![]() |
Ogladalem sport na TVN przed Teleserwisem i pokazywali jaka ma byc temperatura w poszczegolnych miastach gdzie rozgrywana bedzie kolejka, w Krakowie w trakcie meczu ma byc -15 stopni a gdy wieje bedzie jeszcze zimniej mimo tego pilkarze biegaja wiec jest im cieplej, ja 3 razy lece po drzewo do kominka, ....zi jak w Kieleckim i od razu jest mi goraca :D gorzej z kibicami bo wiele osob na pewno nie zdecyduje sie przyjsc na mecz. Frekwencja pewnie bedzie wieksza niz w pozostalych miastach ale raczej niewiele. Co do meczu taka temperatura na pewno nie pomoze przy graniu wiec spodziewam sie bolu glowy przy ogladaniu tego spotkania. Fajnie byloby wygrac nawet to 1-0, duzej ilosci zmian bym sie nie spodziewal bo tylko w obronie jest taki mus, nie wierze zeby Bogus na lawce usiadl a jezeli tak sie stanie to chyba dam na tace w niedziele :D Sklad proponowany przez Kamsona fajnie wyglada, moze w ktorejs kolejce wyjdziemy w takim ustawieniu. Ciekawe kiedy debiut zaliczy Palcic, moze przez nieobecnosc Arsenicia bedzie mialo to miejsce juz w jutrzejszym spotkaniu.
|
Cytat:
To że może ktoś musiałby wybierać między pójściem na mecz, a LM w tv to dużo mniejszy problem niż ten idiotyzm dziś i jutro. |
Wez pod uwage fakt, ze c+ transmituje i LM i Esktraklape i nie pusciloby w tv obu rzeczy w jednym czasie. Ekstraklasa musialaby rozegrac swoje mecze wczesniej a taki plan transmisji musialby byc takze z gory ustalony. Wtedy miałbyś mecz w Ekstraklapie o godzinie 17 albo i wczesniej w srodku tygodnia. Ani by tego duzo ludzi nie obejrzalo na stadionie ani w tv o takiej porze w srodku tygodnia. Dla C+ to by byla strata, dla klubow tez. O to sie rozchodzi. Jakby to tylko od samych godzin i por roku zalezalo to wszystkie mecze rozgrywane by byly w niedziele o 14.
|
Cytat:
Cytat:
|
No ale w marcu wszystkie tygodnie są zajęte. Najpierw 2 x LM, a potem zgrupowanie reprezentacji. Od następnego sezonu wypadają rewanże w ćwierćfinale i półfinale pucharu Polski więc będzie można kolejki weekendowe przesunąć na lepsze miesiące.
|
Cytat:
A C+ nie powoli sobie na stratę |
Cytat:
|
Cytat:
|
Można grać o 18 w terminach LM i LE.
A i Craxa dokopała WPłock co jest bardzo miłe z jej strony :) |
Cytat:
|
Dzisiaj jak jechalem do roboty to sluchalem RMF i tam byla rozmowa z kims z ekstraklasy, kolejke jezeli by przekladali to dopiero na kwiecien ale wtedy jest PP wiec ten termin tez odpada ale przeciez miesiac ma 4.5 tygodnia wiec mogliby gdzies te mecze wcisnac no chyba, ze reprezentacja tez w kwietniu gra bo LM i LE to na pewno. Ale mecze dzisiaj sa rozgrywane w temperaturze podobnej do tej jaka ma byc jutro wiec w tym momencie nie ma juz mowy o przekladaniu spotkan
|
Meczowa "18"
Buchalik, Cuesta Sadlok, Świątko, Bartkowski, Wasilewski, Palcič, Velez Llonch, Imaz, Boguski, Cywka, Hailovič, Mitrovič Lopez, Brożek, Kolar, Balaniuk |
Meczowa 18:
https://twitter.com/ZetWuuEee/status...074234369?s=19 Powrót Brożka oraz Veleza. Brak Wojtkowskiego, Arsenicia (pauza za kartki) Brlek, Małecki, Basha, Gonzalez - przyczyny zdrowotne |
Cytat:
|
Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.
Wróćmy do tematu. Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę. Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem |
mój skład
Buchalik Palcic-Wasilewski-Sadlok-Bartkowski Mitrovic-Llonch-Halilovic Boguski-Lopez-Imaz |
Typuję, że na środku obrony zagra Wasilewski z Bartkowskim, a na prawej Palcic.
Więcej zmian w składzie się nie spodziewam. |
Sadlok kiedyś grał na środku obrony, a Bartkowski grywał już na lewej.
|
Cytat:
Wracając do meczu to raczej nie widzę naszej wygranej. Korona gra dobrze i nie ma u nich przypadku, a u nas Carrillo już wykorzystał z Arką i Piastem limit szczęścia. |
Cytat:
|
Co się dzieje z Głowackim?
|
Cytat:
|
"Każdy Kibic, który zdecyduje się dopingować Wisłę otrzyma darmową rozgrzewającą herbatę!"
Podobno Sączersi też przyjadą. Wszyscy na mecz! |
Sączersi przyjada? A po co?
|
Cytat:
Co do meczu to chciałbym Denisa/Marko za Boguskiego |
Llonch - Mitrovic
Brlek Zadnych Cywek na boisku |
Brlek kontuzja. Ale na początek przyszłego sezonu ma być gotowy!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Od kiedy Korona do nas przyjezdza, zeby Sandecja sie miala u nas pokazac przy okazji meczu scyzorykow?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl