypadku utrzymania drużyny w pierwszej 8?
12. Czy prawdą jest, że działanie dotyczące Joana Carillo i Manuela Junco było w rzeczywistości zaplanowane dużo wcześniej? (świadczyć mogą o tym wypływające wcześniej artykuły na temat współpracy Carillo z sztabem i zarządem, które wypłynęło od dziennikarzy na co dzień piszących o klubie wyłącznie dobrze)
13. Czy Manuel Junco stracił stanowisko dyrektora sportowego, ponieważ otrzymywał od menedżerów ściąganych do Wisły zawodników środki finansowe w zamian za zakontraktowanie zawodników ze stajni danego menedżera?
14. Co ze sprawą Cierzniaka?
15. Czy prawdą jest, że to jednak klub zmienił ustalenia w ostatniej chwili, co do kontraktu Lloncha?
16. Czy zobaczymy kiedyś pieniądze za Brleka? Czy Wisła wystąpi do organów UEFA o ściągnięcie w jakiś sposób należności (w całości) z Genoi, która nie ma pieniędzy za Brleka, a jednocześnie kupuje sobie Piątka?
17. Czy zostały wyciągnięte konsekwencje wobec osoby, która nie dopilnowała wysyłki nagród w programie fans4club?
18. Kto ponosi odpowiedzialność za kolejne niespełnione obietnice – muzeum, sklep, strona internetowa?
19. Czym w klubie zajmuje się Damian Dukat, za co odpowiada, co leży w zakresie jego obowiązków?
20. Jakie argumenty przemawiały za powierzeniem i przemawiają za piastowaniem funkcji przez Pana Dukata?

pepe72 16.06.2018 09:10

To ja podbijam.
Czy w związku z utrzymywaniem na liście płac Kiko Ramireza jest pomysł na wykorzystanie go.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl