Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 4 sierpnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9828)

Arkadiusz.Czerepach 04.08.2017 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1479026)
baju baj...
Furman szybko odkupi swoje winy, bo na polską ligę to dobry grajek i trzeba na niego uważać - Amika już się o tym przekonała. Zresztą, nie wiem ile Ty masz lat, ale wydaje mi się, że dla Furmana to Ty jesteś gówniarzem ;)
Kriviec grał tam chuja wielkiego, cień zawodnika którego znamy z Amiki.

Ivan zawalił gola na 3-1, przy pozostałych nie miał czynnego udziału; choć oczywiście OD JEGO błędu, gdzie Angulo przestrzelił setkę, Górnik się nakręcił. Miał też pełno innych strat, ale to ciągle BARDZO DOBRY zawodnik i dzisiaj powinien dostać pierwszy plac.

Ja zastanowiłbym się nad posadzeniem na ławce Veleza, bo może być bardzo potrzebny na Derby a przypuszczam, że i dzisiaj się wykartkuje :D Z przodu Carlitos i Brożek i grajmy swoje, piłką po ziemi, gdyż to nam wychodzi najlepiej.

no tak władowanie piłki plecami do siatki to udział bierny :p
przy pierwszej pozwolił Kurzawie na asystę

nie ma co sie sprzeczać każdy przyznał że to jego najgorszy mecz od początku kariery w Wiśle , ŁĄCZNIE Z ZAINTERESOWANYM

https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...08330379456513

brylant17 04.08.2017 08:53

Arkadiusz.Czerepach Krivec był wartościowym piłkarzem? :lol: hahah dobre przecież on słabo grał.Co ty pieprzysz jaku udział bierny? weź skończ pisać bo się tego czytać nie da.Zagrał słaby CAŁY MECZ!! obejrzyj jeszcze raz

Arkadiusz.Czerepach 04.08.2017 08:55

fakt oceniam go przez pryzmat dokonań w Lechu , a nie jestem takim desperatem żeby oglądać mecze ekstraklasy poza naszą Wisłą , a przeciwko nam coś tam pograł akurat , no i pamiętamy akcję z Załuską

!!IRIVER!! 04.08.2017 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1479027)
no tak władowanie piłki plecami do siatki to udział bierny :p
przy pierwszej pozwolił Kurzawie na asystę

nie ma co sie sprzeczać każdy przyznał że to jego najgorszy mecz od początku kariery w Wiśle , ŁĄCZNIE Z ZAINTERESOWANYM

https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...08330379456513

Kurzawa i tak by tę piłkę do Angulo zagrał, tam cały dramat zaczął się od główki Cywki. Wpływ Ivana na gola na 2:1 jest naprawdę niewielki, piłka sama go trafiła... Lepszym byłoby zapytanie, czemu tyle miejsca Angulo zostawił Brlek...? Gol na 3:1 to faktycznie jego wina od A do Z. To, że przeprosił za swoją chujową grę bardzo doceniam.

Oceniasz Kriwca za grę w Lechu, a pamiętasz kiedy skończył tam grać? 5 lat temu. A i tam, jak spojrzysz na statystyki - 8 goli w 2,5 roku, no to posikać się z wrażenia można jaki wybitny zawodnik.

jonaf 04.08.2017 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1479029)
fakt oceniam go przez pryzmat dokonań w Lechu , a nie jestem takim desperatem żeby oglądać mecze ekstraklasy poza naszą Wisłą , a przeciwko nam coś tam pograł akurat , no i pamiętamy akcję z Załuską

jak można oceniać kogoś przez pryzmat gry KILKA LAT TEMU w innym klubie? straszne...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parę dodatkowych danych dotyczących meczu - uzupełnienie tematu meczowego:

W meczach wyjazdowych z Wisłą Płock Białej Gwieździe 3 razy nie udało się strzelić bramki. Padły wtedy wyniki 0:0, 0:0 oraz 3:0.


Jerzy Brzęczek nie przegrał nigdy z Wisłą Kraków jako trener. 3 razy prowadził zespół Lechii Gdańsk przeciwko naszej ekipie. 1:0, 2:2, 3:3 - to wyniki tamtych meczów.

Aktualizacja "zagra/nie zagra"
W Wiśle Kraków wypada Ondrasek oraz Llonch
W Wiśle Płock na chwilę obecną na pewno nie zagra Piotr Wlazło. Reszta być może zagra.

Arkadiusz.Czerepach 04.08.2017 09:26

przez pryzmat starych meczy ale i tych 2 przeciwko nam z ostatniego sezonu , ale nie bede sie tutaj upierał , takie miałem wrażenie, może głupie

konvict1993 04.08.2017 12:54

Błagam tylko bez kalkulacji. Velez jest zdecydowanie potrzebny od początku.
Co do Ivana jeśli był to po prostu zly dzień to wręcz trzeba mu dać drugą szansę.
Jeśli natomiast problemy zdrowotne lub personalne, i trwają dalej to trzeba sprawdzić Arsenicia.
Za Catlitosem mimo wszystko Wojtkowski nie Brożek, wywarł na mnie lepsze wrażenie w Zabrzu, od Pawła trzeba oczekiwać więcej.
Jedyna zmiana to Bartosz za Małeckiego, bo Patrykowi ostatnio wydaje się chyba że mu się wszystko należy, a nie jest tak.

Marcinnno 04.08.2017 13:42

Chciałbym zobaczyć dziś Kostala, jak wygląda. Natomiast popieram. Brożek niestety miał sytuację prawdopodobnie meczową i swoim stylu to spartolił. Może wchodzić na ostanie 20 minut, ale na pewno nie od początku. Może Arsenić zagra na prawej obronie za Cywkę?

Toeju 04.08.2017 16:08

Ja ponownie wyszedłbym zestawieniem 1-4-5-1
Cuesta
Cywka - Arek - Ivan - Sadlok
Velez - Brlek
Bartosz - Hailović - Małecki
Carlitos

no, ale to raczej marzenie sciętej głowy :D

Revolver 04.08.2017 17:03

Zobaczymy dzisiaj jak bardzo Kiko jest przywiązany do swojej podstawowej jedenastki. Jeżeli mają być jakiekolwiek zmiany, to właśnie teraz, przed derbami. Boguski, Małecki, Ivan - ławka! Niech pokażą się zmiennicy, niech poczują, że też są częścią drużyny, a nie tylko opcją awaryjną.

EDIT 19:15: Nieważne...

koniak 04.08.2017 18:51

Trochę dziwne, że wystawia Gonzalesa po takim meczu jak w zeszłym tygodniu. Dobrze byłoby w końcu sprawdzić czy mamy na ławce sensownych zmienników. Wystawianie Brożka to chyba bardziej za zasługi...

Toeju 04.08.2017 20:20

Drugi mecz kiedy to Brlek gra głębiej niż Velez, nie rozumiem tego...

Po za tym Boguś dziś gra dno, nie gramy w piłkę dziś..

bridgeburner 04.08.2017 20:23

3 jego pierwsze przyjecia pilki to dwie straty i jedno prawie przewrocenie sie na pilce :D
i znajac zycie wcisnie znowu z metra na pustaka i zostanie bohaterem

ogladac sie tego nie da, zeby z 8 rogow nie oddac jednego strzalu nawet

El'kabat 04.08.2017 20:24

Wincyj górnych piłek ,a Brlek mocniej nadupcaj te piłki po ziemi, może ktoś w końcu przyjmie !!

A poważnie - oczy bolą. Każdą piątkę wybijamy górną dzidą - co za ....a kretyn to wymyslił ?
Obrońcy nie moga podejsc i normalnie grać piłą? To niech popatrzą jak Płock to robi, bo się zabiegamy do 65 min.

Boguś do zmiany w przerwie.Do tego niech ktoś zapyta Kiko po meczu - dlaczego tak ustawia Brleka ?

johny96 04.08.2017 21:27

Śmiało można rzec, że mecz się odbył. Tyle.

brylant17 04.08.2017 21:28

Gra tragedia gramy jak I ligowiec albo i gorzej! Derby TRZEBA wygrać!!

mitmichael 04.08.2017 21:31

Tak jest, to za ta porazke z Gornikiem. Stal sie dzisiaj cud bo VELEZ nie dostal zoltej kartki i zagra w derbach :D a tak sie martwilismy. 3 punkty nasze, czasami mozemy grac slabiej ale najwazniejszy abysmy grali do samego konca. Brawo i teraz lepsza gra ale powtorka i wygrana z Wisla Plock w PP a potem juz derby

Bene Nati 04.08.2017 21:31

Ta bramka jak gwiazdka z nieba.

4 mecze - 9 punktów - super wynik.

Przed derbami martwi statyczna gra w ofensywie praktycznie od pierwszej kolejki.

Ktoś pisał, że Carlitos będzie jak Videmont.
Otóż, nie będzie.
Techniczne półka wyżej.

Brawo za grę do końca!
Brawo Bartosz!

Wojtator 04.08.2017 21:33

Słabsze mecze będą się zdarzać. Ważne, żeby je wygrywać. Dokładnie tak jak dzisiaj.
Ten jest do zapomnienia, po prostu 3 punkty.

silver03 04.08.2017 21:35

Pogoda nie dopisała i tyle.

s1mone 04.08.2017 21:38

O rany co to był za mecz, oczy bolały od patrzenia.

Typowy 'mecz walki' czyli męczenie buły przez 90 minut. Nie podobała mi się nasza koncepcja czyli bronimy, dajemy przeciwnikowi pograć i kontrujemy. Po prostu nie przepadam za taką grą (abstrahując zupełnie od poziomu gry - bo mecz był kałowy).

Dużo szczęścia, bo mogło skończyć się 0:1, a skończyło 1:0. Los oddał to co zabrał w Zabrzu. Najważniejsze 3 punkty.

PS. Muszę pochwalić Buchalika. Uratował nam dupę przy 1 okazji Piątkowskiego. Poza tym indywidualnie nie ma kogo wyróżniać, mecz był tak rwany, że nie bardzo jest kogo. Generalnie porządnie w defensywie, bardzo słabiutko z przodu. Mecz do zapomnienia.
Oczywiście co kolega u góry pisał było widać, że warunki dawały się piłkarzom we znaki (zarówno naszym jak i przeciwnika).

maciekkk 04.08.2017 21:39

Dobre 3 pkt. i zapominamy.

Dla narzekających na styl gry - przypominam spotkania za Kazia Moskala....

leyzer87 04.08.2017 21:40

Mecz był słaby. Tu nie ma co się łudzić. Z pozytywów:
Velez zajebisty. Dziś zaimponował mi tym, że ładnie asekurował stoperów w trzech sytuacjach. Widać, że grał kiedyś jako stoper, a przy tym zapierdala cały mecz i szczerze mówiąc dla mnie lepszy niż Llonch(defensywnie). Obawiam się tylko, że grając we dwóch byśmy niestety dużo tracili jako drużyna. Świetny transfer.
Bartosz - z żydziochami MUSI zagrać od początku, bo zapracował tymi zmianami, które dał do tej pory.
Carlitos - to samo, co z Velezem. Cały czas pod grą nie boi się piłki. Szkoda tylko, że nie za bardzo ma z kim pograć.
Gonzo - widać, że w Zabrzu kwestią słabszej gry było to, że grał na "stoperach". Nigdy więcej.

cash_X 04.08.2017 21:41

Oczy krwawią, ale 3 punkty są. Nie wiem, co Kiko robi, ale takim ustawianiem tylko krzywdzi Brleka i funduje nam dziure w środku pola. Nie ma kto grać do napastników, więc gramy "dzidą". Na derby Bartosz za Boguskiego i Jarek Krzoska za Małeckiego.

Prezydentowa 04.08.2017 21:41

Ten mecz był tak słaby, że dostałam gorączki od oglądania go. Trudno, liczą się 3 punkty. Cieszy Bartosz i Carlitos. Tym, którzy kupują już żyletki z powodu marnego stylu, polecam regenerujący sen i worek lodu na glowę.

jason wiślak 04.08.2017 21:42

Jeden z najgorszych meczów, jakie w życiu przyszło mi oglądać...Kopanina, brak chęci, zadowolenie remisem, generalnie wyjebane na wynik. Znowu szczęscie dopisało w końcówce. Z 3 pkt trzeba się cieszyć, ale realnie patrząc nie zasłużylismy. Zenujący poziom gry.

Najgorsze jest to ze męczyłem swe oczy oglądając ten "mecz", a w kluczowym momencie (przy golu) zacięła mi się transmisja...:lol: wieczór do zapomnienia.

czaro 04.08.2017 21:55

To był słaby mecz, a nie "mecz walki". Walka oznacza zaangażowanie, a tutaj tego brakowało.

Wydaje mi się jednak, że mniej więcej już wiadomo, czego można się po Wiśle w tej rundzie spodziewać. Jeśli danego dnia nie ma indywidualnego błysku (jak np. Carlitosa z Pogonią) albo błędów (jak np. Gonzaleza z Górnikiem), jesteśmy w stanie grać na 0:0 i męczyć bułę z większością drużyn w lidze. Czasem coś przypadkiem wpadnie, czasem nie, czasem wpadnie przeciwnikom - ciułamy punkty. Paradoksalnie, to może być dobra taktyka w Pucharze Polski. Wydawało mi się, że mieliśmy ambicję zaatakować w tym sezonie pierwszą trójkę. Na razie nie ma na to szans.

Obrona zagrała pewniej niż z Górnikiem, ale miała znacznie niżej zawieszoną poprzeczkę. Przy czym i tak dopuściła do kilku setek dla rywala. W obronie pewnie Sadlok i wreszcie skoncentrowany (albo, lepsze słowo, ostrożny) Gonzalez. Cieszę się, że Głowa daje radę kondycyjnie, wygląda bardzo dobrze. Cywka zatracił wszystkie atuty i jeżeli to się nie zmieni, trzeba będzie zmienić prawego obrońcę (może jednak Bartosz?).

Skrzydła słabo, bez koncentracji, bez zaangażowania. Odskakujące piłki, proste błędy. Bartosz zaliczył asystę - umie się ten chłopak znaleźć, ale wniósł niewiele. Czy Kostal i Wojtkowski naprawdę nie są gotowi na szansę - np. w Pucharze Polski?

Brlek jest cieniem siebie. Jak rozumiem, wynika to z tego, że jest cofnięty, a woli grać z przodu. Czemu Kiko mu to robi? Naprawdę nie ma innych wariantów taktycznych przy tak szerokiej kadrze? Niech mnie poprawi jakiś znawca.
Velez na w miarę równym, (jak na nas) wysokim poziomie, chociaż nie bezbłędnie. Rozgrywanie w ogóle mu nie wychodzi.

Jeżeli zaś chodzi o atak, to Brożek w pierwszej połowie sporo się ruszał, ale niewiele z tego wychodziło. W drugiej zgasł i grał chodzonego. Szkoda. On nigdy nie był tytanem siły woli i ja to rozumiem, a do tego bardzo go lubię, ale świadomość, że każdy mecz może być jego ostatnim w profesjonalnej piłce powinna działać bardziej mobilizująco. Carlitos wygląda kondycyjnie podobnie, jeżeli nie gorzej, jak 34-letni Paweł. Wydaje mi się też, że bardziej pasowałby na skrzydło.

Aha - Buhalik nie wygląda gorzej od naszego pierwszego bramkarza.

I jeszcze jedno - komentarz w C+ stał na fatalnym poziomie. Wieszczycki nigdy nie był wirtuozem słowa, ale to, co się stało w ostatnim czasie ze Smokowskim to potężny regres intelektualny. Kolokwializmy, lapsusy, czasem niewiedza. Kiedyś go szanowałem, dziś nie da się tego słuchać. Zastanawiałem się, z czego to wynika i wydaje mi się, że oni w C+ naprzyjmowali przez ostatnią dekadę byłych piłkarzy, a pozwalniali dziennikarzy i w myśl zasady z kim przestajesz, takim się stajesz - wyrażają się jak piłkarze, a w magazynie ligowym zakładają sobie na głowy czapeczki imitujące łysinę Pazdana.

rychu 04.08.2017 21:56

Buchalik wybrany piłkarzem meczu w C+ :)

Słaby mecz, Wisła przede wszystkim nie chciała stracić gola, przyfarciło w końcówce. Za Kiko często strzelamy gole w kóńcówkach.

R33 04.08.2017 22:01

Mam nadzieję, że od następnego meczu (PP) w podstawowym składzie wyjdą dzisiejszy zmiennicy czyli Kuba ( :D ) i Tibor. Przy Tiborze Petar widać, że ma z kim grać, a Kuba coś tam naszą grę ciągnie. Niestety Pawłowi wiek nie służy i widać, że to już nie to samo co kiedyś, ale myślę, że na końcówki mógłby wchodzić i coś ukłuć. Tychi co Carlosa chcą dawać na skrzydło chciałbym uświadomić, że nie wiadomo jak u niego z innym cechami charakteryzującymi skrzydłowego np. dośrodkowania z biegu.

jova 04.08.2017 22:03

Poszukałem w jakich spotkaniach pod wodzą Kiko strzelaliśmy gole po 85tej minucie.
Piast 1-2 Wisła. Brlek strzelił w 92ej.
Wisła 3-2 Płock. Bartosz w 86tej dał nam zwycięstwo. Dwie minuty wcześniej Stilić wyrównał.
Termalica 2-3 Wisła. Zachara strzela w 92ej.
Wisła 1-0 Termalica. Brlek w 89tej.
Zabrze 3-2 Wisła. Bartosz w 87mej.
Płock 0-1 Wisła. Dziś oczywiście strzelał Carlitos.

Za czasów Kiko strzeliliśmy sześć goli po 85tej i pięć razy dały nam one zwycięstwo. Coś niesamowitego. Ramirez to anty-Moskal. Los nam oddaje to, co wtedy zabierał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl