![]() |
Cytat:
|
@up,
to był jego asystent |
Ciekawe czy chociaż z rok popracuje. Sądząc po jego dotychczasowych doświadczeniach z poprzednich klubów
i zachowaniu ludzi z zarządu Wisły to raczej małe szanse na to. |
Kiko był 2 najdłużej pracującym z obecnych trenerów ekstraklasy, więc zarząd okazał niemałą cierpliwość.
|
|
OK, powiem wam jak bedzie z Carrillo.
Gosc poprowadzi Wisle na wiosne, cos wygra cos przegra - .... - moze nawet zalapie sie do pucharow. W klubie w przypadku pucharow beda wniebowzieci. W przypadku utrzymania sie w 8ce bedzie maly niedosyt ale tez zrozumienie, ze gosc potrzebuje czasu na poukladanie klockow- W lecie odejda za $$$ Carlitos i Sadlok. Glowacki i Brozek odejda na emeryture. Oprocz tego odejda goscie, ktorzy nie odpalili. Na ich miejsce klub sciagnie - oczywiscie za darmo - nastepcow z Balkanow i Hiszpanii. Pomimo reklamowanego potencjalu nowych nabytkow nie beda oni w stanie w krotkim czasie na odpowiednim poziomie zastapic kolegow. Carrillo zacznie notowac co jakis czas kompromitujace wpadki, a to odpadnie z PP z nizej notowanym rywalem, a to wtopi u siebie z beniaminkiem. Forum po dwoch pierwszach gorszych meczach zacznie powoli zadac glowy trenera ktory "nie umie poukladac tych klockow, druzyna gra bez stylu i nie widac postepu". Facet bedzie sie tlumaczyl, ze nowi zawodnicy, ze potrzeba czasu, ze sa kontuzje ale to go nie uratuje w oczach forumowych ekspertow futbolu. wszak kiedy oni graja w FMa i kupia sobie Wonderkida to druzyna momentalnie gra lepiej, aklimatyzacja nie jest potrzebna. Poza tym, wyniki druzyny pilkarskiej w 99% zaleza nie od pilkarzy a od trenera i zmieniajac go na Iksinskiego, ktory wlasnie jest wolny napewno pokonamy Cracovie w Derbach 6-0. Ewidentnie Carrillo nie wie jak sterowac zawodnikami podczas meczu i kiedy tylko Iksinski przejmie "pada" to druzyna zacznie wygrywac i pojawi sie mityczny styl. Hejt wyleje sie na klubowego Twittera i FB po czym Carrillo w okolicach grudnia wyleci z roboty. Druzyne przejmie zbawiciel Iksinski i cykl rozpocznie sie na nowo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli umyka ci otaczająca cię rzeczywistość to może ty powinieneś odstawić trunki 😉 |
Cytat:
AS raczej wskazuje na to, ze idealnie wpasowujemy sie w patologie trawiaca polski futbol, gdzie trener jest wszystkiemu winien i raczej jnie wierzy w to, ze akurat przy innym trenerze sie to zmieni. |
Cytat:
|
Ramirez dał dupy w derbach i z koroną. Potem gdy wszyscy spodziewali się łototu we Wrocku, niespodziewanie wygraliśmy. Okazało się, ze to początek kryzysu Śląska a nie geniuszu Ramireza. Już od dwimeczu z Koroną dla wielu było jasne, ze Kiko osiągnął szczyt
|
Cytat:
|
Cytat:
|
@ oczywiście, że każdy zrozumiał co masz na myśli. Natomiast Kiko nie został zwolniony za jeden słaby mecz.
|
Cytat:
|
Widać As idealnie trafił ze swoim opisem, skoro nawet ów post przerasta percepcję wielu kibiców...
Oczywiście, że jest to prawda, nawet chyba nie w Polsce, tylko w piłce nożnej jako takiej. Zrzucę sobie to do obrazka i za rok przypomnę. I żeby nie było! Bardzo chciałbym się mylić. Tylko szczątkowy nawet pragmatyzm nie pozwala mi pomyśleć, że może być inaczej, po prostu - zawsze tak jest. |
https://www.youtube.com/watch?v=0o6TjfyJvjo
Niech weźmie ze sobą Radošević-ia :D https://www.transfermarkt.pl/josip-r...spieler/160506 Taki zawodnik widać że jebniecie ma i pewnie tyly też potrafi trzymać. |
Nie sądzę że kiko został zwolniony po jednym meczu, skoro od razu mieli nagranego trenera z papierami
|
Cytat:
|
No widzac CV i gdzie ten trener pracował ,to Kiko moglby zostać...jako jego asystent :) serio
Golym okiem widać ze on pewnie od poczatku byl 1 opcją,niewypaliło wzieto "chwilowego" Hiszpana zeby przygotowac grunt i rozeznanie.Tak to widzę.Niewierze ze słyszac ze jest 7 Hiszpanów rodaków +facet od transferów ,trener nie cieszy sie. |
Cytat:
Piłkarze którzy harowali cały okres przygotowawczy, pracowali nad tym, żeby znaleźć się w 1 składzie mogli się czuć urażeni dochodziło do konfliktów, waśni, do tego trener bez autorytetu nie potrafił piłkarzom pokazać miejsca w szeregu, atomosfera się spie.dolila, zarząd to obserwował, w końcu podjęli decyzje, że skoro sobie nie radzi gość z podstawowymi problemami, to nie jest to rozmiar kapelusza Wisły i trzeba mu podziękować i szukać kogoś lepszego. Decyzja zapadła pewnie wcześniej w związku z tamtymi faktami, ale wobec tego, że atmosfera się ciągle pogarszała, kilka ostatnich meczy piłkarze grali na zwolnienie Kiko, to żeby ratować mecz derbowy i liczyć na jakiś dobry wynik musieli się go pozbyć i to zrobili. Kiko zarabiał mało, to była opcja na ugaszenie pożaru i przetrwanie w trudnej dla klubu sytuacji finansowej rok temu. Niektórzy też mieli nadzieję, że może wypali stanie sie cudotwórcą - ale nie wypalił i do widzenia. Nie ma po nim płaczu, bo gra drużyny była naprawdę słaba w wielu aspektach i gry obronnej i ofensywnej. Nie wie ktoś, jakie zobowiązania będzie miała Wisła za rozwiązanie kontraktu? |
Cytat:
Chciałbym żeby w końcu któryś trener poprowadził Wisłę w kolejkach 1-37 i został oceniony po całym sezonie. Czego i Carrillo życzę. |
dubel.....
|
Zamiast krytykować zmianę, trzeba się jednak zastanowić, czy to po prostu nie jest mądra decyzja. Albo inaczej - czy pozostawienie Ramireza jako trenera spowodowałoby podniesienie jakości gry i poziomu drużyny jako takiej.
Osobiście, jako osoba, która - gdyby to od niej zależało - nie zwolniłaby w tej chwili Ramireza odpowiem, że nie jestem pewien. Tak jak się rozpisałem w innym temacie, kadra została zamknięta we wrześniu. Mamy grudzień, a gra wyglądała dalej tak jakoś nie do końca. Jak się zdarzał lepszy mecz, to za chwilę jakiś słaby. Forma zawodników (za którą przecież odpowiada trener) nie była ustabilizowana, a co gorsza, gra zespołowa też nie wyglądała jakoś oszałamiająco lepiej. Skłamałbym mówiąc, że progresu nie było w ogóle, ale następował on cholernie powoli i chyba nie był tak znaczący jak być powinien. A na wczorajszy mecz po prostu nie dało się patrzeć. A kompletnie inna sprawa jest taka, że przecież zmiany nie zawsze są złe. Czasami zmienia się kogoś solidnego na kogoś lepszego. Wymienia się piłkarzy, więc i nie widzę problemu, żeby zatrudnić nowego trenera, który będzie spójny z aktualną wizją klubu (czyli brak rewolucji), a jednocześnie są podstawy by sądzić, że ma lepszy warsztat. A na papierze Carrillo wygląda po prostu lepiej. Napastnik, który strzeli 10 goli na sezon jest spoko, ale jak jest szansa, żeby ściągnąć takiego, który strzeli 15, to czemu z niej nie skorzystać? Oczywiście wszystko się i tak rozbije o to, czy nowy trener sobie poradzi (oby!), ale czysto teoretycznie to naprawdę nie jest bezmyślna zmiana. Ona ma sens i to w całym tym zamieszaniu cieszy. |
Moim zdaniem los Kiko został przypieczętowany w momencie jak Carrillo odszedł z Hajduka. Po dzisiejszych wypowiedziach i doniesieniach widać, że to był zdecydowany wybór numer jeden dla Junco i zarządu i pierwszy lepszy pretekst posłuży, aby rozstać się z Kiko.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl