![]() |
Cytat:
|
10/10/80 po 10 tego co napisales i 80 przypadku , no ale zostawmy to BO
https://youtu.be/PsELpJSaee4?t=13m13s TEN MECZ MUSIMY WYGRAC !!!! |
Ten mecz jest bardzo istotny, jeśli wygramy cały czas będziemy w czołówce, nie pozwolimy jej zbytnio uciec, co po fatalnym meczu z Płockiem nie było takie oczywiste.
Do boju Wisełka. JJJBG |
Trzeba pilnować Świerczoka dwa mecze i 6 goli robi wrażenie oby obrona dała radę
|
Zderzy się kilka razy ( oczywiście przez przypadek ) z Wasilewskim i odejdzie mu ochota do hattricków...
|
Mam dobre przeczucia. Atmosfera w zespole jest po derbach znakomita a mam wrażenie, że to właśnie tego brakowało ostatnio drużynie.
|
Boguski dużo walczył i biegał ostatnio, ale to były derby a to motywowało dodatkowo. Z Zagłębiem bym go posadził i do pierwszego składu wpuścił Małego na skrzydło, a w miejsce Lloncha mógłby zagrać Halilovic.
|
Paweł ukłuje. Gol i asysta.
|
Wygrac i zakonczyc rok z 3 punktami. W poprzednim sezonie wygralismy z nimi u siebie 1-0, nie bylo to latwe spotkanie tak wiec i teraz takie nie bedzie. Pilkarze maja cos do udowodnienia a dokladnie to, ze wysoka srodowa wygrana to nie byl przypadek i zwykla derbowa mobilizacja.
|
A ja wyszedlbym dosc odwaznie, czyli z Carlitosem na prawym skrzydle, Imazem na lewej, w srodu Basha i Arsenic a przed nimi Wojtkowski i Brozek.
|
Cytat:
Środek obrony Wasyl i Głowa. Problem tylko kto za Lloncha. |
Cytat:
|
co nie zmienia faktu że Arsenic nie zastąpi godnie Pola
|
Zoran to obrońca więc nie ma co go wpychać na pomoc
|
Też jestem tego zdania co brylant17...na boku obrony i stoperze jest jego miejsce...jakoś tak średnio Go zapamiętałem po którymś meczu w pomocy.
|
Cytat:
Korona 1pkt (cudem) Arka 0 Jagiellonia 0 Legia 0 To jest ekstraklasa ;> Co do składu... Ja bym poeksperymentował z Bogusiem jako 2 ŚP. Czyli tył jak w derbach, a dalej : Basha, Boguski - Imaz, Wojtkowski lub Brożek, Małecki - Carlitos |
Biorac pod uwage ze cala czolowka gra dla nas grzechem byloby dzisiaj nie wygrac...
3 pkt realnie daja szanse na pelna pule na koniec sezonu. |
Cytat:
|
Ja bym się bał Bogusia na ŚP, bo ta pozycja wymaga jednak jakiejkolwiek dynamiki i agresji, z którą u Rafała dramatycznie. Sobol nie ma nic do stracenia, niech wystawia Tibora i siadamy na nich :D
|
niekoniecznie w tym meczu , ale jak nam Kolar z banderowcem nie wypalą , to by, próbował Imaza na 9 , umie wykańczać sytuacje
Carlitos tez umie , ale jego ciągnie jak magnes środek pola , danie go na 9 powoduje gre bez napastnika , bo Carlos cofniety rozgrywa , ciekawe czy Imaz by sie nadawał do "czekania na piłke" , bo że wie co z nią zrobić jak dostanie to już pokazał |
Ojej, ja sie zgadzam z Czerepachem :OOOOO
Nawet powiem wiecej. IMHO Imaz lepiej sobie bedzie radzil na 9 niz na skrzydle. On chwilami sprawia wrazenie jakby go zadyszka brala i wtedy jest pod gra. Na 9 moglbym lepiej wykorzystac swoje sily. Gdyby tylko nauczyl sie "czysciej" trafiac w pilke... bo ostatnie kilka strzalow to takie "mazniete" mial a nie soczyste pier*($)(%cia. |
myśle że to poprawi, zwróć uwagę nawet po reakcjach forumowiczów jaki ten piłkarz zaliczył progres , od stawiania go w jednym szeregu z Ze Manuelem , po nieśmiałe porównania do Frankowskiego
|
Problem Imaza polega na tym, ze Ze Manuel sie nie sprawdzil.
Imaz nie jest klasycznym skrzydlowym, ale grac tam musi, bo nie mamy alternatywy. Taka mial byc Ze Manuel ale wiadomo jak to z nim wyglada. Do tego Malecki daleki od swojego optimum. Optymalnie byloby zima odpalic Zdenka, Ze Manuela a w ich miejsce sciagnac dwoch sensownych skrzydlowych. |
Bramka na 0:1 - brawo Boguski (Rafała w ogóle należy wyróżnić za fantastyczny występ w 1. połowie. Jak i Halilovica)
Bramka na 1:2 - brawo Arsenic. Idealnie złamana linia spalonego. Brawo sędzia Kutasowski. Zawsze gdy nam sędziuje, udowadnia że chyba kiedyś w Krakowie po ryju dostał. "Faul" Arsenica w 10min. i popisowe interpretacje przy zagraniach reką :) |
Wisła po pierwszej połowie przegrywa, bo ma dziś w składzie kilku beznadziejnie grających zawodników. Są to na tą chwilę:
1. Halilovic - zero kreatywności, fatalny doskok, asekuracja i operowanie piłką. Nie daje kompletnie nic pozytywnego drużynie, jedynie denerwujące błędy. Przy nim w takiej dyspozycji Perez to mistrz. 2. Boguski. Dziś znów przypomina o swoim tragicznym przyjmowaniu piłki. Za każdym razem naprawdę można się bać, iż w końcu się na niej kiedyś zabije. To już trampkarze potrafią robić to o niebo lepiej. W innych elementach dziś również po prostu koszmar. Pierwszy gol dla Zagłębia jest jego zasługą. Dawno do zmiany. 3. Sadlok. Fatalnie się ustawia, jest pasywny, momentami poza grą. Nie pilnuje pozycji. 4.Brożek. Przykro było patrzeć na jego grę w pierwszej połowie. Nie zagrał ani raz dobrze i sensownie. Co on robi na boisku w takiej formie? Gramy tak naprawdę na razie w siedmiu, a nie jedenastu. W tej sytuacji wynik nie może dziwić. |
Cytat:
|
W dzisiejszym meczu dzięki dośrodkowaniom Carlitosa stworzyliśmy chyba więcej zagrożenia z rożnych niż przez cały sezon.
|
Dno i kilometr mułu jak to jest Boguski zawala gola i nie zostaje zdjęty w przerwie a schodzi Zoran....
Piłkarze albo na kacu po wigilii albo nie było kaski |
nie wiem, czy jest sens się rozpisywać. Nowa runda, nowy trener, oby ze 2-3 dobre transfery i może będzie dobrze.
|
Niestety po pełnej pozytywnych emocji środzie nie udało się zakończyć tego piłkarskiego roku z przytupem.
Nad dzisiejszym meczem nie ma co się specjalnie rozpisywać. Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt, udanej zabawy w Sylwestra i oby nadchodzący rok nie był gorsze niż ten. Zakopujemy wojenne topory i zaczynamy od Nowego Roku od początku i z nowym trenerem. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl