![]() |
Cytat:
Co do meczu, czuję remis. W tej lidze nie ma żadnej logiki. |
Obawiam się porażki i to w słabym stylu ,ale co zrobić. Do końca jednakże będę wierzył,że kiedyś zaczniemy grać dobrą i skuteczną piłkę.
Tak nam dopomóż. . |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Moge mylic daty, ale dzien przed pierwszym meczem Slaska zorganizowano super szybkie walne spotkanie, na ktorym prezydent musial dac 10 milionow zlotych + odpuszczenie paru umów, by Śląsk wystartował w lidze, bo to bylo dość mocno zagrożone ponieważ bez hajsu miasta to by przetrwali miesiąc. Wydaje mi sie ze po tym sezonie juz dojdzie do sprzedaży klubu Panu Ślakowi i klub odetnie się wkońcu od miejskiego hajsu... p.s. Dać ogromny kontrakt to nie sztuka. Sztuką jest go wypłacić... |
Cytat:
Żaden z nich nie poradził sobie w ogórkowych klubach zza granicy. Ani mistrz karnych Robak, ani piech, podwójnie zmielony i wypluty przez poważna pilke pich czy Chrapek odpalony z lechii. Jovic za dobry dla nas a u nich sie nie łapie ? Jovic ma kontuzje. Najpierw sprawdź to o czym chcesz pisac, bo wychodzą pozniej takie kwiatki. A przeciez próbujesz uchodzić za mędrca forumowego ;D to nie przystoi.. Remis będzie super wynikiem. Brak Maleckiego będzie mocno widoczny. Był bez formy, ale jego współpraca z Sadlokiem to był jeden z naszych nielicznych pomysłów ofensywnych. Oby Małego zastapił Bartosz albo Wojtkowski a nie Imaz czy Ze manuel.. |
Cytat:
|
Raczkowski sędzią meczu. Będzie VAR.
|
Ciekawe czy przez te dwa tygodnie nauczyli się go obsługiwać.....
|
Cytat:
|
Cytat:
z Jovicem mój błąd niedokładnie doczytałem , umknął mi powód absencji |
Cytat:
na podstawie posiadanej wiedzy uwazam ze pan GŚ kupi klub. Zobaczymy po czasie kto ma racje :) a co do meczu -- > bedzie ciezko. Bedzie ciezko jezeli Robaka bedzie kryl Ivan, a my bedziemy grali jak ostatnio :) Licze na cud i świeżość |
Cytat:
Tak, Urban buduje taktykę LVL ONE i się szybko expi, żeby go zrushować, a Kiko zbiera wszystkie questy z okolicy i czeka aż będzie miał na tyle, żeby po wręczeniu mu lvl 3 wskoczył od ręki :D:D No proszę Cię, każdą argumentację potrafię przyjąć, ale to co napisałeś przestawiło mi mózg w poprzek. Uwierz mi, że piłka nożna nie jest aż tak skomplikowana, jakby niektórzy chcieli sądzić.W szczególności Ty. Śląsk gra w piłkę i piłką, my bronimy i próbujemy szybko kontrować, myślisz, że która taktyka jest łatwiejsza do zrealizowania dla piłkarzy? Częściowo do mnie trafia argumentacja o potrzebie czasu - bo faktycznie zmian było multum. Bardziej trafia do mnie argumentacja, że Śląsk pozyskał piłkarzy w lepszej dyspozycji, droższych i lepiej znających realia naszej ekstraklasy, a u nas z aklimatyzacją w nowym otoczeniu jest trudniej. Za to argumentacja o levelach taktyk sprawiła, że spadłem z krzesła. Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? SERIO? SERIO? SERIO? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak. Piłka nożna jest prosta. Wystarczy zebrać kilku chłopaków (jak Tadek), rzucić im piłkę: niech wygrywają. Mogę się mylić co do planów Junco i Kiko, albo ich umiejętności. Ale wierzę w to, co piszę. |
Ja nie twierdzę, że Wisła Kiko nie zacznie grać - chociaż patrząc w przekroju całej kadencji Kiko to w najlepszym wypadku możemy liczyć na dobre wyniki przy lekko siermiężnej grze.
Generalnie nawet zdobycie wyższego miejsca w lidze niż Śląsk nie będzie świadczyło o niczym. Wygranie meczu w sobotę również. Czy też porażka. Ja zawsze uważałem, że trener ma ograniczony wpływ na wyniki drużyny (skłaniałbym się do proporcji 1 do 3). Za to kluczowy wpływ na to w jaki sposób się rozgrywa piłkę od tyłu, w ostatniej części boiska większość zależy od piłkarzy, ich jakości, formy i zgrania. Ale to moja opinia. Mniej oderwana od rzeczywistości niż jakieś taktyczne levele. |
Huja sie znacie...Gimbusy z levelu1 i Janusze trybu hardcore
:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu to, żeby nie było off topu - w plecy. |
generalnie najważniejsze jest żeby zawczasu już zdać sobie sprawe że ten mecz mozemy przegrać i że to nie wina Kiko
(az strach pomyslec co sie bedzie dzialo w niedziele na forum ) |
Nic nie jest wina Kiko, wszak to jedynie hiszpanski minstrel zabawiajacy chlopakow w szatni gra na lutni i recytowaniem wlasnej poezji przy akompaniamencie innych iberyjskich instrumentalistow i muzykow. W razie w wroci do swojej ojczyzny na osiolku niczym Sancho Pansa a kibice podobni Tobie zaspiewaja mu z trybun na pozegnanie "nic sie nie stalo" po hiszpansku.
|
Musimy poczekać do momentu gdy Slask zwolni Urbana i wtedy zostanie naszym nowym trenerem będzie dobrze , tak myślę.
Skoro mówicie ze Slask gra piłka to będzie dobry mecz i wcale nie jesteśmy bez dużych szans na 3 pkt, nic tylko sie cieszyć. |
Hiszpanski zna, polski zna. CV duzo lepsze (nawet w Hiszpanii) od Kiko. Idealny kandydat na obecna Wisle:D
|
Hiszpanski na ten moment to poważny atut w Wiśle :).
Poczekajmy z ta ostateczna ocena Kiko bo w tej lidze to co miesiąc góra dwa mamy nowego guru trenerskiego a potem wszystko sie odwraca . Osobiście podchodzę do tematu Kiko spokojnie bo za duzo transferów zrobiliśmy pod trenera i jego koncepcje aby w naszej finansowej sytuacji tak sobie teraz wszystko zmieniać bo styl nam sie nie podoba. |
To, ze z ostateczna ocena Kiko trzeba poczekac przynajmniej do konca rundy zasadniczej jest oczywiste. Tak na chlopski rozum. Problemem jest to, ze on musi i koniec, osiagnac jakis tam zakladany wynik (jaki, tego nie wie nikt). Nie daj Boze jakby wyniki byly do dupy, grozilo nam widmo spadku. Co wtedy? Kto by ogarnal ten caly zaciag? Potrzeba by bylo albo jakiegos magika albo znowu jakiegos Hiszpana, ktoremu potrzebny by byl czas i tak w kolo Macieju. Wbrew pozorom hiszpanski projekt Wisly jest projektem mocno ryzykownym. Oby Kiko to ogarnal. Ja oceniam tylko obecny stan rzeczy. Na ta chwile Kiko nie ogarnia nic. Czy ogarnie na przyszlosc??? Zobaczymy. Na pewno do tego nie jest potrzebny zaden czas bo czas nie gra w pilke, nie jest trenerem, nie strzela goli, tylko pilkarze zgodnie z zaleceniami trenera. Potrzebna jest odpowiednia praca odpowiednich ludzi. Na koniec tak czy siak wyjdzie szydlo z worka kto byl odpowiedni a kto nie wraz z uplywem czasu ale bez jego pomocy.
|
Dlatego ze mamy tak duży zaciąg i w sytuacji jakiegoś większego kryzysu może być nie do ogarniecia nie rozumiem tak duzej krytyki tego co robi Kiko w sytuacji jakiej to sie wszystko odbywa (transfery kontuzje itd) a sytuacje w punktowa mamy dobra.
Cele moim zdaniem to walka o puchary nie robienie oczywiście rewolucji jak na koniec nam do tego miejsca coś tam braknie zresztą to zależy jak sie liga ułoży. Zbyt wielu wiekowych zagranicznych piłkarzy podpisaliśmy na koniec aby grac np o miejsce 6-7 . Wojtkowski Kolar Bałaniuk Carlitos Llonch to sa piłkarze podobno z papierami na gre w momencie transferowania jako melodia przyszłości ale Basha Velez Cuesta Perez Ivan Ze Manuel to chyba nie przyszli tu aby dac nam 8 miejsce w lidze. |
Cytat:
Mam nadzieję,że się to zmieni,ale nie widzę do tego podstaw.Ostatni lepszy mecz był wynikiem większego zaangażowania zawodników(Ich inicjatywy),a nie "ręki trenera".Zobaczymy jak będzie ,byle nie za późno. |
Cytat:
za to szanuje niektórych forumowiczów, w sednie sprawy nie mają racji , ale potrafią coś kreatywnego i fajnego napisać, bo są ludźmi na poziomie ! innym dobrym przykładem jest np s1mone na drugim biegunie wiadomo, pewien oszlifowany kamień szlachetny :rotfl: |
jeżeli ktoś z forum chciałby się wybrać na jutrzejszy mecz do Wrocławia, chętnie oddam bilety na polskibus w obie strony
kupiłem je za 4zł w obie strony a niestety nie mogę jechać, zainteresowanych proszę o kontakt na priv |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl