Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9920)

pepe72 23.02.2018 00:35

Nasz sponsor obstawia remis ze wskazaniem na Wisłę. Hmmmm ...

kbr 23.02.2018 16:32

Gra wygląda jak wygląda, ale to dopiero początek i z jakąkolwiek oceną trenera wstrzymam się przynajmniej do końca sezonu. Na razie chciałbym żeby drużyna w miarę regularnie punktowała. Po pierwszych dwóch meczach jestem zadowolony, chłopcy zrobili to co do nich należało. Teraz marzy mi się powtórzenie takiego wyniku punktowego w dwóch najbliższych meczach. To byłaby już naprawdę komfortowa sytuacja. Tym bardziej, że w ciągu tygodnia czekają nas 3 mecze, a ostatni z nich to wyjazd na Jagę. Chciałbym żebyśmy podeszli do niego z dużym spokojem. Tak więc 4 punkty w dwóch najbliższych meczach bardzo mnie zadowolą, bez względu na jakość gry.

FraMat 23.02.2018 18:00

Swoją drogą ciekawe jak zapowiadane na cały najbliższy tydzień silne mrozy wpłyną na rozgrywanie tych następnych dwóch kolejek?

El'kabat 23.02.2018 18:12

Ogarną, zrobią im najwyżej przerwy co 15 min na ciepłą herbatę. Ewentualnie koksowniki dla bramkarzy i jeden przy linii.

mitmichael 23.02.2018 19:11

No zobaczymy jak tym razem pojdzie nam na wyjezdzie. Lechia co pokazal mecz z Piastem jest slaba, szkoda ze z nimi zremisowalismy. Tracimy do 4 miejsca 4 punkty wiec koniecznie trzeba wygrac to spotkanie zeby przy dobrych wiatrach zblizyc sie do czolowki na 1-2 punkty i odskoczyc od reszty na 5 punktow

pepe72 23.02.2018 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1494616)
Swoją drogą ciekawe jak zapowiadane na cały najbliższy tydzień silne mrozy wpłyną na rozgrywanie tych następnych dwóch kolejek?

A podgrzewania murawa nie podnosi temperatury?
Swoją drogą to powinna być jakaś temperatura minimalna do rozgrywania meczów.

sandomingo 23.02.2018 19:26

Rozgrywanie meczów przy takich warunkach pogodowych jak zapowiadane na dwie najbliższe kolejki naprawdę mija się z celem. I to z każdej strony: zawodników i kibiców.
Jasne, że tego nie dało się przewidzieć, bo równie dobrze mogłaby być już wiosna ale jednak gra przy temperaturze minus 7 czy 8 to bezsens

pepe72 23.02.2018 20:07

Wg meteo.pl w niedzielę w Gliwicach też będzie poniżej -5!

TIR_DO_SŁUBIC 23.02.2018 20:14

Powinniśmy grać wiosna-jesień (od marca do grudnia).

FraMat 23.02.2018 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1494626)
Wg meteo.pl w niedzielę w Gliwicach też będzie poniżej -5!

A w środę w Krakowie (kiedy zagramy z Kielcami) nawet -11 albo -12 !

:evil:

sandomingo 23.02.2018 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1494629)
A w środę w Krakowie (kiedy zagramy z Kielcami) nawet -11 albo -12 !

:evil:

No i taki mecz powinien zostać odwołany...To nie ma sensu. Dla klubów same straty: puste trybuny, podwyższone ryzyko kontuzji.

czaro 23.02.2018 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1494630)
No i taki mecz powinien zostać odwołany...To nie ma sensu. Dla klubów same straty: puste trybuny, podwyższone ryzyko kontuzji.

Jestem tego samego zdania.

WioReXXX 23.02.2018 22:17

Nasi dotychczasowi przeciwnicy, Arka i Lechia, przez 3 kolejki zdobyly lacznie 3 punkty.

Bedzie ciezko, a Piast na fali wznoszacej po wygranej na Lechii (wlasnie, my tam nie wygralismy).

Licze na 3 punkty, ale po remisie plakac nie bede.

szprotson 24.02.2018 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1494630)
No i taki mecz powinien zostać odwołany...To nie ma sensu. Dla klubów same straty: puste trybuny, podwyższone ryzyko kontuzji.

na Jadze tez wczoraj prognozowali miliard mrozu, mimo tego mozna bylo obejrzec swietne spotkanie :)

sandomingo 24.02.2018 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1494652)
na Jadze tez wczoraj prognozowali miliard mrozu, mimo tego mozna bylo obejrzec swietne spotkanie :)

Jeżeli prognozy na środę się sprawdzą to na pewno dzieciaków na mecz nie wezmę. A skoro tak to i sam nie pójdę.
Ok, my mama karnety więc klub tego nie poczuje ale co z tymi, którzy kupują bilety na poszczególne mecze?
Dla mnie bez sensu

JrQ- 24.02.2018 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1494630)
No i taki mecz powinien zostać odwołany...To nie ma sensu. Dla klubów same straty: puste trybuny, podwyższone ryzyko kontuzji.

A pamięta ktoś ile było stopni jak graliśmy mecz rundy wiosennej za Maaskanta z Arką?

Levis88 24.02.2018 12:24

Mecze w mrozie to absurd!! Tak samo jak mecze w lecie w niedzielę o 15!
ja.......e...

Karherop 24.02.2018 12:28

Będąc po chorobie i majac karnet nie wybiorę się na ten mecz. Frekwencja będzie dramatyczna. -12 czy nawet -15 sponiewiera wszystkimi.
Winnych jest dwoch: Ekstraklasa S.A. i PZPN. Mamy klimat jaki mamy a oni każą klubom grac w lutym. Widać że jedyne co ich i interesuje to kasa od telewizji, bo telewidzów średnio obchodzi że piłkarze i kibice marzna. Kasa i tak będzie się zgadzać.

Środowych terminów jest ogrom wolnych w lipcu i siepniu, ale kogos z dzialaczy to obchodzi?

TIR_DO_SŁUBIC 24.02.2018 13:11

Powtarzam, powinniśmy grać systemem marzec-listopad(grudzień).

W pucharach i tak nie gramy, raczej długo nie pogramy na poważnie, dlatego gra z jedna przerwa (miedzy sezonami) a nie dwiema (miedzy sezonami i miedzy rundami) wszystkim wyjdzie tylko na drobre.

Nie powiekszenie ligi, nie wiecej kolejek, a wlasnie inny system.

sandomingo 24.02.2018 13:14

Chyba faktycznie ten układ wiosna-jesień byłby lepszy...
Chociaż cytując klasyka takie letnie, niedzielne popołudnia to fatalne warunki do gry:)

bob85 24.02.2018 13:36

Bez przesady, nawet w Rosji zniesiono kilka lat temu system wiosna-jesień a panują tam raczej dużo ostrzejsze warunki klimatyczne. Niemcy mają bardzo podobny klimat i co też mają grać tym systemem? Problemem jest poziom a nie temperatura.

s1mone 24.02.2018 23:56

Trzeba wygrać, wszyscy zagrali pod nas w tej kolejce (został tylko mecz Korona Lech), jest szansa wskoczyć do piątki.

Z drugiej strony w tym sezonie jak mamy takie przełomowe mecze, gdzie możemy wskoczyć wyżej to nasi z reguły dają du..y po całości. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie podobnie.

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2018 15:27

skład Piasta robi naprawde wrażenie, to mój kandydat na "rycerza wiosny" , mam nadzieje że wywalczymy te 3pkt

EarlyBird 25.02.2018 15:44

Bez urazy,ale jak chcemy jako klub robić jakiś progres to takie drużyny powinniśmy ogrywać i tyle.
Piast nie ma wirtuozów gry a nasza drużyna z meczu na mecz będzie wyglądać lepiej.
Liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo.

Szneka 25.02.2018 15:48

Fajną dziś mamy ławkę rezerwowych. Oprócz Cuesty sama młodzież

szczepans21 25.02.2018 16:14

ale męczenie buły

johny96 25.02.2018 16:17

Szczerze, to nie wiem jak mam skomentować, to co właśnie zobaczyłem...

Przybyszewski 25.02.2018 16:17

Masakra co gramy

El'kabat 25.02.2018 16:21

Niech Carillo cos zmieni szybko, bo inaczej w końcu dostaniemy.

WioReXXX 25.02.2018 16:22

Ja tylko przypomne, ze nie liczac meczu z Piastem gralismy z druzynami, ktore lacznie w 3 kolejkach, czyli 6 meczach zdobyly 3 punkty.

A gole zdobylismy poki co po ewidentnym bledzie Kuciaka, dwoch stalych fragmentach i troche rozpaczliwym strzale z dystansu (blad bramkarza rowniez i przy tej bramce).

Podziwiam tych, co mowia o jakies wiekszej jakosci w naszej grze w porownaniu z jesienia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl