Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 18 marca 2018, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9933)

Patryko 15.03.2018 19:05

0:1 po przewrotce Boguskiego w 93 minucie meczu.

A tak na poważnie to wywieźmy z Warszawy 1 punkt i będzie gitara.

funkykoval 15.03.2018 21:22

Kucharczyk znowu będzie kazał Frankowskiemu kiedy ma używać VAR i będzie gites tenteges....czwarty sędzia na boisku....
Każdy punkt będzie niespodzianka.

Rock'n'Roll Star 15.03.2018 22:14

W tej lidze nie ma czegoś takiego jak "drużyna poza zasięgiem", ale oczywiste jest, że to Legia będzie faworytem. Musimy grać mądrze w obronie i wyprowadzać kontry...jesteśmy w stanie coś z tej Warszawy wywieźć, ale na pewno musimy grać o wiele lepiej niż w dotychczasowych spotkaniach.

brylant17 15.03.2018 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1496427)
Kucharczyk znowu będzie kazał Frankowskiemu kiedy ma używać VAR i będzie gites tenteges....czwarty sędzia na boisku....
Każdy punkt będzie niespodzianka.

Za takie coś powinna być kartka wywieranie presji

PSYCHOLTSW 16.03.2018 07:32

nie srajcie przed tą Legią, co będzie to się okaże, remis chcę minimum a zwycięstwo 2:1 przyjmę jako to na co czekam ;-) jeśli zagramy mądrze a sędziowie nic nie odjebią to będzie dobrze, uwierzcie w to :)

Krotochwila 16.03.2018 11:48

W Warszawie mecz będzie wyglądał podobnie jak w Białymstoku. Końcowy wynik będzie zależał od tego czy będziemy skuteczni w pierwszej połowie. 3 bramki Carlitosa z poprzedniej kolejki dają na to nadzieję. Nie ma co się obsry...ć, Legia gra (średnio) w polskiej ekstraklasie.

funkykoval 16.03.2018 11:51

Frankowski już na początku meczu wlepi Llonchowi żółtą kartkę za cokolwiek (obstawiam żenującą symulkę Radovicia) a na drugie żółtko zarobi z urzędu i wyleci z boiska najpóźniej w 60 minucie (chyba, że mecz będzie szedł na korzyść Legii), do tego Carlos dostanie żółtko za to, że będzie się uśmiechał po odgwizdanym 2 centymetrowym spalonym - wychwyconym oczywiście przez VAR na żądanie Kucharczyka.....
Przy tym sędzi czarno to wszystko widzę.....

Dariook 16.03.2018 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1496434)
nie srajcie przed tą Legią, co będzie to się okaże, remis chcę minimum a zwycięstwo 2:1 przyjmę jako to na co czekam ;-) jeśli zagramy mądrze a sędziowie nic nie odjebią to będzie dobrze, uwierzcie w to :)

Tylko pewnie cos odjebia :)

swiety37 16.03.2018 13:03

Carlitos nie dostanie kartki, bo wtedy by nie zagrał z pyrami ;)

FraMat 16.03.2018 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1496448)
W Warszawie mecz będzie wyglądał podobnie jak w Białymstoku. Końcowy wynik będzie zależał od tego czy będziemy skuteczni w pierwszej połowie. 3 bramki Carlitosa z poprzedniej kolejki dają na to nadzieję. Nie ma co się obsry...ć, Legia gra (średnio) w polskiej ekstraklasie.

Nadzieję dawała dobra pogoda.
Jeśli będzie podobne jak w Białymstoku: mroźno, to Carlitosowi oleje hydrauliczne przymarzną.
To model letni.

Marcinnno 16.03.2018 18:06

Krzysiu o meczu:

-Mecz z Wisłą będzie dla mnie takim, jak każdym innym. Emocje są już mniejsze. Mniejsze, zwłaszcza kiedy spojrzymy w perspektywie konfrontacji w Krakowie. Skupiam się na tym, co dzieje się w Warszawie. Przyznam szczerze, że nie interesuję się zbytnio tym, co dzieje się w Wiśle. W Legii chcę walczyć o sukcesy, na które tutaj są szanse. Cele są jasne: zdobycie Pucharu Polski i mistrzostwa kraju - stwierdził Krzysztof Mączyński, pomocnik Legii Warszawa.

brylant17 16.03.2018 18:36

Jakie sukcesy?

Cytat:

"spokojnie ja tu dla ligi mistrzów przyszedłem"
:lol: :lol:

funkykoval 16.03.2018 19:14

Krzyś to w meczu w Krakowie po faulach w pierwszych 10 minutach powinien mieć żółtko (choćby chamski atak na Lloncha) ale Frankowski go oszczędził .....

obikenobi 16.03.2018 19:19

To w końcu:

Cytat:

To, że dzisiaj gram w Legii, nie zmienia faktu, że kibicuję Wiśle i tak będzie do końca życia.
czy jednak:

Cytat:

Przyznam szczerze, że nie interesuję się zbytnio tym, co dzieje się w Wiśle.

Marcinnno 16.03.2018 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1496487)
To w końcu:



czy jednak:

no właśnie :haha: dlatego pozwoliłem sobie wkleić, te głupoty które gada jak zwykle :-D jak zwykle jedno mówi, drugie robi ;)

Blaszczu16 16.03.2018 19:48

IQ jeszcze mniejsze niż DG77. Co za qrva z tego maczynskiego. Na szczęście każdy wie jak mu na imię.

czaro 16.03.2018 20:10

On nie jest zły, on jest po prostu do bólu przeciętny i szary pod względem charakteru i inteligencji. Umiejętności w sumie też. Gdyby nie Nawałka, to kopałby się po czole w Termalice.

Adasss 16.03.2018 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1496466)
Nadzieję dawała dobra pogoda.
Jeśli będzie podobne jak w Białymstoku: mroźno, to Carlitosowi oleje hydrauliczne przymarzną.
To model letni.

Tylko, że z tego co miałem okazję zauważyć w spotkaniach rozgrywanych prze Lkę na mrozie, u nich "modeli letnich" też nie brakuje. :D

silver03 16.03.2018 20:39

Taki chłopek roztropek.

Kamson 16.03.2018 20:45

Mam tylko nadzieję, że głównym bohaterem meczu nie zostanie pedał frankowski :)

19sebawro06 16.03.2018 21:02

Serce mówi 1-0 dla nas, ale głowa, że nas pojadą minimum dwójka

buczo1985 16.03.2018 21:59

Smutne nie mieć wiary, ale każdy inny wynik niż porażka przyjmę jako wielką niespodziankę.

kristos 17.03.2018 09:18

Gramy przede wszystkim wolniej od nich i to główny mankament.
Skrzydła też nie zrobią nam przewagi ,bo ich praktycznie nie mamy. Na obecny czas są lepszą drużyną.
Jednak to jest piłka nożna i każdy wynik jest możliwy.

brylant17 17.03.2018 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1496498)
Mam tylko nadzieję, że głównym bohaterem meczu nie zostanie pedał frankowski :)

Tego najbardziej się obawiam.....

mitmichael 17.03.2018 09:27

Przy VAR ma siedziec Raczkowski z Warszawy, smiech na sali

marjan 17.03.2018 09:47

A pamiętasz o czasach, kiedy o obsadzie sędziowskiej na meczach ekstraklasy decydował Leszek Saks związany z Wisłą i Telefoniką ?
czy nie kibicowałś jeszcze piłce ?

Lemoniadowy Joe 17.03.2018 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marjan (Post 1496514)
A pamiętasz o czasach, kiedy o obsadzie sędziowskiej na meczach ekstraklasy decydował Leszek Saks związany z Wisłą i Telefoniką ?
czy nie kibicowałś jeszcze piłce ?

Co się takiego w tych czasach działo w meczach Wisły nie gwizdali pod Legie?

funkykoval 17.03.2018 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marjan (Post 1496514)
A pamiętasz o czasach, kiedy o obsadzie sędziowskiej na meczach ekstraklasy decydował Leszek Saks związany z Wisłą i Telefoniką ?
czy nie kibicowałś jeszcze piłce ?

Czy w tych czasach Wisla wygrywała z Legią po kosmicznych błędach sędziów ? Nie. Wracaj wiec na swój śmietnik a nie buszuj na naszym forum

zibi7 17.03.2018 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marjan (Post 1496514)
A pamiętasz o czasach, kiedy o obsadzie sędziowskiej na meczach ekstraklasy decydował Leszek Saks związany z Wisłą i Telefoniką ?
czy nie kibicowałś jeszcze piłce ?

Ty jak widać nie kibicowałeś rozumowi, bo niby jak ten Saks był związany z Wisłą? Facet pracował w fabryce, którą przejęła Telefonika i 2 miesiące później zrezygnował z pracy w tym zakładzie. Ot cały jego związek z Telefoniką.

zibi7 17.03.2018 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1496513)
Przy VAR ma siedziec Raczkowski z Warszawy, smiech na sali

Prezes Sarapata jeszcze niedawno nazwała taką sytuację " normalnością", byłem jakoś dziwnie pewny, że kolejny przypadek takiej normalności przypadnie akurat na mecz z Legią.

Odsyłam zresztą do mojego posta
https://wislakrakow.com/forum/showth...71#post1478871

a w szczególności do odpowiedzi pod nim, gdzie paru forumowiczów popiera taką sytuację. Na pretensje więc już chyba za późno.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl