![]() |
Po pierwsze trzeba liczyć że Cracovia nie wejdzie do PUEFA, bo będzie to z korzyścia dla całej polskiej pilki. Choc i tak uznam za niespodzianke jak przejda Białorusinów. Jeśli jednak wejdą do UEFA to punkty beda dzielone przez 4, a nie przez 3 a i tak tam nawet punktu nie ugraja. Więc niech sobie powalczą z Białorusinami i niech przejda ich nawet byle póżniej zostali wyeliminowani (Sturm, Teplice).
|
Cytat:
A patrzyles na Izrael TV??? :D :D A tak serio to po tych Bialorusinach nic nie wiadomo ,Zaglebie meczylo sie bodaj z Dynamem Minsk,Cracovia rozegrala jakies tam sparingi,sa po wakacjach...ale w sumie ich wynik mnie nie interesuje.. |
Szachtior Soligorsk ? od zawsze im kibicowalem.....
Do boooju Szachtiorek... |
Cytat:
Co do kibicowania.. miło mi że na to forum zawitał jakis wyjatkowo normalny z drugiej strony Błoń, bo choć w realu takich znam, to w odmętach sieci trudno kilku takich znaleźć:D Ale nie postrzegaj wszystkiego ze swojej perspektywy. Ja tam dzis nawet widziałem napisy na ścianach "Valerenga", "Dinamo" często znaleźżć mozna tez "PAO" :D i wierz mi że z kontekstu widać, że nie pisał tego jakis statystyk.. Czy chciałbym, żeby Cracovia dzisiaj wygrała? tak niech wygrywaja do woli, byle do UEFY nie weszli ze względu na te wspołczynniki. No chyba ze wejda i zawojują, to wtedy pasiaste punkty w rankingu moga nam w przyszłym sezonie znacznie przybliżyć LM. Jednak poniewaz w zawojowanie i Majewskiego nie wierze, to życze wam finału intertoto, nic wiecej:) |
Was to już całkiem mózg opuścił. Każdy mówi że polskie drużyny to są słabe, a każdy chce żeby Polska miała 2 drużyny w LM i 3 w PUEFA (przykładowo) no sorry ale sama Wisła tego nie wywalczy! Ludzie to przecież kilka zespołów musi osiągnąć wyniki, a ja tu czytam że jesteście przeciwko Cracovii. Przecież skoro to dla wspólnego dobra lepiej żeby awansowała. W takich meczach to oprócz wiiślakami musimy być także patriotami. Nieważne (jak tu ktoś już napisał) czy gra Wisła, Legia czy Cracovia lub Lech. KIBICUJMY NASZYM !!! Mam dość już tych dwunastoletnich fanatyków którzy piszą rzeczy w stylu "Szachtior mój ukochany klub" za antypatriotyzm z tego co wiem to się do więzienia można dostać...
|
Cytat:
PS. jeśli bredzę to niech mnie ktoś poprawi |
Shakhtyor przegrywa 0-1 ;(
na + relacja z meczu :lol: Pasy grają w 10 ****a mać Shakhtyor grać! |
Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!
|
Cytat:
|
Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego...:> Czy mam może racje.??
|
Okienko transferowe się jeszcze nie otwarło, prawda? Tak więc co w składzie Cracovii robi Wasiluk który przyszedł Jagiellonii? |
Cytat:
Jestem w stanie kibicować Legii w europejskich pucharach(tak sądzę, bo jeszcze mi się tak nie zdarzyło), ale Cracovia? Aeao! Aeao! Shaktyor! Shaktyor! P.S. Moja sympatia do tej drużyny w ostatnich tygodniach rosła niezwykle szybko. Najpierw miała grać z Lechem, teraz Pasy... |
A zagrałem taki fajny kupon dzis na
TPS Turku @ 1.86 Eztella 10 @ 2.13 Celik - Grabli 02 @ 2.09 i ten Soligorsk 02 @ 1.86, tamte weszlo/wchodzi tylko ta Craxa kierwa. edit: ojej 1:1 :D:D |
co Ty chcesz przeciez jest 1-2 :)
|
Widzę, że Polskie drużyny mają równą formę w pucharach...
1:0 - 26 min. - Paweł Nowak - z 12 metrów 1:1 - 69 min. - Liawonczik - z 8 metrów 1:2 - 71 min. - Byczanok - z 5 metrów W ogóle lepiej odpuścić całe to intertoto... |
Bardzo dobrze. Jest gdzieś napisane czy zawitali kibice gości?
|
A tak sie naśmiewali z Dinama, Vitorii i Valerengii. Teraz zakompleksiony klubik z gorszej strony Błoń poczuł wreszcie smak europejskich pucharów :lol:
|
buahahaha.
Brawo Shakhtyor! !! Gdyby nie ten Cabaj niezły byłby pogrom |
ale cały mecz grali w 10 prawie więc wynik nawet dobry jak na nich :) - a Chakhtior wcale nie jest słabą drużyną, razem z Dinamem Minski i MZR-Ripo jest największą marką na Białorusi :) Ale jak widać dla Craxy byli za dobzi ;p
|
Ale to nie ten temat.
Europejskie puchary w wykonaniu POLSKICH drużyn. Izrael-Białoruś 1-2. Nawet nie staram się ukrywać śmiechu. |
Bramki/skrót gdzieś dostępny?
Fajnie, że wywieźliśmy zwycięstwo z pierwszego meczu, i dwie bramki na wyjeździe to będą nasze atuty w rewanżu.. :D Cytat:
|
Az szkoda, ze tego w TV nie widziałem :D
|
nie ma sie z czego cieszyć...to tylko przedsmak tego co odstawi reszta na czele z Wisłą, Legią i Lechem
żenada i tyle |
Cytat:
|
jasne, to poczekaj miesiąc pogadamy, przypomne się
Cracovia też nie grała z mistrzem tego kraju. Taki jest poziom tej marnej ligi i tyle, nie ma co sobie mydlić oczu. Wisła z Łobodzińskim i jemu podobnymi gwiazdami ugra mniej wiecej tyle co dzisiaj Cracovia i juz mamy tego dowody od paru lat i nie widzę póki co przyczyny, która ma to zmienić |
Smutna prawda o polskim futbolu. Licze, ze chociaz rozgrywki grupowe p.UEFA beda nasze(tzn. ze sie do nich dostaniemy) ;d
|
Bezsensowne takie porówniania bo my będziemy grać wpierw z 5 razy mocniejszym rywalem a po przejściu go z 20 razy mocniejszym od tego Sza.. coś tam.
|
Cytat:
|
wszyscy sie ciesza cracovia przegrała....potem pregra legia też bedzie śmiech i radość potem lech i na końcu WISŁA i po raz kolejny spadniemy w rankingach i chyba za rok albo dwa nasz mistrz bedzie startował tak jak cracovia teraz w pucharze intertoto ....a po drugie to ten temat jest o polskich druzynach a nie pisanie i napinanie sie na encie ze Izrael przegrał ze super i ogólnie je**ć ży**w (BEZ NAPINKI)
|
ależ właśnie ze względu na ten współczynnik to dobrze, że KSC już po pierwszej rundzie IT kończy. Przecież gdyby jakiś cud się wydarzył i zagraliby w rundzie wstępnej UEFA i tam odpadli to tylko gorzej dla nas.
Wynik mnie nie zaskoczył, ale szkoda że już nie będę miał tej frajdy z pasisatej napinki jaka przelała się przez ich forum. "Puchar jest nasz " :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl