![]() |
Jeśli zagramy, jak w pierwszej połowie ostatniego meczu , to musimy sie liczyc ze zdecydowaną porażką.
Szybka wymiana piłki po ziemi w ataku pozycyjnym ,presing i wieksza ruchliwośc z przodu pozwoli na odwrócenie sytuacjii. Mam nadzieje ,że stanie si to drugie. |
A więc bez Petara w Lubinie. Z jednej strony szkoda, z drugiej dobrze że klub zarobi wreszcie jakieś konkretne pieniądze, a nie tak jak z odejściem Meliksona czy Stilicia (za pierwszym razem). Co do meczu jestem dobrej myśli. Co mnie najbardziej zaskakuje od początku sezonu, dobrze radzi sobie Buchalik. Oby Halilović lub Wojtkowski załatali szybko dziurę po Brleku. Obstawiam 2:1 dla Wisełki.
|
Kluczem będą stałe fragmenty gry, jak je wybronimy, to jestem spokojny o ten mecz.
|
Ciekawi mnie kto tym razem wybiegnie w pierwszym składzie na skrzydle?
Człapiący od początku sezonu Boguski, czy Bartosz który w ostatnich 2 meczach udowodnij że jego miejsce na chwilę obecną jest na ławce i wchodzenie na zmęczonego rywala. Chętnie zobaczyłbym od pierwszej minuty Kostala, ale na to pewnie nie ma co liczyć. :) Ode mnie taki skład na jutro: Buchalik Sadlok Gonzalez Głowacki Cywka Małecki Llonch Hailović Kostal Brozek Carlitos i z ławki Ze manuel, Wojtkowski, Basha |
Myśle, że wyjdziemy tak jak wyżej napisał @Toeju, ale za Kostala zagra ze Manuel.
|
Buchalik
Sadlok Gonzalez Głowacki Cywka Boguski Velez Hailović Małecki Wojtkowski Carlitos z ławki: Bartosz za Bogusia, Llonch za Wojtkowskiego, wtedy Halilović na 10, Ze Manuel albo Kostal. |
Cytat:
Czemu tak sądzisz? |
Ja bym tam chętnie w ataku obok Carlitosa zobaczył Ze Manuela. Czuje, że by to wypaliło, ale chyba do tego potrzebna by była zmiana taktyki, tj. Ivan i Głowa musieliby przestać 9/10 piłek grać górą na 40 metr.
|
Cytat:
Jak na razie to Halilović zasłużył na pierwszy skład i obok Veleza bym go widział. Poza tym Brożek na wysuniętego i Carlos na podwieszonego. Reszta bez zmian |
Mnie bardzo intryguje niemal kult Bashy. Nikt go nie widział ani w treningu, ani na meczu, a już co trzeci albo wystawia go do ligowej jedenastki, albo uspokaja nim sprzedaż Brleka. Junco faktycznie umie w transfery, ale sugeruję trochę lodu :-)
|
Cytat:
Nie rozpędzałbym sie aż tak. Co do Baszy, ktory go widzial na treningu? Filemonie, ale ja tonowaałem Ciebie apropo tego ze Junco umie w transfery ;) |
Cytat:
A, masz trochę racji, niemniej jednak większość jego ruchów transferowych (nie tylko "do", ale też "z") oceniam pozytywnie. |
Cytat:
|
Ten Brlek już w 100% potwierdzony?
Jeśli tak to mimo wszystko szkoda, że nie zimą. |
Nie wiem czy pamiętacie, ale przełom Brleka nastąpił w meczu z Zagłębiem właśnie, kiedy huknął zza 16stki. Może Tibor jutro wejdzie płynnie w jego buty?:) Ciężki mecz, jakiekolwiek punkty będą cieszyć.
|
Remis byłby niezły.
Lubin u siebie gra niezłą piłkę,i jakoś tam zawsze nam ciezko sie grało z drużyną rudego. Takze cos czuje ze Kiko mocno pojdzie w mysl "byle nie stracić",mecz bedzie ciezki do ogladania,ale remis byc moze i lider znowu nasz. |
Stawiam na remis bo takie najczesciej wyniki przytrafialy nam sie w Lubinie oprocz wyniku 1-3 w sezonie 2015/2016. Musimy tylko grac o wiele lepiej niz w derbach i to najlepsze rozwiazanie na sukces. Zaglebie do tego jeszcze nie przegralo w tym sezonie wiec tym bardziej czeka nas ciezkie zadanie. Zobaczymy jak i kto zastapi Brleka, pewnie Halilovic w ktorym widac duzy potencjal chociaz za duzo okazji do pokazania sie nie mial. Mimo tego to moze byc przypadek taki sam jak Brleka wlasnie gdyz pilkarze z Chorwacji dluzej sie aklimatyzuja w nowym miejscu ale potem jak wypala to duzo daja zespolow.
|
A ja stawiam na Tolka Banana.
Jedyny wynik jaki mnie interesuje w kazdym meczu Wisly, to wygrana :) |
Velez nie zagra więc siłą rzeczy wyjdziemy ofensywniej niż w derbach.
|
Remis będzie bardzo dobrym wynikiem, zwycięstwo miłym zaskoczeniem a porażka też nie będzie miała fatalnych skutków więc można być spokojnym o mecz ;)
|
Jeśli wygramy to będę wniebowzięty :D
Raczej nie zależy mi na remisie. Trzy punkty mnie interesują i pozycja lidera tabeli. Byłoby PIĘKNIE. A jeśli będzie inaczej to trudno, czasem i przegrać przyjdzie. |
Cytat:
|
Arked
Ale mniej długich piłek to ryzyko straty piłki w środku pola przy jej wyprowadzaniu od tyłu i okazja na kontrę dla przeciwnika. Pytanie jest takie - co preferuje Kiko. Bo że kibice chcą ładnej piłki to wiem, ale trener może stawiać na ostrożny wariant z długimi piłkami gdzie jest mniej szans na zgubienie piłki na własnej połowie. W końcu Kiko ma odległą wizję futbolu od setek krótkich podań jak w Barcelonie. |
Zagłębie wcale nie gra lepiej od Wisły.
Koncentracja i dyscyplina od pierwszych sekund. Wypunktować i przywieźć do Krakowa trzy punkty. |
W tym meczu szansa dla Halilovicia. Zagra chyba razem z Lionchem. Ciekawe jak w przodzie. Czy Brozek i Lopez czy cos namiesza nasz Kiko Galactico?
|
Hmm....
wyszedlbym jednak 4-5-1 i przykleił Starzynskiemu Lloncha do plecow (no chyba ze Basia jest szybki i potrafi bardzo dobrze nakryc czapka) w srodku z nim ...Halilovic i Boguski, skrzydla Mały i Wojtkowski/Ze Maneulo atak Carlitos way |
Każdy wynik jest do zaakceptowania, po twardej i nieustępliwej walce. Do boju Wisełka!
|
obstawiam solidny wp..ol... i 4:0 dla ZL
ale chciałbym, żebyście po mnie, za to, po tym meczu jechali :D |
FraMat, tylko potwierdzasz moją teorię, że to forum to siedlisko masochistów :D
|
Chyuj wie co z takiej mieszaniny wyjdzie. Logika mówi 3-0 dla KGHMu.
Albo Kiko pokaże niebywały zmysł do składu, albo solidnie się będzie tłumaczył z tego po meczu. Ale znajac tą ligę to jakis fartowny 1-1 wpadnie :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl