![]() |
Tylu rezerwowych jednocześnie nie puszczałbym od 1 minuty, gramy o Puchar Polski jesteśmy profesjonalnym klubem, wiec podejdźmy do tego poważnie. Nie róbmy z tego cyrku, i "ch.uj niech wpuści nawet juniorów bo derby zaraz", szanujmy się.
Moim zdaniem powinien zagrać mix, który da odpowiedź trenerowi czy może liczyć na obecnych zmienników w derbach, może nawet w kontekście 1 składu: Buchalik - Cywka - Arsenić - Gonzalez - Sadlok - Boguski - Llonch - Wojtkowski - Bartosz - Halilović - Brożek * jeśli Llonch niedomaga dalej to na DP przesuwamy Arsenicia, Sadlok do środka i wpuszczamy Bartkowskiego/Pietrzaka I mamy tak: - test dla Boguskiego czy nadal jest tak przymulony, jeśli tak to w derbach ławka - test dla Brożka czy nadal ma instynkt strzelecki, jeśli będzie słabo to w derbach gramy 4-5-1 z Carlitosem na szpicy a za nim Brlek - test dla Bartosza jak będzie wyglądał przez 90 minut - sprawdzamy sobie Arsenicia, Lloncha, Halilovicia i Wojtkowskiego - przy okazji wygrywamy 3:0 z Płockiem ------Football Manager off------ |
Cytat:
Szansę przed wszystkim powinni dostać: Bartkowski, bo Cywka gra tragicznie. Arsenić, Głowackiemu należy się odpoczynek przed derbami. Nie wiem czy Pietrzak jest już gotowy do gry oraz czy Kiko uważa że ma wystarczające umiejętności na ta drużynę. Pol już zdrowy? Jeśli tak to dobrze by było żeby wystąpił. Carlitosa przesunąłbym na skrzydło a Ondraska jeżeli jest zdrowy na szpicę bo ktoś musi naciskać tych stoperów cały czas, a akurat w tym Czech jest dobry. Jeśli wyżej wymienieni sa zdrowi to widziałbym to tak: Buchalik-Bartkowski, Gonzalez, Arsenić, Sadlok-Llonch, Velez,-Bartosz, Brlek,Carlitos ,-Ondrasek Jeśli nie to: Buchalik-Bartkowski, Gonzalez, Arsenić, Sadlok-Velez,Brlek-Bartosz, Halilović, Wojtkowski,- Carlitos |
Cytat:
Tak tylko strzelalem kogo powinine ogrywać. Jeszcze Laskoś i ten drugi mlody moglby zagrac. Pytanie zasadnicze jest jedno : jak patrzymy na Puchar Polski |
szprotson
Mamy naprawdę łatwą drabinkę. Głupio byłoby to olać. Dla mnie PP to dobra szansa na puchary w tym roku. http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...stko,12342015/ |
Lech miał 'łatwego' rywala w finale.
Nie możemy patrzeć tymi kategoriami. Po prostu każdy mecz to ma być zwycięstwo bez kalkulacji. Nie ważne czy to legia czy Puszcza Niepołomice. Puchar Polski co roku jest tak samo 'trudny' dla wszystkich. @szprotson ten drugi młody to pewnie Skórski? Wąpie by obaj z Laskosiem coś pograli w tym sezonie. O ile nie trafi nam się (tfu tfu) plaga kontuzji. |
Dla mnie Buchal, Bartkowski, Arsenić, Halilović, Wojtkowski powinni dostać szansę od pierwszej minuty. Nie wiem czemu ludzie dalej się łudzą, że Brożek zacznie strzelać, bo nie zacznie-róbcie screeny. Carlitos grając dalej w ten sposób nawet cienia szansy nie pozostawia Pawłowi na posadzenie go na ławce. PP to idealny moment na rozpędzenie się młodych chłopaków.
|
Mówicie o łatwiej drabince do pucharów ok zgadzam się z tym,ale czy nasi kopacze dadzą radę z parchami? Obecna gra nie powala, obawiam się także o kondycję....
|
Z żydkami damy radę, w PP na pewno trzeba uniknąć dogrywki . Ale czekam póki co na temat meczowy,co by się wypowiedzieć :D
|
Fajny mecz się szykuje poogladamy nowe nabytki.
|
Czy wy jesteście normalni? Drugi skład? Odpocząć przed derbami?
Oni rozegrali 4 mecze! (np. Arka siedem, Legia dziewięć)... Po czym oni mają być zmęczeni? Derby mamy za 4 dni - od czasu do czasu zawodowy piłkarz, musi być na to przygotowany. Należy patrzeć też dalekosiężnie - co jeśli odpadniemy z Płockiem, po czym ci w 1/4 odpadną z cracovią i w konsekwencji to cracovia zagra w pucharach? Nie trafi was szlag, że np. żydki będą grać (kompromitować) w pucharach częściej niż my? Skąd w ogóle pomysł, że taki "odpoczynek" im coś da? Można by to rozważyć jedynie z Głowackim, aczkolwiek niektórzy piłkarze wolą grać niż wypadać z cyklu meczowego... Kolejna rzecz to kasa - kolejne rundy to kolejne mecze u siebie. W przypadku derbów w 1/4 to ponad 20 tys na trybunach i mega emocje. Gdyby udało się zdobyć puchar to jest KILKA MILIONÓ ZŁOTYCH EKSTRA do budżetu... Zresztą jeśli boicie się o grę co trzy dni, to co z grudniem? Przecież rewanż na kałuży też gramy w środku tygodnia po meczu z płockiem. To jak ligę też odpuszczamy? A potem w maju kolejne mecze co trzy dni... Mecz powinna grać najlepsza możliwa jedynasta (ew. Głowackiemu dać odpocząć jeśli potrzebuje), gdyż jest to mecz bardzo ważny. Jeżeli będzie 3-0 to można myśleć o daniu szansy zmiennikom. |
Nikt tu nie mówi o wpuszczeniu 2 składu ale o 2, 3 może 4 zmianach w składzie, które mogą nawet podnieść jakość wyjściowej 11. Lepiej wpuścić wyposzczonego Kostala na boisko niż Boguskiego który o własne nogi się potyka.
Ochłoń człowieku.. |
Cytat:
|
Cytat:
Osobiście liczę na Bartosza, Arsenica i Halilovica w pierwszym. Jakieś 20 minut powinien też dostać Kostal. |
Halilovic i Kostal od pierwszej minuty.
Gramy bez prawego skrzydła, a i rozegranie szwankuje i moim zdaniem na podstawie tego co widziałem w sparingach szczególnie Halilovic daje nadzieję na poprawę gry (na środku). |
Po co nam najszersza kadra od wielu lat, skoro ciągle mają grać ci sami? Nie mamy Kamińskich na ławce, tylko chłopaków, którzy wiele od siebie dają. A co do odpoczynku... Nikt normalny nie powie, że taka krótka przerwa letnia jest wystarczająca. Nawet jak nie mięśnie, to dłuższa przerwa jest potrzebna, żeby oczyścić głowę. Po co te chłopaki mają się starać na treningach, jak znowu wyjdzie machający łapami Brożek, Boguś w fantastycznej formie, Małecki jeździec bez głowy, czy Ivan, który lubi za.......ić ostatnio babola.
silver03 A Płock to galaktikos? |
Dla mnie jakieś wizje zagrania kompletnie drugim garniturem, bo gramy z kalekami z kałuży są chore. Nie jesteśmy jakimś tam klubikiem, żeby odpuszczać puchar bo za 4 dni gramy derby. Mamy mierzyć wysoko, dążyć do wygranych z podniesionym czołem, a nie trząść się jak jakieś ci.pki bo niedługo derby. Odpuszczać puchar to może Probierzowa zbieranina, która sezon w sezon walczy o utrzymanie.
Delikatne zmiany - tak, ale nie paranoja z oszczędzaniem wszystkich bo derby. W takim razie należało odpuścić mecz z Płockiem, bo chłopaki tam się mocno wypruli. |
Cytat:
|
Moim zdaniem nie może być mowy o odpuszczaniu Pucharu, drabinka do półfinału jest bardzo łatwa, a pary półfinałowe są losowane, w związku z czym jest szansa trafić na rywala innego niż Legia czy Lech.
|
Osobiście nie uważam że posadzenie na ławce Boguskiego, Małeckiego i Cywki to gra drugim garniturem.
Na bokach potrzebna jest świeżość! Mamy dobrych zmienników i jeśli nie teraz to kiedy ich wpuścić ? |
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...7&postcount=27 |
Cytat:
Cytat:
|
Czyli Głowa raczej dzisiaj nie zagra:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...czna_tlocznia/ |
Nikt poważny chyba nie myślał, że zagra dziś najmocniejszy skład.
Będzie pewnie Arsenic, Kostal, Wojtkowski, Halilovic, Bartkowski, może Lackoś. Zobaczymy :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Halilović od początku, jak najbardziej. Kiedy jak nie w takim meczu. Taki Lukić gra w Koronie z powodzeniem w podstawie od początku sezonu, a w ostatnim sezonie ligi chorwackiej grał dużo mniej niż Tibor, bo tylko w 6 meczach.
|
wiadomo jaki to mecz, z jakim podejsciem
i ogolnie nie chcialem sie czepiac, momentami nawet widac przeblyski potencjalu u Halilovica, Arsenica i jakosc Lloncha czy nawet walecznosc Bogusia ale na Brozka to sie nie da patrzeć w tej dyspozycji, zle przyjecia, podania nie w tempo, spowalniane akcji niestety ale obecnie jeśli ma grac w Wisle to chyba najodpowiedniejszym miejscem bedzie druzyna oldbojów |
Kiko time. Znowu walczymy do końca i strzelamy w końcówce. Ile to już? Sześć z jedenastu wygranych meczów rozstrzygnęliśmy po 85tej minucie? Szaleństwo. Ciekawe, czy to wynika bardziej z przygotowania fizycznego, czy z agresywności?
|
Źle się starzeje Brożek. Obawiam się czy będzie miał jeszcze jakiś zryw.
|
Właściwie wszyscy "zmiennicy" unaocznili dlaczego u Kiko wchodzą na końcówki. Na razie żadnego olśnienia, żadnego miłego zaskoczenia.
Mam nadzieję, że trudy dzisiejszego meczu sprawią, iż trener da odpocząć w sobotę Rafałowi i Pawłowi. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl