Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 22 Październik, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9861)

patti 17.10.2017 12:57

Pinokio moneyczyn$ki gotowy do gry na R22....



Pomocnik Legii, Krzysztof Mączyński, który z powodu urazu musiał zejść z boiska w meczu z Lechią Gdańsk, będzie mógł zagrać w niedzielę z Wisłą Kraków. - Bolesne to było, trochę się zwijałem z bólu, ale wszystko jest w porządku, na szczęście było to tylko stłuczenie. W drugiej części gry poprosiłem o zmianę, wolałem aby w moje miejsce na boisku pojawił się zawodnik zdrowy i w pełni sił, który nie odpuści. Ale nic nie wskazuje na to, bym nie był gotowy do gry na następny mecz - skomentował "Mąka".

Arkadiusz.Czerepach 17.10.2017 14:35

no to jechać z nim !

a co do wyniku: kiedy jak nie teraz ?

czaro 17.10.2017 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1485116)
Ja mam wątpliwosci.
Wszyscy tu się nakręcajają, że Pinokio przyjedzie. A wielce prawdopodobne , że może mieć na to wyjebane jaja. Po stylu podjętych decyzji? Realne i bedzie lekko ośmieszające .

Myślałem nad tym parę dni temu i wydaje mi się, że za Magiery mógłby zostać zwolniony z tego meczu pod pretekstem urazu, ale nowy trener nie bardzo chyba czai realia, a pozycja Mączyńskiego w Legii nie jest taka, żeby naciskać na zwolnienie z prestiżowego meczu - o skład to on teraz z nowym trenerem musi tym bardziej walczyć.

skydancer 18.10.2017 11:55

Myślę, że to pierwsza szansa od dobrych kilku sezonów aby ograć Legię. Musimy ją wykorzystać!

X-Ray 18.10.2017 16:01

W Legii gorąco, do rezerw został wysłany Dominik Nagy. Jozak robi tam porządki. Na pewno nie przejdą obok meczu jak z Lechem.

blanco 18.10.2017 17:10

Zobaczymy czy nie spali się Carlitos. To będzie pewnie dla niego taki pierwszy topowy mecz,w którym wynik w dużej mierze będzie zależał od tego jak zagra i kibice na niego liczą. Jak narazie wygląda na takiego z 'wyłączonym układem nerwowym',który po prostu cieszy się grą i zwyczajnie nie czuje ciśnienia. Oby podobnie było w niedzielę :)

silver03 18.10.2017 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1485205)
W Legii gorąco, do rezerw został wysłany Dominik Nagy. Jozak robi tam porządki. Na pewno nie przejdą obok meczu jak z Lechem.

Polacy może i nie przejdą obok, ale zagraniczni mają już chyba wyjebane i jak najszybciej chcą opuścić ten ku.rwi dołek.

s1mone 18.10.2017 18:16

A derby to niby co było? Tam to dopiero ciśnienie musiało być :)

X-Ray 18.10.2017 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1485215)
Polacy może i nie przejdą obok, ale zagraniczni mają już chyba wyjebane i jak najszybciej chcą opuścić ten ku.rwi dołek.

Według mnie Jozak ich tam za mordy złapał w przerwie reprezentacyjnej, było widać w ostatnim meczu.

Tak jak Lewy raz powiedział w przerwie do kolegów: "Musimy wybiegać, bez walki nic nam tu nikt nie da!"

Karherop 18.10.2017 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skydancer (Post 1485189)
Myślę, że to pierwsza szansa od dobrych kilku sezonów aby ograć Legię. Musimy ją wykorzystać!

A rok temu? Przecież mieliśmy też Legię na tacy, ale nasz były AS Popović wykonał w końcówce karnego najgorzej jak mógł...

... ale faktycznie, dawno tak nie było, abyśmy byli takim cichym faworytem przed mecze. Oczywiście nie w oczach warszafki ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1485210)
Zobaczymy czy nie spali się Carlitos. To będzie pewnie dla niego taki pierwszy topowy mecz,w którym wynik w dużej mierze będzie zależał od tego jak zagra i kibice na niego liczą. Jak narazie wygląda na takiego z 'wyłączonym układem nerwowym',który po prostu cieszy się grą i zwyczajnie nie czuje ciśnienia. Oby podobnie było w niedzielę :)

Nie spalił się w derbach to i z Legią się nie spali.

Na pewno jednak będzie na nim podwójne krycie, a i momentami potrójne. To szansa dla Brożka, Imaza i Boguskiego, bo na pewno będą mieli więcej wolnej przestrzeni od Carlitosa.

funkykoval 18.10.2017 19:36

Jedyne czego sie obawiam, to aby Pazdan nie wykosił Carlitosa, tak jak 2 lata temu Jovicia czy w zeszłym roku Bogusia. Wejdzie w nogi potem 2-3 miesiące leczenie a pan sędzia łaskawie da mu żółtko, wiec już nie będzie można kutasa inaczej ukarać .

silver03 19.10.2017 07:02

Dlatego niech się Carlitos trzyma Astiza, a Paweł zajmie się Pazdanem.

kristos 19.10.2017 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1485250)
Dlatego niech się Carlitos trzyma Astiza, a Paweł zajmie się Pazdanem.

Tylko muszą się wcześniej umówić z legionistami ,żeby w razie czego wiedzieli i nie wperdal..I się "w paradę "'.

silver03 19.10.2017 10:56

Dokładnie :D Jaka ta piłka prosta...

obikenobi 19.10.2017 13:41

Sędzią spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia. Będzie VAR.

FraMat 19.10.2017 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1485284)
Sędzią spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia. Będzie VAR.

jest szansa, że bramka dla eLki nie padnie z metrowego autu

brylant17 19.10.2017 14:10

Żebyś się nie zdziwił

tomasz_19 19.10.2017 14:17

Ostatnio jak napisałem, że remis biorę w ciemno to.... wygraliśmy :P
Także ponownie mówię!
Remis biorę w ciemno!

dziabong 19.10.2017 14:39

W tym spotkaniu oczekuje potwierdzenia zaangażowania w grę, pomysłu jak we Wrocławiu. Dla mnie wartością dodaną teraz byłoby dochodzenie do sytuacji po stałych fragmentach. Coś co u nas ostatnio kulało, a jest czymś co można stosunkowo w krótkim czasie wypracować na treningach.

Myślę, że przy takim zaangażowaniu zawodników, jak we Wrocławiu, świadomości pełnego stadionu powinno być dobrze.
Choć teraz L występuje w roli poniżanej w ostatnich tygodniach i za wszelką cenę będą chcieli się odgryzać na kim się tylko da. Taki skamlący, zraniony, mały i upierdliwy piesek, szukający okazji, by sobie ulżyć.

Wojtas 19.10.2017 18:56

Sniło mi sie dzis ze wpierdlolilismy im 3;1 .xD

ale cos chyba nie tak bo bramke dla nich strzelił ChinyamaXD.Moze to zły albo dobry znak .

P.S tez czekam na bramki dla Legii z 2 metrowych spalonych.VAR rządzi.

pepe72 19.10.2017 19:08

Czytając to forum to huśtawka nastrojów jak kobiety w ciąży. Tydzień temu przed meczem płacz i tragedia. Teraz hurraoptymizm!

A tak bardziej merytorycznie, to dlaczego na pierwszej jest, że Ondraszek nie zagra? Nadal nie jest sprawny?

AS82 19.10.2017 19:13

Ja stawiam 3-2 dla Nas po dreszczowcu :D

St Yabol 19.10.2017 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1485324)
Sniło mi sie dzis ze wpierdlolilismy im 3;1 .xD

ale cos chyba nie tak bo bramke dla nich strzelił ChinyamaXD.Moze to zły albo dobry znak .

P.S tez czekam na bramki dla Legii z 2 metrowych spalonych.VAR rządzi.


Proste, chinyama wchodzi na boisko i wygrywamy walkowerem :-)

pawlozm 20.10.2017 07:03

Coś mi się wydaje, że w niedziele wyjdziemy dokładnie takim samym składem jak we Wrocławiu. Ewentualnie za Boguskigo może wyjdzie Wojtkowski:mysli:

silver03 20.10.2017 07:20

Moze to byl ten cały ich Chukwu

mitmichael 20.10.2017 14:17

Bardzo fajna wypowidz Brozka przed meczem, ladnie odpowiedzial na przyklad Maczynskiego. Byly telefony, zapytania ale powiedzialem nie i kolejnych rozmow nie bylo, Maka pewnie dostal telefon i z miejsca podekscytowany powiedzial tak a potem juz wymusil transfer. Dobrze, ze Iwan bedzie dostepny, ktos pisal, ze moze nie zagrac byc moze przez kontuzje ale to byly tylko przykre sprawy rodzinne: Ivan przez sprawy rodzinne musiał wyjechać do Hiszpanii, stracił bliską osobę i miał prawo się z nią pożegnać. Będzie jednak do naszej dyspozycji w niedzielę, dzisiaj wraca do Krakowa€. Tak wiec jeszcze tylko dwa dni i jazda

Dariook 20.10.2017 15:02

Lekkie zwyciestwo 2-0. Kilka fajnych akcji i kiksy obroncow.

brylant17 20.10.2017 15:07

Szkoda,że takich piłkarzy jest coraz mniej, jak widać niektórzy przywiązują się do klubu a niektórzy nie...

Krzysiek Grabski 20.10.2017 15:31

Nareszcie polski klasyk piłeczki kopanej.
Mączyński chyba zagra i może się spodziewać "gorącego"powitania z Waszej strony.
Umiejętności piłkarskie Krzysiek posiada,mam nadzieję,że jego psychika będzie mocna w tym meczu.

Kamson 20.10.2017 15:33

Oj krzysiu, ty mała dzivko :)

http://www.fangol.pl/view/228855/co-...maczynski?ekst


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl