Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9815)

mitmichael 12.07.2017 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1475033)
Llonch kontuzja? Bo nie w temacie jestem...

Tak jak uzupelnil ZWE kontuzja miesniowa, z tego co czytalem wroci w poniedzialek do treningow

szprotson 12.07.2017 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1475039)
Jeśli rozpisujecie lineup od bramkarza, prawego obrońcy... to chyba jednak jest to 5-3 a nie 3-5

Nie liczy się to co jest na papierze (Jeśli nie wiesz o czym mówie ogladnij jakiś mecz Probierza, ale mysle ze wiesz, wiec po prostu tylko wjebie szpilkę :))
a liczy się to co jest na placu.

I obawiam sie niestety ze to będzie dalej to ustawienie z trójką obrońców i resztą typów biegających z przodu jak żyd po pustym sklepie.

E: ashkeczup - przekonamy się na meczu. ty stawiasz na 1-1-1-8 ja na 3-5-2

ashkeczup 12.07.2017 18:04

Podążając nieugiętą logiką szprotsona, to wydaje mi się, że wyjdziemy 1-1-1-8, które do złudzenia będzie przypominać 5-3-2. A Szpilce i tak byś nie wjebał

_ukoL 12.07.2017 18:10

Pierwszy mecz to jedna wielka niewiadoma. Trudno prognozować. W sumie każdy wynik jest możliwy. Liczę, że piłkarze będą chcieli zmazać plamę po kompromitacji w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Problem w tym, że i Pogoń ma coś do udowodnienia. Wygra drużyna która pokaże większą determinację. Liczę na 3 punkty po trudnym meczu.

czaro 12.07.2017 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1475035)
Lotto na nowy sezon 2017/18 pozostanie sponsorem Ekstraklasy [ podpisano list intencyjny ]

Mea culpa!

Karherop 12.07.2017 21:21

Czy ktoś zna kadrę meczową?

Na moje oko ktoś z dwójki Kostal/Wojtkowski się nie zmieści
Poza tym odpadnie Chorążka, Laskoś, Pietrzak, Bartkowski, Videmont (a on żyje?)

ashkeczup 12.07.2017 21:50

Przyjmując, że w 18 będzie: 2 bramkarzy, Cywka,Głowa,Ivan,Arsenić,Velez,Sadlok,Llonch,Brlek ,Halilović,Stilić,Małecki,Boguski,Ondrasek,Carlito s, których uznaje za 'pewniaków', to dwóch z Bartkowski,Bartosz,Pietrzak,Wojtkowski,Kostal,Vide mont,Brożek usiądzie na ławce. To naprawdę nazywa się problemem bogactwa.

Adenalix 12.07.2017 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1475062)
Przyjmując, że w 18 będzie: 2 bramkarzy, Cywka,Głowa,Ivan,Arsenić,Velez,Sadlok,Llonch,Brlek ,Halilović,Stilić,Małecki,Boguski,Ondrasek,Carlito s, których uznaje za 'pewniaków', to dwóch z Bartkowski,Bartosz,Pietrzak,Wojtkowski,Kostal,Vide mont,Brożek usiądzie na ławce. To naprawdę nazywa się problemem bogactwa.

Nie będzie Lloncha (kontuzja) więc trzech.

siara 12.07.2017 22:03

LLonch ma kontuzję.

ashkeczup 12.07.2017 22:19

Ano prawda, 3 razy dzisiaj o tym czytałem. Chyba nie chce przyjąć do świadomości. Nadal można powiedzieć, że tak mocnej kadry dawno u nas nie było.

butazango 12.07.2017 22:56

Ciężko zgadnąć skład, ale myśle ze Kiko nie bedzie chciał za bardzo mieszac od poczatku. Według mnie bedzie tak:
Cuesta- Cywka-Głowacki-Gonzalez-Sadlok-Brlek-Halilovic-Stilic-Boguski-Małecki-Carlitos, a jak bedzie zobaczymy :) Ważne zeby nie zacząć od porażki.

X-Ray 13.07.2017 08:38

Sądziłem, że Pogoń zrobi ciekawsze transfery, po tym gdy do Szczecina przyszedł Maciek Skorża. Tymczasem jedynie z emigracji wraca Hołota, plus od nas Załuska, czyli nie ma cudów. Mimo wszystko uważam, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. W jakimś stopniu jesteśmy w przebudowie, nowy bramkarz, nowy napastnik i pewnie jeśli chodzi o obronę jak również pomoc zobaczymy dwóch, a może nawet trzech nowych piłkarzy. Stawiam na nudne spotkanie, zakończone jakimś remisem 1:1. - Bramkę i tak strzeli oczywiście Rafał Boguski. :lol:

Nie podejmuje się typowaniu składu. Bóg jeden wie co Kiko wymyśli. Chociaż jak każdy obawiam się kombinowania z tym 3-6-1 czy tam 5-4-1.

Griszka30KR 13.07.2017 09:05

Niestety czuj e "wp...ol" po nieskładnej grze.W ogóle wczorajsza konferencja pod względem atmosfery przypominała mi konferencje po przegranym meczu ,a nie przed.

Virusman 13.07.2017 10:39

Nie mamy jutro środka pomocy, chyba że nagle Brlek albo Stilic nauczą się grać jako defensywni pomocnicy...

Dlatego jednak lepiej byłoby przesunać Cywkę na DPŚ. Na Transfermarkt jest napisane, że Fran Velez również może grać na DPŚ. Jeśli to prawda to może on? A może 17-letni Laskoś, który jest DPŚ?

Przecież nie wyjdziemy w środku Brlek - Stilic - Halilovic...

Trudno cokolwiek typować - pierwsze mecze w sezonie to zawsze wielka niewiadoma. Natomiast ja osobiście mam złe przeczucia, co do tego spotkania...

jonaf 13.07.2017 10:47

[QUOTE=Virusman;1475089]Nie mamy jutro środka pomocy

Dlatego jednak lepiej byłoby przesunać Cywkę na DPŚ. Na Transfermarkt jest napisane, że Fran Velez również może grać na DPŚ. Jeśli to prawda to może on? A może 17-letni Laskoś, który jest DPŚ?
QUOTE]

widać, że sparingów nie oglądałeś. Velez grał na DP. Ponadto graczy do gry w środku jest więcej

Virusman 13.07.2017 10:51

Cytat:

widać, że sparingów nie oglądałeś. Velez grał na DP. Ponadto graczy do gry w środku jest więcej
A no nie oglądałem. Jeśli tak, to jestem spokojniejszy.

jonaf 13.07.2017 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1475094)
A no nie oglądałem. Jeśli tak, to jestem spokojniejszy.

i widać też , że nie przecyztałeś nawet sylwetki Frana Veleza, którą zamieściliśmy w 1 poscie - od razu rozwiała by ona wątpliwość czy on umie grać na DP czy też nie ;)

Fran Velez:

Kolejny zawodnik „ze stajni Kiko Ramireza”. Poprzednio nasz trener upierał się przy transferze Pola Lloncha tłumacząc, że zawodnik ten jest niezbędny obecnej Wiśle. Po rundzie rozegranej w krakowskiej Wiśle wszyscy musimy przyznać, że gracz ten jest nieustępliwy, a trener nie pomylił się w wyborze gracza. Czy tym razem będzie podobnie? Media w Polsce opisały ten transfer jako ściągnięcie nowego środkowego obrońcy. Tymczasem w ostatnim sparingu mogliśmy obserwować Veleza na środku pomocy… na pozycji Lloncha. Niestety dał się poznać ze swojej dość agresywnej gry szybko łapiąc żółty kartonik. Co się chwali – w 2-3 sytuacjach, gdy Fran Velez mógł wejść ostro w zawodnika ten... odpuszczał wiedząc, że ma już żółtą kartkę na koncie. Jednak nie można ukrywać, że w aż 40 meczach Almerii zarówno w LaLiga jak i LaLiga2 zawodnik ten był stoperem. W Hiszpanii, w której preferuje się bardziej techniczny futbol agresywni gracze są bardzo często karani kartkami. W przypadku Frana Veleza i jego przygody z Almerią mowa o 18 spotkaniach z kartkami. W 3 spotkaniach ujrzał podwójną karę i osłabił zespół przedwcześnie. Ale jak na 78 gier w barwach Almerii oraz 5337 minut spędzonych na boisku – trzeba przyznać, że tych kartek nie było aż tak dużo.

mitmichael 13.07.2017 10:57

Paweł Raczkowski sędzią meczu Pogoń - Wisła

kalafior1993 13.07.2017 12:33

Również chciałbym zobaczyć Brożka, zwłaszcza jako tzw Joker może wiele dać drużynie. Chciałbym aby strzelił gola żeby dobrze wszedł w sezon i zamknął usta hejterom i krytykom, bo takich zawodników się ceni jak Głowacki czy Brożek. Co do meczu to rozum mówi remis, a serce że wygramy jednym golem np 1:2

ArturBarlinek 13.07.2017 12:41

dlaczego sądzę, że możemy wygrać?
Pogoń się nieszczególnie wzmocniła, a do tego kilku piłkarzy nie zagra.
Jeśli nie z nimi, to z kim mamy wygrywać i o coś walczyć? Skorża przecież nie gra.

jonaf 13.07.2017 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1475104)
dlaczego sądzę, że możemy wygrać?
Pogoń się nieszczególnie wzmocniła, a do tego kilku piłkarzy nie zagra.
Jeśli nie z nimi, to z kim mamy wygrywać i o coś walczyć? Skorża przecież nie gra.

w tym problem, że jeżeli nie zmienili zbytnio składu to... są zgrani. Wiedzą, z którym zawodnikiem z teamu mogą jak grać. Nawet jeśli zmienia się taktyka, to oni i tak mniej więcej wiedzą kogo mają asekurować itd. - nie musza się poznawać.

Wisła, Arka, Lech, Korona i parę innych ekip zmieniło po 7-9 graczy. Pogoń zmieniła bramkarza, Matrasa na Hołotę no i tyle.

Szukałbym raczej szansy w braku Frączczaka i obecności niechcianego Zwolińskiego :)

pawlozm 13.07.2017 16:01

Zgadza się, Wisła zrobiła dużo zmian w tym okienku, ale jestem pewien, że Kiko zdaje sobie sprawę, że zgranie jest kluczowe więc logiczne że nie wymieni połowy 11. Mam nadzieje, że będzie max 3 zmiany. Cuesta, Velez (lub Halilovic), Carlitos.
Cuesta
Głowacki Gonzalez

Cywka Sadlok
Velez

Brlek Stilic
Boguski Małecki
Carlitos

szprotson 13.07.2017 16:07

Fran Velez to Hiszpanska wersja Darka Dudki
Czekaaaaaammmmmm na wiatr co rozgoniiiii

regan 13.07.2017 16:09

Velez moze zagrac faktycznie. Mysle ze Wojtkowskich i Halilovicow i Kostalow bedzie wprowadzal spokojnie.

Velez po tym sparingu co widzialem to widac bylo ze ma w sobie ten spokój i obycie tak wiec mysle ze to on obok Brleka wystapi.

Oby nie 3-5-2

Arkadiusz.Czerepach 13.07.2017 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1475103)
Również chciałbym zobaczyć Brożka, zwłaszcza jako tzw Joker może wiele dać drużynie. Chciałbym aby strzelił gola żeby dobrze wszedł w sezon i zamknął usta hejterom i krytykom, bo takich zawodników się ceni jak Głowacki czy Brożek. Co do meczu to rozum mówi remis, a serce że wygramy jednym golem np 1:2

a ja bym wolał żeby Carlitos dobrze wszedł w drużyne i strzelił gola w debiucie, bo to on ma ciągnąć nasz atak w tym sezonie i im szybciej sie w komponuje tym lepiej

co do Pawła , to radze sie pozbyć złudzeń

czaro 13.07.2017 16:27

Zamiast Stilica wolałbym w pierwszej 11. zobaczyć któregoś z nowych graczy.

pawlozm 13.07.2017 17:00

Stilic bardzo solidnie przepracował ten okres przygotowawczy, liczę na to, że będzie liderem tej drużyny. To jest gość, który robi różnicę, brakuje kogoś takiego. Oby rzeczywiście był w formie. Mam nadzieję, że od pierwszego meczu da dużo jakości.

Charlie 13.07.2017 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1475123)
Velez moze zagrac faktycznie. Mysle ze Wojtkowskich i Halilovicow i Kostalow bedzie wprowadzal spokojnie.

Ja myśle, że Halilovica będzie wprowadzał niespokojnie, tzn. da mu zagrać od 1 minuty. Jest to jedyna ósemka jaką teraz mamy, w sparingach prezentował się nieźle, a przesuwanie Brleka do tyłu nie jest najlepszym pomysłem, gdyż swoje najlepsze mecze grał jako dycha.

Karherop 13.07.2017 17:26

Velez przede wszystkim nie brał udziału w przygotowaniach drużyny, liga Hiszpańska rusza pod koniec sierpnia (za jakieś 1,5 miesiąca) i jak on ma jutro dobrze wypaść? W sparingu z Sosnowcem prezentował się dramatycznie. Za faul przy którym otrzymał żółtą kartkę, w polskiej lidze by wyleciał z boiska.

Na pewno prędzej czy później będzie z niego pożytek, ale mam wątpliwości czy już teraz.

czaro 13.07.2017 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1475128)
Stilic bardzo solidnie przepracował ten okres przygotowawczy, liczę na to, że będzie liderem tej drużyny. To jest gość, który robi różnicę, brakuje kogoś takiego. Oby rzeczywiście był w formie. Mam nadzieję, że od pierwszego meczu da dużo jakości.

Stilić był przecież w każdym meczu najgorszy na boisku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl