![]() |
Remis siądzie aż miło.
|
https://pbs.twimg.com/media/Db9RHkPW0AEc-Cn.jpg
Obrona "jakotako", razi brak Sadloka i emeryt Wasyl na środku. Pomoc oprócz Lloncha to porażka. W ataku może Carlitos z Imazem coś poklepią, a Boguś nie będzie zbytnio przeszkadzał. Powinno być łatwe 3:0 dla Jagi :/ A tak w ogóle, skoro już Carillo się ożenił z Mitro to spoko, niech gra, ale po cholerę Cywka? Już lepiej było cofnąć Bogusia i dać do przodu Wojtkowskiego lub Halilovicia. Pomijając już fakt, że to odpowiedni moment, by spróbować innej taktyki... |
Cywka? TO jest już ku........ dramat.
Nie mam słów. |
Odechciało mi sie oglądać mecz jak to zobaczyłem. Kibice chcieli młodych, to jedyny młody został wywalony i gra Boguski.
|
Gładkie 3-0 lub 3-1 dla Jagi.
Gramy k... sparingi a ten dalej ciśnie Mitro Cywkę Boguskiego. Panie Carrillo, napawdę mnie Pan zawodzisz. |
Mitro i Cywka to jedno, a wychowankowie to drugie. Jasne, przez CLJ nie ma młodych, ale... dla Chorążki miejsce się jednak w 18 znalazło, więc skoro już gramy o nic to mógł go Carillo dać do pierwszego składu. Ale oczywiście w Wiśle nigdy się nie stawia na młodych bramkarzy, nawet w takich okolicznościach :/
|
Tam powyżej nie kibicujcie nie oglądajcie nikt was nie zmusza
|
Nie rozumiem postów "nikt was nie zmusza". Chłopaki kibicują swojej drużynie i chcą dla niej jak najlepiej. Chcieliby ją widzieć zwycięską, albo przynajmniej walczącą, a nie starą, sflaczałą i bez pomysłu. Pewnie można by postukać się w czoło, gdyby narzekali bez sensu, ale narzekanie na uparte wystawianie Cywki, który odchodzi i Mitrovica, który nic nie gra w meczu, w którym aż się prosi pokazać publiczności jednego-dwóch młodszych nie budzi chyba kontrowersji. Ja te frustracje rozumiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Jak widać trener robi swoje sam bym chciał zobaczyć rotację,ale jest inaczej....my możemy pisać,że chcemy takiego piłkarza w składzie,a trener wystawia Cywkę...
|
Róbmy tak dalej, połowy składu co dziś gra zaraz u nas nie będzie :D
Ale Carillo wie co robi, więc spokojnie. Mitrovic ich pojedzie dzis. Nawet nie robcie ....a jaj - punkty urywamy amice, nie Jadze :) |
https://gfycat.com/pl/BleakUnequaledDolphin
Jedyne co zapamiętam po pierwszej połowie :D |
Jestem ekspertę :D
Cytat:
|
No nie wierze, wygralismy, uszczypnijcie mnie :D bralem remis w ciemno a tu mamy 3 punkty, slabnie ta Jaga pod koniec. Brawo za zwyciestwo, najgorsi Cywka, Mitrovic i Imaz, najlepszy Cuesta i Arsenic a to dobrze bo ostatnio prezentowal sie znacznie gorzej.
|
Na plus: Cuesta, Arsenic, Wasilewski, Boguski
Przeciętnie: Bartkowski, Velez, Llonch Na minus: Mitro, Cywka, Carlitos, Imaz, Halilovic Bardziej Jaga przegrała niż Wisła wygrała, słaba gra. P.S. Ktoś pisał, że zgodnie z logiką ekstraklasy wygramy z Jagą i przegramy z Koroną. Teraz wiadomo co obstawiać w kolejnym meczu ;) |
Bardzo ładne zwycięstwo na trudnym terenie, pytanie tak naprawdę po co?
Za tydzień w Kielcach gramy o zachowanie nadziei na cokolwiek, 5 punktów do (prawdopodobnie) miejsca pucharowego, jakże wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby nie głupi samobój Cywki w Płocku... |
Już myślalem,że skończymy bez wygranej w grupie mistrzowskiej, a tu proszę...
|
Cytat:
:> A co? Nie pisałem, że to 7 ma zdobyć MP według rozpiski? Co nie zmienia faktu, że mimo kilku słabych punktów zagraliśmy o niebo lepiej niż z warsiawiakami |
na plus Cuesta, Wasyl, Arsenic
na minus Carlitos, Imaz reszta przyzwoicie jak dla mnie. a oczywiscie na plus to, ze ktos zagra za Mitrovica ze scyzorykami:P |
Mitrović wcale nie był dziś taki zły. Nogi i głowa mu nie sparowały, bo głowę ma profesjonalnego piłkarza. Bardzo cieszy mnie fakt, że broniłem Arsenicia i Cuesty, bo na pewno nie zasługiwali na krytykę, która na tym forum na nich spadała. Zoranowi po 3 pierwszych, kiepskich meczach przypięto łatkę elektrycznego drewniaka, chociaż gość na większe predyspozycje do dryblingu, niż Boguś, a do Juliana się przypierdalano... właściwie nie wiem za co, bo tak naprawdę, to on nic u nas jeszcze nie zawalił. Gorszy dzień Imaza, Carlitos za dużo ciśnienie na bramkę. O Cywce kilka razy sobie przypominałem, jak go kamera na trzecim planie łapała. Średni mecz, szczególnie pierwsza połowa, ale wcale nie wyglądaliśmy źle na tle Jagi.
|
Dla mnie na plus :Cuesta. Arsenic. Wasyl. Mitro. Lionch. Halilovic. Plus na szynach dla Bogusia za to ze sie starał.
Na minus :Imaz (nie podmienil go ktoś na blizniaka ostatnio?) Cywka. Bratkowski i Velez. Carlitos jak ktoś sie zastanawia jak będzie wyglądać Wisła bez Carlitosa to chyba właśnie tak jak dziś. |
Cytat:
https://twitter.com/HubertMichno/sta...44626330734593 |
Szczerze mówiąc, to nie widziałem tej naszej ładnej gry. Jagiellonia nie zawiesiła wysoko poprzeczki, więc w pierwszej połowie dawaliśmy sobie radę, a w drugiej z dużym szczęściem broniliśmy się. Najlepszymi piłkarzami byli Cuesta, Arsenic i Wasilewski, choć te wyróżnienia wynikają z tego, że do solidności dołożyli szczęście, a nie szczególne wyczyny.
Fajnie, że wygraliśmy, ale nie gramy już o nic, więc może dałoby się wystawić chociaż jednego zawodnika, który ociera się o pierwszy skład a wiemy, że zostanie z nami na przyszły rok? Jeżeli skreślamy Bałaniuka, a zostawiamy Kolara, to może i on mógłby zagrać? Czy Małecki jest naprawdę gorszy od Imaza? Po co nam w składzie Cywka? Czy Wojtkowski nie mógł grać chociaż 45 min.? |
Cuesta graczem meczu?
|
Cytat:
|
Jak zwykle - jak już napiszę na forum, że ch*j z tego będzie, to nasi wygrywają i wychodzę na debila :D Ale jakoś mi to nie przeszkadza :D
Sędzia ch*j. Jak można było w ogóle rozpatrywać tę sytuację w kontekście ewentualnego karnego, przecież to jest kabaret. Wygraliśmy, ale i tak Cuesta, Wasyl i Arsenić najlepsi. Środek dzisiaj mnie jakoś bardzo nie irytował, bo gry do przodu i tak się po nich nie spodziewałem. Carlitos bardzo słabo, Imaz też kiepsko, Boguski jak to Boguski. W pierwszej połowie gra jak na początku roku, czyli utrzymywanie się przy piłce bez większego efektu, w drugiej połowie Jaga przyśpieszyła, ale była dzisiaj średnio dysponowana. A nam wyszedł stały fragment gry, więc w sumie można powiedzieć, że wygraliśmy w typowy sposób, w jakim średniaki wygrywają z faworytem. W końcówce też trochę szczęścia nam dopisało. Gramy o puchary! :D |
Cytat:
Bogaczami nie jesteśmy jak przed laty. |
Cytat:
Największy plus meczu! Nareszcie... #MitrovicOut |
Ja tak się zastanawiam, dlaczego grając takie gówno jak dzisiaj Carlitos nie został on zmieniony gdzieś w 70 min? Czy naprawdę zmiennicy są tak chujo.wi? Szczerze to się cieszę że odejdzie po sezonie bo mimo wszystkich bramek, to jego holowanie piłki, multum strat mnie niebywale wkur.wia, a nie można na jednym zawodniku opierac taktyki. Mecz w zasadzie do zapomnienia, teraz pozostaje walczyć o puchary :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl