![]() |
Cytat:
Czy pierwszy do zwolnienia będzie młody przedstawiciel polskiej myśli szkoleniowej, czy zagranicznej, co za różnica - i tak pierwszy do zwolnienia będzie trener. |
Cytat:
Jakos nie jest rozchwytywany na rodzimej karuzeli, po czasie w Wisle dostal robote "po znajomosci" od Stolarczyka i to tyle. |
Cytat:
|
z PL tylko Ojrzyński ;)
|
Cytat:
Ostatnie co potrzebujemy, to trener któremu taki Małecki czy Sadlok powie kim ty ku...wa jesteś żeby mnie z boiska ściągać. |
Carillo trenowal Veleza i Cueste, będzie miał pewnie łatwiejsze wejście do szatni.
Cieszę się z prawdopodobnego wyboru kolejnego Hiszpana. Dlaczego? Wizja która przyjął Junco "ratując" nasz wynik sportowy rok temu byla słuszna. Drużyna poczuła nowy bodziec. Wyciagnelismy anonimowego Lloncha, pozniej Carlitosa. Fakt faktem że wyciagnelismy najtanszego z możliwych trenerów i musial kiedys przyjść moment na sięgnięcie kogos z wyższej półki, jako że nasze aspiracje też są wyższe. Kolejny Hiszpan gwarantuje że nie będzie buntu ze strony Carlitosa i reszty, a jesli zna angielski to też może bedzie chemia z resztą zespolu. Na papierze wyglada ok. Coś osiągnął. Nowy człowiek, nowa szansa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Spodziewalem sie, ze wyleci po derbach a tu prosze juz dzisiaj go nie ma. Skoro maja juz nazwisko i gadali z potencjalnym nastepca to nie ma co spekulowac. Ten Carillo nie jest taki zly, przynajmniej prowadzil klub z ekstraklasy danego kraju a nie jak Kiko trzecioligowca hiszpanskiego. To, ze raczej bedzie to hiszpan bylo/jest do przewidzenia, moze przynajmniej bedzie po angielsku dogadywal sie z pilkarzami i zespolem
|
Pozostaje po prostu zaufać Junco, że znajdzie lepszego trenera niż Ramirez (nie jest to niewykonalne, zwlaszcza jeśli Wisła jest w lepszej sytuacji finansowej niż przed rokiem), nie ulegając podpowiedziom kibiców i ekspertów proponujacych czasem tak beznadziejnych fachowców jak Rumak czy Moskal. Nowy trener powinien kontynuować dotychczasowa strategię kadrową i sportową rozwoju klubu, której założenia są słuszne, bo potencjał drużyny cały czas rośnie.
|
Ten Carillo otarł sie o wielka pilke i to jest jego najwiekszym atutem.
Angielski zna. Mam nadzieje ze jego druzyny graly kombinacyjnie w pilke, ze nauczy naszych bronic przy stalych fragmentach i wykonywac swoje a poza tym poprawi wychodzenie spod pressingu rozgrywanie od tylu i cala organizacje gry od obrony po atak. Mam nadzieje ze powie Perezowi i Imazowi adios. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ps. Maly w formie wciaga go nosem. Taka prawda Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce :D Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz :D |
Cytat:
I jasne, czasem któryś wypali, ale jak się cały skład tak składa... A w sumie, czemu nie - bycie jednym z nielicznych zdrowych psychicznie jest stresujące. Mistrzostwo musi być. Przy pucharach zastanowiłbym się czy nowego trenera zostawić. Wisła to klub który zawsze musi walczyć o najwyższe cele. Kadrowo niczym nie ustępujemy Legii, Lechowi, Jagiellonii czy Zagłębiu, jak nie teraz to kiedy? Nie możemy być średniakami, nie stać nas na to. Oby. |
Moskalowi nikt nie dał tyle czasu co Kiko, w momencie gdy odchodził byliśmy w górnej połówce tabeli. Jak wyszliśmy na jego zwolnieniu i jaką serię wtedy zanotowaliśmy chyba wszyscy dobrze pamiętamy. W jego drużynie brakowało strzelca, który wykorzystywałby z zimną krwią sytuacje wypracowane przez cała drużynę. Teraz mamy takiego napastnika.. Inny kandydat to Jacek Zieliński. Nieźle ogarnął sąsiadkę przez pierwszy sezon, w drugim brakło mu wsparcie ze strony klubu. Sprzedano 2 najlepszych zawodników, a na nic miejsce ściągnięto szrot. Podejrzewam, że obydwaj nie byliby drodzy w utrzymaniu. Od razu uspokoję tych, którzy chcieliby zrównać z ziemią takie propozycje, bo oczywiście obydwa nazwiska są nierealne. Myślę, że Zarząd był dawno dogadany z Carillo i tylko czekali na okazję do zwolnienia Kiko.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
;) |
Cytat:
|
Też nie rozumiem krytyki Moskala. Zespół grał fajnie, wyniki były równie przyzwoite, piłkarzy 13 w kadrze. Dużym minusem był tylko polski paszport Kazka-wiadomo, nie to co jakiś przystojny hiszpan.
|
Cytat:
Kilka osób już ma jakieś "ale" do potencjalnego nowego trenera. I to do nich bylo moje stwierdzenie o "nowym" człowieku. Aspiracje mamy wyższe niz "tylko" gra w 8 jak rok temu. I na tym zakończmy. |
Cytat:
Skąd te aspiracje? Zadałem pytanie - w czym Imaz jest lepszy od Kante albo Vareli? Arsenić Dźwigałę czapką nakrywa, serio? Gdzie ta kadrowa przewaga nad Wisłą Płock? W którym miejscu zakodowałeś sobie że ich piłkarze to frajerzy i anonimy, skoro nasi są z przysłowiowej dupy wyciągnięci za darmo? Zawsze mnie szokowało jak niektórzy tutaj mają straszliwie zawyżone mniemanie o klubie i piłkarzach. Tyle lat minęło od ostatniego sukcesu, a tu nadal nic się nie zmienia. Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Serio? :D. Przecież aktualnie to jesteśmy organizacyjnie na pewno poniżej poziomu Legii, Lecha i Zagłębia. Sportowo dodałbym na pewno Górnik. Nie wydaje mi się, że jesteśmy gorsi od Jagiellonii, Arki, Śląska, Płocka, Lechii - te drużyny aktualnie raczej będą aspirować do walki o górną ósemkę na tę chwilę. Reszta zależy od tego jak komu żre w tej lidze. Korona, która lała wszystkich nagle dostaje w dupę 0:3 z Arką. Płock 3 mecze w dupe, teraz 2 zwycięstwa, fakt że miniony mecz mógł być grany na zwolnienie. Osobiście uważam więc, że miejsca 4-6 to jest kur.wa nasz obowiązek. |
Cytat:
|
Karuzela się kręci :D
to oznacza jedno, zarządu nie satysfakcjonuje miejsce w pierwszej ósemce, a coś więcej pokazała to wczorajsza frekwencja, pustawo na stadionie przy 10 tysiącach. Będą wyniki - będzie komplet. Proste. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl