Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9835)

kristos 20.08.2017 09:22

Jeśli zagramy, jak w pierwszej połowie ostatniego meczu , to musimy sie liczyc ze zdecydowaną porażką.
Szybka wymiana piłki po ziemi w ataku pozycyjnym ,presing i wieksza ruchliwośc z przodu pozwoli na odwrócenie
sytuacjii.
Mam nadzieje ,że stanie si to drugie.

Camilos 20.08.2017 09:23

A więc bez Petara w Lubinie. Z jednej strony szkoda, z drugiej dobrze że klub zarobi wreszcie jakieś konkretne pieniądze, a nie tak jak z odejściem Meliksona czy Stilicia (za pierwszym razem). Co do meczu jestem dobrej myśli. Co mnie najbardziej zaskakuje od początku sezonu, dobrze radzi sobie Buchalik. Oby Halilović lub Wojtkowski załatali szybko dziurę po Brleku. Obstawiam 2:1 dla Wisełki.

JrQ- 20.08.2017 11:25

Kluczem będą stałe fragmenty gry, jak je wybronimy, to jestem spokojny o ten mecz.

Toeju 20.08.2017 11:40

Ciekawi mnie kto tym razem wybiegnie w pierwszym składzie na skrzydle?
Człapiący od początku sezonu Boguski, czy Bartosz który w ostatnich 2 meczach udowodnij że jego miejsce na chwilę obecną jest na ławce i wchodzenie na zmęczonego rywala. Chętnie zobaczyłbym od pierwszej minuty Kostala, ale na to pewnie nie ma co liczyć. :)

Ode mnie taki skład na jutro:

Buchalik
Sadlok Gonzalez Głowacki Cywka
Małecki Llonch Hailović Kostal
Brozek Carlitos

i z ławki Ze manuel, Wojtkowski, Basha

filemon 20.08.2017 11:44

Myśle, że wyjdziemy tak jak wyżej napisał @Toeju, ale za Kostala zagra ze Manuel.

Adenalix 20.08.2017 12:26

Buchalik
Sadlok Gonzalez Głowacki Cywka
Boguski Velez Hailović Małecki
Wojtkowski Carlitos

z ławki: Bartosz za Bogusia, Llonch za Wojtkowskiego, wtedy Halilović na 10, Ze Manuel albo Kostal.

regan 20.08.2017 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1480550)
Nie jestem przekonany czy Junco i Kiko widzą Tibora już jako zastępce Brleka. Piszą gdzieś ze chcemy piłkarza z Dinama Zagrzeb jako nastepce Petara.

Ale w Lubinie Tibor powinie zagrać jako ofensywny pomocnik, a za nim Velez i Llonch/Basha.


Czemu tak sądzisz?

ashkeczup 20.08.2017 13:36

Ja bym tam chętnie w ataku obok Carlitosa zobaczył Ze Manuela. Czuje, że by to wypaliło, ale chyba do tego potrzebna by była zmiana taktyki, tj. Ivan i Głowa musieliby przestać 9/10 piłek grać górą na 40 metr.

regan 20.08.2017 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480573)
Ja bym tam chętnie w ataku obok Carlitosa zobaczył Ze Manuela. Czuje, że by to wypaliło, ale chyba do tego potrzebna by była zmiana taktyki, tj. Ivan i Głowa musieliby przestać 9/10 piłek grać górą na 40 metr.

Ja chętnie też o ile wróci do fizycznej dyspozycji.
Jak na razie to Halilović zasłużył na pierwszy skład i obok Veleza bym go widział. Poza tym Brożek na wysuniętego i Carlos na podwieszonego. Reszta bez zmian

filemon 20.08.2017 13:55

Mnie bardzo intryguje niemal kult Bashy. Nikt go nie widział ani w treningu, ani na meczu, a już co trzeci albo wystawia go do ligowej jedenastki, albo uspokaja nim sprzedaż Brleka. Junco faktycznie umie w transfery, ale sugeruję trochę lodu :-)

szprotson 20.08.2017 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1480576)
. Junco faktycznie umie w transfery, ale sugeruję trochę lodu :-)

Spokojnie spokojnie.
Nie rozpędzałbym sie aż tak.

Co do Baszy, ktory go widzial na treningu?
Filemonie, ale ja tonowaałem Ciebie apropo tego ze Junco umie w transfery ;)

filemon 20.08.2017 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1480578)
Spokojnie spokojnie.
Nie rozpędzałbym sie aż tak.

Toć właśnie tonuję nastroje :-)

A, masz trochę racji, niemniej jednak większość jego ruchów transferowych (nie tylko "do", ale też "z") oceniam pozytywnie.

czaro 20.08.2017 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1480576)
Mnie bardzo intryguje niemal kult Bashy.

Siła wyobraźni. Każdy nowy transfer to mistrzostwo świata, dopóki boisko nie zweryfikuje piłkarza. Ja po meczu z Płockiem jestem ciekaw Kostala, ale obawiam się, że mógłbym się boleśnie rozczarować.

s1mone 20.08.2017 18:57

Ten Brlek już w 100% potwierdzony?

Jeśli tak to mimo wszystko szkoda, że nie zimą.

adas123 20.08.2017 19:18

Nie wiem czy pamiętacie, ale przełom Brleka nastąpił w meczu z Zagłębiem właśnie, kiedy huknął zza 16stki. Może Tibor jutro wejdzie płynnie w jego buty?:) Ciężki mecz, jakiekolwiek punkty będą cieszyć.

Wojtas 20.08.2017 19:31

Remis byłby niezły.

Lubin u siebie gra niezłą piłkę,i jakoś tam zawsze nam ciezko sie grało z drużyną rudego.
Takze cos czuje ze Kiko mocno pojdzie w mysl "byle nie stracić",mecz bedzie ciezki do ogladania,ale remis byc moze i lider znowu nasz.

mitmichael 21.08.2017 12:08

Stawiam na remis bo takie najczesciej wyniki przytrafialy nam sie w Lubinie oprocz wyniku 1-3 w sezonie 2015/2016. Musimy tylko grac o wiele lepiej niz w derbach i to najlepsze rozwiazanie na sukces. Zaglebie do tego jeszcze nie przegralo w tym sezonie wiec tym bardziej czeka nas ciezkie zadanie. Zobaczymy jak i kto zastapi Brleka, pewnie Halilovic w ktorym widac duzy potencjal chociaz za duzo okazji do pokazania sie nie mial. Mimo tego to moze byc przypadek taki sam jak Brleka wlasnie gdyz pilkarze z Chorwacji dluzej sie aklimatyzuja w nowym miejscu ale potem jak wypala to duzo daja zespolow.

szprotson 21.08.2017 12:15

A ja stawiam na Tolka Banana.

Jedyny wynik jaki mnie interesuje w kazdym meczu Wisly, to wygrana :)

nesta 21.08.2017 12:22

Velez nie zagra więc siłą rzeczy wyjdziemy ofensywniej niż w derbach.

Stelio 21.08.2017 13:39

Remis będzie bardzo dobrym wynikiem, zwycięstwo miłym zaskoczeniem a porażka też nie będzie miała fatalnych skutków więc można być spokojnym o mecz ;)

s1mone 21.08.2017 13:45

Jeśli wygramy to będę wniebowzięty :D

Raczej nie zależy mi na remisie. Trzy punkty mnie interesują i pozycja lidera tabeli. Byłoby PIĘKNIE. A jeśli będzie inaczej to trudno, czasem i przegrać przyjdzie.

Arked 21.08.2017 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1480573)
Ja bym tam chętnie w ataku obok Carlitosa zobaczył Ze Manuela. Czuje, że by to wypaliło, ale chyba do tego potrzebna by była zmiana taktyki, tj. Ivan i Głowa musieliby przestać 9/10 piłek grać górą na 40 metr.

To nie tyle jest taktyka co konieczność. Krótkie rozgrywanie piłki w tym sezonie wybitnie nam nie idzie co w ostateczności zmusza obrońców i bramkarza do gry długich piłek górą. Kiedy ten element ulegnie poprawie, to pewnie będziemy oglądać znacznie mniej długich piłek z pominięciem drugiej linii i będziemy lepiej wykorzystywać zawodników takich jak Carlitos i Ze Manuel.

Ogryzek 21.08.2017 14:11

Arked
Ale mniej długich piłek to ryzyko straty piłki w środku pola przy jej wyprowadzaniu od tyłu i okazja na kontrę dla przeciwnika. Pytanie jest takie - co preferuje Kiko. Bo że kibice chcą ładnej piłki to wiem, ale trener może stawiać na ostrożny wariant z długimi piłkami gdzie jest mniej szans na zgubienie piłki na własnej połowie. W końcu Kiko ma odległą wizję futbolu od setek krótkich podań jak w Barcelonie.

Bene Nati 21.08.2017 14:14

Zagłębie wcale nie gra lepiej od Wisły.

Koncentracja i dyscyplina od pierwszych sekund.
Wypunktować i przywieźć do Krakowa trzy punkty.

regan 21.08.2017 14:18

W tym meczu szansa dla Halilovicia. Zagra chyba razem z Lionchem. Ciekawe jak w przodzie. Czy Brozek i Lopez czy cos namiesza nasz Kiko Galactico?

szprotson 21.08.2017 14:24

Hmm....
wyszedlbym jednak 4-5-1 i przykleił Starzynskiemu Lloncha do plecow (no chyba ze Basia jest szybki i potrafi bardzo dobrze nakryc czapka) w srodku z nim ...Halilovic i Boguski, skrzydla Mały i Wojtkowski/Ze Maneulo atak Carlitos way

Barti 21.08.2017 14:39

Każdy wynik jest do zaakceptowania, po twardej i nieustępliwej walce. Do boju Wisełka!

FraMat 21.08.2017 15:32

obstawiam solidny wp..ol... i 4:0 dla ZL

ale chciałbym, żebyście po mnie, za to, po tym meczu jechali

:D

Prezydentowa 21.08.2017 15:38

FraMat, tylko potwierdzasz moją teorię, że to forum to siedlisko masochistów :D

El'kabat 21.08.2017 15:41

Chyuj wie co z takiej mieszaniny wyjdzie. Logika mówi 3-0 dla KGHMu.
Albo Kiko pokaże niebywały zmysł do składu, albo solidnie się będzie tłumaczył z tego po meczu.


Ale znajac tą ligę to jakis fartowny 1-1 wpadnie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl