Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9925)

mitmichael 27.02.2018 19:01

Ogladalem sport na TVN przed Teleserwisem i pokazywali jaka ma byc temperatura w poszczegolnych miastach gdzie rozgrywana bedzie kolejka, w Krakowie w trakcie meczu ma byc -15 stopni a gdy wieje bedzie jeszcze zimniej mimo tego pilkarze biegaja wiec jest im cieplej, ja 3 razy lece po drzewo do kominka, ....zi jak w Kieleckim i od razu jest mi goraca :D gorzej z kibicami bo wiele osob na pewno nie zdecyduje sie przyjsc na mecz. Frekwencja pewnie bedzie wieksza niz w pozostalych miastach ale raczej niewiele. Co do meczu taka temperatura na pewno nie pomoze przy graniu wiec spodziewam sie bolu glowy przy ogladaniu tego spotkania. Fajnie byloby wygrac nawet to 1-0, duzej ilosci zmian bym sie nie spodziewal bo tylko w obronie jest taki mus, nie wierze zeby Bogus na lawce usiadl a jezeli tak sie stanie to chyba dam na tace w niedziele :D Sklad proponowany przez Kamsona fajnie wyglada, moze w ktorejs kolejce wyjdziemy w takim ustawieniu. Ciekawe kiedy debiut zaliczy Palcic, moze przez nieobecnosc Arsenicia bedzie mialo to miejsce juz w jutrzejszym spotkaniu.

arti 27.02.2018 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1495019)
No ale przecież wiesz, że nie ma tego na kiedy przełożyć. Rok temu graliśmy o tej porze w Gliwicach i było +10 stopni, a w tym roku -10. Tego nie przewidzisz.

Oczywiście że się da na środek tygodnia w marcu - http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html
To że może ktoś musiałby wybierać między pójściem na mecz, a LM w tv to dużo mniejszy problem niż ten idiotyzm dziś i jutro.

wiesniak842 27.02.2018 19:35

Wez pod uwage fakt, ze c+ transmituje i LM i Esktraklape i nie pusciloby w tv obu rzeczy w jednym czasie. Ekstraklasa musialaby rozegrac swoje mecze wczesniej a taki plan transmisji musialby byc takze z gory ustalony. Wtedy miałbyś mecz w Ekstraklapie o godzinie 17 albo i wczesniej w srodku tygodnia. Ani by tego duzo ludzi nie obejrzalo na stadionie ani w tv o takiej porze w srodku tygodnia. Dla C+ to by byla strata, dla klubow tez. O to sie rozchodzi. Jakby to tylko od samych godzin i por roku zalezalo to wszystkie mecze rozgrywane by byly w niedziele o 14.

!!IRIVER!! 27.02.2018 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1495019)
No ale przecież wiesz, że nie ma tego na kiedy przełożyć. Rok temu graliśmy o tej porze w Gliwicach i było +10 stopni, a w tym roku -10. Tego nie przewidzisz.

Połowa marca i byłoby już inaczej. Prawdopodobieństwo, że mrozy będą w lutym jest zawsze większe niż to, że będą w marcu. Szkoda, bo kluby do organizacji takich meczów tylko dokładają.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495048)
Wez pod uwage fakt, ze c+ transmituje i LM i Esktraklape i nie pusciloby w tv obu rzeczy w jednym czasie. Ekstraklasa musialaby rozegrac swoje mecze wczesniej a taki plan transmisji musialby byc takze z gory ustalony. Wtedy miałbyś mecz w Ekstraklapie o godzinie 17 albo i wczesniej w srodku tygodnia. Ani by tego duzo ludzi nie obejrzalo na stadionie ani w tv o takiej porze w srodku tygodnia. Dla C+ to by byla strata, dla klubow tez. O to sie rozchodzi. Jakby to tylko od samych godzin i por roku zalezalo to wszystkie mecze rozgrywane by byly w niedziele o 14.

No więc 20-21 marca można to było grać, skoro przez kolejne dwa wtorki i środy będzie LM.

dynek.pl 27.02.2018 19:47

No ale w marcu wszystkie tygodnie są zajęte. Najpierw 2 x LM, a potem zgrupowanie reprezentacji. Od następnego sezonu wypadają rewanże w ćwierćfinale i półfinale pucharu Polski więc będzie można kolejki weekendowe przesunąć na lepsze miesiące.

FraMat 27.02.2018 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1495049)
No więc 20-21 marca można to było grać, skoro przez kolejne dwa wtorki i środy będzie LM.

Można byłoby grać, ale wtedy C+ nie mogłoby prowadzić transmisji, chyba, że mecze byłyby od przed LM czyli wcześnie po południu.
A C+ nie powoli sobie na stratę

arti 27.02.2018 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1495051)
Można byłoby grać, ale wtedy C+ nie mogłoby prowadzić transmisji, chyba, że mecze byłyby od przed LM czyli wcześnie po południu.
A C+ nie powoli sobie na stratę

21 i 28.03 nie ma LM bo... 23 i 27 gra reprezentacja (tzn. są terminy reprezentacyjne).

FraMat 27.02.2018 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1495052)
21 i 28.03 nie ma LM bo... 23 i 27 gra reprezentacja (tzn. są terminy reprezentacyjne).

A t przepraszam, ale to oznacza, że część piłkarzy z eklapy nie mogłaby wtedy zagrać albo w reprze, albo w klubie?

pepe72 27.02.2018 21:01

Można grać o 18 w terminach LM i LE.

A i Craxa dokopała WPłock co jest bardzo miłe z jej strony :)

czaro 27.02.2018 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495048)
Wez pod uwage fakt, ze c+ transmituje i LM i Esktraklape i nie pusciloby w tv obu rzeczy w jednym czasie. (...) Dla C+ to by byla strata, dla klubow tez. (...)

No, to dzisiaj i jutro robią skok na kasę. Jeżeli ekstraklasa poszerzyła swoje zwyczajowe nicnierobienie o konsultacje z c+, czy jednak byliby tak łaskawi zgodzić się przełożyć mecze, a c+ odmówiło, to do żenującego poziomu ich programów można dodać jeszcze tę głupotę. Mam nadzieję, że stracą prawa, od prawie dziesięciu lat nie da się ich już słuchać, a z każdym rokiem tylko gorzej.

mitmichael 27.02.2018 21:52

Dzisiaj jak jechalem do roboty to sluchalem RMF i tam byla rozmowa z kims z ekstraklasy, kolejke jezeli by przekladali to dopiero na kwiecien ale wtedy jest PP wiec ten termin tez odpada ale przeciez miesiac ma 4.5 tygodnia wiec mogliby gdzies te mecze wcisnac no chyba, ze reprezentacja tez w kwietniu gra bo LM i LE to na pewno. Ale mecze dzisiaj sa rozgrywane w temperaturze podobnej do tej jaka ma byc jutro wiec w tym momencie nie ma juz mowy o przekladaniu spotkan

brylant17 28.02.2018 08:51

Meczowa "18"
Buchalik, Cuesta
Sadlok, Świątko, Bartkowski, Wasilewski, Palcič, Velez
Llonch, Imaz, Boguski, Cywka, Hailovič, Mitrovič
Lopez, Brożek, Kolar, Balaniuk

WISŁAZWE 28.02.2018 08:52

Meczowa 18:
https://twitter.com/ZetWuuEee/status...074234369?s=19

Powrót Brożka oraz Veleza. Brak Wojtkowskiego, Arsenicia (pauza za kartki)
Brlek, Małecki, Basha, Gonzalez - przyczyny zdrowotne

wiesniak842 28.02.2018 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1495056)
No, to dzisiaj i jutro robią skok na kasę. Jeżeli ekstraklasa poszerzyła swoje zwyczajowe nicnierobienie o konsultacje z c+, czy jednak byliby tak łaskawi zgodzić się przełożyć mecze, a c+ odmówiło, to do żenującego poziomu ich programów można dodać jeszcze tę głupotę. Mam nadzieję, że stracą prawa, od prawie dziesięciu lat nie da się ich już słuchać, a z każdym rokiem tylko gorzej.

No niestety tak to jest. C+ wczoraj i dzisiaj raczej stratne nie bylo/bedzie. Kluby beda ale co maja do gadania skoro od C+ dostaja duzo kasy tak czy siak. Sytuacja patowa w tym momencie.

szczepans21 28.02.2018 09:31

Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

tomasz_19 28.02.2018 09:34

mój skład

Buchalik

Palcic-Wasilewski-Sadlok-Bartkowski

Mitrovic-Llonch-Halilovic

Boguski-Lopez-Imaz

swiety37 28.02.2018 09:43

Typuję, że na środku obrony zagra Wasilewski z Bartkowskim, a na prawej Palcic.
Więcej zmian w składzie się nie spodziewam.

dawiss 28.02.2018 09:56

Sadlok kiedyś grał na środku obrony, a Bartkowski grywał już na lewej.

dynek.pl 28.02.2018 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1495083)
Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

Mati z Hajtą i Kołotoniem to będzie ostateczny powód żeby nie oglądac tej ligi.

Wracając do meczu to raczej nie widzę naszej wygranej. Korona gra dobrze i nie ma u nich przypadku, a u nas Carrillo już wykorzystał z Arką i Piastem limit szczęścia.

Vinci 28.02.2018 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1495083)
Polsat ich zje. Zwłaszcza że Polsat kończy spłacać Plusa w tym roku wiec zostaje mu trochę hajsu do wydania.

Wróćmy do tematu.
Przy tak grajacej Koronie i pogodzie, ciężko widzę naszą tiki takę.
Czuję że śmierdzi mi ten mecz remisem

Kiedy ten przetarg ma sie rozstrzygnąć? I od kiedy nowy operator będzie miał prawo pokazywać ligę? Przypomnijcie prosze.

silver03 28.02.2018 10:34

Co się dzieje z Głowackim?

JrQ- 28.02.2018 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1495089)
Kiedy ten przetarg ma sie rozstrzygnąć? I od kiedy nowy operator będzie miał prawo pokazywać ligę? Przypomnijcie prosze.

Ten i następny sezon będzie z C+

JudasPriest 28.02.2018 11:39

"Każdy Kibic, który zdecyduje się dopingować Wisłę otrzyma darmową rozgrzewającą herbatę!"

Podobno Sączersi też przyjadą.
Wszyscy na mecz!

wiesniak842 28.02.2018 11:49

Sączersi przyjada? A po co?

butazango 28.02.2018 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495094)
Sączersi przyjada? A po co?

Na darmowa herbatkę ��
Co do meczu to chciałbym Denisa/Marko za Boguskiego

AgresywnyChomik 28.02.2018 11:55

Llonch - Mitrovic
Brlek

Zadnych Cywek na boisku

Maciek17 28.02.2018 12:05

Brlek kontuzja. Ale na początek przyszłego sezonu ma być gotowy!

mic 28.02.2018 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1495096)
Brlek

Ciężko żeby zagrał jak go nawet w kadrze nie ma....

JudasPriest 28.02.2018 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1495094)
Sączersi przyjada? A po co?

.... ich wie. Oni są bardziej Anty Wisła niż Sandecja

wiesniak842 28.02.2018 12:27

Od kiedy Korona do nas przyjezdza, zeby Sandecja sie miala u nas pokazac przy okazji meczu scyzorykow?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl