Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9820)

jonaf 27.07.2017 10:06

Szymon Marciniak sędzią sobotniego meczu! Ponadto na meczu będzie system VAR

PlayLikeAPro 27.07.2017 11:11

Fajno.
Mecz będzie całkowicie inny niż z Niecieczą, zakladam ze będziemy grac cofnieci ze wzgledu na dobre kontry zabrzan. Wątpie tez żeby Górnik nas zdominował wiec najbardziej prawdopodobny scenariusz to rozgrywanie pozycjnego z dzida na skrzydła od obronców.
Wygramy jedną bramką Boguskiego :)

crux.a 27.07.2017 19:45

Będzie dobrze. Większość zaległości została spłacona, więc o motywację bym się nie martwił. Optymalny skład to byłoby 451 ze środkiem Llonch Velez Brlek. Niestety, Lloncha nie będzie. Przypuszczam, że zagramy z jedną zmianą: Brozio za Zdenka. I spokój. Górnik się na nas rzuci, należy ich skontrować, a potem skontrować. 0-2.

Ojj, jak mi się podoba tabela. Oby tak do końca!

FraMat 27.07.2017 21:17

A ja proponuję środek Velez-Arsenic- Brlek.

azkaz 27.07.2017 21:18

Zapowiada się ciekawie, zarówno sportowo jak i kibicowsko.

PAWEŁ 27.07.2017 21:42

Gładko wygramy obstawiam 3:0 dla Wisełki

17wojownik 28.07.2017 07:42

Czy ktoś bardziej zorientowany wie, czy będą dzisiaj do odbioru zakupione bilety na mecz w Zabrzu? Oraz gdzie szukać info o zbiórce na wyjazd? Strona SKWK jest rzadko aktualizowana.

Arek95 28.07.2017 08:02

Coś wiadomo co z Llonchem? Bo niby ma być gotowy na zabrze, ale jakoś brak info?

El'kabat 28.07.2017 08:09

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

maciekkk 28.07.2017 08:11

Gdzieś pisało, że kontuzja jednak dłużej potrwa. Wczoraj Górnik grał z Rowem Rybnik i wygrał 2:0 w PP. Ale grał rezerwowy skład i nie będą zmeczeni na nasz mecz. Będzie ciężki mecz ale celuje w 1;0 dla nas.

Ogryzek 28.07.2017 08:12

Ja jak jestem spokojny o mecz to najczęściej wtapiamy. Zatem ja wolę się podenerwować :)

Jeśli Zabrze pierwsze strzeli gola to może być naprawdę ciężko.

Arek95 28.07.2017 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1478144)
Jedyna zmiana jak może być to Brozio za Zdenka.

Ja bym Brożka zostawił na 70 minutę bo z Niecieczą pokazał całkiem przyzwoitą zmianę. Z chęcią chciałbym zobaczyć Kostala na skrzydle bo dość solidnie się prezentował w sparingach. Ewentualnie Wojtkowski na 10 za Carlitosem bo też w nim pokładane ogromne nadzieje.

tomasz_19 28.07.2017 08:40

Julian
Cywka Głowa Gonzalez Sadlok
Wojtkowski Velez Brlek Małecki
Ondrasek
Carlitos

szprotson 28.07.2017 08:49

Wojtkowski kosztem Boguskiego? tia.....

jonaf 28.07.2017 12:27

W Zabrzu będziemy musieli radzić sobie bez Zdenka Ondráška, Pola Lloncha i Bartkowskiego

tomasz_19 28.07.2017 12:35

no to

Julian
Cywka Głowa Gonzalez Sadlok
Boguski Velez Brlek Małecki
Brożek
Carlitos

FraMat 28.07.2017 12:41

Dlaczego myślicie, że Kiko będzie chciał grać dwójką napastników, lub 4-4-1-1 ?
To mecz na wypróbowanie bardziej defensywnego ustawienia. Może 5-4-1 ?

El'kabat 28.07.2017 13:12

Po konferencji jest plus, że Zdenek na pewno nie zagra. Więc pewnie Paweł wskoczy.
Może Wojtkowski za Bogusia od początku?

Szneka 28.07.2017 14:17

Moim zdaniem powinniśmy zagęścić środek, kosztem Brożka. Halilović lub Kostal

swiety37 28.07.2017 14:19

Nie sądzę by Kiko postawił na młodego debiutanta od początku. Raczej za Zdenka typuję Wojtkowskiego w pierwszym składzie.

Szneka 28.07.2017 14:20

Wojtkowski na skrzydło a Boguś do środka przed Velezem i Brlekiem?

szprotson 28.07.2017 14:44

Wielka szkoda ze Llonch nie zagra. w takim meczu srodek Velez, Llonch, Brlek bylby mega.
Framat sugeruje Bunoze Arseenica, jak dla mnie za duza mina.

Gornik nie takie leszcze Stefan, wiec trzeba uwazac.

trzeba grac tak by sie nie nadziac na kontry

ashkeczup 28.07.2017 15:50

Jak na wiosnę Boguski rzeczywiście był w formie, tak teraz wrócił do wcześniejszej dyspozycji i moim zdaniem nie daje zespołowi tego, czego się od niego wymaga, czyli przede wszystkim jest tragiczny 'do przodu'. Kostal czy Wojtkowski to świeżość, która w tym nie najmłodszym składzie może być zbawienna. Czekamy na Pola!

Wojtas 28.07.2017 20:42

Gornik jest jeszcze mocno nagrzany jak kominy elektorciepłowni,ta seria z pierwszej ligi ich jeszcze pewno trzyma

Szkoda ze nie bedzie Lloncha bo to mój ulubiony pikarz ,czekam na pare Lloonch -Velez na srodku,to bedzie to.

Poki co Velez napewo da radę,tu nie ma co sie bac,to tez jest dobry pilkarz.
Dobrze ze niemiecka telenowa\ela sie skonczyla i mozna juz myslec tylko o tym meczu.Ave Wisła.

X-Ray 28.07.2017 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1478156)
Wojtkowski kosztem Boguskiego? tia.....

Właśnie mam nadzieje, że to się stanie. W pierwszych dwóch meczach Boguski był bezproduktywny.

Stawiam jutro 1:1. Górnik poukładany, fajnie wszedł w sezon, jutro znowu pełny stadion. Trzy zwycięstwa na start? Za pięknie by było.

St Yabol 28.07.2017 22:54

Ja bym postawił na zwycięstwo Wisly, mozę zadziałać efekt wypłaty ;)

pawlozm 29.07.2017 03:37

Może faktycznie warto postawić na Wojtkowskiego od pierwszej minuty? Dałby dużo świeżości, mógłby fajnie z Bogusiem zmieniać się pozycjami w trakcie meczu. Broziu pierwszy do wejścia i Kostal mam nadzieję, że wejdzie w trakcie meczu.
Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Velez, Brlek, Wojtkowski - Małecki, Boguski - Carlitos

Typuję 1:3

Rob_Zombie 29.07.2017 06:43

Ondrasek i Boguski do zmiany i po 3 punkty

Choć Rafał to lubi grać w kratkę, po dwóch beznadziejnych meczach może właśnie zbliża się hattrick?

FraMat 29.07.2017 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1478441)
Właśnie mam nadzieje, że to się stanie. W pierwszych dwóch meczach Boguski był bezproduktywny.

Boguski, co prawda nie pokazywał się w ofensywie, ale w pressingu na rywalu, w graniu roli drugiego defensywnego pomocnika spisywał się znakomicie.
Wykonywał mnóstwo czarnej roboty.
W pierwszym meczu z Pogonią znamienny był obrazek, kiedy straciliśmy piłkę w ataku i poszło podanie na skrzydło do groźnej kontry, a Rafał niczym mały bulterierek, zupełnie jak Llonch, tak długo tarmosił rywala, aż cała Wisła wróciła do ustawienia obronnego i kontra paprykarzy spaliła na panewce.

Tak więc, wbrew pozorom, w meczu z rozpędzonymi sztygarami taki bulterierek Rafał może przydać się, grając na skrzydle, ale realizując też część zadań nieobecnego Lloncha

siemstein 29.07.2017 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1478473)
Ondrasek i Boguski do zmiany i po 3 punkty

Ondrasek nie gra dzisiaj


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl