Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kim jest janekx89? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9826)

X-Ray 29.07.2017 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1478537)
Nikt nie siedzi na Twitterze przez większość czasu za darmo.

Za siedzenie na facebooku też płacą? :rotfl:

TIR_DO_SŁUBIC 29.07.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1478542)
Za siedzenie na facebooku też płacą? :rotfl:

Chodzi o siedzenie w celu wypuszczania takiego info jakie on wypuszcza. W takiej ilości. Nie doprecyzowałem.

kpn 29.07.2017 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1478537)
Skąd pewność?

Miałem wiele lat temu stycznosc z nim na jednej ze stron gdzie mozna bylo głosowac na swój klub co 10 min, taka zabawa. Kiedys na jednym z czatów siedzieli Wiślacy, Widzew i legionisci, to on tam siedział. Sto pro od legły

TIR_DO_SŁUBIC 29.07.2017 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1478544)
Miałem wiele lat temu stycznosc z nim na jednej ze stron gdzie mozna bylo głosowac na swój klub co 10 min, taka zabawa. Kiedys na jednym z czatów siedzieli Wiślacy, Widzew i legionisci, to on tam siedział. Sto pro od legły

Dzięki. Mam też potwierdzenie z innego źródła. To prawda.

TIR_DO_SŁUBIC 29.07.2017 15:00

Janek pisze, że nie jest dziennikarzem. Generalnie można stwierdzić, że w pewien sposób odcina się od środowiska dziennikarzy (jakaś awersja, konflikt, może konflikt interesów):

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/5216/ZmxlGW.png

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/9586/n8Db9y.png

Jednak przynajmniej raz popełnił artykuł w formie analizy. Ponad rok temu. Portal watch-esa.pl :

http://imagizer.imageshack.us/a/img923/2909/QyYRa8.png

http://watch-esa.pl/2016/03/29/super...wany-dla-idei/

Jest to pierwszy i ostatni jego artykuł napisany dla tego portalu, pod tym nickiem.

http://imageshack.com/a/img922/381/4b46Pn.png

Trzeba przyznać, że ma "lekkie pióro".

mitmichael 29.07.2017 15:32

No to janekx ma przesrane :D

http://s6.ifotos.pl/img/2222jpg_qpqpnee.jpg

ArturBarlinek 29.07.2017 15:52

Weszlo.com:


Drugim wielkim orędownikiem, tej niedoszłej transakcji był (jest ?) Janekx89 szeroko znany użytkownik Twittera. Codziennie zapewniał o pewności i nieuchronności transakcji. Po fali krytyki (oraz niepotrzebnego hejtu i podszywania się pod niego na tt) zablokował swojego dla osób, którym nie udzieli dostępu. Często ma informacje z pierwszej ręki, wcześniej niż dziennikarze. Czy on też został wykiwany? Wydaje się, że ma wielkie ego (co często prezentował na tt) przez co nie przyzna się do ewentualnej pomyłki.

X-Ray 29.07.2017 16:10

To nie Weszło, nie powielaj kłamstw. To "trybuna" a tam może pisać każdy, co chce i kiedy chce.

Ned 29.07.2017 16:51

TIR_DO_SLUBIC - jeżeli masz taką możliwość z lokalizowaniem miejsca napisania jego tweedów to sprawdź tweety z kilku dni z godzin 23 - 02 w nocy, większość ludzi w tygodniu w tych godzinach jest w domu.....

TIR_DO_SŁUBIC 29.07.2017 17:20

Z tym muszę wyjątkowo ostrożnie ;)

To nie główne narzędzie. Ja udowodniłem, że to nie jest człowiek stacjonarny, porusza się, zapewne ma w tym interes.

W ciągu 24h jest w dwóch miastach z których tweetuje. W Krakowie, gdzie potencjalnie mogły odbywać się jakieś rzeczy o których nie wiemy (które to były związane z TS/TF/Niemcami) , a potem w Warszawie. Z uwagi na jego sympatię kibicowską zakładam, że tam jednak przebywa większość czasu (miejsce zamieszkania).

Tak w ogóle to fan Borussi Dortmund. Janek to może być od nazwiska (np. Jankowiak, Janecki) lub od Jana Kollera ;) Ale o nazywanie swojego konta od nazwiska to bym go nie posądzał. Głupi jednak nie jest. Narcystyczny, agresywny, butny- tak. Ale nie głupi.

Zwróćcie uwagę na nagły spadek jego aktywności. Dla mnie jest to bardzo zastanawiające. Ktoś mu kazał, poprosił o to? Jest to wynikiem smrodu ostatnich dni? Czuje oddech na plecach?

Dariook 29.07.2017 23:50

Janekx89 to Kim Kardashian

pasibrzuch 30.07.2017 08:17

Moim zdaniem on jest byłym piłkarzem.Niekoniecznie Legii i niekoniecznie musiał być jakąś "gwiazdą".

Jaroo1 30.07.2017 09:49

Cytat:

w twetach pisze że z podawania info nie ma kasy, ale patrząc na częstotliwość ćwierkania i ilości podanych informacji wydaje się że to niemożliwe, to wygląda na jego pracę......
A może po prostu chłopak chciał fejmu i stąd ta cała machina ruszyła. Dla niego może być to satysfakcja i może go to podniecać, że jest lepszy niż dziennikarze i inni i ma najlepsze i najszybsze info. Także wcale za kasę nie musi tego robić. A oczywiście pracę ma związaną z piłką i z tego ma hajs.

TIR_DO_SŁUBIC 30.07.2017 12:39

Nie pisał już 15h :D Niespotykane.

martinkks 31.07.2017 05:28

Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.

Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie.

https://s1.postimg.org/kflfiye63/Zrzut_ekranu_180.png

https://s1.postimg.org/pfivqwjsr/Zrz...anu_182_LI.jpg

TIR_DO_SŁUBIC 31.07.2017 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinkks (Post 1478733)
Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.

Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie.

https://s1.postimg.org/kflfiye63/Zrzut_ekranu_180.png

https://s1.postimg.org/pfivqwjsr/Zrz...anu_182_LI.jpg

Elegancko.

Nawet jak się odgadnie poprawnie kim jest, on i tak zaprzeczy. Zawsze zaprzeczy.

Na pewno jest z 1989, na pewno z lipca. Jest prawdopodobne, że ma na imię Kamil. Ale o tym później ;)

Coglin 31.07.2017 09:59

Tutaj rozmawia Burzec m.in. z janekx89 https://twitter.com/przemekbator/sta...26428421222400

TIR_DO_SŁUBIC 31.07.2017 10:33

Janekx89 RACZEJ nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to NA PEWNO nie Kamil Burzec:

http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png

http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png

Janekx89 nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to nie Kamil Burzec:

http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png

http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png

ale nie wykluczone, że to od niego ma część info dotyczących ruchów transferowych:

http://imageshack.com/a/img924/1553/hoK97h.png

http://imageshack.com/a/img924/9839/1zuIVI.png

Jednak niekoniecznie:

1. daje info o piłkarzach którzy podlegają pod prze różne agencje
2. daje info o piłkarzach którzy nie mają managerów

Teoria 1: pracuje z dokumentami na co dzień
Teoria 2: przez niego przechodzą informacje dotyczące ruchów transferowych

Ale z kolei info o zmianach właścicielskich we Wiśle sprzed rok oraz z tego roku, to nie są ruchy transferowe.

Ponadto, gdyby był umocowany gdzieś przy PZPN, dawno by już padł. Za długo funkcjonuje na Twitterze, zbyt wiele sprawdzonych info wypuścił. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że raczej by go szybko ubili. Tylko czy w takim wypadku PZPN miałby interes żeby go eliminować?

kowal9601 31.07.2017 15:16

Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.

TIR_DO_SŁUBIC 31.07.2017 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowal9601 (Post 1478789)
Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.

Kto prawnikiem, cenionym? Janekx?

Cała agencja Profus to jest rodzina. Ten Burzec zaczął pracować u nich i ustrzelił ich córeczkę.

kowal9601 31.07.2017 17:42

Tak, on. Burzec nic do tego nie ma, co Ty wymyślasz? To jest inny Kamil. On jest ułożony ze Stanowiskim chociażby, zauważ że Stan go obserwuje od dawna a anonimów olewa ogólne, często mu odpisuje i dyskutują pod publiczkę. Tak samo on nie atakuje nigdy PZPN i Bońka, przecież łatwo skojarzyć fakty. To jest szara eminencja, prawnik bardzo dobry współpracujący z PZPN itd. Ktoś kiedyś na kolacji wigilijnej PZPN-u widział tą piłeczkę na zalogowanej aplikacji, no ale co ja tam wiem, rozkminiajcie dalej ��.

Coglin 31.07.2017 18:57

Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.

Jakoś mi to nie pasuje.

kowal9601 31.07.2017 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1478812)
Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.

Jakoś mi to nie pasuje.

Nie jest w żadnym wydziale i formalnie umocowany w PZPN z tego co wiem. Współpracuje i w jednym z wojewódzkich ZPN ogarnia sprawy umów i prawne. Co wam zresztą da udowodnienie kim jest? On często się przemieszcza z tego co słyszałem Pendolino i wtedy buszuje na tt, pracuje w kancelarii z Krakowa i Wrocławia przy sprawach związanych ze sportem zawodowym właśnie-piłką szczególnie, a mieszka w Warszawie. Pochodzi z Podkarpacia czy Lubelszczyzny, teraz popytałem i mi znajomy mówi że z Rzeszowa ale miał mieszkanie też w Biłgoraju i jakiś biznes tam kilka lat temu 3-4 dokładnie.

mitmichael 31.07.2017 19:41

Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada :D

kowal9601 31.07.2017 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1478817)
Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada :D

Nie, to jest Kamil na 100%, ktoś widzę pisał już wyżej i kilka razy ktoś tak do niego się zwracał na tt, on głupiego udawał. Fama poszła w środowisku że to jest Burzec skoro agent-Kamil, ale na pewno to nie jest on, z Burcem się pewnie znają bo pomagał chociażby przy sprawie rozwiązania umowy Lipskiego z Ruchem.

TIR_DO_SŁUBIC 31.07.2017 20:05

Dlatego też wstawiłem te ss żeby to obalić, ku ścisłości.

emj10 01.08.2017 12:22

Najbardziej poinformowane są świeżo utworzone acc z komentarzami wyłącznie w jedynym temacie o janexie. Znamy to z przeszłości m.in. w politycznym ;)

Wisła Prokocim 01.08.2017 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowal9601 (Post 1478819)
Nie, to jest Kamil na 100%, ktoś widzę pisał już wyżej i kilka razy ktoś tak do niego się zwracał na tt, on głupiego udawał. Fama poszła w środowisku że to jest Burzec skoro agent-Kamil, ale na pewno to nie jest on, z Burcem się pewnie znają bo pomagał chociażby przy sprawie rozwiązania umowy Lipskiego z Ruchem.

Janek czy to ty :>

TIR_DO_SŁUBIC 01.08.2017 17:21

Janek Janek, janek ach to Ty

TIR_DO_SŁUBIC 02.08.2017 13:40

Czy ten zwrot, "klub kukułka", to jakiś kolokwializm? Czy to z jakiegoś filmu? Czy nie?

http://imageshack.com/a/img924/1333/VKSI5f.png

http://imageshack.com/a/img922/6756/M3YFvU.png

http://imageshack.com/a/img923/8127/d5Il4z.png

http://imageshack.com/a/img922/3024/n8JHXh.png

Pytam, bo nie znam. Według Google jeszcze Podoliński i Zieliński użyli w jakichś tam wywiadach tego sformułowania (uprzedzając: NIE, NIE MYŚLĘ ŻE JEDEN Z NICH TO JANEKX89 :D)

Dobra, znalazłem. Odpowiedź:

https://image.prntscr.com/image/_XD2...Eq_dwcQqLA.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl