Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Ramirezie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9896)

MaLk 10.12.2017 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1489245)
Jestes trzezwy czy nie bardzo? Po kiego zatrudniac takich ludzi? Nic nie wnosza do ligi i na starcie sa pierwsi do zwolnienia. Rozumiem, ze ty i tobie podobni macie kompleksy, i ze wszystko zagraniczne jest lepsze, a polskie gorsze. Pozwol innym miec odmienny poglad. Sa mlodzi trenerzy w Polsce i w takiego wolalbym inwestowac.

Nie, nie mam kompleksów. Rzecz w tym, że ani w jedną, ani w drugą stronę. Zwisa mi i powiewa jakim paszportem legitymuje się dany trener, interesuje mnie co potrafi.

Czy pierwszy do zwolnienia będzie młody przedstawiciel polskiej myśli szkoleniowej, czy zagranicznej, co za różnica - i tak pierwszy do zwolnienia będzie trener.

AgresywnyChomik 10.12.2017 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1489246)
Moskal nie powinien wracać do Wisły aż do momentu, w którym wszystkie dinozaury ery Cupiała nie zawieszą butów na kołku. Bez tego nigdy nie będzie w szatni trenerem z odpowiednim autorytetem.

Po tym okresie rowniez to trener z ciepla klucha zamiast wiecie czego;)
Jakos nie jest rozchwytywany na rodzimej karuzeli, po czasie w Wisle dostal robote "po znajomosci" od Stolarczyka i to tyle.

Vinci 10.12.2017 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1489254)
Po tym okresie rowniez to trener z ciepla klucha zamiast wiecie czego;)
Jakos nie jest rozchwytywany na rodzimej karuzeli, po czasie w Wisle dostal robote "po znajomosci" od Stolarczyka i to tyle.

Pomijając kwestie pozasportowe, przytoczone powyżej, to w Szczecinie zostawił po sobie dobre wrażenie. Wystarczy dziś popatrzeć co się tam dzieje :neutral:

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2017 21:13

z PL tylko Ojrzyński ;)

GBO 10.12.2017 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1489245)
Jestes trzezwy czy nie bardzo? Po kiego zatrudniac takich ludzi? Nic nie wnosza do ligi i na starcie sa pierwsi do zwolnienia. Rozumiem, ze ty i tobie podobni macie kompleksy, i ze wszystko zagraniczne jest lepsze, a polskie gorsze. Pozwol innym miec odmienny poglad. Sa mlodzi trenerzy w Polsce i w takiego wolalbym inwestowac.

To kup sobie klub i inwestuj.

Ostatnie co potrzebujemy, to trener któremu taki Małecki czy Sadlok powie kim ty ku...wa jesteś żeby mnie z boiska ściągać.

Karherop 10.12.2017 21:57

Carillo trenowal Veleza i Cueste, będzie miał pewnie łatwiejsze wejście do szatni.

Cieszę się z prawdopodobnego wyboru kolejnego Hiszpana. Dlaczego?
Wizja która przyjął Junco "ratując" nasz wynik sportowy rok temu byla słuszna. Drużyna poczuła nowy bodziec. Wyciagnelismy anonimowego Lloncha, pozniej Carlitosa. Fakt faktem że wyciagnelismy najtanszego z możliwych trenerów i musial kiedys przyjść moment na sięgnięcie kogos z wyższej półki, jako że nasze aspiracje też są wyższe. Kolejny Hiszpan gwarantuje że nie będzie buntu ze strony Carlitosa i reszty, a jesli zna angielski to też może bedzie chemia z resztą zespolu.
Na papierze wyglada ok. Coś osiągnął. Nowy człowiek, nowa szansa.

brylant17 10.12.2017 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1489262)
z PL tylko Ojrzyński ;)

aha dobre :lol:

KrzychooR 10.12.2017 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1489286)
aha dobre :lol:

Przynajmniej puchar byłby nasz :D

mitmichael 10.12.2017 22:38

Spodziewalem sie, ze wyleci po derbach a tu prosze juz dzisiaj go nie ma. Skoro maja juz nazwisko i gadali z potencjalnym nastepca to nie ma co spekulowac. Ten Carillo nie jest taki zly, przynajmniej prowadzil klub z ekstraklasy danego kraju a nie jak Kiko trzecioligowca hiszpanskiego. To, ze raczej bedzie to hiszpan bylo/jest do przewidzenia, moze przynajmniej bedzie po angielsku dogadywal sie z pilkarzami i zespolem

Markus 10.12.2017 22:52

Pozostaje po prostu zaufać Junco, że znajdzie lepszego trenera niż Ramirez (nie jest to niewykonalne, zwlaszcza jeśli Wisła jest w lepszej sytuacji finansowej niż przed rokiem), nie ulegając podpowiedziom kibiców i ekspertów proponujacych czasem tak beznadziejnych fachowców jak Rumak czy Moskal. Nowy trener powinien kontynuować dotychczasowa strategię kadrową i sportową rozwoju klubu, której założenia są słuszne, bo potencjał drużyny cały czas rośnie.

regan 10.12.2017 22:58

Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

rozarian 10.12.2017 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1489262)
z PL tylko Ojrzyński ;)

Sobol by się pewnie ucieszył. Gość by u nas 3 x szybciej skończył karierę niż Probierz :P

azkaz 10.12.2017 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489304)
Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

Z ciekawości, kto na chwilę obecną jest lepszy od Imaza na skrzydle? Z Carlitosem pokazał kilkukrotnie że się rozumieją, nie jest to jeszcze poziom czytania wzajemnego jak w pamiętnych czasach Brożek-Stilic ale nie wyglądało to tragicznie.

Markus 10.12.2017 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489304)
Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak.
Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios.

Ja natomiast mam nadzieję, że nie powie im adios, tylko doprowadzi ich do dyspozycji zgodnej z dużym potencjałem i możliwościami, czyniąc nie tylko tych graczy bardzo mocnymi punktami Wisły i całej ligi. O to wszak chodzi, a nie o nieustanne rewolucje kadrowe co pół roku.

regan 10.12.2017 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azkaz (Post 1489306)
Z ciekawości, kto na chwilę obecną jest lepszy od Imaza na skrzydle? Z Carlitosem pokazał kilkukrotnie że się rozumieją, nie jest to jeszcze poziom czytania wzajemnego jak w pamiętnych czasach Brożek-Stilic ale nie wyglądało to tragicznie.

To paralityk jest. Szczegolnie udowodnil to dzis nie trafiajac z 3 metrow glowka do pustej bramki.

Ps. Maly w formie wciaga go nosem. Taka prawda

Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce :D

Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz :D

wolfy 10.12.2017 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489283)
Nowy człowiek, nowa szansa.

W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

kbr 10.12.2017 23:16

Moskalowi nikt nie dał tyle czasu co Kiko, w momencie gdy odchodził byliśmy w górnej połówce tabeli. Jak wyszliśmy na jego zwolnieniu i jaką serię wtedy zanotowaliśmy chyba wszyscy dobrze pamiętamy. W jego drużynie brakowało strzelca, który wykorzystywałby z zimną krwią sytuacje wypracowane przez cała drużynę. Teraz mamy takiego napastnika.. Inny kandydat to Jacek Zieliński. Nieźle ogarnął sąsiadkę przez pierwszy sezon, w drugim brakło mu wsparcie ze strony klubu. Sprzedano 2 najlepszych zawodników, a na nic miejsce ściągnięto szrot. Podejrzewam, że obydwaj nie byliby drodzy w utrzymaniu. Od razu uspokoję tych, którzy chcieliby zrównać z ziemią takie propozycje, bo oczywiście obydwa nazwiska są nierealne. Myślę, że Zarząd był dawno dogadany z Carillo i tylko czekali na okazję do zwolnienia Kiko.

Barti 10.12.2017 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489314)
W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

Dlaczego celowo wprowadzasz ludzi w błąd stosując figurę retoryczną? Nikt tutaj nie domaga się na serio Mistrzostwa Polski od Wisły...podkreślam na serio....przynajmniej ja tego nie zauważyłem Manipulatorze....

Markus 10.12.2017 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1489309)
Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce :D

Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz :D

To nie Bartosz, Wojtkowski czy Halilovic grali i dawali sobie radę w La Liga, tylko Perez. Skoro tam umiał grać dobrze, tym bardziej może i powinien sobie dać radę w słabszej polskiej ekstraklasie. Jego potencjał został już zweryfikowany na poziomie sportowym, o który taki Bartosz zapewne nigdy się nawet nie otrze.

regan 10.12.2017 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1489318)
To nie Bartosz, Wojtkowski czy Halilovic grali i dawali sobie radę w La Liga, tylko Perez. Skoro tam umiał grać dobrze, tym bardziej może i powinien sobie dać radę w słabszej polskiej ekstraklasie. Jego potencjał został już zweryfikowany na poziomie sportowym, o który taki Bartosz zapewne nigdy się nawet nie otrze.

Dobra bo nie o tym temat.
;)

wolfy 10.12.2017 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1489317)
Dlaczego celowo wprowadzasz ludzi w błąd stosując figurę retoryczną? Nikt tutaj nie domaga się na serio Mistrzostwa Polski od Wisły...podkreślam na serio....przynajmniej ja tego nie zauważyłem Manipulatorze....

Błąd? Nie, to są wypowiedzi z tego forum. Puchary to dla niektórych minimum przyzwoitości i cel Wisły w tym sezonie. Może troszkę podkoloryzowane, bo nie chciało mi się szukać tych głupot, ale tak to wielu widzi:>

ashkeczup 10.12.2017 23:28

Też nie rozumiem krytyki Moskala. Zespół grał fajnie, wyniki były równie przyzwoite, piłkarzy 13 w kadrze. Dużym minusem był tylko polski paszport Kazka-wiadomo, nie to co jakiś przystojny hiszpan.

Karherop 10.12.2017 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489314)
W sumie z całego Twojego posta tylko to ma sens, ponieważ oddaje jak myślicie (w sensie - większość kibiców). Jakimś cudem na koniec zawsze jednak wychodzi że to trener jest do dupy, bo nie wykorzystuje nieziemskiego potencjału naszych zawodników którzy tylko przez zły los i ślepych trenerów nie osiągnęli kompletnie niczego i są nieznani w sumie nikomu kto nie śledzi egzotycznych lig i poziomów rozgrywkowych.
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa...

A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące.

Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to.

Oby.

Nie wkladaj mi słów których nie powiedziałem i proszę ogarnij się, bo wiem lepiej co myślę od Ciebie.

Kilka osób już ma jakieś "ale" do potencjalnego nowego trenera. I to do nich bylo moje stwierdzenie o "nowym" człowieku.

Aspiracje mamy wyższe niz "tylko" gra w 8 jak rok temu. I na tym zakończmy.

wolfy 10.12.2017 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489325)
Aspiracje mamy wyższe niz "tylko" gra w 8 jak rok temu. I na tym zakończmy.

Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz? Bo jakbym nie patrzył na naszą kadrę - wypisz, wymaluj drużyna na miejsca 6-13. Nie totalne łamagi, jest kilka mocnych punktów (Carlitos, Małecki, Sadlok), kilku średniaków i kilka gigantycznych dziur (bramka, drugi stoper, prawa obrona, rozgrywający).

Skąd te aspiracje? Zadałem pytanie - w czym Imaz jest lepszy od Kante albo Vareli? Arsenić Dźwigałę czapką nakrywa, serio? Gdzie ta kadrowa przewaga nad Wisłą Płock? W którym miejscu zakodowałeś sobie że ich piłkarze to frajerzy i anonimy, skoro nasi są z przysłowiowej dupy wyciągnięci za darmo?

Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej.

Kurz 11.12.2017 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty
Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

To już mnie nawet nie szokuje. Ale z podobnie myślącym zarządem daleko nie zajedziemy.

Jam55 11.12.2017 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489339)
To już mnie nawet nie szokuje. Ale z podobnie myślącym zarządem daleko nie zajedziemy.

Ręce opadają. Z takim zarządem daleko nie zajedziemy bo raczył zwolnic guru trenerskiego z 3 ligi hiszpańskiej. To może trzeba zarząd zwolnic? Radzę głowę w zaspę. Może kolego trochę ochłoniesz.

For_FuN_ 11.12.2017 02:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1489279)
To kup sobie klub i inwestuj.

Ostatnie co potrzebujemy, to trener któremu taki Małecki czy Sadlok powie kim ty ku...wa jesteś żeby mnie z boiska ściągać.

Gdzieś ty był? Przecież to właśnie Kiko był kimś takim w szatni :D(tzn. miękką kluchą, która ani me, ani be po polsku, ani po angielsku). Już widzę zamordystę Brosza, który nie daje sobie rady z naszymi ... (należałoby tu coś wstawić, ale oszczędzę). Po drugie, jakoś dobrze wychodzą te polskie kluby z Polakami ;).

bob85 11.12.2017 06:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz? Bo jakbym nie patrzył na naszą kadrę - wypisz, wymaluj drużyna na miejsca 6-13. Nie totalne łamagi, jest kilka mocnych punktów (Carlitos, Małecki, Sadlok), kilku średniaków i kilka gigantycznych dziur (bramka, drugi stoper, prawa obrona, rozgrywający).

Skąd te aspiracje? Zadałem pytanie - w czym Imaz jest lepszy od Kante albo Vareli? Arsenić Dźwigałę czapką nakrywa, serio? Gdzie ta kadrowa przewaga nad Wisłą Płock? W którym miejscu zakodowałeś sobie że ich piłkarze to frajerzy i anonimy, skoro nasi są z przysłowiowej dupy wyciągnięci za darmo?

Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia.

Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej.


Serio? :D. Przecież aktualnie to jesteśmy organizacyjnie na pewno poniżej poziomu Legii, Lecha i Zagłębia. Sportowo dodałbym na pewno Górnik. Nie wydaje mi się, że jesteśmy gorsi od Jagiellonii, Arki, Śląska, Płocka, Lechii - te drużyny aktualnie raczej będą aspirować do walki o górną ósemkę na tę chwilę. Reszta zależy od tego jak komu żre w tej lidze. Korona, która lała wszystkich nagle dostaje w dupę 0:3 z Arką. Płock 3 mecze w dupe, teraz 2 zwycięstwa, fakt że miniony mecz mógł być grany na zwolnienie. Osobiście uważam więc, że miejsca 4-6 to jest kur.wa nasz obowiązek.

Karherop 11.12.2017 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489329)
Ty masz większe aspiracje. Ja tylko pytam - na czym je opierasz?

Do mnie możesz sie przyp****, ale to nie ja, ale Zarząd zwolnił Ramireza, wiec są pewne przesłanki że maja wyższe ambicje wynikowe niz Ci sie wydaje. Nie będę się z resztą powtarzał bo to bez sensu, poczytaj stare posty.

ArturBarlinek 11.12.2017 07:27

Karuzela się kręci :D

to oznacza jedno, zarządu nie satysfakcjonuje miejsce w pierwszej ósemce, a coś więcej

pokazała to wczorajsza frekwencja, pustawo na stadionie przy 10 tysiącach.

Będą wyniki - będzie komplet. Proste.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl