![]() |
A ta plota o kontuzji Carlitosa to tylko plota czy cos faktycznie jest na rzeczy?
|
Coś jest na rzeczy, ale wydaje mi się, że to coś lekkiego bardzo, bez obaw.
|
Gdybyśmy grali w pełnym składzie z Llonchiem Sadlokiem czy Bartkowskim, to biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Legii widzaiłbym spore szanse na dobry wynik. Tym bardziej, że to 7 jest pod większą presją im strata punktów zdecydowanie komplikuje sytuację w walce o MP, nasi grają na luzie. Oni muszą my możemy wygrać.
Niestety brak naszych płuc Pola Lloncha i będącego w coraz lepszej formie Bartkwskiego, nie nastraja mnie zbyt optymistycznie.... |
moim zdaniem dostaniemy jutro w trąbę
|
Z Sadlokiem to pewne czy zasłona dymna naszego trenera?
|
Cytat:
|
Cytat:
Carillo raczej nie bawi się w takie gierki |
I znowu, kurna w tej kolejce wygrywają goście
|
W zeszłej też wygrywali, tylko nie my :D
|
Czyli będzie remis
|
3 remis z rzędu? Nie sądze. Raczej w ....e.
|
Carillo idzie na Moskala?
|
Legia o coś gra + działo się u nich ostatnio sporo wewnątrz klubu, do tego przegrali z nami u siebie pierwszy raz od 8 lat dlatego wyjadą mega zmotywować. A my? Przebudowana obrona, wakacyjny klimat, pewne 8 miejsce na koniec sezonu. Generalnie cudów nie oczekuję bo to że przejebiemy jest niemal pewne, natomiast mam nadzieję, że nie będzie to wynik hokejowy.
|
Carillo to na dziś bardziej widowiskowa wersja Moskala :D
|
Generalnie Ci sami tłumacze to pewnie pensja Kazia. Więc po co przepłacać ? :D
|
do usuniecia
|
Jeżeli 7 ten mecz przegra, będzie miała 4 pkt do Amici i 5 spotkań w tym 2 na wyjazdach w Białymstoku i Poznaniu. Więc tym razem wyjdą nabuzowani i będzie to zupełnie inna drużyna niż w marcowym meczu w Warszawie. My tak na prawdę o nic już nie gramy i różnie może być. 7 wygra ten mecz 3:1.
|
Jest gdziss kadra na dzisiejszy mecz? Czy tajemnica?
|
Cytat:
Tak czy owak, tym razem obawiam się powtórki meczu z Łazienkowskiej - w druga stronę. :-/ |
Legia gra niesamowitą pytę, my też nie błyszczymy ostatnio.
Każdy wynik jest możliwy. Mam nadzieję, że drugim zwycięstwem w tym sezonie pozbawimy ich szans na tytuł. Fajnie by było :) |
Cytat:
|
Pazdan pewnie coś strzelił po różnym albo wolnym i tak to się skończy.
|
Czemu Cywka znowu jest kapitanem??? Gracz "szerokiego składu", bez żadnych sukcesów w klubie, niezbyt lubiany przez kibiców i podobno na wylocie...
Już wolałbym z tej 11 zobaczyć z opaską Wasilewskiego, Carlitosa czy Veleza. Pierwszy to były reprezentant, drugi to gwiazda, a trzeci przynajmniej groźnie wygląda. Każdy wybór jest z d*py, ale Cywka z opaską to i tak wybór najgroszy. Bleeeee |
Cytat:
A tak poważnie to Cywka powinien być kapitanem tylko na swoim kutrze |
A Palcic już się posypał. Przecież to było oczywiste! Już przy ogłoszeniu podpisania kontraktu pisałem, że jak przejdzie testy medyczne i się zaraz posypie to wywalić sztab medyczny na zbity pysk...
|
Ciekaw jestem kiedy ktoś w końcu oceni sytuację realistycznie a nie pt. "Gramy ladniej". Widzę jak ku.rwa gramy ładniej...
|
Pyta na trybunach. Pyta na boisku.
|
Grać w przewadze i nie zremisować? wstyd qrwa ! a nie czekaj to Wisła Kraków....
|
grać się nie chciało, dopingować się nie chciało, co tu dużo pisać, wakacje :)
|
Od momentu czerwonej dla Niezgody chyba nie oddaliśmy strzału :D:D:D
Ciężko cokolwiek nawet powiedzieć po takiej żenadzie... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl