Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXX KOLEJKA] Sandecja Nowy Sącz- WISŁA Kraków, 7 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9940)

TonyWiślak 07.04.2018 10:41

3:1 (2 Carlitos 1 Imaz)

Już nie srajmy przed taką drużyna jak chcemy grać w pierwszej ósemce a co dopiero walczyć o pierwszą 4.

Szneka 07.04.2018 15:40

Pany dajcie składy

kbr 07.04.2018 15:43

W zeszłym roku w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego też graliśmy z przyszłym spadkowiczem, tez miało być łatwo. Skończyło się 1-3 z Łęczną..

Stelio 07.04.2018 15:52

Mam nadzieję, że bez względu na wynik nie wypadniemy z górnej ósemki. Jeszcze przed meczem z łachem mieliśmy na to 99.6% szans, piłkarzy mamy jakich mamy ale cytując klasyka:

https://www.youtube.com/watch?v=KaM2Nmczm_g

Do boju!

CrazyBoy96 07.04.2018 16:24

Jest Mitro i Boguś, będzie dobrzee !

Griszka30KR 07.04.2018 17:56

Czy ktoś to ogląda?Przecież my gramy na remis,albo inaczej,nie chcemy strzelić gola.

funkykoval 07.04.2018 17:56

Na całe szczęście na Arkę można liczyć .... 4 w plecach w Gdańsku

Rustin 07.04.2018 18:12

Może po prostu jesteśmy tak żałośnie słabi a mecz z Legią to był jednorazowy przebłysk?:evil:

Karherop 07.04.2018 18:12

Miałem tą (nie)przyjemność oglądać pierwszą połowę... grali jakby chcieli zwolnić trenera. To jest jakiś dramat. 0 kreatywności w środku pola i ataku. Sandecja nie lepsza.

heoij 07.04.2018 19:15

Żeby potem tych dwóch punktów nie brakło do pucharów :lol:

Szkoda, że to nie była już ostatnia kolejka, bo nie mam ochoty oglądać kolejnych takich spotkań...

mitmichael 07.04.2018 19:15

Bez komentarza co oni zagrali w tym meczu

St Yabol 07.04.2018 19:15

Mam nadzieje, że ten remis był celowy aby zająć 7 miejsce

Wasiu 07.04.2018 19:16

Jest utrzymanie.
Jak Carillo ma jaja to da pograć młodszym do końca sezonu żeby zdobyli doświadczenia.
Chociaż boję się, że dalej Mitrovicia i Cywkę będziemy oglądać.

Coglin 07.04.2018 19:16

Ja pier..le...

Runda mistrzowska zapowiada się pasjonująco w naszym wykonaniu.

Adenalix 07.04.2018 19:17

Kuerwa 37 tys. widzów w Poznaniu, to znaczy, że wszyscy są na stadionie, a oni pokazują cały mecz w multilidze. Tylko po ch.uj i dla kogo?

pepe72 07.04.2018 19:20

Trochę to wyglądało na "mecz przyjaźni". Kibice może się nie lubią ale Kaziu Moskal itd ...

Wasiu 07.04.2018 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1498168)
Kuerwa 37 tys. widzów w Poznaniu, to znaczy, że wszyscy są na stadionie, a oni pokazują cały mecz w multilidze. Tylko po ch.uj i dla kogo?

Całe szczęście, że naszego nie pokazywali.

TSWojtas 07.04.2018 19:20

Nasz trener to amator. Co to miało być?

mitmichael 07.04.2018 19:23

Jest juz terminarz dla grupy mistrzowskiej i spadkowej, zaczynamy od wyjazdu do Plocka
http://www.sport.pl/pilka/56,65039,2...paign=FB_Sport

wiertar 07.04.2018 19:26

Na miejscu Balaniuka i Kolara wystąpił bym o rozwiązanie kontraktu.. CARILLO robi im krzywdę wpuszczając na minute

Karherop 07.04.2018 19:29

Zacznę od słów podziękowań dla... Canal+. Za to że nie puścili tego meczu w szerszym paśmie. To była parodia futbolu jakiej dawno nie oglądałem. I to parodia z obu stron. Natomiast po naszej się tego nie spodziewałem...

W klubie nie płacą piłkarzom czy co? Grali dzisiaj za karę? To jakaś forma protestu? niech ktoś wyjaśni o co chodzi z dzisiejszym meczem

A trener jest ślepy i nie widzi, że już w przerwie dwóch zawodnikó nadawało się do zmiany? Po co na boisku trzymać bezproduktywnych dzisiaj Boguskiego, Mitrovicia, nawet Carlitosa, skoro i tak było pewne, że awansujemy do 8? Balaniuk czy Kostal może by chociaż pobiegali trochę.

maciekkk 07.04.2018 19:30

Nie przypominam sobie takiej kaszany, naprawdę z obuwiem stron to było poprostu niedoogladania... Nawet tydzien temu były jakiekolwiek emocje....

Nie potrafię tego skomentować w żaden sposób. Niech sobie wybiją w końcu walkę o jakiekolwiek puchary z głowy. Teraz będą same mecze o pietruchę więc wywalić tych Boguskich i Mitroviciow niech wejda Ci mlodzsi a nusz odpalą :P

arti 07.04.2018 19:33

Jak zagrali na remis to chociaż trzeba się było umówić na jakieś 2-2 żeby ludzie, którym się chciało jechać po 100 czy kilkadziesiąt km (z ns) mieli trochę emocji za pieniądze, które wydali.

fran23 07.04.2018 19:34

Ten temat można zamknąć, bo nie ma o czym pisać tak naprawdę ;)

pozowski 07.04.2018 19:35

O meczu krótko, dramat.
I teraz mały test dla trenera czy da pograć młodszym z dłuższymi kontraktami czy będzie grał starymi których w lipcu już nie zobaczymy. Do rozegrania zostało nam 7 sparingów niech się wykażą piłkarze i trener ze coś z tego projektu będzie.

South 07.04.2018 19:35

Żenada ....a wstyd, z sandecja takimi prostakami nie sklecić sensownej akcji. Wrócił Boguski do składu jest ....a moc, mitrovic następny orzeł

Virusman 07.04.2018 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1498180)
Na miejscu Balaniuka i Kolara wystąpił bym o rozwiązanie kontraktu.. CARILLO robi im krzywdę wpuszczając na minute

A jaką Carrillo ma korzyść z wpuszczania na boisko ciut słabszych od pozostałych, nieogranych, rozwijających się, młodych zawodników? Przecież jego za pół roku, rok, czy tam półtorej roku tu nie będzie. Liczy się to, żeby zająć 7., a nie 8. miejsce, bo to lepiej wygląda w CV.

Adenalix 07.04.2018 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1498171)
Całe szczęście, że naszego nie pokazywali.

Nie mogłem pojechać, a mam ochotę cierpieć razem z Wami, a nie przy relacji tekstowej.

pepe72 07.04.2018 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1498188)
Nie mogłem pojechać, a mam ochotę cierpieć razem z Wami, a nie przy relacji tekstowej.

Był stream w sieci. Co prawda cięło.

Karherop 07.04.2018 19:46

@Adenalix, wierz mi, że było sensu cierpieć. Ja Ci zazdroszczę.

To było spotkanie z gatunku tych, po których chcesz sobie oczy wydłubać.

Teraz dostaniemy ostry wpi**** od Płocka i czeka nas 6 sparingów. No może 5 bo na Legię jeszcze wypada się spiąć. Jak przegramy z Płockiem to będziemy mieć do nich 8 punktów straty i jakakolwiek "walka" o puchary będzie już całkowicie wykluczona.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl