![]() |
Wygramy na pełnej k.... Kiko zrozumiał, że mistrzostwa nikt nam za darmo nie podaruje.
|
Rozbawiłeś mnie dzięki :lol:
|
Wisła Kraków: Cuesta â Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok â Boguski, Fran Velez, Brlek, Małecki â Carlitos, Ondrasek.
Skład jakim wyszliśmy w Szczecinie w 1 kolejce, gdzie wg mnie zagraliśmy dotychczas nasz najlepszy mecz. Wnioski: *Carlitos musi grać z drugim napastnikiem obok siebie - jutro powinien to być Bałaniuk. *widoczny brak Veleza, który w tamtym meczu wygrywał wszystko w powietrzu! A i do parteru gości sprowadzal aż miło. Llonch niestety nie ma wzrostu- środowy mecz to pokazał, to Pol przegrał kluczową główkę. Nie wiem czy na jutro Velez będzie gotowy- jeśli nie to w jego miejsce Basha. * należy szybko znaleźć kogoś kto zastąpi Brleka i dać mu szansę w kilku meczach żeby złapał pewność, a nie co mecz ktoś inny. Może Perez? |
Veleza w tym meczu na pewno zabraknie, niestety. W związku z tym pewnie w środku zagra Basha z Llonchem, albo Basha z Perezem.
|
Perez nic nie pokazał w PP, więc wnioskuje że jest jeszcze nie przygotowany do gry (oby to było to, a nie że jest słabym piłkarzem :D).
Imo optymalnie: Buchalik - Cywka - Ivan - Arsenić - Sadlok - Wojtkowski - Basha - Llonch - Małecki - Brożek - Carlitos |
To Was zapewne ucieszy:
Według Grzegorza Wojtowicza Ze Manuel nie pojechał z drużyną do Kielc. |
Jeśli ma kontuzję, to nie ma się z czego cieszyć, bo jak każdego piłkarza Wisły - zwyczajnie szkoda chłopa. Jeśli zaś Kiko na podstawie jego ostatnich występów nie wziął go do osiemnastki meczowej, to jest powód do radości, bo może trener zacznie patrzeć bardziej krytycznie na swoich piłkarzy.
|
Cytat:
|
Buchalik - Cywka -Głowacki -Gonzalez- Sadlok - Wojtkowski-Pol-Basha- Małecki - Brożek - Carlitos
Tylko Zwyciestwo |
Cytat:
|
Buchalik - Cywka -Głowacki(Arsenić) -Gonzalez- Sadlok - Wojtkowski-Perez-Basha- Małecki - Bałaniuk - Carlitos
To jest bardzo mocny skład, Perez mi się podoba zobaczycie będziecie mu buty czyścić. Bałaniuk jak na pierwszy mecz i 20 lat to ma to coś będzie dobrze, Wojtkowski może osiągnąć poziom Wybitnego grajka... Ja tam uważam że PP nie był taki zły tylko poźniej po zmianach wyszła kicha... Ze Manuel i Imaz dla mnie nie wypały jak na razie... |
Jest dobrze i będzie dobrze. Bez względu na wynik meczu z tymi prostakami. Najbardziej obawiam się o zdrowie Carlitosa.
|
Pytanie ilu zawodników po ostatnich 120 minutach w PP jest gotowych do gry. Można mieć wątpliwości w pełną gotowość Balaniuka i Wojtkowskiego.
|
Ktoś z Was się oszukuje, że wyjdziemy ofensywnie i na pełnej kvrwie na mecz?że, będziemy grać pressingiem już od ich 16-stki?że, Kiko zagra na dwóch napastników z cofniętym Carlitosem?
|
Chce zobaczyć serce, walkę, pasję w ich grze ku..... mać.
Niech odkupią winy, bo ośmieszyli się w środę. Mieli 3 dni na regeneracje, więc niech wyjdą i zapierd......ją Głowa, Carlitos, Małecki, Wojtkowski-mocno na nich liczę. |
Jestem ciekawy czy rozmowa z kibicami po meczu PP coś pomogła. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Brożka bo szedł na pierwszy ogień i z zdjęć wynika że z nim głownie kibice rozmawiali bo "banda hiszpanów" i tak nic nie rozumie tylko "Vamos i Vamos", ale był tam też Buchal Cywka i Wojtkowski. Choć oni się schowali za hiszpanami, którzy naszego języka nie znają
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co wy z tym Głowackim? Żadna wartość dodana w tym sezonie. Zawala gole na równi z Gonzalezem. Coraz wolniejszy. Coraz częściej ratuje się faulami, w dodatku coraz ostrzejszymi. Zdecydowanie wolę robiącego postępy z meczu na mecz Arsenica.
Takie wpisy pokazują jedynie że niczym nie poparte przywiązanie do nazwisk jest u niektórych mocniejsze niż u naszego trenera. |
A ja wole Arka niz wiecznie spoznionego i walacego babole Gonzaleza.
|
Głowacki - Arsenić to na ten moment chyba najlepszy wybór na środek obrony
|
Też tak sądzę. Ale nie ma co liczyć, że bez powodu Kiko od razu wymieni Ivana.
Chyba, że dziś odjebie totalną manianę, to może tak się stać. |
Ivan gra od poczatku sezonu z kontuzja i mówił o tym Kiko. Wystarczygo uważnie słuchać.
Tez mam nadzieję zobaczyć dzisiaj pare Glowacki Arsenic |
Cytat:
2) dlaczego w takim razie Velez nie wskoczył za Gonzaleza do obrony, tylko na środek pomocy? Ja tego nie rozumiem, ale może za słabo śledzę ten sezon. |
Arsenic tez szalu nie robi. Jest dosc mocno elektryczny przy interwencjach.
Na ten moment dla mnie Glowacki=Arsenic=Gonzalez |
Tylko zwycięstwo!
Wygrywamy i rozsiadamy się, przynajmniej do jutra, w fotelu lidera! Najwyżej się przesuniemy trochę na bok, jak ktoś będzie chciał się przysiąść ale i tak nikt nas z niego nie zrzuci. Nie ma to tamto, każdy inny wynik niż zwycięstwo to będzie dla nas ciężki wstyd! Korona z 16 osobową kadrą przeciorana w 10 przez 120 minut 3 dni temu, my z prawie 30 osobową, po kontuzjach pewnie ~25 os. Możemy wymienić prawie cały skład, a poza tym graliśmy w przewadze i daliśmy odpocząć kluczowym zawodnikom. Do tego biegaliśmy dużo mniej w meczu pucharowym! Korona powinna spuchnąć bardzo szybko, jak nasi piłkarze nie wykorzystają takiej okazji do zwycięstwa, to oznacza, żeby nie wygrali nawet jakby Korona wyszła z opaskami na oczach. JAZDA JAZDA JAZDA |
Cytat:
2) może dlatego, że w środku pola tym bardziej nie mial kto grac? I ze po 5 kolejkach Velez jest kontuzjowany na dobre? |
Cytat:
|
Jest już skład.
Michał Buchalik Zoran Arsenić Arkadiusz Głowacki Iván González Maciej Sadlok Kamil Wojtkowski Pol Llonch Vullnet Basha Patryk Małecki Carlos López Denys Bałaniu Zastanawia brak Cywki. Na prawej stronie obrony Arsenic? Najwidoczniej bardzo zależy trenerowi na tym, żeby Arsenic nie wypadł z rytmu meczowego. Skład generalnie wygląda tak, jakby Kiko wyciągnął właściwe wnioski. Pozostaje trzymać kciuki. |
Ja bym postawił na Bartosza,ale ok to trener decyduje kto gra....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl