Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 13 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9899)

Arkadiusz.Czerepach 12.12.2017 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1489519)
Arkadiusz.Czerepach Inteligencją to ty nie grzeszysz ;)

za trudne dla Ciebie ?

El'kabat 12.12.2017 09:38

Generalnie to jedziemy ze ścierwem.
Chciałbym widzieć zadupcanie na 6 biegu i przełamanie w stylu 3:0 dla Wisełki.

Realnie pewnie lekka poprawa będzie, ale skończy się remisem.

LucjuszWielki 12.12.2017 10:19

Dużo można pisać, pejsy w gazie, my odwrotnie, na najważniejszy mecz w sezonie mamy mega kłopoty.

Perez nie ma prawa pojawić się na ławce, niestety wariant dwóch defensywnych Bascha-Perez nie sprawdza się, szkoda, że nie ma Veleza chętnie zobaczyłbym duet Bascha - Velez, tak więc Perez nie nadaje się na walkę na całego od 1 minuty... Jakiś pomysł na środek??
Brożek, Mały w formie gości spod sklepu tak więc totalnie nie ma wyjścia i Bogusia musimy oglądać, Bartosz jest jeszcze słabszy.

Griszka30KR 12.12.2017 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1489602)
Dużo można pisać, pejsy w gazie, my odwrotnie, na najważniejszy mecz w sezonie mamy mega kłopoty.

.

W jakim q..a gazie? Z ostatnich 4 meczy wygrali jeden z apatyczną Lechią (zwycięstwo chyba po karnym w końcówce)

goly78 12.12.2017 12:03

Może jemu chodziło ze w gazie tzn cyklon B. My gramy ostatnio pyte ale żydy to grają mega pyte .

silver03 12.12.2017 12:12

W takim samym gazie jak Płock... będzie ciekawie.

!!IRIVER!! 12.12.2017 13:31

Idealny mecz na przełamanie dla nas. Jazda z ....ami!

Charlie 12.12.2017 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1489602)

Perez nie ma prawa pojawić się na ławce, niestety wariant dwóch defensywnych Bascha-Perez nie sprawdza się, szkoda, że nie ma Veleza chętnie zobaczyłbym duet Bascha - Velez, tak więc Perez nie nadaje się na walkę na całego od 1 minuty... Jakiś pomysł na środek??
Brożek, Mały w formie gości spod sklepu tak więc totalnie nie ma wyjścia i Bogusia musimy oglądać, Bartosz jest jeszcze słabszy.

Jeśli Llonch jest w stanie zagrać choćby godzinę to pewnie on wskoczy. Jest też Halilovic. Ja ogólnie rozważyłbym w środku pola tercet Pol-Basha-Tibor, a Wojtkowski na skrzydłach z Imazem. MOŻE dzięki temu parchy nie zdominują nas w środku pola, a ofensywa jakimś cudem coś wciśnie.

St Yabol 12.12.2017 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez [B
LucjuszWielki[/B]]Jeśli Llonch jest w stanie zagrać choćby godzinę to pewnie on wskoczy. Jest też Halilovic. Ja ogólnie rozważyłbym w środku pola tercet Pol-Basha-Tibor, a Wojtkowski na skrzydłach z Imazem. MOŻE dzięki temu parchy nie zdominują nas w środku pola, a ofensywa jakimś cudem coś wciśnie.

Ja bym stawiał, że Sobol postawi na bardziej Polski skład rozumiejący powagę i stawkę meczu.
W bramce Buchal, zamiast jak dotychczas grającego Pereza Małecki i nie wiem czy nie Brożek.

St Yabol 12.12.2017 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki
Jeśli Llonch jest w stanie zagrać choćby godzinę to pewnie on wskoczy. Jest też Halilovic. Ja ogólnie rozważyłbym w środku pola tercet Pol-Basha-Tibor, a Wojtkowski na skrzydłach z Imazem. MOŻE dzięki temu parchy nie zdominują nas w środku pola, a ofensywa jakimś cudem coś wciśnie.

Ja bym stawiał, że Sobol postawi na bardziej Polski skład rozumiejący powagę i stawkę meczu.
W bramce Buchal, zamiast jak dotychczas grającego Pereza Małecki i nie wiem czy nie Brożek.

Arkas 12.12.2017 14:55

Oglądałem połówkę meczu sąsiadki po naszym meczu w niedzielę i jak forma będzie podtrzymana z obu stron to będzie bardzo ciężko. Zresztą przy naszym niedzielnym stylu to byłoby ciężko pewnie nawet z Garbarnią.
Oby się przebudzili, super jakby Brożek w takim momencie się przebudził.

ashkeczup 12.12.2017 15:03

Nie łudziłbym się, że Brożek się jeszcze obudzi. Niestety nic z niego już nie zostało, wygląda jak oldboy.

LucjuszWielki 12.12.2017 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1489612)
W jakim q..a gazie? Z ostatnich 4 meczy wygrali jeden z apatyczną Lechią (zwycięstwo chyba po karnym w końcówce)

jak na pejsy to "w gazie" chodziło mi o to, że nie przygrywają jak cioty ze środka sezonu gdzie byli na miejscu spadkowym, tylko ich gra wygląda dużo lepiej, czyli jak na nich można stwierdzić, że są w gazie :rotfl:

POZA tym mimo porażki we Wronkach pejsy zagrały przyzwoicie, nawet objęli prowadzenie, a my na wronieckiej arenie mimo remisu zagraliśmy na podobnym poziomie jak w niedzilę (prócz pierwszych 20 minut).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1489638)
Jeśli Llonch jest w stanie zagrać choćby godzinę to pewnie on wskoczy. Jest też Halilovic. Ja ogólnie rozważyłbym w środku pola tercet Pol-Basha-Tibor, a Wojtkowski na skrzydłach z Imazem. MOŻE dzięki temu parchy nie zdominują nas w środku pola, a ofensywa jakimś cudem coś wciśnie.

O Polu nie pisałem, bo jego obecna forma po kontuzji jest zagadką. Tibor podobnie jak Perez strasznie głupio piłki traci :/ choć zawsze można się łudzić, że wreszcie będzie przełamanie - na zasadzie tonący brzytwy się chwyta.

El'kabat 12.12.2017 15:39

Przejmujemy teraz tron a wy kur.wy won won !!!

PlayLikeAPro 12.12.2017 15:50

Buchal
Arsenić, Głowa, Wasilewski, Sadlok
Boguski, Haililovic, Wojtkowski, Basha, Małecki
Lopez

I jazda.

LucjuszWielki 12.12.2017 15:58

Piękne sito byłoby na środku, nie ma szans na takie zestawienie od 1 minuty, bądźmy poważni.

Charlie 12.12.2017 16:00

Jak dla mnie wstawianie Małeckiego za Imaza jest słabym pomysłem. Jesusowi daleko do idealnego skrzydłowego, ale zdarzało mu się coś popykać z Carlitosem. Po za tym jest on bardziej uniwersalny, może sie zamieniać momentami pozycjami z Carlitosem, a Patryk jest przyspawany do liniii bocznej. Mały przed kontuzją grał słabo, a po kontuzji prezentuje się fatalnie. Jeśli jednak ma zagrać to prędzej za Boguskiego.

Cuesta z Płockiem obronił kilka groźnych strzałów, ale miał też trochę niepewnych interwencji. Mimo wszystko chyba wolałbym go za Buchala, choć prawdopodobieństwo, że się skompromituje jest podobne.

Może Tibor by sie przełamał, coś jak Brlek w Lubinie rok temu, który po pięknej bramce z miejsca stał się kluczowym graczem drużyny :D

szorstki 12.12.2017 16:29

Przeanalizowałem ostatnie lata i podaje optymalny skład:
ręcznik - Cleber, Głowacki, Marcelo, Jop - Małecki, Sobolewski, Melikson, Stilic - Brożek, Carlitos
z ławki: Boguski, Brlek i w 90 minucie Boukhari

a poza tym, pejsy ..uja grają, o.......imy ich !

Harcownik 12.12.2017 17:06

Cuesta
Bartkowski, Głowacki, Wasilewski, Sadlok

Cywka (ew. Arsenić) Basha
Boguski (ew. Bartosz), Wojtkowski, Małecki (ew. Imaz)
Lopez

1 Dzięki Ramirezowi i brakowi drużyny rezerw kompletnie nie wiem co reprezentują sobą na dzień dzisiejszy: Bałaniuk, Kostal i Halilovic. Stąd nie wiem jakie planowałbym zmiany, ale kogoś z nich wpuściłbym za Wojtkowskiego jeśli straci siły/chęć do gry. Bardzo brakuje mi Štilicia, ale trzeba playmakera, stąd jak nie Wojtkowski to Haliliovic, lub ktokolwiek choćby Kostal na 10tce. Wisła nie umie się tylko bronić, więc trzeba tez próbować atakować, choć i tak najchętniej wystawiłbym niemal samych defensywnych zawodników jak widać.

2 Zakładam że Brożka nie ma po co wpuszczać, chyba że na ostatnie minuty.

3 Myślałem o Cywce/Arsenicu na defensywnym pomocniku, bo szukałem nieco wyższych i masywniejszych graczy do walki w środku pola. Basha i Wojtkowski to jednak grajkowie nieco zbyt filigranowi jak na mecz przy Kałuży w obecnej formie Wisły, żeby koło nich stawiać jeszcze Lloncha czy Halilovicia. Potrzebują więc wsparcia kogoś mocniejszego fizycznie (wiem, Arsenic to "wieszak", ale przynajmniej wysoki). Generalnie Wiśle brakuje "fizycznych", bo także Llonch i Velez tez do najwyższych nie należą. Myślę, że to był błąd przy kontraktowaniu graczy. W "meczach walki" jak tradycyjna sieczka-kopanina podczas "derby" centymetry się bardzo przydają.

4 Na prawej obronie stawiam na krytykowanego Bartkowskiego, bo z tego co pamiętam Bartosz jest dobry tylko w pomocy, a i Cywka także lepiej żeby trzymał się z dala od naszego pola karnego, bo go czarodzieje z eklapy niemiłosiernie wkręcają go w ziemię. Postawiłbym może na Arsenicia, ale myślę jak już wspomniałem o centymetrach w środku pola (Małecki, Boguski, Basha, Wojtkowski... będzie tego metr siedemdziesiąt, jak zaczniemy grać dokładnie po ziemi to centymetry będzie można olać)..

5 Stawiam na Cuestę, bo coś tam wychodzi z bramki czasem, ale znowu jest to słaby bramkarz, gra na przedpolu pozostawia także wiele do życzenia...niestety dobrzy bramkarze w Wiśle to było tak...MOŻE Cierzniak i...nie pamiętam, musiało to być bardzo dawno.

6 Boję się też o obronę Głowa-Wasyl. Owszem, są twardzi, silni i mocni, ale ich brak zwrotności może nas kosztować grę w 10tkę.

7 Skrzydła: Małecki, Imaz, Boguski - ciężko postawić na kogokolwiek, Boguski wydaje się przynajmniej w rytmie meczowym... A może ewentualnie tak, z Haliloviciem na środku i Wojtkowskim na skrzydle (znów pytanie o formę Halilovicia i innych nie grających ostatnio???):

Cuesta
Bartkowski, Głowacki, Wasilewski, Sadlok

Arsenić (ew. Cywka) Basha
Boguski (ew. Bartosz), Halilović ,Wojtkowski (zmiana - Małecki, Imaz, Kostal, Bałaniuk?)
Lopez

wściekłe pięści węża 12.12.2017 19:32

Tu nie o personalia się wszystko rozbije, ale o pomysł na ten mecz. Jak Boguś dalej będzie grał na 10 zamiast na skrzydle, przy linii, to nic z tego nie będzie. Nasi skrzydłowi generalnie za szybko schodzą do środka, nie grają szeroko, nie dośrodkowują spod samej linii (przy czym nie mam na myśli dośrodkowań tylko górą - można też spokojnie grać po ziemi jak w meczu z Termalicą). Tego chcę więcej widzieć. A kto ma to zrobić, to jest drugorzędna rzecz.

Liczę, że piłkarze wezmą się w garść, nie będą się bali odpowiedzialności i zagrają ofensywnie.

kbr 12.12.2017 20:46

To będzie kopanina przez duże "K". Nie spodziewam się płynnych akcji, gry z polotem i rozmachem. Tu trzeba wyjść i walczyć do samego końca. Craxa na pewno nas przysiądzie od początku i będziemy przeżywać ciężkie chwile. Po cichu liczę, że je przetrwamy, potem mecz się wyrówna i w końcówce strzelimy zwycięską bramkę - Wasyl z główki ;) Także, bardzo optymistycznie wierzę w skromne 1-0 dla nas..

Davss875 12.12.2017 20:59

Cuesta- Arsenić, Głowa, Wasyl, Sadlok,Boguski- Basha-Halilović- Małecki, Wojtkowski- Carlitos

Lepiej wystawić Cuestę, bo Buchal znowu jakąś szmate może wpuścić i będzie po zawodach do tego przyspawany do linii. Cuesta coś tam wychodzi i piąstkuje i ma większy zasięg ramion

KOMINEK 12.12.2017 23:06

Obawiam się jak Sobol który nie cierpi Probierza i bardzo bardzo będzie chciał wygrać derby wpłynie na zespół. Ostatnio gdy był trenerem derby nie bardzo mu wyszły. Ale może przy takim marazmie jaki był na Płocku potrójna energia Sobolewskiego zrównoważy się z jej deficytem u piłkarzy i wyjdzie potężna siła bojowa. Oby.

AntyMod 13.12.2017 00:41

a moze by zaryzykowac Brozka z Carlitosem od samego poczatku ? jesli zagramy standardowo to jestesmy w dupie , po prostu licze tylko na fuks i element zaskoczenia , i cud ze komus , na ktorego nikt nie liczy wyjdzie mecz zycia , w odwrotnym kierunku remis biore w ciemno , ktos napisal zeby Wasyl gral od poczatku , wg mnie nie dogralby do 30 minuty przez czerwien

GBO 13.12.2017 07:34

Cywkę na środek zamiast Pereza/Wojtkowskiego. Niech walczy. Balaniuk za Boguskiego a Caritos na skrzydło. A co.

Barti 13.12.2017 07:58

Kominek napisał:
Cytat:

Obawiam się jak Sobol który nie cierpi Probierza i bardzo bardzo będzie chciał wygrać derby wpłynie na zespół.
Właśnie też się tego boję, żeby nie było jak kiedyś w Szczecinie w starciu z Kaziem Moskalem. Jak za tamto nie mam pretensji, tak tutaj potrzeba odrobinę zimnej głowy. Trzymam kciuki za Sobola...Niech mu się powiedzie jak najlepiej.

silver03 13.12.2017 08:39

----------------Buchal------------------
Arsenic - Wasyl - Głowacki - Sadlok
----------- Basha - Cywka ------------
-----Małecki - Carlitos - Imaz --------
-----------Bałaniuk/Brożek------------

W Football Managerze by się sprawdziło :>

szprotson 13.12.2017 10:18

Nie tak dawno Cywa był jednym z najgorszych, a teraz nawet na srodku ma wyjść ? :D

p.s. spodziewam sie jezdzenia zydow na dupie i wysokiego pressingu (czyt. jesli nie bedziemy jezdzic na dupie rownie mocno, to mogą być jaja jak berety)

szczepans21 13.12.2017 10:43

----------------Cuesta------------------
Arsenic - Wasyl - Głowacki - Sadlok
----------- Basha - Perez/Cywka/ Llonch ------------
-----Małecki/Imaz - Carlitos - Wojtkowski/Bartosz --------
---------------Bałaniuk/Brożek------------

funkykoval 13.12.2017 10:50

Skoro wszyscy dywagują to wg mnie skład powinien wyglądać następująco:

Cuesta - Arsenić, Głowacki,Wasyl, Sadlok - LLonch (albo ktokolwiek inny byle nie Perez) Basha, Wojtkowski, Boguski - Carlitos, Brożek.

jak najwięcej jeżdżących na dupach, aby pieprzonym probierzowcom pokazać ich miejsce w szeregu.
To jest cały czas polska ekstraklapa - 2 razy przegrasz to nie znaczy, że nie możesz w następnym meczu wygrać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl