Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 35 kolejka 09.05 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9952)

wiesniak842 09.05.2018 22:05

Wisla wygrywa trzeci mecz z rzedu bez straty bramki. Realnie czy nie ale walczymy o puchary. W meczowym nawet jedna strona nie pekla. Po chujowym meczu - z 10 stron narzekania. Bieda.

Hives4 09.05.2018 22:10

Cytat:

W meczowym nawet jedna strona nie pekla. Po chujowym meczu - z 10 stron narzekania. Bieda.
Boguski 2 bramki, Mitrovic asysta i blisko drugiej, Cywka nie strzelił samobója. Hejterzy nie mają o czym pisać to cisza ;)

Bene Nati 09.05.2018 22:13

Dzięki za walkę do końca Wisełko.
W niedziele wszyscy na stadion!

FraMat 09.05.2018 22:26

W meczu z Lechem dać na DP Bashę i Cywkę (a co tam...) a za Carltosa niech wchodzi Llonch w ataku.
:>
Ma chłopisko ciąg do przodu...

(przypominam, że w poprzednim sezonie nawoływałem do przekwalifikowania Alana na napastnika - gdyby mnie wtedy ktoś posłuchał! ;))

LucjuszWielki 09.05.2018 22:28

Mitrovic, Cywka z asysta, Boguski 2 bramki.... Szkoda, że Mały i Brożek nie grali bo by się przełamali...

do 25 minuty nie oddalismy strzalu. Cóż, zwycięzców się nie sądzi, zagraliśmy piach, a wygrana jest co cieszy :]

Cieszą dwie bramki Rafała. Myślałem, że pierwszą strzelił Pol gdyż tak to wyglądało z mojej perspektywy na stadionie, jakim cudem Boguś tam wturlał noge?

TIR_DO_SŁUBIC 09.05.2018 22:29

Super mecz. Wszyscy super zagrali. Brawo dla Carillo, mamy TRENERA, nie WUEFISTE. Kiko to jednak była mocna pi.da.

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1500681)
Dokładnie tak. Ustawienie to samo, ale zmienił mentalność z posiadania piłki na grę z kontry. Dzisiaj Wiślacy mieli tylko 35% posiadania piłki, a znowu wygrana 3:0. To jest ten plus, gdy zmienia się wuefistę na trenera.

akurat za wuefisty był forowany dokładnie ten sam model (co ty nazywasz mentalnością)


żeby była jasność : NIE wywyższam tutaj bynajmniej Kiko nad Joana , ale ten akurat zarzut jest kompletnie nielogiczny

KrzychooR 09.05.2018 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1500703)
Mitrovic, Cywka z asysta, Boguski 2 bramki.... Szkoda, że Mały i Brożek nie grali bo by się przełamali...

do 25 minuty nie oddalismy strzalu. Cóż, zwycięzców się nie sądzi, zagraliśmy piach, a wygrana jest co cieszy :]

Cieszą dwie bramki Rafała. Myślałem, że pierwszą strzelił Pol gdyż tak to wyglądało z mojej perspektywy na stadionie, jakim cudem Boguś tam wturlał noge?

Llonch poprostu strzelił Bogusiem gola :D

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1500668)
Pragnę tutaj pochwalić Boguskiego - jego praca na treningach zaprocentowała przy jego dzisiejszej pierwszej bramce:

https://j.gifs.com/MQNNG5.gif

mistrz ! :rotfl:

17wojownik 09.05.2018 22:39

Co było na boisku, każdy widział, niech żałują ci, którzy dziś nie przyszli na stadion.
Ale ja nie o tym. Wielki szacunek dla chłopaka, który debiutował chyba (?) dziś na gnieździe, blondyn. Chłopaku, masz wszystko, czego oczekuję od gniazdowego - wiesz co chcesz osiągnąć, potrafisz pociągnąć trybunę, czujesz boisko, mobilizujesz - w tym bez przekleństw. Rozmaity repertuar, pociągasz drugą trybunę, nie ciśniesz antydopingu skoro z Lubina przyjechało 16 osób. Charyzma dobra, a jeszcze się poprawi.
Brawo, tak trzymaj, mocno za Ciebie trzymam kciuki i będę wspierał Twoje działania z trybuny, bo kręcisz najlepszy młyn od co najmniej 2-3 lat. Nie pękaj w chwilach zwątpienia, zdarłem dziś gardło ostro, już po kilku minutach czułem, że kibicowsko będzie dziś miazga.
Dzięki za dziś, bo przypomniały się te najlepsze kibicowsko mecze, mimo 7 tysięcy na stadionie!

lukaszex 09.05.2018 22:58

https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...10979327610880
No sorry, ale jeśli to faktycznie prawda (bo na stadionie dokładnie nie słyszałem drugiej części) to totalna kompromitacja. Zawodnika ktoś podpisał, ktoś go wystawia, nawet jeśli gra słabo to jest zawodnikiem Wisły Kraków i należy mu się wsparcie. W dodatku jak na złość dziś zagrał dobrze (asysta i parę fajnych piłek). Niedopuszczalne żeby nie mieć szacunku do własnych zawodników.

Hives4 09.05.2018 23:04

Niestety kibole zawsze muszą się na kimś wyżywać, mieć swojego kozła ofiarnego. Był Perez, a teraz jest Mitrovic. Luki w czasie wypełnia Boguski.

A Mitrovic dzisiaj jednym z lepszych na boisku, o ile nie najlepszy.

KOMINEK 09.05.2018 23:05

Na szczęście tylko garstka pociągnęła głupotę którą rzucili z gniazda. I chwała C że nie dają się wkręcić w głupoty.

Początkowo mecz taki bez życia bez emocji doping marny ale końcówka już świetnie się oglądało i emocje były a na koniec do piłkarzy , taka jest wiara razem zagramy w pucharach to było już coś.

Realnie na stadionie było 6 tys. ciekawe ile na pożegnanie części naszej historii przyjdzie

lukaszex 09.05.2018 23:17

Jest nadzieja na całkiem niezłą frekwencję bo 3 ostatnie spotkania wygrane, w tym ważne, że u siebie dość pewnie oraz perspektywa grania o coś (europejskie puchary są w zasięgu, musi zostać spełnionych kilka warunków, ale szansa jest). Obstawiam, że frekwencja przekroczy 20 tys. widzów.
A tak w ogólne to już całkiem fajnie, że na koniec tego sezonu do końca gramy "o coś". Chyba najgorzej przyglądać się innym drużynom jak o coś walczą, a samemu męczyć się w tej rundzie finałowej. I tu chwała zawodnikom i sztabowi, że po beznadziejnym meczu z Legią podnieśli się i mamy emocje do końca.

s1mone 09.05.2018 23:36

Znowu kontry i mądre bronienie się i znowu jest 3:0 :D

Śmieszna sprawa, czy ktoś oprócz mnie zauważył, że jeśli nam się uda (to duże jeśli) ograć Lecha, a Lech przerżnie w ostatniej kolejce z Legią to mamy szansę kuchenkorza łyknąć w tabeli?:D Pewnie dostaniemy oklep, bo gramy bez Carlitosa. Z drugiej strony Lech wpadł w taki dołek i tak spektakularnie przerżnął sezon, że wcale bym się nie zdziwił jakby przegrał i z nami i z 7.

Nie do pomyślenia jeszcze niedawno.

Fajnie się to rozwinęło.

Bardzo podoba mi się nasza gra w obronie, z meczu na meczu wygląda to pewniej. Szkoda, że dopiero teraz chłopaki złapali formę.

Nie do końca lubię taki futbol, ale dopóki będą wyniki to nie będę narzekał. Tym bardziej, że tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Mam wrażenie, że Carillo naprawdę wyciąga z tych chłopaków dużo więcej niż poprzednik. Do tego runda finałowa a my wygrywamy 3 razy z rzędu. Ogromna szkoda, że w tym sezonie nie było podziału punktów. Ktoś może jest w stanie opracować takie 'co by było gdyby był podział?'. Bo myślę, że bylibyśmy bardzo wysoko.

Boguś wreszcie zagrał dobre meczycho. Dawno tego nie grali. Ostatnio chyba w poprzednim sezonie. Bardzo mnie to cieszy, bo go bardzo lubię.

Generalnie pod względem indywidualnym podobali mi się prawie wszyscy, słabo zagrał jedynie Imaz, a w pierwszej połowie Halilović (chociaż jak się więcej miejsca zrobiło było sporo lepiej z jego strony).

wislak2214 09.05.2018 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1500751)
Znowu kontry i mądre bronienie się i znowu jest 3:0 :D

Śmieszna sprawa, czy ktoś oprócz mnie zauważył, że jeśli nam się uda (to duże jeśli) ograć Lecha, a Lech przerżnie w ostatniej kolejce z Legią to mamy szansę kuchenkorza łyknąć w tabeli?:D Pewnie dostaniemy oklep, bo gramy bez Carlitosa. Z drugiej strony Lech wpadł w taki dołek i tak spektakularnie przerżnął sezon, że wcale bym się nie zdziwił jakby przegrał i z nami i z 7.

Nie do pomyślenia jeszcze niedawno.

Fajnie się to rozwinęło.

Bardzo podoba mi się nasza gra w obronie, z meczu na meczu wygląda to pewniej. Szkoda, że dopiero teraz chłopaki złapali formę.

Nie do końca lubię taki futbol, ale dopóki będą wyniki to nie będę narzekał. Tym bardziej, że tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Mam wrażenie, że Carillo naprawdę wyciąga z tych chłopaków dużo więcej niż poprzednik. Do tego runda finałowa a my wygrywamy 3 razy z rzędu. Ogromna szkoda, że w tym sezonie nie było podziału punktów. Ktoś może jest w stanie opracować takie 'co by było gdyby był podział?'. Bo myślę, że bylibyśmy bardzo wysoko.

Boguś wreszcie zagrał dobre meczycho. Dawno tego nie grali. Ostatnio chyba w poprzednim sezonie. Bardzo mnie to cieszy, bo go bardzo lubię.

Generalnie pod względem indywidualnym podobali mi się prawie wszyscy, słabo zagrał jedynie Imaz, a w pierwszej połowie Halilović (chociaż jak się więcej miejsca zrobiło było sporo lepiej z jego strony).

Boguś zagrał w końcu dobre meczycho :D Wszedł na pół godziny raz sie piłka od niego odbiła, druga bramka okej klasa;) Ale przedstaw mi proszę oprócz bamek co takiego pokazał? :D Nie nie czepiam się go, szacun wielki i fajnie że zostaje jeszcze na rok :)

s1mone 09.05.2018 23:56

Znalezienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie to jedna z najbardziej cenionych cech u napastnika.

Samo dobicie piłki nie wymagało wiele umiejętności, za to znalezienie się tam gdzie trzeba już tak.

Gość w 30 minut wali dwie bramki, które zamykają mecz i mam mówić, że zagrał słabo? Jeśli przyjmujemy taką logikę, że prócz bramek nic nie pokazał (:D) to na przykład dajmy na to taki Vieri był średnim grajkiem, a Gerd Moeller co go sępem nazywali i nastukał wpierdyliard bramek w Bundeslidze (większość takich właśnie szmatławców) nie był żadną legendą tylko conajwyżej dobrym piłkarzem.

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2018 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1500751)
Znowu kontry i mądre bronienie się i znowu jest 3:0 :D

Śmieszna sprawa, czy ktoś oprócz mnie zauważył, że jeśli nam się uda (to duże jeśli) ograć Lecha, a Lech przerżnie w ostatniej kolejce z Legią to mamy szansę kuchenkorza łyknąć w tabeli?:D Pewnie dostaniemy oklep, bo gramy bez Carlitosa. Z drugiej strony Lech wpadł w taki dołek i tak spektakularnie przerżnął sezon, że wcale bym się nie zdziwił jakby przegrał i z nami i z 7.

Nie do pomyślenia jeszcze niedawno.

Fajnie się to rozwinęło.

Bardzo podoba mi się nasza gra w obronie, z meczu na meczu wygląda to pewniej. Szkoda, że dopiero teraz chłopaki złapali formę.

Nie do końca lubię taki futbol, ale dopóki będą wyniki to nie będę narzekał. Tym bardziej, że tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Mam wrażenie, że Carillo naprawdę wyciąga z tych chłopaków dużo więcej niż poprzednik. Do tego runda finałowa a my wygrywamy 3 razy z rzędu. Ogromna szkoda, że w tym sezonie nie było podziału punktów. Ktoś może jest w stanie opracować takie 'co by było gdyby był podział?'. Bo myślę, że bylibyśmy bardzo wysoko.

Boguś wreszcie zagrał dobre meczycho. Dawno tego nie grali. Ostatnio chyba w poprzednim sezonie. Bardzo mnie to cieszy, bo go bardzo lubię.

Generalnie pod względem indywidualnym podobali mi się prawie wszyscy, słabo zagrał jedynie Imaz, a w pierwszej połowie Halilović (chociaż jak się więcej miejsca zrobiło było sporo lepiej z jego strony).

tabelka GDYBY dzielono punkty po rundzie zasadniczej (policzone samodzielnie , mam nadzieje że nic nie pomyliłem)

1 Legia Warszawa 37
2 Jagiellonia Białystok 34
3 Górnik Zabrze 34
4 Lech Poznań 32
5 Wisła Kraków 32
6 Wisła Płock 30
7 KGHM Zagłębie Lubin 28
8 Korona Kielce 27

R33 10.05.2018 00:06

Dobry mecz z naszej strony, choć początkowo można było bać się o wynik, że nie zostanie dowieziony. Dużo akcji bramkowych wykreowanych w których niewiele brakło do zdobycia gola m. in. słupek Bartkowskiego, niewykorzystana akcja Boguskiego, trochę samolubstwa Lopeza przy podaniu Halilovicia, bo mógł wtedy zagrać do Imaza. Na duży plus z indywidualności: Lopez, Halilović, Arsenić, Llonch i Cuesta. Co raz lepiej zaczyna to wyglądać.

edit:
Tam niżej w cytacie pytanie o ostatnią serię 3-ech zwycięstw z rzędu. Nawet nie było to jakoś super dawno (choć to już dla każdego pojęcie względne) bo w sezonie 2015/2016 w 27, 28 i 29 kolejce:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._no%C5%BCna%29

JrQ- 10.05.2018 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1500676)
Nareszcie sie doczekalismy kolejnego zwyciestwa u siebie bo juz robilo sie nudno. Trzy mecze z rzedu wygrane nie pamietam kiedy udalo nam sie to po raz ostatni. Swietne wejscie Wojtkowskiego i Boguskiego, pierwszy z posrednia asysta a drugi z dwoma bramkami.

Wojtkowski nie zanotował asysty.

No to co, Legia wygrywa dwa ostatnie mecze, Wisła wygrywa dwa ostatnie mecze i kończymy sezon na trzecim miejscu : ))) science-fiction? może... ale Lech będzie załamany, wygramy ten mecz i w ostatnim meczu może się zdarzyć wszystko

(nie wierzę, że Płock wygra również dwa mecze)

PS: Llonch to prze kozak. Najlepszy moment meczu jak strzelał zza szesastki, a potem poleciał jeszcze dobijać swój strzał i był pierwszy przy piłce

_ukoL 10.05.2018 06:35

W pierwszej chwili bardzo się zdenerwowałem na Carlitosa, bo to wejście według mnie było kompletnie niepotrzebne. Tym bardziej, że gdyby odpuścił tą akcję to zapewne sędzia gwizdnąłby faul na Imazie. Po chwili jednak zastanowienia doszedłem do wniosku... mój Boże, gdzie byśmy byli w tej chwili bez Carlitosa? Chwała mu za to co zrobił i mam nadzieję, że jeszcze zrobi w tym sezonie.

Ale jest jeszcze jeden plus - ależ Wojtkowski z Boguskim dali zmiany - brawo!

Cieszy powrót Bashy. Uważam, że gdyby nie problemy zdrowotne to Vulnet z Llonchem byliby defensywną zaporą nie do przejścia.

Brawo!

Manhunt. 10.05.2018 07:15

Świetna zmiana Wojtkowskiego, spory udział przy obu bramkach.

Barti 10.05.2018 07:20

Zagłębie gryzło wczoraj trawę do końca, co się normalnie w tej lidze i jeszcze przy takim układzie tabeli nie zdarza. Szkoda, że myśmy tak rok temu nie grali.

mitmichael 10.05.2018 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1500763)
Wojtkowski nie zanotował asysty.

Dlatego napisalem posrednia, podal do Pola, ten strzelil a pilka trafila w Bogusia i byl gol, przy drugiej bramce tez on podawal do Cywki

Ogryzek 10.05.2018 08:34

Boguski, Mitrović, Wojtkowski, Cywka, Llonch - bardzo dobrze. Reszta niewiele słabsza.

Cieszy mecz na "0" z tyłu. Gramy bardziej defensywnie i to przynosi efekt. Zarówno Korona jak i Zagłębie jedyne co wypracowali to stałe fragmenty gry. Oby tak dalej!

Nie ważne czy będziemy w tych pucharach czy nie. Ważne że zespół gra bardzo dobrze i wygrywa.

btw
Mitrović zagrał naprawdę dobry mecz. Jak będzie grał tak dalej to nikt nie będzie miał nic do niego.

wyar 10.05.2018 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszex (Post 1500731)
https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...10979327610880
No sorry, ale jeśli to faktycznie prawda (bo na stadionie dokładnie nie słyszałem drugiej części) to totalna kompromitacja. Zawodnika ktoś podpisał, ktoś go wystawia, nawet jeśli gra słabo to jest zawodnikiem Wisły Kraków i należy mu się wsparcie. W dodatku jak na złość dziś zagrał dobrze (asysta i parę fajnych piłek). Niedopuszczalne żeby nie mieć szacunku do własnych zawodników.

Dzisiaj byle glupol ma "prawo do opinii" :rotfl: to co sie dziwisz...


Pisalem o tym wielokrotnie - tacy ludzie to nawiekszy motloch (w pewnej liczbie reprezentowany jest takze tutaj),pojecia niemajacy o niczym,ale pierwszy do bezmyslnego hejtu. Pytanie brzmi,czy przylaczasz sie do tluszczy,czy tez masz swoje zdanie. Latwiej jest z pierwszym,ale czesto sluszniej - z drugim.

Problem tez w tym,czy tzw. Zarzad jest na to odporny. Patrzac na Dukata i rozne jego wypowiedzi czy aktywnosci to mam watpliwosci,ale coz,jak sie rzuca perly przed wieprze,to efekt jest jaki jest.

A matolkow mozna zapytac o rozne rzeczy - o to np., ze z beznadziejnym Mitroviciem,Cywka,Boguskim,Imazem,z trenerem,ktory tez jest beznadziejny,z Junco,ktory beznadziejny - z cala ta beznadziejna holota (a takze z Carlitosem,ktory po paru meczach z poczatku tej rundy, cytuje :"juz ich wku.wial") - cala ta holota ma nad podziwiana Korona z tamtej rundy...5 pkt i 2 mecze do konca.

Jak zyc ?

Arked 10.05.2018 08:47

Mitrović ma naprawdę dobre podanie otwierające. I nie pierwszy raz to pokazał. Oczywiście zaliczył sporo kiepskich meczów i grał w kratkę ale to można napisać o większości pozostałych zawodników Wisły. Gwizdanie na swojego piłkarza, na własnym stadionie, bez żadnego poważnego powodu uważam za żenujące i po prostu szkodliwe dla własnego klubu...

pan_premier 10.05.2018 08:51

Odnośnie poprawy gry- trzeci mecz na 0.
Mnóstwo obronionych rogów bardzo dobrą grą strefą co przy VARze jest bezpieczniejsze- to chyba największa poprawa od czasów Kiko.

Wojtkowski pokazał Małeckiemu co można zrobić w 15 minut na boisku. Mały w Kielcach spieprzył jedną obiecującą kontre i zaliczył druga strate przy wyprowadzaniu piłki.
Wojtkowski dwa kluczowe podania, klasa. Boguski dwa gole.

Z Lechem dobrze b y było jakby mógł zagrac Kolar- Ondrasek nic nie daje, za chwile go nie będzie. No ale zobaczymy. może gra bez napastnika? Wojtkowski-Imaz Boguski albo Halilovic?

pepe72 10.05.2018 09:12

Oceny ze znanego portalu warszawskiego:

http://weszlo.com/2018/05/09/jednak-...e-kreowac-gre/

7 - Mitrović, Boguski
6 - Carlitos, Cywka, Llonch, Wasyl, Velez, Cuesta
5 - Halilović, Asenić, Bartkowski
4 - Imaz

Należy się modlić, by się podobne noty powtórzyły w niedzielę bez Carlitosa.

sandomingo 10.05.2018 09:17

Wraca człowiek z meczu, czyta jakieś komentarze że Zagłębie zdominowało Wisłę i zastanawia się o co w tym wszystkim chodzi...
Jak dla mnie to w pierwszej połówce Zagłębie miało dwie okazje ale nie jakieś wybitne, Wisła też miała ale jedną wykorzystała. Poza tym wyrównany mecz, bo klepać piłkę na połowie to każdy może.
W drugiej połowie Wisła była - jak dla mnie - drużyną przeważającą i powinna szybciej zamknąć ten mecz.

Po takim meczu to ciężko któregokolwiek z piłkarzy szczególnie wyróżniać albo krytykować. Ale na pewno warty podkreślenia jest fakt, że zmiany Boguskiego i Wojtkowskiego naprawdę dużo wniosły do gry.
Tak jak napisał @pan_premier zwłaszcza Wojtkowski pokazał, że w ten kwadrans z okładem można zrobić sporo dobrego.

Ja osobiście jestem pod pozytywnym wrażeniem gry Bartkowskiego. Wydawało się, że gość jest już do odstrzału a tutaj zrobił się z niego naprawdę solidny, ligowy grajek. Prawa strona, lewa strona i gość daje radę. Wszyscy mówią o udanych transferach Carlitosa czy Imaza a mało kto wspomina właśnie o Bartkowskim. Facet naprawdę zrobił duży krok w piłkarskim rozwoju. Jeżeli kolejny sezon zacznie na podobnym poziomie to dość szybko przedłużałbym z nim kontrakt na kolejne 2 sezony.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl