![]() |
Też trochę nie rozumiem tego, że wielu kibiców ma pełne portki przed tym meczem. "Byle uniknąć kompromitacji" "nie wrócić z bagażem bramek" "Oby Jaga miała słabszy dzień". Ludzie, my nie jedziemy na Camp Nou, tylko do Białegostoku na mecz z bardzo dobrą jak na warunki tej ligi drużyną, ale na pewno mającą wiele mankamentów. Jeszcze przed meczem z Lechią dominowała opinia że "punktują lepiej niż grają" a nagle po tygodniu można odnieść wrażenie, że Mamrot stworzył drużynę na poziomie Manchesteru City. Owszem, wygrali wszystko do tej pory na wiosnę, ale wielokrotnie męczyli bułę. Z beznadziejną Cracovią stworzyli sobie może 3 okazje, z Piastem też nie zachwycali do momentu aż Frankowski nie oddał strzału życia. Rozwalili w pył parodystów z Gdańska i Legię, która grała prawie cały mecz w 10. I jasne, będą faworytem tego meczu, ale absolutnie nie widzę podstaw, żeby nie wierzyć, że możemy wrócić stamtąd z jakąś zdobyczą punktową.
|
Cytat:
|
Cytat:
Niech za resztę przemówi statystyka: ostatnie 12 spotkań Jagielloni: 9 zwycięstw - 1 remis - 2 porażki bramki: 22-8 u siebie w tym czasie 5 wygranych - 1 remis 0 porażek bramki:14-3 |
Az w koncu trafi im sie gorszy mecz(oby z nami), dostana w dupe a pozniej beda mieli serie z pieciu meczow bez zwyciestwa. Standardowa sytuacja w polskiej lidze.
|
W ostatnich dwóch sezonach raczej im się takie serie nie przytrafiają. Dość regularni są.
|
@wiesniak842
Oczywiście że liczę w najbliższym meczu na sprawienie niespodzianki przez Wisłę. Kiedyś Jaga musi przegrać, aczkolwiek na 5 spotkań bez zwycięstwa bym nie liczył. Jednak jak życie mnie nauczyło, wolę się pozytywnie zaskoczyć niż przeżyć rozczarowanie. Jaga jest mocnym faworytem najbliższego meczu. |
Z jednej strony życzę Wiśle zwycięstwa, ale wiem, że będzie o to bardzo trudno.
A z drugiej strony nie chcę żeby legia została mistrzem... if u know what i mean :) |
I know ;) Dlatego w poniedziałek trzeba pomóc sobie i wygrać w Białymstoku, a 18 marca pomóc sobie i Jagiellonii i wygrać w Warszawie :) Wtedy będzie i wilk syty i Manchester City :P
|
Czy Jagiellonia to jest jakieś polskie PSG?! Chyba tak bo jak narazie to w temacie tylko lament i płacz ile to w dupe nie dostaniemy i jak to nas nie zdominują....
Mecz będzie ciężki ale nie można już zakładać ze przyjedziemy do Krakowa z piątką bramek na minusie.... Ostatnie wyniki dowodzą, że liga jest bardzo nie przewidywalna i w tym meczu może stać się wszystko. Ja bym Wisły nie skreślał bo jak dla mnie to widac w drużynie potencjał i z meczu na mecz prezentują się lepiej, do tego wracają gracze po kontuzjach oraz pauzujący więc jest większa możliwość rotacji. |
Cytat:
|
jesli jutro legia nie wygra z amika - to jakos dziwnie jestem spokojny o mecz poniedzialkowy
|
Nikt nie robi jagielloni hegemona, bo nim nie jest. Ale faktem niezaprzeczalnym jest to, że są najmocniejsi tam gdzie my mamy największe kłopoty, zarówno z taktyką jak i składem personalnym.
Skrzydłowi Białostoczan są w gazie a u nas na bokach będą biegać prawdopodobnie Palcić i Bartkowski... Już nie mówiąc o tym, że mający ich zabezpieczać środkowi pomocnicy (Mitrović !) tego jeszcze nie wyćwiczyli albo tego nie potrafią. |
- Jaga nie jest maszynką do wygrywania tak jak Bayern czy Barcelona. Im zresztą też przytrafiają się remisy czy porażki w lidze
- Nie liczę na to, że nas zlekceważą. Ale każda seria się kiedyś kończy. Statystycznie - pięć wygranych Jagiellonii pod rząd jest trudne do wyobrażenia. - Zwykle narzekaliśmy na to, że drużyny które grały piach na Wisłę się odbudowywały, miały dzień konia. Dlaczego chociaż raz nie miałoby być inaczej? - W Białymstoku w porze meczu ma być -2/-4 C. To zimno, ale cieplej niż w czasie ostatnich meczów. Może na tyle ciepło, że Carlitos odzyska skuteczność. Jemu ta zima chyba najbardziej przeszkadza. - Liczę na to, że Brlek zagra chociaż pół godziny. Nie wiadomo w jakiej jest formie, ale na 1-2 magiczne zagrania do Carlitosa w tym czasie go chyba stać? Albo na jeden skuteczny strzał. - łatwiej się gra z pozycji goniącego niż z pozycji lidera. Zwłaszcza u siebie gdy wszyscy od ciebie wymagają zwycięstwa. A jeszcze gdyby udało się strzelić gola jako pierwszym - w Jagiellonii mogą pojawić się nerwy To wszystko powyżej to zaklinanie rzeczywistości. Ale liczę chociaż na remis. Poważnie. A może nawet na zwycięstwo! |
Gramy w poniedzialek z Jaga a juz w piatek ze Slaskiem. Oni rozegrali swoje spotkanie w sobote. Jeden dzien roznicy, niech im bedzie ale juz dwa z perspektywa powrotu z Bialegostoku? hmmmm
Jeden z tych meczow na pewno zremisujemy. Juz nie przesadzajmy z tą Jagiellonia. Zadna klasowa druzyna z nich nie jest. W naszj lidze obecnie nie ma takicb druzyn. A Mamrot to Mamrot...Dzisiaj tu jest a za 2 miesiace go bedzie moze zobaczyc np. na karuzeli. |
Cytat:
Kraków 8 dni Gliwice 3 dni Kraków 5 dni Białystok 4 dni Kraków 9 dni Warszawa 13 dni Kraków 7 dni Nowy Sącz |
Cytat:
Ale faktycznie, no terminarz jest ambitny czasowo z początku. |
największych szans należy upatrywać w tzw. "logice ekstraklasy"
|
Wygramy na spokojnie 3:1 :D
|
Bardzo dobry terminarz. Z takim natężeniem gra się w najlepszych ligach. Osobiście nie widzę problemu. To są zawodowi piłkarze.
|
Jaga jest mocna, ale bez jaj - przy dobrym meczu można spokojnie wywieźć punkty. Oni zdobywają niecałe dwa punkty w meczu, co oznacza, że średnio w co drugim meczu tracą punkty.
Nie ma co panikować, tylko trzymać kciuki. To jest piłka nożna, a w dodatku polska ekstraklasa. Każdy wynik jest możliwy. |
Dobra zobaczymy jutro.Oby tylko płaczu nie było.... Niedodawajcie 3 pkt przed meczem
|
Płaczu? Ja jestem realistą i raczej mocno stąpam po ziemi.
Walczmy jak tylko możemy, na żadne punkty nie liczę. 3-1, 4-2 dla Jagi. |
Owszem, Jaga nie w ciemię bita, ale to cholery, oni grali praktycznie cały mecz z przewagą zawodnika. A niektórzy srają w gacie jakbyśmy do Barcelony jechali.
|
Cytat:
|
Arka straciła punkty w Krakowie więc niezależnie od wyniku z Jagą poniżej 8 miejsca w tej kolejce nie spadniemy :)
|
Ja tam nie umniejszam ,ale co ta Jaga gra takiego zeby pisać ze jedziemy tam za wysoko nie przegrac.
Liga Polska....uczy i tyle w temacie.Remis bedzie Ok,ale jedziemy walczyc o 3 pkt. |
2-0 dla nas, a i tak to będzie najniższy wymiar kary dla Jagi.
|
Cytat:
1. Gramy u siebie z Nieciecza, Piastem czy innym chlopcem do bicia nastroje na forum "rozwalimy ich, pewne 3 punkty, 5-0 do przerwy" I remisujemy lub mamy 3 pkt w plecy 2. Jedziemy do Poznania/Warszawy " pewny w......., murujmy bramke, remis biore w ciemno, bedzie klęska" I wygrywamy lub urywamy punkt. Nie mam nic przeciwko 2 wariantowi. Poza tym, niestety ale w wielu meczach w ekstaklasie nie jestesmy juz faworytami. Pora się obudzić. |
Gramy z Jagą, Śląskiem, Legią, Lechem i Sandecją... Trochę się martwię o tą pierwszą ósemkę...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl