![]() |
Jak w temacie o Pucharze Polski: jak dla mnie na dziesiątce Brlek, w ataku Carlitos. Skrzydła - Małecki i... widziałbym Kostala, ale pewnie od pierwszych minut zagra Boguski ze względu na doświadczenie. Para defensywnych - myślę, że jednak Velez i Llonch to nie taki zły pomysł, bo w meczu z ickami będzie pewnie dominować walka fizyczna, a Halilovic nie wygląda mi na twardziela. Bardziej niż niedawna kontuzja i przerwa Lloncha stoi tu na przeszkodzie fakt, że obaj Hiszpanie mogą szybko złapać kartki, więc jeden z nich na lawie daje gwarancję walki na 100 procent po wejściu z ławki bez obaw o czerwień. Reszta składu "żelazna", na bramce zagra pewnie jednak Buchal (chociaż Kiko sugerował gotowość Cuesty) bo jest w rytmie meczowym. Głowacki nie może grać na alibi jak w pierwszym meczu z Płockiem (kontra dwóch na dwóch - Merebashvili/Piątkowski - Gonzalez/Głowa) i jak nie ma szybkości to musi po prostu "kleić się" do bliższego zawodnika a nie cofać w pole karne..
|
Halilović może i nie jest twardzielem, ale spryciarzem na pewno, a i w odbiorze piłki ładnie się spisuje jak na 8.
|
Buchalik - Cywka, Glowa Gonzo, Sadlok - Brlek, Velez - Boguski Brożek Małecki - Carlitos. Taki pewnie bedzie skład. Ewentualnie za Brozka - Wojtkowski. Reszta jest niezgrana, nieograna lub po kontuzach i wystawianie ich do skladu na derby jest głupotą.
Tyle w temacie życzeń fantazji i marzeń przedszkolaków. |
j/w ale bez Brożka, to chyba logiczne po wczorajszym meczu
|
Brozek zagral wczoraj caly mecz. Nie ma szans ze zagra od 1 minuty w derbach.
|
Brożek jako tzw joker więcej daje. Powinien wejść ok 70 minuty. Na Derby potrzeba też zawodników, którzy wiedzą jak ważny to mecz. Dla obcokrajowców to nie jest taki sam mecz jak dla Polaków. Do Derbów trzeba mieć też psychikę by się nie spalić dlatego jak nie którzy piszą o Wojtkowskim, Kostalu czy Haliloviciu to mam mieszane uczucia czy udzwigną ten ciężar i presje tym bardziej że za bardzo zgrani nie są. Llonch po kontuzji i skurczu wczoraj wątpię by zagrał w pierwszym składzie. Ondrasek zależy od tego czy czuje się na 100% zdrowy. W meczu PP podobał się Arsenic. Sadlok Głowacki Gonzalez to pewniacy ale Cywka ostatnio słabo gra. Wczoraj końcówkę miał lepszą ale tak do 60 min tragicznie było, nie wiem czy Zoran na tej pozycji dobrze by się czuł.Velez Brlek Małecki Carlitos- pewniacy. Bartosz (jeśli nic mu nie jest po wczorajszym meczu) lepszy jest gdy wchodzi z ławki tak jak Brożek. Trzeba zaufać Kiko. Wiadomo że w takim meczu będzie walka i potrzeba walczaków i zawodników którzy wytrzymają ciśnienie
|
Rotowanie składem w takim meczu to samobójstwo. Myślę więc, że ujrzymy podobny skład do tego, który wyszedł na mecz w Płocku.
|
Cytat:
|
ludzie co wy piszecie? że młodzi nie dadzą rady psychicznie, nie wytrzymają presji, spalą się, ciśnienie, brak doświadczenia itp. Spokojnie, to tylko nasza buraczana liga i sracovia słabiak w tej słabowitej lidze a nie Real Madryt. Mają wyjsc na boisko i zrobić swoje, to ich praca
|
Cytat:
|
Swoich postów nie umiesz odnaleźć ?
|
Cytat:
Ferrareso Wilk Steblecki Dąbrowski Dodatkowo zaznaczę, że mamy 1 dzień więcej odpoczynku przed Świętą Wojną. Sąsiadka gra spotkanie dzisiejszego wieczora w Tychach. |
Życzę dogrywki i jeszcze ze 2 kontuzji :D
|
dogrywka blisko ;)
A taki oto skład mają:
|
Jechać z nimi w sobotę te pipki nic nie grają takie 5:0 i do widzenia
|
Na papierze Wisła wygląda zdecydowanie mocniej, ale będzie ciężko bo derby rządzą się swoimi prawami.
Będą się pewnie bronić jak z Lechem i wyprowadzać kontry przez Piątka. Wisła musi grać bardziej kreatywnie w ofensywie i więcej biegać bez piłki jeśli chce wygrać. 2:0 i 8 punktów przewagi po 5 kolejkach. |
No naprawde mam teraz duze cisnienie na bez napletkowców ,bo dawno zesmy im u siebie nie wjebali.
Takze kto moze to na stadion,zarząd ,pilkarze pokazują siłe i dają rade,kibice musza im pomóc Do zobaczenia ,tym razem na górze sektora A :) |
A to i ja się pobawię w Kiko... ;)
Buchalik - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Velez, Brlek, Małecki - Ondrasek, Carlitos Tylko zwycięstwo! |
Ja się na starozakonnych nie znam - czy oni bardzo rezerwowy skład w Tychach wystawili?
|
Mecz prawdy dla naszych piłkarzy i trenera. Nie ma wymówek, że coś poszło nie tak. Żadnych farmazonów po meczu w stylu: "za tydzień to sobie odbijemy z Piastem/Termaliką itp)", "wiemy, że dla naszych fanów to ważny mecz, ale taka jest piłka".
NIE! Piłkarzyki nie wygrali ostatnich 4 meczów derbowych, notując 2 porażki! Dosyć tego, pora zmazać część win. 3 punkty i żadnej litości, lać do oporu! Obawiam się jednak, że znowu będziemy mieli zachowawczą taktykę, byle nie stracić, dzidy do przodu i z dużej chmury będzie nędzne 0-0. |
Cytat:
Kursywą ci, którzy na pewno wokół podstawowego składu na derby krążą. Kto by nie grał - do pyknięcia. |
Cytat:
|
Cytat:
Zreszta, czy to ....a wazne kto tam zagra? Nasi maja pluć jadem i zrobic z nich mydło |
A czy jest tutaj jakiś masochista który ogląda "wyczyny" pasiastych ? patrząc na wyniki ciężko powiedzieć czy oni coś graja czy nie. Analogicznie patrząc na skład to masa zupełnie nieznanych mi zawodników.
|
Czytając opinie, to podobno Tychy ....a sędziowska skręciła. 2 karne z dupy dla żydków, a eweidentny karny dla Tychów skonczyl się żółtkiem dla nich. W całym meczu podobnie.
Jedziemy z nimi grubo w sobotę, dawno już nie było okazałego w.......u. |
Nie oglądam całych meczów, ale jak fragmenty widziałem, to grają podobnie do jagiellonii probierzowej. Tylko, że nie mają grajków na poziomie wasiljieva, cernycha czy w typie sheridana.
|
Daniel Stefański z Bydgoszczy będzie arbitrem głównym meczu 5. kolejki ligowej w sezonie 2017/2018, w którym Wisła Kraków zmierzy się na własnym stadionie z Cracovią.
|
Nie wiem skąd tyle optymizmu, bo to co nasi grają w tym sezonie to jakieś nieporozumienie. Mało gry bez piłki ,słabo w odbiorze, nie mówiąc już o ataku pozycyjnym .
No cóż, jednak trzeba wierzyć w wygraną i ja tak mam. |
Zydy lepiej od nas pod wzgledem gry sie nie prezentuja. Ogladalem kawalek ich meczu z amika i mieli okazje ale nie bylo fajerwerkow. Gre robil szczepania i piatek a reszta platala sie po boisku. U nas jak w pierwszym skladzie nie bedzie Brozka i Boguskiego to mysle ze wygramy.
|
Cytat:
Na pewno jeszcze na wyrost, ale powoli zaczyna funkcjonować 'Kiko Time'. Kiedyś oglądałem reportaż o MU i sir Fergusonie. Podobna sytuacja, drużynie nie raz nie szło, ale przychodziła 80 minuta i każdy dostawał wpi.. Bo zarówno zawodnicy United wierzyli że strzelą, jak i przeciwnicy się bali tych ostatnich minut. Daleka droga jeszcze do takiego poziomu, ale zalążek jest. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl