Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 22 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9946)

St Yabol 21.04.2018 14:48

A ta plota o kontuzji Carlitosa to tylko plota czy cos faktycznie jest na rzeczy?

JrQ- 21.04.2018 14:56

Coś jest na rzeczy, ale wydaje mi się, że to coś lekkiego bardzo, bez obaw.

funkykoval 21.04.2018 16:20

Gdybyśmy grali w pełnym składzie z Llonchiem Sadlokiem czy Bartkowskim, to biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Legii widzaiłbym spore szanse na dobry wynik. Tym bardziej, że to 7 jest pod większą presją im strata punktów zdecydowanie komplikuje sytuację w walce o MP, nasi grają na luzie. Oni muszą my możemy wygrać.
Niestety brak naszych płuc Pola Lloncha i będącego w coraz lepszej formie Bartkwskiego, nie nastraja mnie zbyt optymistycznie....

arti 21.04.2018 16:59

moim zdaniem dostaniemy jutro w trąbę

Dariook 21.04.2018 17:08

Z Sadlokiem to pewne czy zasłona dymna naszego trenera?

Kac 21.04.2018 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1499099)
moim zdaniem dostaniemy jutro w trąbę

zawsze tak jest przy prawie pelnym stadionie i zbyt duzym optymizmie.

JrQ- 21.04.2018 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1499101)
Z Sadlokiem to pewne czy zasłona dymna naszego trenera?

pewne

Carillo raczej nie bawi się w takie gierki

FraMat 21.04.2018 18:54

I znowu, kurna w tej kolejce wygrywają goście

sl@y 21.04.2018 19:02

W zeszłej też wygrywali, tylko nie my :D

funkykoval 21.04.2018 19:10

Czyli będzie remis

El'kabat 21.04.2018 20:18

3 remis z rzędu? Nie sądze. Raczej w ....e.

FraMat 21.04.2018 20:26

Carillo idzie na Moskala?

Stelio 22.04.2018 09:00

Legia o coś gra + działo się u nich ostatnio sporo wewnątrz klubu, do tego przegrali z nami u siebie pierwszy raz od 8 lat dlatego wyjadą mega zmotywować. A my? Przebudowana obrona, wakacyjny klimat, pewne 8 miejsce na koniec sezonu. Generalnie cudów nie oczekuję bo to że przejebiemy jest niemal pewne, natomiast mam nadzieję, że nie będzie to wynik hokejowy.

TIR_DO_SŁUBIC 22.04.2018 09:22

Carillo to na dziś bardziej widowiskowa wersja Moskala :D

El'kabat 22.04.2018 09:33

Generalnie Ci sami tłumacze to pewnie pensja Kazia. Więc po co przepłacać ? :D

silver03 22.04.2018 10:40

do usuniecia

PhantomRanger 22.04.2018 12:04

Jeżeli 7 ten mecz przegra, będzie miała 4 pkt do Amici i 5 spotkań w tym 2 na wyjazdach w Białymstoku i Poznaniu. Więc tym razem wyjdą nabuzowani i będzie to zupełnie inna drużyna niż w marcowym meczu w Warszawie. My tak na prawdę o nic już nie gramy i różnie może być. 7 wygra ten mecz 3:1.

regan 22.04.2018 12:12

Jest gdziss kadra na dzisiejszy mecz? Czy tajemnica?

FraMat 22.04.2018 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1499141)
Jeżeli 7 ten mecz przegra, będzie miała 4 pkt do Amici i 5 spotkań w tym 2 na wyjazdach w Białymstoku i Poznaniu. Więc tym razem wyjdą nabuzowani i będzie to zupełnie inna drużyna niż w marcowym meczu w Warszawie. My tak na prawdę o nic już nie gramy i różnie może być. 7 wygra ten mecz 3:1.

Ja natomiast liczę, że piłkarze 7 już są zrezygnowani i nie walczą o mistrzostwo.
Tak czy owak, tym razem obawiam się powtórki meczu z Łazienkowskiej - w druga stronę.
:-/

s1mone 22.04.2018 13:46

Legia gra niesamowitą pytę, my też nie błyszczymy ostatnio.

Każdy wynik jest możliwy. Mam nadzieję, że drugim zwycięstwem w tym sezonie pozbawimy ich szans na tytuł.
Fajnie by było :)

For_FuN_ 22.04.2018 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1499141)
Jeżeli 7 ten mecz przegra, będzie miała 4 pkt do Amici i 5 spotkań w tym 2 na wyjazdach w Białymstoku i Poznaniu. Więc tym razem wyjdą nabuzowani i będzie to zupełnie inna drużyna niż w marcowym meczu w Warszawie. My tak na prawdę o nic już nie gramy i różnie może być. 7 wygra ten mecz 3:1.

Będą mieli 5 punktów do nadrobienia, bo muszą wyprzedzić Amikę(przy równej liczbie pkt, to Wronki mają MP). Dzisiaj wygrywając wyłączamy ich z walki o tytuł. 5 pkt, a zostaje 5 kolejek... To jest niemożliwe(chociaż... tragicznie gra cała trójka będąca w czubie).

Levis88 22.04.2018 14:18

Pazdan pewnie coś strzelił po różnym albo wolnym i tak to się skończy.

Hives4 22.04.2018 15:41

Czemu Cywka znowu jest kapitanem??? Gracz "szerokiego składu", bez żadnych sukcesów w klubie, niezbyt lubiany przez kibiców i podobno na wylocie...

Już wolałbym z tej 11 zobaczyć z opaską Wasilewskiego, Carlitosa czy Veleza. Pierwszy to były reprezentant, drugi to gwiazda, a trzeci przynajmniej groźnie wygląda. Każdy wybór jest z d*py, ale Cywka z opaską to i tak wybór najgroszy. Bleeeee

sedonh 22.04.2018 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1499152)
Czemu Cywka znowu jest kapitanem??? Gracz "szerokiego składu", bez żadnych sukcesów w klubie, niezbyt lubiany przez kibiców i podobno na wylocie...

Już wolałbym z tej 11 zobaczyć z opaską Wasilewskiego, Carlitosa czy Veleza. Pierwszy to były reprezentant, drugi to gwiazda, a trzeci przynajmniej groźnie wygląda. Każdy wybór jest z d*py, ale Cywka z opaską to i tak wybór najgroszy. Bleeeee

Ostatnio się przełamał, strzelił gola, z opaską na ręcę, dużo biega, czyż nie zasłużył?

A tak poważnie to Cywka powinien być kapitanem tylko na swoim kutrze

Hives4 22.04.2018 17:14

A Palcic już się posypał. Przecież to było oczywiste! Już przy ogłoszeniu podpisania kontraktu pisałem, że jak przejdzie testy medyczne i się zaraz posypie to wywalić sztab medyczny na zbity pysk...

WioReXXX 22.04.2018 18:47

Ciekaw jestem kiedy ktoś w końcu oceni sytuację realistycznie a nie pt. "Gramy ladniej". Widzę jak ku.rwa gramy ładniej...

rutek 22.04.2018 18:54

Pyta na trybunach. Pyta na boisku.

brylant17 22.04.2018 18:55

Grać w przewadze i nie zremisować? wstyd qrwa ! a nie czekaj to Wisła Kraków....

sedonh 22.04.2018 18:59

grać się nie chciało, dopingować się nie chciało, co tu dużo pisać, wakacje :)

Proud 22.04.2018 18:59

Od momentu czerwonej dla Niezgody chyba nie oddaliśmy strzału :D:D:D

Ciężko cokolwiek nawet powiedzieć po takiej żenadzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl