Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Markfire20 11.12.2017 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1489443)

Najbardziej mnie zainteresowało w tym skrócie to, że w przerwie udzielał wywiadu po chorwacku (przynajmniej tak to dla mnie brzmi :D) a więc chce się uczyć języka, którym posługuje się kraj w którym pracuje.

nesta 11.12.2017 15:01

@up,

to był jego asystent

dynek.pl 11.12.2017 15:07

Ciekawe czy chociaż z rok popracuje. Sądząc po jego dotychczasowych doświadczeniach z poprzednich klubów
i zachowaniu ludzi z zarządu Wisły to raczej małe szanse na to.

ashkeczup 11.12.2017 15:10

Kiko był 2 najdłużej pracującym z obecnych trenerów ekstraklasy, więc zarząd okazał niemałą cierpliwość.

nesta 11.12.2017 15:30

Jest i pierwszy wywiad:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ie-gra-w-pilke

As 11.12.2017 15:32

OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.

Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow-

W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili.
Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow.

Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem.
Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl.

Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty.

Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo.

ReMix 11.12.2017 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489484)
OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.

Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow-

W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili.
Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow.

Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem.
Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl.

Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty.

Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo.

Twoja ksywka powinna byc ASSHOLE.. Jeszcze chlop nie ropoczal pracy, a Ty juz piepszysz ze sobie nie poradzi.

wiesniak842 11.12.2017 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489484)
OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.

Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow-

W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili.
Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow.

Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem.
Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl.

Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty.

Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo.

As ostrzega, alkohol trucizną!!!

ashkeczup 11.12.2017 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489484)
OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.

Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow-

W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili.
Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow.

Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem.
Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl.

Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty.

Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo.

A jeśli nie, to oddajesz wypłate na Akademie? :)

As 11.12.2017 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1489485)
Twoja ksywka powinna byc ASSHOLE.. Jeszcze chlop nie ropoczal pracy, a Ty juz piepszysz ze sobie nie poradzi.

Może twoja powinna być "niejestemwstaniezrozumiecczytanegotekstu". Nigdzie nie napisałem, że sobie nie poradzi tylko że go wywalą a to różnica.

As 11.12.2017 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1489487)
As ostrzega, alkohol trucizną!!!

Kolego, wczoraj przytrafiło się to Ramirezowi, ja tylko napisałem fabułę drugiego odcinka na podstawie faktów historycznych 😁
Jeśli umyka ci otaczająca cię rzeczywistość to może ty powinieneś odstawić trunki 😉

WioReXXX 11.12.2017 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1489485)
Twoja ksywka powinna byc ASSHOLE.. Jeszcze chlop nie ropoczal pracy, a Ty juz piepszysz ze sobie nie poradzi.

Sadze, ze ASowi nie chodzilo o to, ze sobie nie poradzi, tylko o fakt, ze ani kibice, ani zarzad nie potrafia wykazac chociaz troszeczke cierpliwosci. Kiko Ramirez zostal zwolniony przy pierwszym lepszym kryzysie (choc bardziej adekwantne byloby slowo "kryzysik") nie dajac mu zadnej szansy na poprawe gry zespolu. Zwalniamy trenera na dwie kolejki przed koncem rundy (co to ma niby dac?), kiedy mamy pierwsza osemke i 5 punktow straty do podium. Zespol od dluzszego czasu trafia kontuzji, i to pilkarzy, ktorzy podnosza jakosc jak Velez, Gonzalez czy Llonch.

AS raczej wskazuje na to, ze idealnie wpasowujemy sie w patologie trawiaca polski futbol, gdzie trener jest wszystkiemu winien i raczej jnie wierzy w to, ze akurat przy innym trenerze sie to zmieni.

Markfire20 11.12.2017 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1489479)
@up,

to był jego asystent

A to przepraszam :)

JudasPriest 11.12.2017 16:01

Ramirez dał dupy w derbach i z koroną. Potem gdy wszyscy spodziewali się łototu we Wrocku, niespodziewanie wygraliśmy. Okazało się, ze to początek kryzysu Śląska a nie geniuszu Ramireza. Już od dwimeczu z Koroną dla wielu było jasne, ze Kiko osiągnął szczyt

As 11.12.2017 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1489492)
Sadze, ze ASowi nie chodzilo o to, ze sobie nie poradzi, tylko o fakt, ze ani kibice, ani zarzad nie potrafia wykazac chociaz troszeczke cierpliwosci. Kiko Ramirez zostal zwolniony przy pierwszym lepszym kryzysie (choc bardziej adekwantne byloby slowo "kryzysik") nie dajac mu zadnej szansy na poprawe gry zespolu. Zwalniamy trenera na dwie kolejki przed koncem rundy (co to ma niby dac?), kiedy mamy pierwsza osemke i 5 punktow straty do podium. Zespol od dluzszego czasu trafia kontuzji, i to pilkarzy, ktorzy podnosza jakosc jak Velez, Gonzalez czy Llonch.

AS raczej wskazuje na to, ze idealnie wpasowujemy sie w patologie trawiaca polski futbol, gdzie trener jest wszystkiemu winien i raczej jnie wierzy w to, ze akurat przy innym trenerze sie to zmieni.

Dziękuję, niektórym widać trzeba Łopatologicznie bo jak napiszesz coś z sarkazmem z domieszką humoru to nie załapią.

wiesniak842 11.12.2017 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489490)
Kolego, wczoraj przytrafiło się to Ramirezowi, ja tylko napisałem fabułę drugiego odcinka na podstawie faktów historycznych 😁
Jeśli umyka ci otaczająca cię rzeczywistość to może ty powinieneś odstawić trunki 😉

Powiem tak. Jesli nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze Kiko nie wylecial za wyniki to napisz nowy scenariusz;)

JudasPriest 11.12.2017 16:10

@ oczywiście, że każdy zrozumiał co masz na myśli. Natomiast Kiko nie został zwolniony za jeden słaby mecz.

As 11.12.2017 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1489496)
Powiem tak. Jesli nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze Kiko nie wylecial za wyniki to napisz nowy scenariusz;)

A to ciekawe, chętnie się dowiem bo wg mnie to gdyby wygrał ostatnie dwa mecze to pracowałby dalej. Według ciebie gdybyśmy byli na 3 miejscu to wywaliliby go tak samo?

Maciek17 11.12.2017 16:25

Widać As idealnie trafił ze swoim opisem, skoro nawet ów post przerasta percepcję wielu kibiców...
Oczywiście, że jest to prawda, nawet chyba nie w Polsce, tylko w piłce nożnej jako takiej.

Zrzucę sobie to do obrazka i za rok przypomnę. I żeby nie było! Bardzo chciałbym się mylić.
Tylko szczątkowy nawet pragmatyzm nie pozwala mi pomyśleć, że może być inaczej, po prostu - zawsze tak jest.

regan 11.12.2017 16:30

https://www.youtube.com/watch?v=0o6TjfyJvjo

Niech weźmie ze sobą Radošević-ia :D

https://www.transfermarkt.pl/josip-r...spieler/160506
Taki zawodnik widać że jebniecie ma i pewnie tyly też potrafi trzymać.

JudasPriest 11.12.2017 16:33

Nie sądzę że kiko został zwolniony po jednym meczu, skoro od razu mieli nagranego trenera z papierami

wiesniak842 11.12.2017 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489498)
A to ciekawe, chętnie się dowiem bo wg mnie to gdyby wygrał ostatnie dwa mecze to pracowałby dalej. Według ciebie gdybyśmy byli na 3 miejscu to wywaliliby go tak samo?

Sądzę, że konferencja powinna zaspokoić Twoją ciekawość. Wspomnę tylko, że Carrillo był "nagrany" nie od wczoraj tylko wcześniej, przed dwoma ostatnimi meczami.

Wojtas 11.12.2017 16:39

No widzac CV i gdzie ten trener pracował ,to Kiko moglby zostać...jako jego asystent :) serio

Golym okiem widać ze on pewnie od poczatku byl 1 opcją,niewypaliło wzieto "chwilowego" Hiszpana zeby przygotowac grunt i rozeznanie.Tak to widzę.Niewierze ze słyszac ze jest 7 Hiszpanów rodaków +facet od transferów ,trener nie cieszy sie.

regan 11.12.2017 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1489496)
Powiem tak. Jesli nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze Kiko nie wylecial za wyniki to napisz nowy scenariusz;)

Wyleciał pewnie za to, że prowadził niesprawiedliwą politykę kadrową forując łamagi bez przygotowania, prosto z wakacji wciskając ich do 1 składu od kopa, czesto po duzych kontuzjach braku gry przygotowań.
Piłkarze którzy harowali cały okres przygotowawczy, pracowali nad tym, żeby znaleźć się w 1 składzie mogli się czuć urażeni dochodziło do konfliktów, waśni, do tego trener bez autorytetu nie potrafił piłkarzom pokazać miejsca w szeregu, atomosfera się spie.dolila, zarząd to obserwował, w końcu podjęli decyzje, że skoro sobie nie radzi gość z podstawowymi problemami, to nie jest to rozmiar kapelusza Wisły i trzeba mu podziękować i szukać kogoś lepszego. Decyzja zapadła pewnie wcześniej w związku z tamtymi faktami, ale wobec tego, że atmosfera się ciągle pogarszała, kilka ostatnich meczy piłkarze grali na zwolnienie Kiko, to żeby ratować mecz derbowy i liczyć na jakiś dobry wynik musieli się go pozbyć i to zrobili.

Kiko zarabiał mało, to była opcja na ugaszenie pożaru i przetrwanie w trudnej dla klubu sytuacji finansowej rok temu. Niektórzy też mieli nadzieję, że może wypali stanie sie cudotwórcą - ale nie wypalił i do widzenia. Nie ma po nim płaczu, bo gra drużyny była naprawdę słaba w wielu aspektach i gry obronnej i ofensywnej.

Nie wie ktoś, jakie zobowiązania będzie miała Wisła za rozwiązanie kontraktu?

Wiślak709 11.12.2017 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1489484)
OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.

Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow-

W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili.
Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow.

Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem.
Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl.

Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty.

Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo.

Prędzej czy później zawsze się to tak kończy ;)

Chciałbym żeby w końcu któryś trener poprowadził Wisłę w kolejkach 1-37 i został oceniony po całym sezonie.
Czego i Carrillo życzę.

Wiślak709 11.12.2017 16:48

dubel.....

Garret 11.12.2017 16:59

Zamiast krytykować zmianę, trzeba się jednak zastanowić, czy to po prostu nie jest mądra decyzja. Albo inaczej - czy pozostawienie Ramireza jako trenera spowodowałoby podniesienie jakości gry i poziomu drużyny jako takiej.

Osobiście, jako osoba, która - gdyby to od niej zależało - nie zwolniłaby w tej chwili Ramireza odpowiem, że nie jestem pewien.

Tak jak się rozpisałem w innym temacie, kadra została zamknięta we wrześniu. Mamy grudzień, a gra wyglądała dalej tak jakoś nie do końca. Jak się zdarzał lepszy mecz, to za chwilę jakiś słaby. Forma zawodników (za którą przecież odpowiada trener) nie była ustabilizowana, a co gorsza, gra zespołowa też nie wyglądała jakoś oszałamiająco lepiej. Skłamałbym mówiąc, że progresu nie było w ogóle, ale następował on cholernie powoli i chyba nie był tak znaczący jak być powinien. A na wczorajszy mecz po prostu nie dało się patrzeć.

A kompletnie inna sprawa jest taka, że przecież zmiany nie zawsze są złe. Czasami zmienia się kogoś solidnego na kogoś lepszego. Wymienia się piłkarzy, więc i nie widzę problemu, żeby zatrudnić nowego trenera, który będzie spójny z aktualną wizją klubu (czyli brak rewolucji), a jednocześnie są podstawy by sądzić, że ma lepszy warsztat. A na papierze Carrillo wygląda po prostu lepiej.

Napastnik, który strzeli 10 goli na sezon jest spoko, ale jak jest szansa, żeby ściągnąć takiego, który strzeli 15, to czemu z niej nie skorzystać?

Oczywiście wszystko się i tak rozbije o to, czy nowy trener sobie poradzi (oby!), ale czysto teoretycznie to naprawdę nie jest bezmyślna zmiana. Ona ma sens i to w całym tym zamieszaniu cieszy.

nesta 11.12.2017 17:05

Moim zdaniem los Kiko został przypieczętowany w momencie jak Carrillo odszedł z Hajduka. Po dzisiejszych wypowiedziach i doniesieniach widać, że to był zdecydowany wybór numer jeden dla Junco i zarządu i pierwszy lepszy pretekst posłuży, aby rozstać się z Kiko.

regan 11.12.2017 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1489511)
Moim zdaniem los Kiko został przypieczętowany w momencie jak Carrillo odszedł z Hajduka. Po dzisiejszych wypowiedziach i doniesieniach widać, że to był zdecydowany wybór numer jeden dla Junco i zarządu i pierwszy lepszy pretekst posłuży, aby rozstać się z Kiko.

pewnie to jest racja. czyli sprawa może mieć miesiąc

pepe72 11.12.2017 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1489494)
Ramirez dał dupy w derbach i z koroną. Potem gdy wszyscy spodziewali się łototu we Wrocku, niespodziewanie wygraliśmy. Okazało się, ze to początek kryzysu Śląska a nie geniuszu Ramireza. Już od dwimeczu z Koroną dla wielu było jasne, ze Kiko osiągnął szczyt

Mam nadzieję, że tak samo da dupę Sobol w środę. 2:1 dla nas to fajny wynik z Craxą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1489511)
Moim zdaniem los Kiko został przypieczętowany w momencie jak Carrillo odszedł z Hajduka. Po dzisiejszych wypowiedziach i doniesieniach widać, że to był zdecydowany wybór numer jeden dla Junco i zarządu i pierwszy lepszy pretekst posłuży, aby rozstać się z Kiko.

I myślę, że tego się trzymajmy. Bo to znaczy, że ktoś w zarządzie myśli, a nie postępuje jak nie przymierzając prof. Filipiak z początku przygody z sąsiadką.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl