![]() |
3:1 (2 Carlitos 1 Imaz)
Już nie srajmy przed taką drużyna jak chcemy grać w pierwszej ósemce a co dopiero walczyć o pierwszą 4. |
Pany dajcie składy
|
W zeszłym roku w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego też graliśmy z przyszłym spadkowiczem, tez miało być łatwo. Skończyło się 1-3 z Łęczną..
|
Mam nadzieję, że bez względu na wynik nie wypadniemy z górnej ósemki. Jeszcze przed meczem z łachem mieliśmy na to 99.6% szans, piłkarzy mamy jakich mamy ale cytując klasyka:
https://www.youtube.com/watch?v=KaM2Nmczm_g Do boju! |
Jest Mitro i Boguś, będzie dobrzee !
|
Czy ktoś to ogląda?Przecież my gramy na remis,albo inaczej,nie chcemy strzelić gola.
|
Na całe szczęście na Arkę można liczyć .... 4 w plecach w Gdańsku
|
Może po prostu jesteśmy tak żałośnie słabi a mecz z Legią to był jednorazowy przebłysk?:evil:
|
Miałem tą (nie)przyjemność oglądać pierwszą połowę... grali jakby chcieli zwolnić trenera. To jest jakiś dramat. 0 kreatywności w środku pola i ataku. Sandecja nie lepsza.
|
Żeby potem tych dwóch punktów nie brakło do pucharów :lol:
Szkoda, że to nie była już ostatnia kolejka, bo nie mam ochoty oglądać kolejnych takich spotkań... |
Bez komentarza co oni zagrali w tym meczu
|
Mam nadzieje, że ten remis był celowy aby zająć 7 miejsce
|
Jest utrzymanie.
Jak Carillo ma jaja to da pograć młodszym do końca sezonu żeby zdobyli doświadczenia. Chociaż boję się, że dalej Mitrovicia i Cywkę będziemy oglądać. |
Ja pier..le...
Runda mistrzowska zapowiada się pasjonująco w naszym wykonaniu. |
Kuerwa 37 tys. widzów w Poznaniu, to znaczy, że wszyscy są na stadionie, a oni pokazują cały mecz w multilidze. Tylko po ch.uj i dla kogo?
|
Trochę to wyglądało na "mecz przyjaźni". Kibice może się nie lubią ale Kaziu Moskal itd ...
|
Cytat:
|
Nasz trener to amator. Co to miało być?
|
Jest juz terminarz dla grupy mistrzowskiej i spadkowej, zaczynamy od wyjazdu do Plocka
http://www.sport.pl/pilka/56,65039,2...paign=FB_Sport |
Na miejscu Balaniuka i Kolara wystąpił bym o rozwiązanie kontraktu.. CARILLO robi im krzywdę wpuszczając na minute
|
Zacznę od słów podziękowań dla... Canal+. Za to że nie puścili tego meczu w szerszym paśmie. To była parodia futbolu jakiej dawno nie oglądałem. I to parodia z obu stron. Natomiast po naszej się tego nie spodziewałem...
W klubie nie płacą piłkarzom czy co? Grali dzisiaj za karę? To jakaś forma protestu? niech ktoś wyjaśni o co chodzi z dzisiejszym meczem A trener jest ślepy i nie widzi, że już w przerwie dwóch zawodnikó nadawało się do zmiany? Po co na boisku trzymać bezproduktywnych dzisiaj Boguskiego, Mitrovicia, nawet Carlitosa, skoro i tak było pewne, że awansujemy do 8? Balaniuk czy Kostal może by chociaż pobiegali trochę. |
Nie przypominam sobie takiej kaszany, naprawdę z obuwiem stron to było poprostu niedoogladania... Nawet tydzien temu były jakiekolwiek emocje....
Nie potrafię tego skomentować w żaden sposób. Niech sobie wybiją w końcu walkę o jakiekolwiek puchary z głowy. Teraz będą same mecze o pietruchę więc wywalić tych Boguskich i Mitroviciow niech wejda Ci mlodzsi a nusz odpalą :P |
Jak zagrali na remis to chociaż trzeba się było umówić na jakieś 2-2 żeby ludzie, którym się chciało jechać po 100 czy kilkadziesiąt km (z ns) mieli trochę emocji za pieniądze, które wydali.
|
Ten temat można zamknąć, bo nie ma o czym pisać tak naprawdę ;)
|
O meczu krótko, dramat.
I teraz mały test dla trenera czy da pograć młodszym z dłuższymi kontraktami czy będzie grał starymi których w lipcu już nie zobaczymy. Do rozegrania zostało nam 7 sparingów niech się wykażą piłkarze i trener ze coś z tego projektu będzie. |
Żenada ....a wstyd, z sandecja takimi prostakami nie sklecić sensownej akcji. Wrócił Boguski do składu jest ....a moc, mitrovic następny orzeł
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
@Adenalix, wierz mi, że było sensu cierpieć. Ja Ci zazdroszczę.
To było spotkanie z gatunku tych, po których chcesz sobie oczy wydłubać. Teraz dostaniemy ostry wpi**** od Płocka i czeka nas 6 sparingów. No może 5 bo na Legię jeszcze wypada się spiąć. Jak przegramy z Płockiem to będziemy mieć do nich 8 punktów straty i jakakolwiek "walka" o puchary będzie już całkowicie wykluczona. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl