Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [X KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 23 Września, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9851)

Dariook 22.09.2017 13:25

Wygramy na pełnej k.... Kiko zrozumiał, że mistrzostwa nikt nam za darmo nie podaruje.

brylant17 22.09.2017 13:32

Rozbawiłeś mnie dzięki :lol:

pawlozm 22.09.2017 13:43

Wisła Kraków: Cuesta – Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok – Boguski, Fran Velez, Brlek, Małecki – Carlitos, Ondrasek.
Skład jakim wyszliśmy w Szczecinie w 1 kolejce, gdzie wg mnie zagraliśmy dotychczas nasz najlepszy mecz.
Wnioski:
*Carlitos musi grać z drugim napastnikiem obok siebie - jutro powinien to być Bałaniuk.
*widoczny brak Veleza, który w tamtym meczu wygrywał wszystko w powietrzu! A i do parteru gości sprowadzal aż miło. Llonch niestety nie ma wzrostu- środowy mecz to pokazał, to Pol przegrał kluczową główkę. Nie wiem czy na jutro Velez będzie gotowy- jeśli nie to w jego miejsce Basha.
* należy szybko znaleźć kogoś kto zastąpi Brleka i dać mu szansę w kilku meczach żeby złapał pewność, a nie co mecz ktoś inny. Może Perez?

Valdi88 22.09.2017 14:15

Veleza w tym meczu na pewno zabraknie, niestety. W związku z tym pewnie w środku zagra Basha z Llonchem, albo Basha z Perezem.

silver03 22.09.2017 15:00

Perez nic nie pokazał w PP, więc wnioskuje że jest jeszcze nie przygotowany do gry (oby to było to, a nie że jest słabym piłkarzem :D).

Imo optymalnie:
Buchalik - Cywka - Ivan - Arsenić - Sadlok - Wojtkowski - Basha - Llonch - Małecki - Brożek - Carlitos

obikenobi 22.09.2017 15:49

To Was zapewne ucieszy:

Według Grzegorza Wojtowicza Ze Manuel nie pojechał z drużyną do Kielc.

wściekłe pięści węża 22.09.2017 16:01

Jeśli ma kontuzję, to nie ma się z czego cieszyć, bo jak każdego piłkarza Wisły - zwyczajnie szkoda chłopa. Jeśli zaś Kiko na podstawie jego ostatnich występów nie wziął go do osiemnastki meczowej, to jest powód do radości, bo może trener zacznie patrzeć bardziej krytycznie na swoich piłkarzy.

obikenobi 22.09.2017 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża
Jeśli ma kontuzję, to nie ma się z czego cieszyć, bo jak każdego piłkarza Wisły - zwyczajnie szkoda chłopa. Jeśli zaś Kiko na podstawie jego ostatnich występów nie wziął go do osiemnastki meczowej, to jest powód do radości, bo może trener zacznie patrzeć bardziej krytycznie na swoich piłkarzy.

Nie no, to oczywiste, że nikomu nie życzymy kontuzji, a już na pewno nie swoim. Wydaje mi się jednak, że z zapisu konferencji wynika, że chodzi po prostu o formę.

Rafa 22.09.2017 21:48

Buchalik - Cywka -Głowacki -Gonzalez- Sadlok - Wojtkowski-Pol-Basha- Małecki - Brożek - Carlitos
Tylko Zwyciestwo

Dzimi 22.09.2017 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1483492)
To Was zapewne ucieszy:

Według Grzegorza Wojtowicza Ze Manuel nie pojechał z drużyną do Kielc.

i bdb. Po tym co pokazał w kilku meczach to powinien wracać odrazu do FC Porto

UcheJ 22.09.2017 23:25

Buchalik - Cywka -Głowacki(Arsenić) -Gonzalez- Sadlok - Wojtkowski-Perez-Basha- Małecki - Bałaniuk - Carlitos

To jest bardzo mocny skład, Perez mi się podoba zobaczycie będziecie mu buty czyścić. Bałaniuk jak na pierwszy mecz i 20 lat to ma to coś będzie dobrze, Wojtkowski może osiągnąć poziom Wybitnego grajka... Ja tam uważam że PP nie był taki zły tylko poźniej po zmianach wyszła kicha... Ze Manuel i Imaz dla mnie nie wypały jak na razie...

Piotr777 23.09.2017 01:46

Jest dobrze i będzie dobrze. Bez względu na wynik meczu z tymi prostakami. Najbardziej obawiam się o zdrowie Carlitosa.

Karherop 23.09.2017 08:36

Pytanie ilu zawodników po ostatnich 120 minutach w PP jest gotowych do gry. Można mieć wątpliwości w pełną gotowość Balaniuka i Wojtkowskiego.

Levis88 23.09.2017 09:25

Ktoś z Was się oszukuje, że wyjdziemy ofensywnie i na pełnej kvrwie na mecz?że, będziemy grać pressingiem już od ich 16-stki?że, Kiko zagra na dwóch napastników z cofniętym Carlitosem?

krzaq12 23.09.2017 09:30

Chce zobaczyć serce, walkę, pasję w ich grze ku..... mać.
Niech odkupią winy, bo ośmieszyli się w środę.

Mieli 3 dni na regeneracje, więc niech wyjdą i zapierd......ją

Głowa, Carlitos, Małecki, Wojtkowski-mocno na nich liczę.

kalafior1993 23.09.2017 11:11

Jestem ciekawy czy rozmowa z kibicami po meczu PP coś pomogła. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Brożka bo szedł na pierwszy ogień i z zdjęć wynika że z nim głownie kibice rozmawiali bo "banda hiszpanów" i tak nic nie rozumie tylko "Vamos i Vamos", ale był tam też Buchal Cywka i Wojtkowski. Choć oni się schowali za hiszpanami, którzy naszego języka nie znają

wolfy 23.09.2017 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1483561)
Jestem ciekawy czy rozmowa z kibicami po meczu PP coś pomogła. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Brożka bo szedł na pierwszy ogień i z zdjęć wynika że z nim głownie kibice rozmawiali bo "banda hiszpanów" i tak nic nie rozumie tylko "Vamos i Vamos", ale był tam też Buchal Cywka i Wojtkowski. Choć oni się schowali za hiszpanami, którzy naszego języka nie znają

Akurat Brożka to nie ma się co czepiać, bo to już bardziej wygląda na to że on bardziej chce niż może. Jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Oby jakiś gol go odblokował.

Kurz 23.09.2017 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1483562)
Akurat Brożka to nie ma się co czepiać, bo to już bardziej wygląda na to że on bardziej chce niż może. Jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Oby jakiś gol go odblokował.

Już w poprzednim sezonie był cieniem samego siebie. Wiek w jego przypadku robi swoje i nie chodzi nawet o spadek szybkości czy dynamiki, ale coraz częstsze urazy, które nie pozwalają mu wejść w jakikolwiek rytm. Nie zdziwiłbym się, gdyby to był jego ostatni sezon. Tak więc, tym razem, nie jest to zwyczajowa kwestia odblokowania się Pawła, z którą borykał się od niepamiętnych czasów w swojej karierze, tylko problemy z kolejnym naciągnięciem, naderwaniem, skręceniem, stłuczeniem.

GBO 23.09.2017 12:48

Co wy z tym Głowackim? Żadna wartość dodana w tym sezonie. Zawala gole na równi z Gonzalezem. Coraz wolniejszy. Coraz częściej ratuje się faulami, w dodatku coraz ostrzejszymi. Zdecydowanie wolę robiącego postępy z meczu na mecz Arsenica.

Takie wpisy pokazują jedynie że niczym nie poparte przywiązanie do nazwisk jest u niektórych mocniejsze niż u naszego trenera.

Ma_niek 23.09.2017 13:05

A ja wole Arka niz wiecznie spoznionego i walacego babole Gonzaleza.

Dzimi 23.09.2017 15:17

Głowacki - Arsenić to na ten moment chyba najlepszy wybór na środek obrony

El'kabat 23.09.2017 15:34

Też tak sądzę. Ale nie ma co liczyć, że bez powodu Kiko od razu wymieni Ivana.

Chyba, że dziś odjebie totalną manianę, to może tak się stać.

Karherop 23.09.2017 16:25

Ivan gra od poczatku sezonu z kontuzja i mówił o tym Kiko. Wystarczygo uważnie słuchać.

Tez mam nadzieję zobaczyć dzisiaj pare Glowacki Arsenic

czaro 23.09.2017 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1483587)
Ivan gra od poczatku sezonu z kontuzja

1) chyba głowy, bo większość błędów wynikała ze złych decyzji i rozkojarzenia a nie niedomagania fizycznego; jeżeli to jest taki przeszywający ból, że Gonzalez nie może się koncentrować na kopaniu piłki, to nie powinien wychodzić na boisko
2) dlaczego w takim razie Velez nie wskoczył za Gonzaleza do obrony, tylko na środek pomocy?

Ja tego nie rozumiem, ale może za słabo śledzę ten sezon.

teo 23.09.2017 17:45

Arsenic tez szalu nie robi. Jest dosc mocno elektryczny przy interwencjach.

Na ten moment dla mnie Glowacki=Arsenic=Gonzalez

s1mone 23.09.2017 17:47

Tylko zwycięstwo!

Wygrywamy i rozsiadamy się, przynajmniej do jutra, w fotelu lidera! Najwyżej się przesuniemy trochę na bok, jak ktoś będzie chciał się przysiąść ale i tak nikt nas z niego nie zrzuci.

Nie ma to tamto, każdy inny wynik niż zwycięstwo to będzie dla nas ciężki wstyd! Korona z 16 osobową kadrą przeciorana w 10 przez 120 minut 3 dni temu, my z prawie 30 osobową, po kontuzjach pewnie ~25 os. Możemy wymienić prawie cały skład, a poza tym graliśmy w przewadze i daliśmy odpocząć kluczowym zawodnikom. Do tego biegaliśmy dużo mniej w meczu pucharowym!

Korona powinna spuchnąć bardzo szybko, jak nasi piłkarze nie wykorzystają takiej okazji do zwycięstwa, to oznacza, żeby nie wygrali nawet jakby Korona wyszła z opaskami na oczach.

JAZDA JAZDA JAZDA

Karherop 23.09.2017 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1483590)
1) chyba głowy, bo większość błędów wynikała ze złych decyzji i rozkojarzenia a nie niedomagania fizycznego; jeżeli to jest taki przeszywający ból, że Gonzalez nie może się koncentrować na kopaniu piłki, to nie powinien wychodzić na boisko
2) dlaczego w takim razie Velez nie wskoczył za Gonzaleza do obrony, tylko na środek pomocy?

Ja tego nie rozumiem, ale może za słabo śledzę ten sezon.

1) nie tłumacze go, tylko stwierdzam fakty
2) może dlatego, że w środku pola tym bardziej nie mial kto grac? I ze po 5 kolejkach Velez jest kontuzjowany na dobre?

Revolver 23.09.2017 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1483592)
Tylko zwycięstwo!

Wygrywamy i rozsiadamy się, przynajmniej do jutra, w fotelu lidera! Najwyżej się przesuniemy trochę na bok, jak ktoś będzie chciał się przysiąść ale i tak nikt nas z niego nie zrzuci.

Technicznie rzecz biorąc, to liderem będzie Zabrze.

Krotochwila 23.09.2017 18:41

Jest już skład.

Michał Buchalik
Zoran Arsenić
Arkadiusz Głowacki
Iván González
Maciej Sadlok
Kamil Wojtkowski
Pol Llonch
Vullnet Basha
Patryk Małecki
Carlos López
Denys Bałaniu

Zastanawia brak Cywki. Na prawej stronie obrony Arsenic? Najwidoczniej bardzo zależy trenerowi na tym, żeby Arsenic nie wypadł z rytmu meczowego. Skład generalnie wygląda tak, jakby Kiko wyciągnął właściwe wnioski. Pozostaje trzymać kciuki.

brylant17 23.09.2017 18:43

Ja bym postawił na Bartosza,ale ok to trener decyduje kto gra....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl