![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Janek pisze, że nie jest dziennikarzem. Generalnie można stwierdzić, że w pewien sposób odcina się od środowiska dziennikarzy (jakaś awersja, konflikt, może konflikt interesów):
http://imagizer.imageshack.us/a/img922/5216/ZmxlGW.png http://imagizer.imageshack.us/a/img922/9586/n8Db9y.png Jednak przynajmniej raz popełnił artykuł w formie analizy. Ponad rok temu. Portal watch-esa.pl : http://imagizer.imageshack.us/a/img923/2909/QyYRa8.png http://watch-esa.pl/2016/03/29/super...wany-dla-idei/ Jest to pierwszy i ostatni jego artykuł napisany dla tego portalu, pod tym nickiem. http://imageshack.com/a/img922/381/4b46Pn.png Trzeba przyznać, że ma "lekkie pióro". |
|
Weszlo.com:
Drugim wielkim orędownikiem, tej niedoszłej transakcji był (jest ?) Janekx89 szeroko znany użytkownik Twittera. Codziennie zapewniał o pewności i nieuchronności transakcji. Po fali krytyki (oraz niepotrzebnego hejtu i podszywania się pod niego na tt) zablokował swojego dla osób, którym nie udzieli dostępu. Często ma informacje z pierwszej ręki, wcześniej niż dziennikarze. Czy on też został wykiwany? Wydaje się, że ma wielkie ego (co często prezentował na tt) przez co nie przyzna się do ewentualnej pomyłki. |
To nie Weszło, nie powielaj kłamstw. To "trybuna" a tam może pisać każdy, co chce i kiedy chce.
|
TIR_DO_SLUBIC - jeżeli masz taką możliwość z lokalizowaniem miejsca napisania jego tweedów to sprawdź tweety z kilku dni z godzin 23 - 02 w nocy, większość ludzi w tygodniu w tych godzinach jest w domu.....
|
Z tym muszę wyjątkowo ostrożnie ;)
To nie główne narzędzie. Ja udowodniłem, że to nie jest człowiek stacjonarny, porusza się, zapewne ma w tym interes. W ciągu 24h jest w dwóch miastach z których tweetuje. W Krakowie, gdzie potencjalnie mogły odbywać się jakieś rzeczy o których nie wiemy (które to były związane z TS/TF/Niemcami) , a potem w Warszawie. Z uwagi na jego sympatię kibicowską zakładam, że tam jednak przebywa większość czasu (miejsce zamieszkania). Tak w ogóle to fan Borussi Dortmund. Janek to może być od nazwiska (np. Jankowiak, Janecki) lub od Jana Kollera ;) Ale o nazywanie swojego konta od nazwiska to bym go nie posądzał. Głupi jednak nie jest. Narcystyczny, agresywny, butny- tak. Ale nie głupi. Zwróćcie uwagę na nagły spadek jego aktywności. Dla mnie jest to bardzo zastanawiające. Ktoś mu kazał, poprosił o to? Jest to wynikiem smrodu ostatnich dni? Czuje oddech na plecach? |
Janekx89 to Kim Kardashian
|
Moim zdaniem on jest byłym piłkarzem.Niekoniecznie Legii i niekoniecznie musiał być jakąś "gwiazdą".
|
Cytat:
|
Nie pisał już 15h :D Niespotykane.
|
Jeden wpis o jego urodzinach, drugi o tym czy po wpisaniu jego nazwiska coś google wypluje.
Janekx dementował kilka dni temu jedno podejrzenie co do swojej osoby, napisał Kamil Burzec z Profus Managment to nie ja. Ale kto go tam wie. https://s1.postimg.org/kflfiye63/Zrzut_ekranu_180.png https://s1.postimg.org/pfivqwjsr/Zrz...anu_182_LI.jpg |
Cytat:
Nawet jak się odgadnie poprawnie kim jest, on i tak zaprzeczy. Zawsze zaprzeczy. Na pewno jest z 1989, na pewno z lipca. Jest prawdopodobne, że ma na imię Kamil. Ale o tym później ;) |
Tutaj rozmawia Burzec m.in. z janekx89 https://twitter.com/przemekbator/sta...26428421222400
|
Janekx89 RACZEJ nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to NA PEWNO nie Kamil Burzec:
http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png Janekx89 nie jest agentem piłkarskim. Janekx89 to nie Kamil Burzec: http://imageshack.com/a/img923/1585/9d1yMz.png http://imageshack.com/a/img924/9993/9Sxkbm.png ale nie wykluczone, że to od niego ma część info dotyczących ruchów transferowych: http://imageshack.com/a/img924/1553/hoK97h.png http://imageshack.com/a/img924/9839/1zuIVI.png Jednak niekoniecznie: 1. daje info o piłkarzach którzy podlegają pod prze różne agencje 2. daje info o piłkarzach którzy nie mają managerów Teoria 1: pracuje z dokumentami na co dzień Teoria 2: przez niego przechodzą informacje dotyczące ruchów transferowych Ale z kolei info o zmianach właścicielskich we Wiśle sprzed rok oraz z tego roku, to nie są ruchy transferowe. Ponadto, gdyby był umocowany gdzieś przy PZPN, dawno by już padł. Za długo funkcjonuje na Twitterze, zbyt wiele sprawdzonych info wypuścił. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że raczej by go szybko ubili. Tylko czy w takim wypadku PZPN miałby interes żeby go eliminować? |
Przecież to jest rodzina jednego z agentów dużych, 100%. Z zawodu jest prawnikiem-ceniony e środowisku, specjalizacja prawo sportowe i gospodarcze.
|
Cytat:
Cała agencja Profus to jest rodzina. Ten Burzec zaczął pracować u nich i ustrzelił ich córeczkę. |
Tak, on. Burzec nic do tego nie ma, co Ty wymyślasz? To jest inny Kamil. On jest ułożony ze Stanowiskim chociażby, zauważ że Stan go obserwuje od dawna a anonimów olewa ogólne, często mu odpisuje i dyskutują pod publiczkę. Tak samo on nie atakuje nigdy PZPN i Bońka, przecież łatwo skojarzyć fakty. To jest szara eminencja, prawnik bardzo dobry współpracujący z PZPN itd. Ktoś kiedyś na kolacji wigilijnej PZPN-u widział tą piłeczkę na zalogowanej aplikacji, no ale co ja tam wiem, rozkminiajcie dalej .
|
Jedyny prawnik, powiązany z PZPNem (wydział dyscypliny) i mający na imię Kamil, którego można znaleźć to Kamil Kosior.
Jakoś mi to nie pasuje. |
Cytat:
|
Jak juz sie tak bawicie w szukanie to szukajcie kogos z imieniem Janek bo moze to od tego imienia jest jego nick. Jan Tomaszewski na pewno odpada :D
|
Cytat:
|
Dlatego też wstawiłem te ss żeby to obalić, ku ścisłości.
|
Najbardziej poinformowane są świeżo utworzone acc z komentarzami wyłącznie w jedynym temacie o janexie. Znamy to z przeszłości m.in. w politycznym ;)
|
Cytat:
|
Janek Janek, janek ach to Ty
|
Czy ten zwrot, "klub kukułka", to jakiś kolokwializm? Czy to z jakiegoś filmu? Czy nie?
http://imageshack.com/a/img924/1333/VKSI5f.png http://imageshack.com/a/img922/6756/M3YFvU.png http://imageshack.com/a/img923/8127/d5Il4z.png http://imageshack.com/a/img922/3024/n8JHXh.png Pytam, bo nie znam. Według Google jeszcze Podoliński i Zieliński użyli w jakichś tam wywiadach tego sformułowania (uprzedzając: NIE, NIE MYŚLĘ ŻE JEDEN Z NICH TO JANEKX89 :D) Dobra, znalazłem. Odpowiedź: https://image.prntscr.com/image/_XD2...Eq_dwcQqLA.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl