Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIX KOLEJKA] WISŁA Kraków- Lech Poznań, 2 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9937)

JrQ- 31.03.2018 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1497696)
Dodalbym jeszcze do tego Lenczyka i Beenhakera u ktorych gral Boguski ale już sobie daruje :P

Lenczyka?

....

CrazyBoy96 31.03.2018 15:35

Źle się wyraziłem, oczywiście Wisła wtedy zdobyła mistrzostwo, nie przez to, że nie grał Boguski, tylko przez to, że Wisła nie grała graczami pokroju Boguskiego :) Bo chyba nie powiecie mi, że aktualnie grając takimi zawodnikami, możemy włączyć się realnie o walkę na majstra ? I nie chodzi mi już tylko o Boguskiego, bo jest paru zawodników, z którymi właśnie jedyne co możemy, to walczyć o miejsce w granicach Europejskich Pucharów.

Kończąc ten temat,czy z Boguskim czy bez, niech te 3 cenne pkt zostaną w Krakowie :)

Karherop 31.03.2018 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1497697)
Lenczyka?

....

W Bełchatowie

Adrio 31.03.2018 16:19

Temat meczowy a tutaj znów rozprawa na pół tematu o Boguskim....

Ja tam jestem pozytywnie nastawiony bo widzę, że nasza forma zwyżkuje, a gra nabiera kolorytu. Lech nie jest jakiś supermocny w dodatku kilka kontuzji w zespole może im namieszać. Gramy u siebie więc zalecam troche optymistycznego podejścia do meczu...

Gin 31.03.2018 16:29

Będzie dobrze obstawiam 2:0

regan 31.03.2018 16:40

Po dzisiejszym wyniku Gornika 2 wygrane i mamy 4 miejsce na 100%. Takze mobilizacja powinna byc spora!

Karherop 31.03.2018 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1497703)
Po dzisiejszym wyniku Gornika 2 wygrane i mamy 4 miejsce na 100%. Takze mobilizacja powinna byc spora!

Osobiście uważam, że jak wygrany te 2 spotkanka to będziemy na najlepszej drodze aby wywalczyć miejsce w pucharach.

4 miejsce daje 4 mecze u siebie i świetny terminarz. Trzymajmy kciuki!

lucas8 31.03.2018 17:51

Oby było to 4 miejsce, bo 5 lokata ma najbardziej chu*owe rozstawienie. W takim wypadku już lepiej spaść na 6 miejsce.

pepe72 31.03.2018 22:14

Po wpadce Ległej ze Śledziami nie mamy gwarancji na top8. Więc lepiej by w Poniedziałek Wielkanocny Śmigus-dyngus nie był zbyt zimny.

cucuuumber 31.03.2018 23:16

Po przegranej Legii z jednej strony, niby większe szanse na pogoń za czołówką, a z drugiej strony zastanawia, czy wygrana z Legią powinna budzić aż tak pozytywne nastroje, skoro teraz też przegrali, niemniej jednak trzeba optymizmu, zwłaszcza, że Wielkanoc :)
Alleluja i do przodu!

felipe 01.04.2018 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1497695)
Mianowicie Boguski umi grać w piłkę tzn. wie gdzie się ustawić, gdzie pobiec, gdzie podać, potrafi kopnąć i prawą i lewą nogą i najważniejsze nie boi się trudnych wariantów.

Ależ nam się brylancik uchował...

El'kabat 01.04.2018 09:47

Jedziemy z nimi.
Ciężko będzie powtórzyć pierwszą połowę meczu z krawatami. Ale każdy z nas po cichu liczy, że to nie był tylko jednorazowy wystrzał, a takiej gry będziemy oglądać zdecydowanie więcej.

Amika osłabiona, my z kolei powoli łapiemy chyba grę Carillo i mam nadzieję, że mecz z nimi to potwierdzi.

Przy 6 pktach z amiką i żydami z sącza będzie ciekawie :)

St Yabol 01.04.2018 10:26

Lech na wyjazdach: 2 7 5 (wygrana, remis, porażka) bramki 11-14
Wisła w domu: 7 3 4 bramki 20-13

Widać, że kuchenki nie są zbyt mocne w meczach wyjazdowych, co stawiałoby Wisłę w roli faworyta.
Ostatnie ich wyjazdowa wygrana to 20 sierpień 2017(!!!) 1-3 z Termalica, 2 tygodnie wcześniej 0-2 z pejsami.
Oby ta wyjazdowa niemoc nie została przełamana. W gościach są tak jak Wisła sezon czy dwa temu.

JudasPriest 01.04.2018 10:32

Też tak myślę, chociaż LVBet jest innego zdania.
Natomiast nie wiem co jest ....a z frekwencja? W tamtym roku było ponad 30 000 ludzi

Wasiu 01.04.2018 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1497732)
Też tak myślę, chociaż LVBet jest innego zdania.
Natomiast nie wiem co jest ....a z frekwencja? W tamtym roku było ponad 30 000 ludzi

Wczoraj było ponad 16, tragedii nie będzie.
Amica ma przyjechać mocno osłabiona ale i tak to mocny zespół. Trzeba uważać na Jevticia i Duńczyka (?) w ataku i powinno być dobrze :)

Rock'n'Roll Star 01.04.2018 20:23

Boguskiemu należy się szacunek, to jasne, co nie zmienia faktu, że w tym sezonie jest w dramatycznej formie, zagrał może 3 dobre mecze i w przeciwieństwie do kampanii 16/17 liczby go nie bronią. Do tego nie ma sensu na niego stawiać, skoro i tak się z nim żegnamy w czerwcu.

Co do spotkania - mecz będzie bardzo ciężki, faktycznie Lech na wyjazdach gra o wiele gorzej niż u siebie, ale już ich ostatni mecz w Warszawie pokazał, że zaczynają się "budzić" jeśli chodzi o delegacje, więc na pewno 3 punktów nie ma co dopisywać przed rozpoczęciem spotkania. Na + dla nas, to ich bardzo krótka ławka, jeśli potwierdzą się doniesienia, Bjelica ma bardzo wąskie pole manewru jeżeli chodzi o wpuszczanie rezerwowych, więc przydałoby się zrobić przewagę w pierwszej połowie, bo po przerwie Lech najzwyczajniej nie będzie mieć świeżości żeby to odrobić. Marzy mi się 6 pkt w tych 2 meczach i to upragnione 4 miejsce, ale fakty są takie, że przyjeżdża do nas jeden z 2 głównych kandydatów do tytułu a w sobotę gramy z Sandecją z nożem na gardle, która mimo że gra fatalnie, to jednak w roli gospodarza nie przegrała od października. Nie sieję defetyzmu, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo potem znowu będą zawiedzione nadzieje i płacz, że "sfrajerzyliśmy".

regan 01.04.2018 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1497732)
Też tak myślę, chociaż LVBet jest innego zdania.
Natomiast nie wiem co jest ....a z frekwencja? W tamtym roku było ponad 30 000 ludzi

W tamtym roku nie bylo swiat.
Jutro bedzie 20. I tak niezle

ashkeczup 01.04.2018 20:40

regan: świąt nie będzie

Karherop 02.04.2018 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rock'n'Roll Star (Post 1497746)
Nie sieję defetyzmu, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo potem znowu będą zawiedzione nadzieje i płacz, że "sfrajerzyliśmy".

Sandecja nie przegrała "u siebie" od października, a my nie wygraliśmy na Legii od 8 lat. Tyle ze statystyk.

Ogólnie jednak zgadzam się, że łatwiej rozbudzić nadzieje niż je spełnić. Od 7 lat i odpadniecia frajersko z pucharów ze Standardem się z tym zmagamy. W każdym sezonie dostajemy w łeb, mając już na wyciągnięcie ręki choć mały sukces.

Kiedyś w końcu ta tendencja musi się odwrócić.

tofik 02.04.2018 07:44

Spodziewam się niestety podziału punktów. Poznań wyjazdowo nie taki słaby jak każdy uważa, a my nie tacy mocni by nagle wygrywać mecz za meczem. Biorac pod uwage pogode zapowiada się " mecz walki"

butazango 02.04.2018 07:50

Kiedy ostatnio wygraliśmy 3 mecze z rzędu?

EROxima 02.04.2018 08:12

Równy rok temu, 27,28,29 kolejka czyli w tym mamy podobnie ;)

Wojtator 02.04.2018 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EROxima (Post 1497752)
Równy rok temu, 27,28,29 kolejka czyli w tym mamy podobnie ;)

nie rok temu, ale w sezonie 15/16
kolejki się zgadzają ;)

Wasiu 02.04.2018 08:34

Ale rok temu w podobnym okresie również nam nieźle poszło. W 4 kolejki (od 26 do 29) zdobyliśmy 10 punktów. Tylko, że ten najważniejszy mecz z Lechem skończył się 0-0. Oby tym razem było lepiej :)

St Yabol 02.04.2018 10:09

Trochę sie boję, że jak Zagłębie przegra z Jagą, nasi będą pewni grupy mistrzowskiej to trochę oleją temat, jednak liczę na to, że podejdą do tematu profesjonalnie

El'kabat 02.04.2018 10:36

Myślę, że za Carillo nie ma olewania tematu. A dla każdego piłkarza u niego to się źle skończy.

Róbmy ile się da punktów, żeby napędzić apetyt i frekwencję w grupie mistrzowskiej.

Mazi 02.04.2018 12:53

pamiętajcie że walczą o lepsze kontrakty i transfery więc nie mogą odpuścić.. nie teraz jak są realne szanse na coś wiecej niż górna 8... napewno mają w głowach puchary i pokazanie się w Europie...

Kryniu 02.04.2018 12:55

Mecz jak finał. W następnej kolejce czeka Sandecja więc bardzo prawdopodobne że ten mecz będzie odpowiedzią czy walczymy o coś więcej:) Wytrzeć nimi murawę:)

JrQ- 02.04.2018 14:18

Nasi nie olewali, tylko byli cieńcy, stąd porażki :)

PAWEŁ 02.04.2018 18:52

No sprzedaż takiego Brleka za 2 banki ojro to był majstersztyk.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl