Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI KOLEJKA] Lechia Gdańsk - WISŁA Kraków, 10 Lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9914)

Karherop 07.02.2018 13:11

Basha wylatuje, więc mamy pewność co do składu, ew został w obwodzie Cywka. No i walczak Perez...

Prxy naszym szczęściu do kontizji to i 8 środkowych pomocników miało by co u nas robić.

swiety37 07.02.2018 14:27

https://wislakrakow.com/powazniejsza-kontuzja-bashy/

Chyba jednak Brlek by się przydał nawet jeżeli tylko do lata.

piotrek1803 07.02.2018 14:31

No i masz zaczyna się ... czy to się kiedyś skończy z tymi kontuzjami ?? Straciliśmy najlepszego po Carlitosie i Sadloku zawodnika jesieni.

Szneka 07.02.2018 14:54

czyli środek Mitrović Perez Llonch?

El'kabat 07.02.2018 15:01

Perez sobie klubu szuka.

Llonch/ Mitrovic / Halilovic

mitmichael 07.02.2018 15:13

Dobrze, ze w srodku mamy wiecej mozliwosci przy takim urazie jak Bashy

Karherop 07.02.2018 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1493574)
https://wislakrakow.com/powazniejsza-kontuzja-bashy/

Chyba jednak Brlek by się przydał nawet jeżeli tylko do lata.

Pytania czy taki zawodnik jak Brlek by się Wiśle przydal są co najmniej komiczne.
U nas dla każdego dobrego kopacza znajdzie się miejsce. Pytanie jakim kosztem i to już leży w kwestii zarządu.

Griszka30KR 07.02.2018 15:56

Q...a kiedy my to ostatni raz mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników...?

ashkeczup 07.02.2018 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1493583)
Q...a kiedy my to ostatni raz mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników...?

Człowieku, bez żartów. 30 osobowa kadra? Jakie jest prawdopodobieństwo, że wszyscy będą zdrowi? Przecież znakomita większość jest zdrowa, nawet Wojtkowski już wrócił.

Karherop 07.02.2018 16:33

Średnio mamy 30% zawodników kontuzjowanych, więc nie mówmy że problemu nie ma. Tylko ostatni tydzień to nowe kontuzje Arsenicia, Mitrovivia i Bashy.

Inna sprawa że Basha jest już raz 3 kontuzjowany odkąd jestu nas. Z takim zdrowiem to szczerze mówiąc nie ma co u nas szukać. W lecie mu się kończy kontrakt i jesli po tej kontuzji złapie kolejną to ja bym go o 2 lata nie przedłużal. A tyle ma w kontrakcie. Fajny zawodnik, ale szklany.

ashkeczup 07.02.2018 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1493587)
Średnio mamy 30% zawodników kontuzjowanych, więc nie mówmy że problemu nie ma. Tylko ostatni tydzień to nowe kontuzje Arsenicia, Mitrovivia i Bashy.

Inna sprawa że Basha jest już raz 3 kontuzjowany odkąd jestu nas. Z takim zdrowiem to szczerze mówiąc nie ma co u nas szukać. W lecie mu się kończy kontrakt i jesli po tej kontuzji złapie kolejną to ja bym go o 2 lata nie przedłużal. A tyle ma w kontrakcie. Fajny zawodnik, ale szklany.

Wliczasz Ondraska, Veleza, Gonzaleza i Brożka? Pod Carrillo tylko Wojtowski doznał kontuzji, ale szybko po niej wrócił, no i teraz zapowiada się poważniejszy uraz Bashy. Do tygodniowych absencji trzeba się przyzwyczaić, bo to całkiem normalne i nie sposób temu zapobiec, a myślę, że Arsenić właśnie tyle będzie nieobecny.

Jeszcze mi powiedz jak tą średnią policzyłeś, bo wg. Kiewicza obecnie kontuzjowanych jest 6 piłkarzy/ 29.

brylant17 07.02.2018 18:36

Po to jest tych 30-tu piłkarzy by można było ustalać skład ok.2-3 kontuzje jest w porządku,ale nie 6 czy 9

ashkeczup 07.02.2018 18:53

Czyli jak szklany Ondrasek i Velez po grze na prochach są kontuzjowani, to gramy tylko w dziada?

mitmichael 07.02.2018 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1493576)
czyli środek Mitrović Perez Llonch?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1493577)
Perez sobie klubu szuka.

Llonch/ Mitrovic / Halilovic

Zapomnieliscie o Cywce, tam go widzi Carillo wiec jak ktos wypadnie i nie bedzie kogo wstawic to on jest kolejna opcją

Szneka 07.02.2018 21:05

El Kabat podał bardziej prawdopodobny środek niż ja. Tomek Cywka? hmmmm ciężko mi uwierzyć że zagra w środku pola chociaż faktycznie sparingi na to wskazują.
Bardzo mnie ciekawi też prawa obrona. Bartkowski czy Palcić?

pawlozm 07.02.2018 21:26

Według mnie jak tylko Mitrovic będzie w 100% gotowy to wyjdziemy na środku trójką: Hallilovic, Llonch, Mitrovic.
Jeśli jednak Cywka w oczach Carrillo okazał sie na tyle dobry, że wywalczy skład- super. To jest jego nominallna pozycja, nie zapominajy.
W obronie Sadlok, Głowa i Wasyl są pewniakami (problemy Arsenica), mam jednak duży znak zapytania co do prawej obrony - Palcic czy Bartkowski? Docelowo Palcic po to został ściągnięty żeby grać, jednak jest u nas krótko, a Kuba wiele nie odstaje.
W bramce BUchal wydaje się pewniakiem - Cuesta nie zagrał ani minuty sparingu. Co mnie martwi, bo jestem jego zwolennikiem, nie ukrywam, że Cuesta jest dla mnie numerem 1 - ale tylko zdrowy i w formie.
Ofensywną trójkę widzę tak: Imaz, Carlos, Małecki. Owszem Boguś w ostatnim sparingu fajnie zagrał ale jak dla mnie Imaz i Mały są lepsi.

jova 07.02.2018 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1493600)
Ofensywną trójkę widzę tak: Imaz, Carlos, Małecki. Owszem Boguś w ostatnim sparingu fajnie zagrał ale jak dla mnie Imaz i Mały są lepsi.

Obstawiam, że Boguski będzie w pierwszym, bo bodaj w ani jednym sparingu Mały nie zagrał razem z Imazem. Wydaje mi się, że obaj walczą o jedną pozycję na lewym skrzydle i Małecki wygrywa.

ashkeczup 07.02.2018 22:19

Forma Małeckiego musiałaby niesamowicie wystrzelić w trakcie obozu, żeby miał Imaza wygryźć. Jesus ma mniej minut i dużo lepsze statystyki. Moim zdaniem ze skrzydłowych to właśnie Imaz jest najoczywistszym wyborem, szczególnie, że taktyka się zmieniła i nie gramy już z klasycznymi skrzydłowymi, a to hiszpan najlepiej sobie radzi wymieniając się z Carlitosem pozycjami.

jova 07.02.2018 22:36

Napisałem, że Małecki wygrywa rywalizację, na podstawie składu ze sparingu z Termalicą. Jedenastka, która wtedy grała w pierwszej połowie, to ewidentnie miało być najmocniejsze dostępne ustawienie i to Mały się w nim znalazł.

AntyMod 07.02.2018 22:45

kazdy wynik moze sie zdarzyc i kazdy wynik nie bedzie zadnym zaskoczeniem ....ot , to nasza marna liga w ktorej i tak musi wygrac legia , osobiscie najbardziej lubie pierwsze dwie kolejki po przerwach letnich i zimowych , bo to jedna wielka niewiadoma ....i czesto niezle jajca i zaskoczenie ....jedyna pewna rzecza w tej lidze od kilku lat jest fakt znanego od 1 kolejki przyszlego MP ....ot , taka liga i taki kraj ...nie zaskoczy mnie niczym ani wygrana Lechii - ani remis - ani wygrana Wisly , to mecz dwoch druzyn "z aspiracjami " ....i podstawowoym celem zeby sie zalapac w gornej 8

regan 08.02.2018 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1493608)
Forma Małeckiego musiałaby niesamowicie wystrzelić w trakcie obozu, żeby miał Imaza wygryźć. Jesus ma mniej minut i dużo lepsze statystyki. Moim zdaniem ze skrzydłowych to właśnie Imaz jest najoczywistszym wyborem, szczególnie, że taktyka się zmieniła i nie gramy już z klasycznymi skrzydłowymi, a to hiszpan najlepiej sobie radzi wymieniając się z Carlitosem pozycjami.

Ze statystykami czesto jest tak. Ty jesz mięsko ja jem kapuste. Stytstycznie jemy gołąbki. I tak to wyglada. Imaz ma statystki a my na 4 ostatnie mecze 3 wtopy.

Imaz oprocz tego ze kilka razy mu pilka pod noge spadnie nie robi zadnej różnicy drużynie. Nie ciagnie gry nie robi gry z przodu. Maly nawet bez formy bierze gre na siebie, potrafi wygrac jeden na jeden, czasem mu nie wychodzi ale i tak stwarza wiecej zagrożenia. Wiec modlmy sie zeby byl w formie zeby byl jeszcze bardziej produktywny i jego statystyki przekladaly sie na gre i na wynik a nie byly dzielem przypadku.

Karherop 08.02.2018 06:29

Malecki potrafi robić na trenerach bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pracowity, waleczny, duzo strzela, wchodzi w pojedynki. Problem tkwi często w tym, że jego dryblingi są bardzo schematyczne. Jego kiwke na lewą noge zna cala liga. Poza tym musi wrócić do gry sprzed lat gdy operowal bardziej w ataku niz na skrzydle, którego teraz nie mamy.
Uważam że w perspektywie czasu Malecki może stracić miejsce w składzie. Z Lechia powinien wyjsc jednak od początku.

Maciek17 08.02.2018 08:10

Skąd informacja, że Perez szuka klubu?

funkykoval 08.02.2018 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1493621)
Skąd informacja, że Perez szuka klubu?

Bo takie jest życzenie kibiców :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Charlie 08.02.2018 09:06

Ja tam nie widzę żadnego racjonalnego powodu, dla którego Małecki miałby wygryźć Imaza. Patryk jesienią prezentował się bardzo słabo, więc nie wiem jaki renesans formy musiałby zaliczyć. Imaz idealny nie jest, ale po pierwsze pokazał,, że potrafi strzelać bramki i jest bardziej uniwersalny niż Mały, a po drugie odnoszę wrażenie, że Carlitos lubi z nim grać i szuka go na boisku.

PhantomRanger 08.02.2018 12:01

Basha wygląda niestety na szklanego gościa. Umiejętności ma spore i gdyby był w pełni zdrowy zapewne miałby pewnie miejsce w składzie.

Co do samego spotkania, liczę na ciekawszą grę z naszej strony, bez dzidy na napastnika. Chciałbym zobaczyć zalążek presingu. Sądzę, ze wygramy to spotkanie 2:1, po 2 bramkach Carlitosa.

tomasz_19 08.02.2018 12:10

Mój skład na Lechię:

Buchalik
Palcic Głowa Wasyl Sadlok
Boguski Mitrovic Halilovic
Mały Carlitos Imaz

ashkeczup 08.02.2018 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1493615)
Ze statystykami czesto jest tak. Ty jesz mięsko ja jem kapuste. Stytstycznie jemy gołąbki. I tak to wyglada. Imaz ma statystki a my na 4 ostatnie mecze 3 wtopy.

Imaz oprocz tego ze kilka razy mu pilka pod noge spadnie nie robi zadnej różnicy drużynie. Nie ciagnie gry nie robi gry z przodu. Maly nawet bez formy bierze gre na siebie, potrafi wygrac jeden na jeden, czasem mu nie wychodzi ale i tak stwarza wiecej zagrożenia. Wiec modlmy sie zeby byl w formie zeby byl jeszcze bardziej produktywny i jego statystyki przekladaly sie na gre i na wynik a nie byly dzielem przypadku.

Ale moim zdaniem pożytek z Małego jest bliski 0. Jeździec bez głowy, podania w 10 tempo, zawsze musi poprowadzić piłkę- do 'krakowskiej piłki' i gry na 10 to się raczej nie nadaje. 90% jego akcji to ciągnięcie do linii i slaba wrzutka. Nie wiem, czy w piłce nożnej używa się takiego terminu, ale w innych dyscyplinach funkcjonuje 'momentum', ale jeśli, to Patryk cały pęd niszczy.

Marcinnno 08.02.2018 12:35

Ciężki mecz przed nami. Jakoś nigdy nam się łatwo na nowym stadionie Lechii nie grało. Wydaje mi się, że wyjdziemy takim składem

Buchalik - Palcic-Wasyl-Głowa-Sadlok- Lnoch-Haliliović-Wojtkowski-Imaz-Boguski-Carlitos

El'kabat 08.02.2018 17:42

Wojtkowski po kontuzji i tym co ostatnio wyrabiał w 1 składzie ? :D

Jedyna niewiadoma to Bartkowski/Palcic. Reszta standardowo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl