![]() |
0:1 po przewrotce Boguskiego w 93 minucie meczu.
A tak na poważnie to wywieźmy z Warszawy 1 punkt i będzie gitara. |
Kucharczyk znowu będzie kazał Frankowskiemu kiedy ma używać VAR i będzie gites tenteges....czwarty sędzia na boisku....
Każdy punkt będzie niespodzianka. |
W tej lidze nie ma czegoś takiego jak "drużyna poza zasięgiem", ale oczywiste jest, że to Legia będzie faworytem. Musimy grać mądrze w obronie i wyprowadzać kontry...jesteśmy w stanie coś z tej Warszawy wywieźć, ale na pewno musimy grać o wiele lepiej niż w dotychczasowych spotkaniach.
|
Cytat:
|
nie srajcie przed tą Legią, co będzie to się okaże, remis chcę minimum a zwycięstwo 2:1 przyjmę jako to na co czekam ;-) jeśli zagramy mądrze a sędziowie nic nie odjebią to będzie dobrze, uwierzcie w to :)
|
W Warszawie mecz będzie wyglądał podobnie jak w Białymstoku. Końcowy wynik będzie zależał od tego czy będziemy skuteczni w pierwszej połowie. 3 bramki Carlitosa z poprzedniej kolejki dają na to nadzieję. Nie ma co się obsry...ć, Legia gra (średnio) w polskiej ekstraklasie.
|
Frankowski już na początku meczu wlepi Llonchowi żółtą kartkę za cokolwiek (obstawiam żenującą symulkę Radovicia) a na drugie żółtko zarobi z urzędu i wyleci z boiska najpóźniej w 60 minucie (chyba, że mecz będzie szedł na korzyść Legii), do tego Carlos dostanie żółtko za to, że będzie się uśmiechał po odgwizdanym 2 centymetrowym spalonym - wychwyconym oczywiście przez VAR na żądanie Kucharczyka.....
Przy tym sędzi czarno to wszystko widzę..... |
Cytat:
|
Carlitos nie dostanie kartki, bo wtedy by nie zagrał z pyrami ;)
|
Cytat:
Jeśli będzie podobne jak w Białymstoku: mroźno, to Carlitosowi oleje hydrauliczne przymarzną. To model letni. |
Krzysiu o meczu:
-Mecz z Wisłą będzie dla mnie takim, jak każdym innym. Emocje są już mniejsze. Mniejsze, zwłaszcza kiedy spojrzymy w perspektywie konfrontacji w Krakowie. Skupiam się na tym, co dzieje się w Warszawie. Przyznam szczerze, że nie interesuję się zbytnio tym, co dzieje się w Wiśle. W Legii chcę walczyć o sukcesy, na które tutaj są szanse. Cele są jasne: zdobycie Pucharu Polski i mistrzostwa kraju - stwierdził Krzysztof Mączyński, pomocnik Legii Warszawa. |
Jakie sukcesy?
Cytat:
|
Krzyś to w meczu w Krakowie po faulach w pierwszych 10 minutach powinien mieć żółtko (choćby chamski atak na Lloncha) ale Frankowski go oszczędził .....
|
To w końcu:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
IQ jeszcze mniejsze niż DG77. Co za qrva z tego maczynskiego. Na szczęście każdy wie jak mu na imię.
|
On nie jest zły, on jest po prostu do bólu przeciętny i szary pod względem charakteru i inteligencji. Umiejętności w sumie też. Gdyby nie Nawałka, to kopałby się po czole w Termalice.
|
Cytat:
|
Taki chłopek roztropek.
|
Mam tylko nadzieję, że głównym bohaterem meczu nie zostanie pedał frankowski :)
|
Serce mówi 1-0 dla nas, ale głowa, że nas pojadą minimum dwójka
|
Smutne nie mieć wiary, ale każdy inny wynik niż porażka przyjmę jako wielką niespodziankę.
|
Gramy przede wszystkim wolniej od nich i to główny mankament.
Skrzydła też nie zrobią nam przewagi ,bo ich praktycznie nie mamy. Na obecny czas są lepszą drużyną. Jednak to jest piłka nożna i każdy wynik jest możliwy. |
Cytat:
|
Przy VAR ma siedziec Raczkowski z Warszawy, smiech na sali
|
A pamiętasz o czasach, kiedy o obsadzie sędziowskiej na meczach ekstraklasy decydował Leszek Saks związany z Wisłą i Telefoniką ?
czy nie kibicowałś jeszcze piłce ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Odsyłam zresztą do mojego posta https://wislakrakow.com/forum/showth...71#post1478871 a w szczególności do odpowiedzi pod nim, gdzie paru forumowiczów popiera taką sytuację. Na pretensje więc już chyba za późno. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl