![]() |
Cytat:
.... |
Źle się wyraziłem, oczywiście Wisła wtedy zdobyła mistrzostwo, nie przez to, że nie grał Boguski, tylko przez to, że Wisła nie grała graczami pokroju Boguskiego :) Bo chyba nie powiecie mi, że aktualnie grając takimi zawodnikami, możemy włączyć się realnie o walkę na majstra ? I nie chodzi mi już tylko o Boguskiego, bo jest paru zawodników, z którymi właśnie jedyne co możemy, to walczyć o miejsce w granicach Europejskich Pucharów.
Kończąc ten temat,czy z Boguskim czy bez, niech te 3 cenne pkt zostaną w Krakowie :) |
Cytat:
|
Temat meczowy a tutaj znów rozprawa na pół tematu o Boguskim....
Ja tam jestem pozytywnie nastawiony bo widzę, że nasza forma zwyżkuje, a gra nabiera kolorytu. Lech nie jest jakiś supermocny w dodatku kilka kontuzji w zespole może im namieszać. Gramy u siebie więc zalecam troche optymistycznego podejścia do meczu... |
Będzie dobrze obstawiam 2:0
|
Po dzisiejszym wyniku Gornika 2 wygrane i mamy 4 miejsce na 100%. Takze mobilizacja powinna byc spora!
|
Cytat:
4 miejsce daje 4 mecze u siebie i świetny terminarz. Trzymajmy kciuki! |
Oby było to 4 miejsce, bo 5 lokata ma najbardziej chu*owe rozstawienie. W takim wypadku już lepiej spaść na 6 miejsce.
|
Po wpadce Ległej ze Śledziami nie mamy gwarancji na top8. Więc lepiej by w Poniedziałek Wielkanocny Śmigus-dyngus nie był zbyt zimny.
|
Po przegranej Legii z jednej strony, niby większe szanse na pogoń za czołówką, a z drugiej strony zastanawia, czy wygrana z Legią powinna budzić aż tak pozytywne nastroje, skoro teraz też przegrali, niemniej jednak trzeba optymizmu, zwłaszcza, że Wielkanoc :)
Alleluja i do przodu! |
Cytat:
|
Jedziemy z nimi.
Ciężko będzie powtórzyć pierwszą połowę meczu z krawatami. Ale każdy z nas po cichu liczy, że to nie był tylko jednorazowy wystrzał, a takiej gry będziemy oglądać zdecydowanie więcej. Amika osłabiona, my z kolei powoli łapiemy chyba grę Carillo i mam nadzieję, że mecz z nimi to potwierdzi. Przy 6 pktach z amiką i żydami z sącza będzie ciekawie :) |
Lech na wyjazdach: 2 7 5 (wygrana, remis, porażka) bramki 11-14
Wisła w domu: 7 3 4 bramki 20-13 Widać, że kuchenki nie są zbyt mocne w meczach wyjazdowych, co stawiałoby Wisłę w roli faworyta. Ostatnie ich wyjazdowa wygrana to 20 sierpień 2017(!!!) 1-3 z Termalica, 2 tygodnie wcześniej 0-2 z pejsami. Oby ta wyjazdowa niemoc nie została przełamana. W gościach są tak jak Wisła sezon czy dwa temu. |
Też tak myślę, chociaż LVBet jest innego zdania.
Natomiast nie wiem co jest ....a z frekwencja? W tamtym roku było ponad 30 000 ludzi |
Cytat:
Amica ma przyjechać mocno osłabiona ale i tak to mocny zespół. Trzeba uważać na Jevticia i Duńczyka (?) w ataku i powinno być dobrze :) |
Boguskiemu należy się szacunek, to jasne, co nie zmienia faktu, że w tym sezonie jest w dramatycznej formie, zagrał może 3 dobre mecze i w przeciwieństwie do kampanii 16/17 liczby go nie bronią. Do tego nie ma sensu na niego stawiać, skoro i tak się z nim żegnamy w czerwcu.
Co do spotkania - mecz będzie bardzo ciężki, faktycznie Lech na wyjazdach gra o wiele gorzej niż u siebie, ale już ich ostatni mecz w Warszawie pokazał, że zaczynają się "budzić" jeśli chodzi o delegacje, więc na pewno 3 punktów nie ma co dopisywać przed rozpoczęciem spotkania. Na + dla nas, to ich bardzo krótka ławka, jeśli potwierdzą się doniesienia, Bjelica ma bardzo wąskie pole manewru jeżeli chodzi o wpuszczanie rezerwowych, więc przydałoby się zrobić przewagę w pierwszej połowie, bo po przerwie Lech najzwyczajniej nie będzie mieć świeżości żeby to odrobić. Marzy mi się 6 pkt w tych 2 meczach i to upragnione 4 miejsce, ale fakty są takie, że przyjeżdża do nas jeden z 2 głównych kandydatów do tytułu a w sobotę gramy z Sandecją z nożem na gardle, która mimo że gra fatalnie, to jednak w roli gospodarza nie przegrała od października. Nie sieję defetyzmu, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo potem znowu będą zawiedzione nadzieje i płacz, że "sfrajerzyliśmy". |
Cytat:
Jutro bedzie 20. I tak niezle |
regan: świąt nie będzie
|
Cytat:
Ogólnie jednak zgadzam się, że łatwiej rozbudzić nadzieje niż je spełnić. Od 7 lat i odpadniecia frajersko z pucharów ze Standardem się z tym zmagamy. W każdym sezonie dostajemy w łeb, mając już na wyciągnięcie ręki choć mały sukces. Kiedyś w końcu ta tendencja musi się odwrócić. |
Spodziewam się niestety podziału punktów. Poznań wyjazdowo nie taki słaby jak każdy uważa, a my nie tacy mocni by nagle wygrywać mecz za meczem. Biorac pod uwage pogode zapowiada się " mecz walki"
|
Kiedy ostatnio wygraliśmy 3 mecze z rzędu?
|
Równy rok temu, 27,28,29 kolejka czyli w tym mamy podobnie ;)
|
Cytat:
kolejki się zgadzają ;) |
Ale rok temu w podobnym okresie również nam nieźle poszło. W 4 kolejki (od 26 do 29) zdobyliśmy 10 punktów. Tylko, że ten najważniejszy mecz z Lechem skończył się 0-0. Oby tym razem było lepiej :)
|
Trochę sie boję, że jak Zagłębie przegra z Jagą, nasi będą pewni grupy mistrzowskiej to trochę oleją temat, jednak liczę na to, że podejdą do tematu profesjonalnie
|
Myślę, że za Carillo nie ma olewania tematu. A dla każdego piłkarza u niego to się źle skończy.
Róbmy ile się da punktów, żeby napędzić apetyt i frekwencję w grupie mistrzowskiej. |
pamiętajcie że walczą o lepsze kontrakty i transfery więc nie mogą odpuścić.. nie teraz jak są realne szanse na coś wiecej niż górna 8... napewno mają w głowach puchary i pokazanie się w Europie...
|
Mecz jak finał. W następnej kolejce czeka Sandecja więc bardzo prawdopodobne że ten mecz będzie odpowiedzią czy walczymy o coś więcej:) Wytrzeć nimi murawę:)
|
Nasi nie olewali, tylko byli cieńcy, stąd porażki :)
|
No sprzedaż takiego Brleka za 2 banki ojro to był majstersztyk.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl