Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9942)

FraMat 14.04.2018 21:24

Trzeci mecz w górnej ósemce zakończony zwycięstwem gości.
Czy Wisła Płock to przełamie, czy Wisła Kraków podtrzyma?

rozarian 14.04.2018 21:33

FraMat, a nasi przypadkiem już nie na wakacjach?

cucuuumber 14.04.2018 21:33

jest też prawidłowość, że w grupie mistrzowskiej wygrywały drużyny, które są niżej od rywala w tabeli, czas na nas xd

arti 15.04.2018 06:35

Na górze zrobili kolejkę dla siebie,przyjaciół i znajomych. Kto wiedział jest mocno do przodu, 99% graczy popłynęła. Jak będzie jutro - nie wiem. W ogóle to rozwiązać tą patologię i koniec.

mitmichael 15.04.2018 09:53

Najwazniejszy dla nas mecz, jezeli przegramy to juz o nic nie walczymy a Wisla Plock ze Stiliciem i Uryga, ktorych sie pozbylisy bedzie miala 3 punkty straty od lidera i wlaczy sie do walki o Mistrzostwo Polski, niewiarygodne :D Ciezko sie z nimi gra na wyjezdzie ale ostatnie wyniki pokazuja, ze jak zagramy dobrze do samego konca jestesmy w stanie z nimi wygrac, wyniki 2-3 i 0-1 mowia duzo dlatego pelna mobilizacja, pelne skupienie i walczymy o zwyciestwo

El'kabat 15.04.2018 10:09

A o co my walczymy ? :) 8 jest, wakacje można zacząć. Nikt normalny o pucharach nie mysli.

Najważniejsze dla nas w tej rundzie to paradoksalnie, żeby Carlitos zdobył króla strzelców.
Wywinduje to lekko jego cenę - trochę takie tuczenie świni na rzeź, ale co zrobisz.

Ma_niek 15.04.2018 10:11

Poczytaj wypowiedz przedmoeczowa trenera to sie dowiesz czy nikt nie mysli :)

El'kabat 15.04.2018 10:15

No to powodzenia życzę :D

fansorina 15.04.2018 10:17

#Carrillo: "Przygotowuję drużynę bazując na piłkarzy w najlepszej dyspozycji. Liczy się to, co pokazują na wszystkich treningach, nie tylko pojedynczych.

Wychodzę z założenia, że mecze o stawkę to nie moment na eksperymenty. Musimy rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego drużyna będzie grała w optymalnym składzie w najbliższych spotkaniach."

Zaczynam powoli rozumieć rozgoryczenie Małeckiego, a co dopiero innych zawodników. Po co nam ich tylu? Mam nadzieję, że w lecie się ich pozbędziemy i kadra będzie liczyć 16 zawodników bo tyle potrzebuje pan Joan.

FraMat 15.04.2018 11:08

Gdzie Carillo powiedział, że potrzebuje tylko 16 zawodników?
Rozgoryczenie Małeckiego i innych?
Bo dostają kasę tak samo jak ci, co występują w meczach?
Taki Boguski jakoś łapie się do składu, a Małecki, Kolar czy Bałaniuk już nie. Jak to o nich świadczy?

Ja tylko mam nadzieję, że zarząd Wisły faktycznie oczekuje jak najlepszej postawy w ostatnich 7 spotkaniach, a piłkarze też chcą coś udowodnić.
Płock nie jest żadnym potentatem.

sandomingo 15.04.2018 13:38

Ok, po konferencji Carillo skład jest dość oczywisty:

Cuesta - Palcic, Velez, Arsenic, Bartkowski - Mitrovic, Cywka, Llonch - Imaz, Boguski, Carlitos.

Co do meczu, okiem eksperta: Nie przegraliśmy w Płocku od kilkunastu lat. Z drugiej strony każda seria ma swój koniec. Dlatego każdy wynik jest możliwy.
Delikatnym faworytem Płock - my wyglądamy bardzo dobrze na treningach (wg Carillo) oni zaś całkiem nieźle w meczach.

pepe72 15.04.2018 21:13

Tu jest konferencja: https://youtu.be/cuK2Y3kf1fE

domin_czyzyny 15.04.2018 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1498731)
#Carrillo: "Przygotowuję drużynę bazując na piłkarzy w najlepszej dyspozycji. Liczy się to, co pokazują na wszystkich treningach, nie tylko pojedynczych.

Wychodzę z założenia, że mecze o stawkę to nie moment na eksperymenty. Musimy rywalizować na najwyższym poziomie, dlatego drużyna będzie grała w optymalnym składzie w najbliższych spotkaniach."

Zaczynam powoli rozumieć rozgoryczenie Małeckiego, a co dopiero innych zawodników. Po co nam ich tylu? Mam nadzieję, że w lecie się ich pozbędziemy i kadra będzie liczyć 16 zawodników bo tyle potrzebuje pan Joan.

Pan Joan potrzebuje tylko Cywki i Mitro Nitro. Oni go słuchają, nie zadają zbędnych pytań oraz w razie czego powiedzą co się mówi w drużynie...

silver03 15.04.2018 22:57

domin ale ty czasem bredzisz.

Karherop 16.04.2018 07:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498738)
Gdzie Carillo powiedział, że potrzebuje tylko 16 zawodników?
Rozgoryczenie Małeckiego i innych?
Bo dostają kasę tak samo jak ci, co występują w meczach?
.

To u nas nie ma już dodatkowej kasy za wejściówki? Pytam, bo nie pamiętam.

Szneka 16.04.2018 10:20

Panowie podeślijcie meczową 18 tkę proszę

Stelio 16.04.2018 10:30

Kto by pomyślał, że kiedyś zdanie "Wisła wygrywa po trafieniach Urygi i Semira Stilica z bezpośredniego rzutu wolnego" nie będzie się tyczył nas :D a co do wyniku to niestety, ale 2:0 dla Płocka jest chyba najbardziej realne, gramy piach od 7 lat, w grupach mistrzowskich jeszcze większy niż w lidze, więc sprawa jest jasna.

Laszi 16.04.2018 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1498575)
Temat meczowy z przyczyn niezależnych od nas będzie póki co pusty.
Przez weekend powinniśmy go uzupełnić.

Weekend minął, a temat nieuzupełniony. Za co ja płacę? :pala:

domin_czyzyny 16.04.2018 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1498752)
domin ale ty czasem bredzisz.

ale co niby, jest inaczej ? :D powoli już osoby będące bliżej klubu zaczynają głośno mówić o tym, co na forach od dawna jest podnoszone...

mr_kwolf 16.04.2018 12:37

Liczę, że od dzisiejszego meczu osoby myślące już o tym gdzie będą grały od lipca będą odstawione od składu. I tak już nie gramy o nic, a przegląd kadr nam się przyda przed kolejnym, pewnie jeszcze trudniejszym sezonem.

tomasz_19 16.04.2018 12:41

Nafciarze nie potrafią z nami wygrać u siebie co najmniej od 2000 roku.

Stawiam remis.


Lech przed meczem z nami przy Reymonta, nie mógł wygrać na wyjeździe od 20 sierpnia 2017

i... się przełamał w meczu z nami :D

El'kabat 16.04.2018 14:47

Remis ze wskazaniem na CPN.

JrQ- 16.04.2018 15:39

wydaje mi się, że wygramy, Płock nie jest aż tak dobry i nie ma tak dobrej defensywy, kluczem będzie środek pola i szybkie wyprowadzanie ataków

El'kabat 16.04.2018 18:07

El kapitano ty ....a oszolomie

Hives4 16.04.2018 18:14

Tomasz Cywka z opaską kapitana od początku meczu... Płakać się chce...

Kamson 16.04.2018 18:16

Alan Uryga - 100 występów w Wiśle Kraków - 0 goli

Tomasz Cywka - prawie 80 występów w Wiśle Kraków - 0 goli

:drapanie:

funkykoval 16.04.2018 18:47

Jak to dzisiaj Cywka strzelił gola ale do niewłaściwej bramki

FraMat 16.04.2018 18:55

Cywka - dziękujemy i wypadaj

funkykoval 16.04.2018 18:55

Ok to teraz ostatnie 6 meczów powinny trwać przygotowania przed kolejnym sezonem. Ci którzy odchodzą ( w tym Mitrović) powinni pojechać na wakacje, a trener może ustawiać zespół w nowej taktyce ....

funkykoval 16.04.2018 18:56

Prawie trafiłem Uryga strzelił ale nie w tę bramkę co miał ale za swojak też był ale niestety Cywki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl