Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 17 Lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9918)

El'kabat 15.02.2018 19:44

3pkt konieczne, jeżeli ten nasz wariacki plan na puchary ma być choć trochę realny.
A druga sprawa, że jesteśmy w grupie spadkowej.

Świnia w meczu z Lechem wyglądała przyzwoicie niestety, więc to spacerek nie będzie.

2:1 dla Wisełki

Wojtas 15.02.2018 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1494082)
A druga sprawa, że jesteśmy w grupie spadkowej.


Paaanie my Puchary atakujemy

nie zawsze mamy to co chcemy,ja tu widzę raczej ostrą walkę do konca o grupe mistrzowską ,mozna pisać ze chcemy Pucharów ale od kilku sezonów rzeczywistośc karze nam bić sie o gorna ósemkę i nic wiecej.

Now 15.02.2018 21:12

A ja mówie że Carlitos trafi w 90 min i wygramy 1:0

KaRaSTSW 15.02.2018 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Now (Post 1494089)
A ja mówie że Carlitos trafi w 90 min i wygramy 1:0

A może kurna strzeli ktoś inny w końcu a nie tylko Carlitos. Oczywiście nie będę smutny jak gola zdobędzie znów nasza strzelba ale chyba już czas na bramkę kogoś innego? Nie wiem Małecki, Boguski, może Cywka przypomni sobie jak się strzela z 25 metrów. Ludzie obojętne już kto...

robert777 16.02.2018 08:51

przeczuwam hattrick Bogusia

s1mone 16.02.2018 09:17

Śnił mi się kolejny remis - tym razem 0:0, oby to nie była prawda -.-

Liczę na zwycięstwo

CrazyBoy96 16.02.2018 10:59

Przecież Wisła jutro wygra, tego jestem pewny, a nawet dałbym sobie rękę uciąć. Nawet myślę o jakiejś grubszej kasie, żeby postawić :)

tofik 16.02.2018 13:02

Spodziewam się lepszej gry. Chłopaki jeszcze trochę są zajechani po obozie i w Gdańsku dreptali po tym boisku, nie wszystkich piłka się słuchała, ale z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej. Tak od 3-4 kolejki forma powinna być już optymalna. A tymczasem 3 punkty mogą być po bramce na 1-0 w 90 minucie wepchniętej dupą - byle nie tracić kontaktu z drużynami, które są w najbiższym sąsiedztwie w tabeli.

silver03 16.02.2018 13:08

Remis będzie dla mnie rozczarowaniem.

kbr 16.02.2018 16:58

Najbliższe 3 mecze będę kluczowe jeżeli chodzi o awans do pierwszej ósemki. Zwłaszcza te domowe z Arką i Koroną. Obydwa MUSIMY wygrać. Później zacznie się gra głównie z czołówką (Lech, Legia, Jagiellonia) i lepiej nie podchodzić do tych spotkań z nożem na gardle. Martwi mnie to, że już mieliśmy 2 takie mecze pod rząd u siebie z bezpośrednimi rywalami (Płock i Zagłębie) i wiadomo jak się to skończyło..

pepe72 16.02.2018 21:04

Korona zagrała dziś dla nas i straciła punkty z Sandecją ;)

brylant17 16.02.2018 21:15

Trzeba to koniecznie wykorzystać !

rozarian 17.02.2018 00:18

Siemaszki nie będzie. Najlepszy w meczu z Lechem skrzydłowy Zarandia również będzie nieobecny z powodu choroby, więc Arka osłabiona. Wobec tego trzeba zdecydowanie sięgnąć po te 3 pkt.

Kamyk 17.02.2018 04:26

Ktoś mi powie jakie znajomości ma nasza rzecznik? K8rwa to jest porażka. Wsyzstkie konferencje prasowe to jest jedna wielka żenada.

orm 17.02.2018 08:30

Trochę zdumiewa mnie ten optymizm i przekonanie, że to wygramy - może 1 bramką, ale wygramy. Wg mnie szanse są bardzo wyrównane i chyba najbardziej prawdopodobny jest remis...

Charlie 17.02.2018 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1494159)
Trochę zdumiewa mnie ten optymizm i przekonanie, że to wygramy - może 1 bramką, ale wygramy. Wg mnie szanse są bardzo wyrównane i chyba najbardziej prawdopodobny jest remis...

Gramy u siebie z ligowym średniakiem, ponadto mecz jest absolutnie kluczowy jeśli chodzi o walkę o pierwszą ósemkę. Cięzko, żebyśmy sie nastawiali na remis.

sedonh 17.02.2018 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1494156)
Ktoś mi powie jakie znajomości ma nasza rzecznik? K8rwa to jest porażka. Wsyzstkie konferencje prasowe to jest jedna wielka żenada.

to nie rzecznik to pani prowadząca

Levis88 17.02.2018 10:17

Coś czuję że po dzisiejszym meczu głównym tematem będzie walka o górną 8... Obym się mylił

pawlozm 17.02.2018 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1494155)
Siemaszki nie będzie. Najlepszy w meczu z Lechem skrzydłowy Zarandia również będzie nieobecny z powodu choroby, więc Arka osłabiona. Wobec tego trzeba zdecydowanie sięgnąć po te 3 pkt.

Info, że Zarandia nie zagra pewne? Faktycznie to dla nich osłabienie.
Niemniej nie upatrujmy swojej szansy w tym, że w Arce nie zagra ten czy ten.
Patrzmy na swoją kadrę, która przy tylu nieobecnych i tak wydaje się być szeroka.
Hallilovic czy Mitrovic? Mały czy Imaz? Bartkowski czy Palcic?
Jest jeszcze opcja wyjść z przodu z Kolarem - wtedy Carlos bardziej na boku.
Według mnie potencjał jest duży, gramy u siebie, obstawiam 3:0.

El'kabat 17.02.2018 11:04

Zarandia jest w kadrze i jedzie do Krakowa.

Ja liczę, że po dobrym wejściu jednak od początku zagra Imaz.

CrazyBoy96 17.02.2018 11:18

Poszła gruba papa, więc Wy mi tu o żadnych remisach nie piszcie :D Może to nie Wisła sprzed 10 lat, ale kadrę od Arki mamy mocniejszą, gramy u siebie, a wygrać też trzeba jeżeli chcemy walczyć o cokolwiek w tym sezonie, więc czemu mielibyśmy stracić jakiekolwiek punkty ?

Dzimi 17.02.2018 12:32

Czy Głowacki jest kontuzjowany?

mitmichael 17.02.2018 12:44

Zdrowy ale Carillo woli pare Arsenic - Wasilewski zeby miec na stoperze jednego sprytnego i drugiego silowego zawodnika

czaro 17.02.2018 13:07

No i to by było na tyle jeśli chodzi o karierę. Szkoda, bo mógł jeszcze pograć - jeśli nie półtora, to chociaż pół roku.

UcheJ 17.02.2018 13:16

Glowacki nie spelnia wymogow trenera jesli chodzi o szybkosc dla tego gra Wasyl, niczego nie zalujmy trzeba wierzyc w trenera i tyle on wie kto jest lepszy pozatym wole Arsenicia bo potem mozna go sprzedac

Charlie 17.02.2018 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1494178)
No i to by było na tyle jeśli chodzi o karierę. Szkoda, bo mógł jeszcze pograć - jeśli nie półtora, to chociaż pół roku.

Spokojnie, zaraz się ktoś połamie, albo wyleci za kartki. Ponadto pozostaje jedna kwestia - czy Głowacki dalej gra, bo chce i sprawia mu to wielką radość, czy po prostu nie chce zostawiać klubu w trudnej sytuacji. Przypominam, że pierwotnie miał skończyć karierę w 2016 roku.

Patryko 17.02.2018 13:37

Polecam ostatni wywiad Arka (link gdzieś w wątku Nasi piłkarze...) - doskonale wie, że jest po prostu najsłabszy sportowo z tej trójki, nie jest to dla niego żadną ujmą na honorze. Lata lecą i powoli trzeba się przyzwyczajać do Wisły bez Arka (w roli piłkarza oczywiście, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie będzie On znaczącą personą w Klubie po zakończeniu kariery).

pepe72 17.02.2018 14:06

Trochę zdumiewa mnie pesymizm. Zobaczcie na notowania buków. Wisła jest faworytem i trzeba to tylko udowodnić wieczorem na boisku. Ma być raczej ciepło, co dla nas ważne.

rozarian 17.02.2018 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1494167)
Info, że Zarandia nie zagra pewne?

Może to ściema, ale taka informacja z godz.19 wczoraj na stronie arkowcy:
" nie zobaczymy zbierającego dobre recenzje za pierwszy mecz Luki Zarandii, bo Gruzin się rozchorował i nie da rady zagrać przeciwko klubowi z Krakowa.". Jeśli będzie, to większy kłopot dla naszych bocznych obrońców, bo zarówno Kun i Zarandia są od nich sporo szybsi. Trzeba po prostu więcej strzelić i tyle :D

El'kabat 17.02.2018 15:29

Oby tak było jak mówisz, ja patrzyłem na oficjalną świni i tam w kadrze jest http://www.arka.gdynia.pl/news,18711...o-krakowa.html


Jak mamy grać o ambitne cele to nie ma co się przejmować x czy y piłkarzem, tylko robić swoje :)

2-1 dla Wisełki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl