![]() |
Dokładnie ..uj z tym to już nie era Cupiała co po porażce w pucharach zmieniał 3 trenerów na sezon podejdziemy do tego ewentualnie rozsądnie. Wiadomo ze do grupe LE nie wejdziemy.
|
Nawet jak coś się wykrzaczy, fajnie wstać i pomysleć, że gramy dziś o puchary ;)
W końcu realnie o coś walczymy po tak dłiugim czasie. Zróbmy swoje dziś, a zależnie od wyników Jaga też może pocisnąć mocno Płock. |
Najgorsze co może się dzisiaj wydarzyć to wygrana Płocka... Nie dość że nas upi....lą to jeszcze tytuł pójdzie do tych białych pedałów. Stefański nie sprzyja 7egłej, więc liczę na dobre sędziowanie w Poznaniu z jego strony.
|
Mam nadzieje, ze moje poswiecenie nie jechania na mecz z Lechem zeby zwiekszyc szanse na zwyciestwo (5 meczow z rzedu na ktorych bylem, nie kolejek i 5 porazek - Pan pechowiec) nie pojdzie na marne i wygramy w koncu z Gornikiem a Jaga nie da ciala z Wisla Plock. I tym razem oby to Carlitos naladowal im bramek tak jak wczesniej zrobil to Angulo (w jednym meczu trzy, w drugim jedna). TYLKO ZWYCIESTWO!!
|
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net...74&oe=5B7D150C
Skład bez niespodzianek. Palcic wraca na ławkę, więc może tym razem jeszcze się całkiem nie rozleciał. |
|
Szkoda. Ale patrząc na cały sezon Górnik po prostu bardziej zasługiwał na puchary. Brawo dla nich, a dla nas... oby następny sezon
|
Przedziwny mecz. Sam Imaz mógł ten mecz rozstrzygnąć na naszą korzyść.
|
Wrocimy jeszcze do gry. Jebac zydow 2 razie w sezonie, ewentualnie 3 mecz rowniez jebac k.urwy, Darmy rade, powoli do celu.
|
Jakby za cały sezon górnik zasługiwał na puchary to nie wywalczyły ich w ostatnim meczu tylko dużo wcześniej. 3 punkty zawdzięczają kibicom za Gliwice....
|
7 sezon błąkania się w okolicach 6 miejsca, echhhhhhhh
do 8 razy sztuka... |
Sytuacje były, brakło skuteczności... zimnej krwi... Na pewno nie zasłużyliśmy na 2:0, remis byłby wynikiem sprawiedliwym :(
|
Cytat:
|
Smutek i żal. Dawno nie byłem tak rozczarowany.
|
W przyszłym sezonie 2 razy z nimi wygramy, potem powalczą o utrzymanie z Chojnicznką, bo bez Kurzawy i Kądziora to raczej daleko nie zajadą
|
Balonik pt.Puchary pękł i bardzo dobrze kubeł zimnej wody
|
Sezon przegrała drużyna, finał przegrał Imaz. No cóż, jak co roku - może w następnym sezonie będzie lepiej (jednak bez Carlitosa będzie bardzo ciężko)
|
Tak. Nie zasłużyliśmy na taki wynik. Paradoksalnie, jeden z lepszych meczów Wisły w rundzie finałowej. Zwłaszcza w środku pola. Zabrakło skuteczności. W takich meczach są 2-3 sytuacje, które trzeba strzelić. Nie udało się. Mimo wszystko widzę duży postęp w grze.
|
może za rok...
|
Cytat:
|
Marzenia prysly jak banka mydlana. Imaz powinien miec dwie bramki jeszcze przed golem Gornika, szkoda tez sytuacji Carlitosa. Przegralismy z nimi 3 mecze w tym sezonie wiec trzeba uznac ich wyzszosc. Piekna koncowka sezonu niestety nic nam nie dala. Jedyne pocieszenie, ze mamy w druzynie krola strzelcow bez ktorego bylibysmy w czarnej dupie
|
Cytat:
Imaz to jest gość, który ma wykończenie na poziomie 0, no jak tak można???? Jest jeden powód do radości ostatni mecz Cywki. |
przypuszczam, że wątpię.... w końcu wszyscy zamiast stać i patrzeć co zrobi Carlitos w końcu sami zaczną myśleć na boisku......
|
Niby żal, że się nie udało, wszystko było w nogach piłkarzy bo Płock przegrał, ale z drugiej strony naprawdę lepiej spokojnie budować drużynę i awansować do pucharów bez żadnych wątpliwości. Carillo potrzebował czasu, by to wszystko ułożyć i mam naprawdę optymistyczne podejście do następnego sezonu - czuć, że drużyna idzie w dobrym kierunku. Dzisiaj przy lepszej skuteczności można było wygrać, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie; to jest przede wszystkim do poprawy - jak zaczniemy lepiej bronić i pojawią się schematy ofensywne będzie dobrze.
|
Cytat:
|
Już wiadomo dlaczego Imaz trafił do nas a nie gra w Hiszpanii na wyższym poziomie. Co do Carlitosa ten kto liczy na duży transfer "ślepego" do poważnego klubu mocno się zdziwi. Obstawiam, że Carlitos wyjedzie do Chin.
|
Szkoda, bo wszystko mielismy w nogach. Imaz od x spotkań pod formą, to dzisiaj też zjebał co ma zjebać.
ALE TO CO ZROBIŁ MITROVIC PRZY 2 GOLU - TY ....A POZORANCIE WON JAK NAJDALEJ OD WISŁY. Carillo to samo - później te zmiany rób jak gonimy wynik. Rzucasz sie jak pojebany przy linii, ale robic od razu zmiany to już nie ma kto. Zaczynamy karuzeleeee !!!!! |
Cytat:
|
Dziękuję Carrillo za zmobilizowanie drużyny na rundę finałową i po raz pierwszy od 7 lat mieliśmy realną szansę do ostatniego meczu na puchary europejskie...
Ja to doceniam. Gratulacje dla Górnika za cały sezon. Brosz tam robi kapitalną robotę. Jednak obstawiam, że w w pucharach dostaną ostry wp.... |
Cytat:
Przecież zapowiadali, że ściągają króla strzelców jednej z lig. :p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl