Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Górnik Zabrze-Wisła Kraków 20.05 godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9956)

Lemoniadowy Joe 20.05.2018 08:11

Dokładnie ..uj z tym to już nie era Cupiała co po porażce w pucharach zmieniał 3 trenerów na sezon podejdziemy do tego ewentualnie rozsądnie. Wiadomo ze do grupe LE nie wejdziemy.

El'kabat 20.05.2018 08:38

Nawet jak coś się wykrzaczy, fajnie wstać i pomysleć, że gramy dziś o puchary ;)
W końcu realnie o coś walczymy po tak dłiugim czasie.

Zróbmy swoje dziś, a zależnie od wyników Jaga też może pocisnąć mocno Płock.

Arek95 20.05.2018 09:46

Najgorsze co może się dzisiaj wydarzyć to wygrana Płocka... Nie dość że nas upi....lą to jeszcze tytuł pójdzie do tych białych pedałów. Stefański nie sprzyja 7egłej, więc liczę na dobre sędziowanie w Poznaniu z jego strony.

mitmichael 20.05.2018 11:48

Mam nadzieje, ze moje poswiecenie nie jechania na mecz z Lechem zeby zwiekszyc szanse na zwyciestwo (5 meczow z rzedu na ktorych bylem, nie kolejek i 5 porazek - Pan pechowiec) nie pojdzie na marne i wygramy w koncu z Gornikiem a Jaga nie da ciala z Wisla Plock. I tym razem oby to Carlitos naladowal im bramek tak jak wczesniej zrobil to Angulo (w jednym meczu trzy, w drugim jedna). TYLKO ZWYCIESTWO!!

Hives4 20.05.2018 16:24

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net...74&oe=5B7D150C


Skład bez niespodzianek. Palcic wraca na ławkę, więc może tym razem jeszcze się całkiem nie rozleciał.

heoij 20.05.2018 18:58

http://weszlo.com/wp-content/uploads...yd-590x410.jpghttp://weszlo.com/wp-content/uploads...yd-590x410.jpg

Elendil 20.05.2018 19:02

Szkoda. Ale patrząc na cały sezon Górnik po prostu bardziej zasługiwał na puchary. Brawo dla nich, a dla nas... oby następny sezon

ciacho 20.05.2018 19:03

Przedziwny mecz. Sam Imaz mógł ten mecz rozstrzygnąć na naszą korzyść.

kpn 20.05.2018 19:03

Wrocimy jeszcze do gry. Jebac zydow 2 razie w sezonie, ewentualnie 3 mecz rowniez jebac k.urwy, Darmy rade, powoli do celu.

funkykoval 20.05.2018 19:06

Jakby za cały sezon górnik zasługiwał na puchary to nie wywalczyły ich w ostatnim meczu tylko dużo wcześniej. 3 punkty zawdzięczają kibicom za Gliwice....

Hives4 20.05.2018 19:07

7 sezon błąkania się w okolicach 6 miejsca, echhhhhhhh


do 8 razy sztuka...

Patryko 20.05.2018 19:07

Sytuacje były, brakło skuteczności... zimnej krwi... Na pewno nie zasłużyliśmy na 2:0, remis byłby wynikiem sprawiedliwym :(

Elendil 20.05.2018 19:09

Cytat:

Jakby za cały sezon górnik zasługiwał na puchary to nie wywalczyły ich w ostatnim meczu tylko dużo wcześniej. 3 punkty zawdzięczają kibicom za Gliwice....
pewnie, ale pamiętaj, że 3 razy z nimi graliśmy i trzy razy w trąbę. Trzeba uznać wyższość Górnika w tym sezonie. Odegramy się w przyszłym ;)

w0lno. 20.05.2018 19:09

Smutek i żal. Dawno nie byłem tak rozczarowany.

funkykoval 20.05.2018 19:11

W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą

brylant17 20.05.2018 19:12

Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

Kamson 20.05.2018 19:12

Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)

ślimak 20.05.2018 19:13

Tak. Nie zasłużyliśmy na taki wynik. Paradoksalnie, jeden z lepszych meczów Wisły w rundzie finałowej. Zwłaszcza w środku pola. Zabrakło skuteczności. W takich meczach są 2-3 sytuacje, które trzeba strzelić. Nie udało się. Mimo wszystko widzę duży postęp w grze.

inspektor erektor 20.05.2018 19:14

może za rok...

w0lno. 20.05.2018 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1501863)
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

I Ty człowieku mianujesz się kibicem Wisły Kraków? Weź usuń tego posta, a najlepiej i konto...

mitmichael 20.05.2018 19:14

Marzenia prysly jak banka mydlana. Imaz powinien miec dwie bramki jeszcze przed golem Gornika, szkoda tez sytuacji Carlitosa. Przegralismy z nimi 3 mecze w tym sezonie wiec trzeba uznac ich wyzszosc. Piekna koncowka sezonu niestety nic nam nie dala. Jedyne pocieszenie, ze mamy w druzynie krola strzelcow bez ktorego bylibysmy w czarnej dupie

fansorina 20.05.2018 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1501862)
W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą

Idąc twoim rozumowaniem to my będziemy razem z nimi walczyć o utrzymanie.

Imaz to jest gość, który ma wykończenie na poziomie 0, no jak tak można???? Jest jeden powód do radości ostatni mecz Cywki.

funkykoval 20.05.2018 19:17

przypuszczam, że wątpię.... w końcu wszyscy zamiast stać i patrzeć co zrobi Carlitos w końcu sami zaczną myśleć na boisku......

Heero 20.05.2018 19:17

Niby żal, że się nie udało, wszystko było w nogach piłkarzy bo Płock przegrał, ale z drugiej strony naprawdę lepiej spokojnie budować drużynę i awansować do pucharów bez żadnych wątpliwości. Carillo potrzebował czasu, by to wszystko ułożyć i mam naprawdę optymistyczne podejście do następnego sezonu - czuć, że drużyna idzie w dobrym kierunku. Dzisiaj przy lepszej skuteczności można było wygrać, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie; to jest przede wszystkim do poprawy - jak zaczniemy lepiej bronić i pojawią się schematy ofensywne będzie dobrze.

ashkeczup 20.05.2018 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1501863)
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody

Jaki balonik? Serio, ile ty masz IQ. Wszystko się rozstrzygnęło w ostatniej kolejce i to ma być niby balonik?

Pepinho 20.05.2018 19:19

Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.

El'kabat 20.05.2018 19:20

Szkoda, bo wszystko mielismy w nogach. Imaz od x spotkań pod formą, to dzisiaj też zjebał co ma zjebać.

ALE TO CO ZROBIŁ MITROVIC PRZY 2 GOLU - TY ....A POZORANCIE WON JAK NAJDALEJ OD WISŁY.

Carillo to samo - później te zmiany rób jak gonimy wynik. Rzucasz sie jak pojebany przy linii, ale robic od razu zmiany to już nie ma kto.



Zaczynamy karuzeleeee !!!!!

ślimak 20.05.2018 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1501864)
Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)

Sezon przegrał trener Kiko Ramirez.

Karherop 20.05.2018 19:24

Dziękuję Carrillo za zmobilizowanie drużyny na rundę finałową i po raz pierwszy od 7 lat mieliśmy realną szansę do ostatniego meczu na puchary europejskie...


Ja to doceniam.


Gratulacje dla Górnika za cały sezon. Brosz tam robi kapitalną robotę. Jednak obstawiam, że w w pucharach dostaną ostry wp....

FraMat 20.05.2018 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1501874)
Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.

Oj tam, weźmie go Napoli.
Przecież zapowiadali, że ściągają króla strzelców jednej z lig.
:p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl