![]() |
Trzeci mecz w górnej ósemce zakończony zwycięstwem gości.
Czy Wisła Płock to przełamie, czy Wisła Kraków podtrzyma? |
FraMat, a nasi przypadkiem już nie na wakacjach?
|
jest też prawidłowość, że w grupie mistrzowskiej wygrywały drużyny, które są niżej od rywala w tabeli, czas na nas xd
|
Na górze zrobili kolejkę dla siebie,przyjaciół i znajomych. Kto wiedział jest mocno do przodu, 99% graczy popłynęła. Jak będzie jutro - nie wiem. W ogóle to rozwiązać tą patologię i koniec.
|
Najwazniejszy dla nas mecz, jezeli przegramy to juz o nic nie walczymy a Wisla Plock ze Stiliciem i Uryga, ktorych sie pozbylisy bedzie miala 3 punkty straty od lidera i wlaczy sie do walki o Mistrzostwo Polski, niewiarygodne :D Ciezko sie z nimi gra na wyjezdzie ale ostatnie wyniki pokazuja, ze jak zagramy dobrze do samego konca jestesmy w stanie z nimi wygrac, wyniki 2-3 i 0-1 mowia duzo dlatego pelna mobilizacja, pelne skupienie i walczymy o zwyciestwo
|
A o co my walczymy ? :) 8 jest, wakacje można zacząć. Nikt normalny o pucharach nie mysli.
Najważniejsze dla nas w tej rundzie to paradoksalnie, żeby Carlitos zdobył króla strzelców. Wywinduje to lekko jego cenę - trochę takie tuczenie świni na rzeź, ale co zrobisz. |
Poczytaj wypowiedz przedmoeczowa trenera to sie dowiesz czy nikt nie mysli :)
|
No to powodzenia życzę :D
|
#Carrillo: "Przygotowuję drużynę bazując na piłkarzy w najlepszej dyspozycji. Liczy się to, co pokazują na wszystkich treningach, nie tylko pojedynczych.
Wychodzę z założenia, że mecze o stawkę to nie moment na eksperymenty. Musimy rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego drużyna będzie grała w optymalnym składzie w najbliższych spotkaniach." Zaczynam powoli rozumieć rozgoryczenie Małeckiego, a co dopiero innych zawodników. Po co nam ich tylu? Mam nadzieję, że w lecie się ich pozbędziemy i kadra będzie liczyć 16 zawodników bo tyle potrzebuje pan Joan. |
Gdzie Carillo powiedział, że potrzebuje tylko 16 zawodników?
Rozgoryczenie Małeckiego i innych? Bo dostają kasę tak samo jak ci, co występują w meczach? Taki Boguski jakoś łapie się do składu, a Małecki, Kolar czy Bałaniuk już nie. Jak to o nich świadczy? Ja tylko mam nadzieję, że zarząd Wisły faktycznie oczekuje jak najlepszej postawy w ostatnich 7 spotkaniach, a piłkarze też chcą coś udowodnić. Płock nie jest żadnym potentatem. |
Ok, po konferencji Carillo skład jest dość oczywisty:
Cuesta - Palcic, Velez, Arsenic, Bartkowski - Mitrovic, Cywka, Llonch - Imaz, Boguski, Carlitos. Co do meczu, okiem eksperta: Nie przegraliśmy w Płocku od kilkunastu lat. Z drugiej strony każda seria ma swój koniec. Dlatego każdy wynik jest możliwy. Delikatnym faworytem Płock - my wyglądamy bardzo dobrze na treningach (wg Carillo) oni zaś całkiem nieźle w meczach. |
Tu jest konferencja: https://youtu.be/cuK2Y3kf1fE
|
Cytat:
|
domin ale ty czasem bredzisz.
|
Cytat:
|
Panowie podeślijcie meczową 18 tkę proszę
|
Kto by pomyślał, że kiedyś zdanie "Wisła wygrywa po trafieniach Urygi i Semira Stilica z bezpośredniego rzutu wolnego" nie będzie się tyczył nas :D a co do wyniku to niestety, ale 2:0 dla Płocka jest chyba najbardziej realne, gramy piach od 7 lat, w grupach mistrzowskich jeszcze większy niż w lidze, więc sprawa jest jasna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Liczę, że od dzisiejszego meczu osoby myślące już o tym gdzie będą grały od lipca będą odstawione od składu. I tak już nie gramy o nic, a przegląd kadr nam się przyda przed kolejnym, pewnie jeszcze trudniejszym sezonem.
|
Nafciarze nie potrafią z nami wygrać u siebie co najmniej od 2000 roku.
Stawiam remis. Lech przed meczem z nami przy Reymonta, nie mógł wygrać na wyjeździe od 20 sierpnia 2017 i... się przełamał w meczu z nami :D |
Remis ze wskazaniem na CPN.
|
wydaje mi się, że wygramy, Płock nie jest aż tak dobry i nie ma tak dobrej defensywy, kluczem będzie środek pola i szybkie wyprowadzanie ataków
|
El kapitano ty ....a oszolomie
|
Tomasz Cywka z opaską kapitana od początku meczu... Płakać się chce...
|
Alan Uryga - 100 występów w Wiśle Kraków - 0 goli
Tomasz Cywka - prawie 80 występów w Wiśle Kraków - 0 goli :drapanie: |
Jak to dzisiaj Cywka strzelił gola ale do niewłaściwej bramki
|
Cywka - dziękujemy i wypadaj
|
Ok to teraz ostatnie 6 meczów powinny trwać przygotowania przed kolejnym sezonem. Ci którzy odchodzą ( w tym Mitrović) powinni pojechać na wakacje, a trener może ustawiać zespół w nowej taktyce ....
|
Prawie trafiłem Uryga strzelił ale nie w tę bramkę co miał ale za swojak też był ale niestety Cywki
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl