Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Baala 21.06.2008 12:29

Po pierwsze trzeba liczyć że Cracovia nie wejdzie do PUEFA, bo będzie to z korzyścia dla całej polskiej pilki. Choc i tak uznam za niespodzianke jak przejda Białorusinów. Jeśli jednak wejdą do UEFA to punkty beda dzielone przez 4, a nie przez 3 a i tak tam nawet punktu nie ugraja. Więc niech sobie powalczą z Białorusinami i niech przejda ich nawet byle póżniej zostali wyeliminowani (Sturm, Teplice).

Wojtas 21.06.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nostra (Post 554864)
dziwne że nie ma transmisji..


Szachtior DO BOJU!

Ale będą jaja jak wygrają... oby!



A patrzyles na Izrael TV??? :D :D

A tak serio to po tych Bialorusinach nic nie wiadomo ,Zaglebie meczylo sie bodaj z Dynamem Minsk,Cracovia rozegrala jakies tam sparingi,sa po wakacjach...ale w sumie ich wynik mnie nie interesuje..

seba 21.06.2008 15:40

Szachtior Soligorsk ? od zawsze im kibicowalem.....

Do boooju Szachtiorek...

pan_premier 21.06.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 554860)
Fortuna kolem sie toczy.

nie wywołuj wilka z lasu!!! Pozatym ja tez mam furę, i co:)?

Co do kibicowania.. miło mi że na to forum zawitał jakis wyjatkowo normalny z drugiej strony Błoń, bo choć w realu takich znam, to w odmętach sieci trudno kilku takich znaleźć:D
Ale nie postrzegaj wszystkiego ze swojej perspektywy. Ja tam dzis nawet widziałem napisy na ścianach "Valerenga", "Dinamo" często znaleźżć mozna tez "PAO" :D i wierz mi że z kontekstu widać, że nie pisał tego jakis statystyk..

Czy chciałbym, żeby Cracovia dzisiaj wygrała? tak niech wygrywaja do woli, byle do UEFY nie weszli ze względu na te wspołczynniki. No chyba ze wejda i zawojują, to wtedy pasiaste punkty w rankingu moga nam w przyszłym sezonie znacznie przybliżyć LM.
Jednak poniewaz w zawojowanie i Majewskiego nie wierze, to życze wam finału intertoto, nic wiecej:)

piotrekwrd 21.06.2008 17:23

Was to już całkiem mózg opuścił. Każdy mówi że polskie drużyny to są słabe, a każdy chce żeby Polska miała 2 drużyny w LM i 3 w PUEFA (przykładowo) no sorry ale sama Wisła tego nie wywalczy! Ludzie to przecież kilka zespołów musi osiągnąć wyniki, a ja tu czytam że jesteście przeciwko Cracovii. Przecież skoro to dla wspólnego dobra lepiej żeby awansowała. W takich meczach to oprócz wiiślakami musimy być także patriotami. Nieważne (jak tu ktoś już napisał) czy gra Wisła, Legia czy Cracovia lub Lech. KIBICUJMY NASZYM !!! Mam dość już tych dwunastoletnich fanatyków którzy piszą rzeczy w stylu "Szachtior mój ukochany klub" za antypatriotyzm z tego co wiem to się do więzienia można dostać...

kch19eg 21.06.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrekwrd (Post 554969)
Was to już całkiem mózg opuścił. Każdy mówi że polskie drużyny to są słabe, a każdy chce żeby Polska miała 2 drużyny w LM i 3 w PUEFA (przykładowo) no sorry ale sama Wisła tego nie wywalczy! Ludzie to przecież kilka zespołów musi osiągnąć wyniki

Byłoby to zgodne z prawdą gdyby punkty zdobyte przez drużyny z jednego kraju były jedynie dodawane do siebie. Ale są dodawane a później dzielone przez ilość drużyn biorących udział w pucharach. Więc lepiej mieć mniej ale za to lepszych zespołów w pucharach.

PS. jeśli bredzę to niech mnie ktoś poprawi

P26 21.06.2008 17:37

Shakhtyor przegrywa 0-1 ;(

na +
relacja z meczu :lol:
Pasy grają w 10

****a mać Shakhtyor grać!

jaro1985r 21.06.2008 17:42

Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!

walkeros 21.06.2008 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 554976)
Ja zawsze będe przeciwko Legii, Cracovii, Lechowi czy Arce Gdynia jak będą grać w pucharach. To jest nasz wróg i tyle. Ktoś zaraz mnie zbeszta że nie jestem patriotą i wogóle. Ja mam kibicować drużynie dla której jedną z najważniejszych piosenek jest WTSK?! NIGDY W żYCIU. dlatego mam nadzieję że Cracovia dzisiaj przegra i będzie pięknie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo ! Hej Shakhtyor (czy jak mu tam) GOOOOL !!!

Pięknie to napisałes... Popieramm 1906% RACJI!!!!

filip_wislak 21.06.2008 18:03

Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego...:> Czy mam może racje.??

patgal 21.06.2008 18:13

Okienko transferowe się jeszcze nie otwarło, prawda? Tak więc co w składzie Cracovii robi Wasiluk który przyszedł Jagiellonii?

wolfy 21.06.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 554980)
Widzę, że w tym temacie forum dzieli się na 2 strony. 1. to ta która nie chce żeby Legia itd. awansowała gdzieś w pucharach bo się nienawidzimy i śpiewają np. "Wisła to stara .....". No i mają rację. Z drugiej strony przydało by się żeby w jakimś pucharze UEFA doszli daleko dosyć, bo to nam otworzy drogę do LM. Ci co tak twierdzą też mają rację. Więc może najlepiej jak dojdą w pucharach daleko... ale nie jakoś bardzo daklego...:> Czy mam może racje.??

Dla naszych drużyn wejście do fazy grupowej Pucharu UEFA to już jest bardzo daleko:>

Jestem w stanie kibicować Legii w europejskich pucharach(tak sądzę, bo jeszcze mi się tak nie zdarzyło), ale Cracovia?

Aeao!
Aeao!
Shaktyor!
Shaktyor!

P.S. Moja sympatia do tej drużyny w ostatnich tygodniach rosła niezwykle szybko. Najpierw miała grać z Lechem, teraz Pasy...

Kijek 21.06.2008 18:25

A zagrałem taki fajny kupon dzis na
TPS Turku @ 1.86
Eztella 10 @ 2.13
Celik - Grabli 02 @ 2.09
i ten Soligorsk 02 @ 1.86,
tamte weszlo/wchodzi tylko ta Craxa kierwa.

edit:
ojej 1:1 :D:D

rocco_1906 21.06.2008 18:28

co Ty chcesz przeciez jest 1-2 :)

Konrad. 21.06.2008 18:32

Widzę, że Polskie drużyny mają równą formę w pucharach...

1:0 - 26 min. - Paweł Nowak - z 12 metrów
1:1 - 69 min. - Liawonczik - z 8 metrów
1:2 - 71 min. - Byczanok - z 5 metrów

W ogóle lepiej odpuścić całe to intertoto...

WislakWiDoK 21.06.2008 18:41

Bardzo dobrze. Jest gdzieś napisane czy zawitali kibice gości?

SkMk 21.06.2008 18:47

A tak sie naśmiewali z Dinama, Vitorii i Valerengii. Teraz zakompleksiony klubik z gorszej strony Błoń poczuł wreszcie smak europejskich pucharów :lol:

P26 21.06.2008 18:49

buahahaha.

Brawo Shakhtyor! !!


Gdyby nie ten Cabaj niezły byłby pogrom

Brozinhio 21.06.2008 19:04

ale cały mecz grali w 10 prawie więc wynik nawet dobry jak na nich :) - a Chakhtior wcale nie jest słabą drużyną, razem z Dinamem Minski i MZR-Ripo jest największą marką na Białorusi :) Ale jak widać dla Craxy byli za dobzi ;p

Maćko 21.06.2008 19:18

Ale to nie ten temat.
Europejskie puchary w wykonaniu POLSKICH drużyn.

Izrael-Białoruś 1-2.
Nawet nie staram się ukrywać śmiechu.

Kurt 21.06.2008 19:20

Bramki/skrót gdzieś dostępny?

Fajnie, że wywieźliśmy zwycięstwo z pierwszego meczu, i dwie bramki na wyjeździe to będą nasze atuty w rewanżu.. :D

Cytat:

Ale to nie ten temat.
Europejskie puchary w wykonaniu POLSKICH drużyn.
No, nie mogę się zgodzić z kolegą, tereny na których znajduje się miasto Soligorsk wchodziły kiedyś w skład Królestwa Polskiego i uważam że można potraktować Shakhtyor jako Polską drużynę.

Mamba 21.06.2008 19:22

Az szkoda, ze tego w TV nie widziałem :D

zim zum 21.06.2008 19:25

nie ma sie z czego cieszyć...to tylko przedsmak tego co odstawi reszta na czele z Wisłą, Legią i Lechem


żenada i tyle

Kurt 21.06.2008 19:29

Cytat:

nie ma sie z czego cieszyć...to tylko przedsmak tego co odstawi reszta na czele z Wisłą, Legią i Lechem


żenada i tyle
Defetyści, defetyści, mimo wszystko poziom pierwszej drugiej i czwartej drużyny lekko odbiega... od drużyny siódmej w tabeli, która do Lecha miała 18pkt straty do Legii 24 a do Wisły 38...

zim zum 21.06.2008 19:31

jasne, to poczekaj miesiąc pogadamy, przypomne się

Cracovia też nie grała z mistrzem tego kraju. Taki jest poziom tej marnej ligi i tyle, nie ma co sobie mydlić oczu. Wisła z Łobodzińskim i jemu podobnymi gwiazdami ugra mniej wiecej tyle co dzisiaj Cracovia i juz mamy tego dowody od paru lat i nie widzę póki co przyczyny, która ma to zmienić

Mamba 21.06.2008 19:38

Smutna prawda o polskim futbolu. Licze, ze chociaz rozgrywki grupowe p.UEFA beda nasze(tzn. ze sie do nich dostaniemy) ;d

RHP 21.06.2008 19:42

Bezsensowne takie porówniania bo my będziemy grać wpierw z 5 razy mocniejszym rywalem a po przejściu go z 20 razy mocniejszym od tego Sza.. coś tam.

Maćko 21.06.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 555007)
Bramki/skrót gdzieś dostępny?

Fajnie, że wywieźliśmy zwycięstwo z pierwszego meczu, i dwie bramki na wyjeździe to będą nasze atuty w rewanżu.. :D

No, nie mogę się zgodzić z kolegą, tereny na których znajduje się miasto Soligorsk wchodziły kiedyś w skład Królestwa Polskiego i uważam że można potraktować Shakhtyor jako Polską drużynę.

Przepraszam, w takim razie do boju...Shakhtyor!

jasiu 21.06.2008 20:12

wszyscy sie ciesza cracovia przegrała....potem pregra legia też bedzie śmiech i radość potem lech i na końcu WISŁA i po raz kolejny spadniemy w rankingach i chyba za rok albo dwa nasz mistrz bedzie startował tak jak cracovia teraz w pucharze intertoto ....a po drugie to ten temat jest o polskich druzynach a nie pisanie i napinanie sie na encie ze Izrael przegrał ze super i ogólnie je**ć ży**w (BEZ NAPINKI)

szorstki 21.06.2008 20:43

ależ właśnie ze względu na ten współczynnik to dobrze, że KSC już po pierwszej rundzie IT kończy. Przecież gdyby jakiś cud się wydarzył i zagraliby w rundzie wstępnej UEFA i tam odpadli to tylko gorzej dla nas.
Wynik mnie nie zaskoczył, ale szkoda że już nie będę miał tej frajdy z pasisatej napinki jaka przelała się przez ich forum.
"Puchar jest nasz " :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl