![]() |
Cytat:
"Zaprosiłem Cię do gabinetu żeby z Tobą porozmawiać. Jesteś już wyleczony/masz lekki uraz*. Wiesz też, że mamy wobec Ciebie zaległości które zobowiązaliśmy się uregulować. Ale mamy też prośbę. Może mógłbyś nie zagrać w trzech najbliższych meczach a my nadal będziemy Cię zgłaszać jako zawodnika kontuzjowanego? Dzięki temu to ZUS zapłaci Ci pensję a my będziemy odciążeni? Zastanów się nad tym." *niepotrzebne skreślić Eureka. |
33 dni płaci pracodawca
|
Cytat:
Tak... Wiem, że to pachnie spiskiem.... Tak po prostu zastanawiam się czasem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a jesli maja umowy o prace, to wpisane maja w nich pelne uposazenie? |
A to nasi piłkarze nie podlegają ZUSowi?
|
Temat meczowy,a Wy tutaj o Zusie...
Co do meczu: myślę, że będzie podobnie jak w Poznaniu; szybko strzelimy gola i potem dziadostwo przez 50 minut. A druga sprawa: wiadomo ile przyjedzie kibiców gości? Czy razem z nimi na sektorze pojawią się żydy? |
|
Cytat:
podlegac ZUS to jedno. Zyc z ZUS to drugie. Jak masz 1 os dzial gos, to idziesz na L4 i ile Ci Zus wypłaca? |
Dobrze,że nie rozkminiacie tego na ogólnodostępnym forum....
|
Rozmowa o ZUS świadczy o tym, jakiego suspensu oczekujemy po najbliższym spotkaniu.
No nic, pozostaje trzymać kciuki za Wisłę. Żeby tylko piłkarze nie podeszli do tego na zbytnim luziku. |
Myślę, że zagramy identycznym ustawieniem co z Lechem. Ja natomiast wyszedlbym ofensywnie:
Buchalik - Sadlok - Głowa - Arsenić - Cywka - Imaz - Basha - Wojtkowski - Boguski - Carlitos - Balaniuk Nie oszukujemy się będzie murowanie ze strony Sandecji. Skoro Legia i Jagiellonia się u nas murują to tym bardziej drużyna z Nowego Sącza. |
Tylko zwycięstwo, żadnych wpadek, remisów. Sandecja ma w zasadzie skład I-ligowy więc nie kupuję bajek o ich mocarności jak niektórzy tu po porażkach z koroną przedstawiali Kielczan.
Może być skromne 1-0 nawet po samobóju, nieważne. Ma być zwycięstwo. Chyba tyle może dać nasza armia zaciężna z Iberii? Pora iść do góry! |
Cytat:
Możemy sobie gadać i tak wyjdzie Perez. |
Ale co on widzi w tym Perezie?
|
To,że jest Hiszpanem...
|
Z Sandecją trzeba wygrać .. najlepiej 3-4 golami roznicy.. wiem ze bedzie ciezko ale licze na druzyne. frekfencja na poziomie 15 tys? jak w ogole prezentuje się sprzedaż biletow ? ktoś coś ?
|
Cytat:
I jedna ze zmian też jest już z góry znana. @EnzoKrk Sandecja Panie kolego straciła mniej bramek od nas, więc to pociśnięcie ich 3-4 golami różnicy to sobie wybij z głowy Przed Pogonią bym jeszcze na to liczył, ale nie przed Sandecją. Podtrzymuje mój typ: 3-2, ale remis też by mnie nie zaskoczył |
A kto przepraszam bardzo ma zagrać w środku pola obok Bashy jak nie Perez?
Jak słabo by nie wyglądał na tą chwilę, to nie mamy innego środkowego pomocnika. Na Sandecje wyjdzie ten sam skład co na Lecha Wygramy |
Karherop
Stawiam czteropak jak nie będzie roznicy 2-3 goli :) moim zdaniem ich rozjedziemy :) |
Sączersi podchodzą do meczu z nami, jakby był koniec świata. Napędzani przez żydów...
A patrząc po tym co my ostatnio prezentujemy, to nie zdziwie się jak w pierwszym meczu z tego niby łatwego terminarza się wydupcymy na nich... |
Cytat:
Nie to co Perez.:-D Sandecja nie przyjedzie się tu bronić. Wisłę wystarczy przycisnąć i nas nie ma, więc na pewno to zrobią. Pytanie jak sobie z tym poradzimy. Albo nasi piłkarze zaczną grać jak mężczyźni, albo niektórzy się srodze zdziwią jak dużo ZGRYWANIA się naszej drużynie jeszcze będzie potrzeba. |
Cytat:
W środku Basha przed nim Wojtkowski. Skrzydła to Imaz/Boguski choć i Małecki zgłasza już gotowość do gry. Z przodu Carlitos (który i tak biega wszędzie) + Kolar/Ondrasek/Balaniuk Chyba że będziemy się u siebie bronić z Sandencją, czego bym jednak nie chciał @EnzoKrk chciałbym żebyś miał racje |
Cytat:
|
A ja myślę, że mało kto tutaj domaga się zwolnienia Ramireza i nawet autorzy haseł "weźmy Skorżę!" albo "bądźmy jak Korona!" po paru dniach piszą bardziej umiarkowanie i rozsądnie, a krytyka Pereza i ze Manuela nie jest nieuzasadniona. Ten ironiczny post fajnie się czyta, ale niczego nie demaskuje, nic nie wnosi. Taka forma bez treści.
|
"Wezmy Skorze" to na powaznie bylo?:D
|
Pytałem autora, ale chyba nie odpowiedział (może uznał, że nie załapałem dowcipu?). Powiedzmy, że przywołałem to jako hiperbolę.
|
Cytat:
A powiem wiecej. Nawet ci ktorzy nie przyjmują do wiadomości jakichkolwiek krytyki trenera, czy naszej gry, zgrzyjtaja często zębami oglądając nasze spotkania. Fajnie być wyrozumiałym, ale nie wymagajac niczego od pilkarzy i trenera (bo w końcu jesteśmy biedni jak mysz koscielna, rok temu mogla byc 5 liga itp) rownamy do przeciętności i dajemy ciche przyzwolenie na olewactwo. Nie mówiąc juz o rozmywaniu odpowiedzialności za zespół. |
Cytat:
Pamiętam ten pierwszy mecz w Kielcach jak Perez zagrał takie dwie fajne prostopadłe piłki do Bałaniuka bodajże. Takich podań nie robi Basha, czy Llonch, bo to inni zawodnicy, więc liczę na Pereza, bo przydałby nam się taki zawodnik. Oby z Sandecja zagrał fajny mecz |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl