Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie tematów meczowych. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9808)

ashkeczup 05.06.2017 19:12

Ogólnie są niezłe, ale wole Czerepacha

GBO 05.06.2017 19:49

Płaczecie że tematy pojawiają się zbyt późno a zamiast ciekawej dyskusji 90% postów w stylu: " będzie wpier... ", " pojedziemy ich ", " będzie ciężko ", " śniło mi się że... " itp. Rzeczowej dyskusji jak na lekarstwo. Fajnie by było podać kursy oferowane przez bukmacherów. Po meczu warto by uzupełnić temat o statystyki meczu ( ze strony ekstraklasy np. ). Można by wtedy coś analizować a nie ograniczać się do narzekania/chwalenia piłkarzy.

Karherop 05.06.2017 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1471945)
Płaczecie że tematy pojawiają się zbyt późno a zamiast ciekawej dyskusji 90% postów w stylu: " będzie wpier... ", " pojedziemy ich ", " będzie ciężko ", " śniło mi się że... " itp. Rzeczowej dyskusji jak na lekarstwo. Fajnie by było podać kursy oferowane przez bukmacherów. Po meczu warto by uzupełnić temat o statystyki meczu ( ze strony ekstraklasy np. ). Można by wtedy coś analizować a nie ograniczać się do narzekania/chwalenia piłkarzy.

A co ma czas wstawienia tenatu do poziomu rozmowy? Bo jesli nie chcesz czytac glupich komentarzy to powinieneś zupelnie odciąć się od internetu.

A co do meritum. To meczowe grafiki są świetne. Treść również, choc czasem zmniejszyłbym czcionkę bo tekst wydaję się okropnie długi. Można jeszcze podrzucac w temacie linka do bramek z ostatnich meczow np z ekstraklasa.tv

Ale żeby nie bylo tak różowo to przychylam się do glosow, że temat meczowy powinien być otwierany dzien-dwa po ostatnik spotkaniu.
Jak nie ma czasu na grafikę to zawsze można ją z czasem uzupełnić i tyle.

Arkadiusz.Czerepach 05.06.2017 21:37

jako że jak sądzę mój trolling spowodował powstanie tego tematu , to chciałem napisać że tematy które robisz są zajebiste i wielokrotnie to propsowałem !

tak jak napisało wielu przedpiszców, problemem jest czas, bo tematu czasem nie ma i nie ma , a jak założy ktoś inny bo już sie nie doczeka to jest hejtowany

temat powinien pojawiać się mniej więcej w połowie dystansu pomiedzy poprzednim meczem a następnym , za wcześnie (ktos proponował dzień po poprzednim meczu) spowodowałoby że dyskusja o poprzednim meczu prawdopodobnie szła by na dwa tematy

ogólnie to jak już kiedyś napisałem tematy meczowe robisz tak zajebiste, że w "normalnych" gazetach nie ma tak rozbudowanej zapowiedzi meczu , więc krytykanci powinni zamknąć ....y i tyle :)

tylko na Boga nie dawajcie banów jak tylko ktoś się z czymś nie zgadza

a forumowicze którzy sami donoszą tzn w postach sugerują że komuś należy się ban to... pojade klasykiem "To jest jakby w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków"

Prezydentowa 06.06.2017 06:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach
a forumowicze którzy sami donoszą tzn w postach sugerują że komuś należy się ban to... pojade klasykiem "To jest jakby w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków"

Wiem, że do mnie pijesz, bo już to napisałeś gdzie indziej. Więc przystopuj. Nie będziesz mnie, pajacu, obrażał. Napisałam delikatnie, że nie zdziwiłabym (ani nie obraziła), gdybyś wyleciał stąd w kosmos, bo piszesz dużo, głupio i prowokujesz. Jeśli to dla Ciebie jest donoszenie, to musisz mieć z tym jakiś problem - może złe wspomnienia, hm? Ach, no i swoje zdanie podtrzymuję: weź spierdalaj :-)

EOT

brylant17 06.06.2017 06:29

Arkadiusz.Czerepach Za to ty zrobiłeś mega ujowy! nawet ci się nie chciało wpisać daty i o której mecz o reszcie już nie wspominając

Arkadiusz.Czerepach 06.06.2017 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1471961)
Arkadiusz.Czerepach Za to ty zrobiłeś mega ujowy! nawet ci się nie chciało wpisać daty i o której mecz o reszcie już nie wspominając


http://www.wislakrakow.com/forum/sho...5&postcount=86


ile razy mam tłumaczyć żebyś zatrybił ?

TIR_DO_SŁUBIC 06.06.2017 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1471960)
Wiem, że do mnie pijesz, bo już to napisałeś gdzie indziej. Więc przystopuj. Nie będziesz mnie, pajacu, obrażał. Napisałam delikatnie, że nie zdziwiłabym (ani nie obraziła), gdybyś wyleciał stąd w kosmos, bo piszesz dużo, głupio i prowokujesz. Jeśli to dla Ciebie jest donoszenie, to musisz mieć z tym jakiś problem - może złe wspomnienia, hm? Ach, no i swoje zdanie podtrzymuję: weź spierdalaj :-)

EOT

No proszę. To teraz administracja może udowodnić, że nie ma równych i rowniejszych. Za soczyste "weź spierdalaj" należy się chyba również soczysty ban, niezależnie od stażu, nie jest tak?

W kosmos z nią.

Prezydentowa 06.06.2017 08:53

Nie będę sie z Tobą wdawać w dyskusje na żenującym poziomie, wybacz.

Dariook 06.06.2017 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1471963)
No proszę. To teraz administracja może udowodnić, że nie ma równych i rowniejszych. Za soczyste "weź spierdalaj" należy się chyba również soczysty ban, niezależnie od stażu, nie jest tak?

W kosmos z nią.

Dlaczego? Przeciez to oznacza nic innego jak : Zostaw mnie w spokoju, idz sobie !
:D

Barti 06.06.2017 09:07

Czy TIR_DO_SŁUBIC i Arkadiusz.Czerepach, to aby nie jest jedna i ta sama osoba?

wiesniak842 06.06.2017 09:11

Jeszcze ashkeczup i wiktorpiekarski:D We 4 ten sam poziom gimbazy.

swiety37 06.06.2017 12:33

1. Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać taki temat?
Pasuje mi tak jak to robi WIZŁAZWE.
2. Co chciałbyś w nim przeczytać?
Pasuje mi to co wypisuje WIZŁAZWE. (składy, nieobecności, zagrożenia, krótka historia)
3. Co należy zmienić, co zostawić?
Ostatnio pojawiły się komentarze ekspertów - zbędne mi to.
4. Jakieś nowości? Analizy?
Analizy to już w komentarzach czytamy ;)
5. Kiedy powinien pojawiać się temat?
Najlepiej dzień po ostatnim meczu.
6. Mam wyjeebane, nabijam posty a treść mnie nie interesuje.
Mam wyjeeebane na offtop;)

Pozdrawiam.

MaLk 06.06.2017 13:11

Moje zdanie jest niezwykle oryginalne - temat meczowy służy do dyskusji forumowiczów o meczu.

Generalnie jest mi więc wszystko jedno kto i jak go założy, a także ile informacji i według jakiego standardu zamieści, bo chodzi o to, żeby było gdzie dyskutować. Należy odróżnić temat meczowy od artykułu czy wprowadzenia meczowego. Oczywiście szanuję robotę, jaką wykonuje WISŁAZWE, ale nie powinna być ona warunkiem do tego, aby temat meczowy miał się pojawić (w ogóle lub z dużym opóźnieniem).

Założenie tematu meczowego to czynność czysto techniczna, która powinna zostać zrealizowana najpóźniej dzień po poprzednim meczu, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoje informacje WISŁAZWE zamieszczał (np. w treści wątku) wtedy, kiedy je po prostu spokojnie opracuje.

ashkeczup 06.06.2017 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1471977)
Jeszcze ashkeczup i wiktorpiekarski:D We 4 ten sam poziom gimbazy.

Jestem takim gimbusem, jak ty nie jesteś śmieciarzem ;)

wiesniak842 06.06.2017 13:27

To spoko, że się przynajmniej przyznajesz bo ja smieciarzem nie jestem. Jeśli zaś nawiazujesz do naszej rozmowy z sb, to podanie mojej profesji jako smieciarza miało na celu wywołanie u Ciebie beki z czyjejś profesji. Żadna praca nie hanbi jeśli masz na utrzymaniu rodzinę czy nawet siebie samego ale skąd gimb jak Ty może o tym wiedzieć. Pozyjesz, zrozumiesz.

Laszi 06.06.2017 15:08

Domyślam się, że ZWE chce jak najpóźniej wrzucać temat meczowy ze względu na to, że większość nie czyta pierwszej strony w danym temacie jak jest ich już kilka .Dzień po meczu nie ma grafik i statystyk, setka wpisów się pojawi zanim zrobią grafiki, a jak grafiki i statystyki się pojawią to nikt nie zauważy. Pytanie więc do modów czy dali by rade 'przykleić' pierwszy post na każdej stronie tematu tak jak to jest zrobione z ankietami. Pierwszy wpis będzie uzupełniany, a reszta może wylewać żale do woli ;)

X-Ray 06.06.2017 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1472008)
Domyślam się, że ZWE chce jak najpóźniej wrzucać temat meczowy ze względu na to, że większość nie czyta pierwszej strony w danym temacie jak jest ich już kilka .Dzień po meczu nie ma grafik i statystyk, setka wpisów się pojawi zanim zrobią grafiki, a jak grafiki i statystyki się pojawią to nikt nie zauważy. Pytanie więc do modów czy dali by rade 'przykleić' pierwszy post na każdej stronie tematu tak jak to jest zrobione z ankietami. Pierwszy wpis będzie uzupełniany, a reszta może wylewać żale do woli ;)

O! I to uważam za pomysł idealny, jeśli tylko jest możliwy do stworzenia.

Generalnie to ja na miejscu administracji zabrałbym się za nagradzanie tych, którzy coraz częściej w tematach dyskusyjnych, robią wycieczki słowne do innej persony. Nikogo wasze pyskówki nie obchodzą, macie od tego miejsce w prywatnych wiadomościach. Uważam, że takie szkodniki powinny być eliminowane, skoro nie potrafią zachowywać się odpowiednio.

ashkeczup 06.06.2017 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1471997)
To spoko, że się przynajmniej przyznajesz bo ja smieciarzem nie jestem. Jeśli zaś nawiazujesz do naszej rozmowy z sb, to podanie mojej profesji jako smieciarza miało na celu wywołanie u Ciebie beki z czyjejś profesji. Żadna praca nie hanbi jeśli masz na utrzymaniu rodzinę czy nawet siebie samego ale skąd gimb jak Ty może o tym wiedzieć. Pozyjesz, zrozumiesz.

Rzucanie na prawo i lewo gimbem rzeczywiście świadczy dobrze o twoim statusie, rodzina pewnie byłaby dumna, bo przecież nie ma to jak się dowartościować. W ogóle nie wiem po co mnie wciągałeś do tej dyskusji. Wiesz dobrze, że zawsze chętnie wysłucham argumentów, natomiast "z kimś takim jak ty nie będę dyskutował" nie jest dla mnie argumentem- jest żałosne i to też nie raz powtarzałem.

jonaf 06.06.2017 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1472022)
Rzucanie na prawo i lewo gimbem rzeczywiście świadczy dobrze o twoim statusie, rodzina pewnie byłaby dumna, bo przecież nie ma to jak się dowartościować. W ogóle nie wiem po co mnie wciągałeś do tej dyskusji. Wiesz dobrze, że zawsze chętnie wysłucham argumentów, natomiast "z kimś takim jak ty nie będę dyskutował" nie jest dla mnie argumentem- jest żałosne i to też nie raz powtarzałem.

bardzo bym prosił kolegów o zaprzestanie tego typu wycieczek w tym temacie. Staramy się zebrać potrzebne nam informacje na przyszły sezon, aby lepiej przygotowywać tematy meczowe. Przejdzcie na pw

ashkeczup 06.06.2017 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1472024)
bardzo bym prosił kolegów o zaprzestanie tego typu wycieczek w tym temacie. Staramy się zebrać potrzebne nam informacje na przyszły sezon, aby lepiej przygotowywać tematy meczowe. Przejdzcie na pw

Zaczepiony czułem obowiązek odpowiedzieć :P

abcabc 07.06.2017 08:03

Tematy meczowe powinny być jak do tej pory. Po co w ogóle pytać? Trzeba było wykasować tamten żałosny temacik i założyć normalny jak zwykle. Nie byłoby zamieszania.
Na pewno nie chcę jarmarcznej hucpy Czerepacha. Czy ten gość musi zawsze mącić?
Na zdjęciu ma pasiaki. Więc nic dziwnego. :lol:

As 07.06.2017 08:13

Ja kdla mnie tematy meczowe sa rewelacyjne w takiej formie w jakiej istnieja obecnie. Lubie tez te "opinie ekspertow".
Jedyny raz kiedy mi sie nie podobal temat meczowy to ten przed derbami kiedy autor okazal swoje kompleksy wzgledem Cracovii.
My jestesmy Wisla Krakow i jesli ktos powinien miec kompleksy to raczej Cracovia do nas a nie my do nich.

Ogolnie jednak ocena tematow meczowych z mojej strony jest ze wszechmiar pozytywna.

brylant17 12.07.2017 13:18

Halo Zwe i W.S jest szansa aby to wy robiliście dalej meczowe? Odwalacie kawał roboty, niektórym użytkownikom to pasi np.mnie a niektórym nie np.pysio.A nie chce by jakieś lemingi tym się zajmowały, które są bez ładu i składu tematy przez nich zakładane.

WISŁAZWE 12.07.2017 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1474982)
Halo Zwe i W.S jest szansa aby to wy robiliście dalej meczowe? Odwalacie kawał roboty, niektórym użytkownikom to pasi np.mnie a niektórym nie np.pysio.A nie chce by jakieś lemingi tym się zajmowały, które są bez ładu i składu tematy przez nich zakładane.

Robimy swoje nadal. Tematy meczowe będą pojawiać się wcześniej niż dotychczas.
Zawsze ktoś z trójki ja, jonaf lub W.S odpowiedni temat założy.

Wychodząc na przeciw forumowiczom temat meczowy Wisła Kraków - Termalica Nieciecza pojawi się w niedziele wieczorem, lub w poniedziałek do południa. Ze względu na to, że chcemy uzupełnić dane po niedzielnym meczu naszych rywali, oraz dopisać analizę naszych wyczynów w pierwszej kolejce.

Mogę zapewnić, że cały zarys tematu oraz analiza przeciwnika jest już zrobiona i będzie modyfikowana po spotkaniu Bruk-Bet -Jagiellonia.


Pozdrawiam.

brylant17 12.07.2017 13:39

Super!! dzięki.Jestem zadowolony! oby tak dalej

szorstki 12.07.2017 16:10

To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni... ;)

Karherop 12.07.2017 17:15

Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.

czaro 12.07.2017 17:26

Lotto nie jest aktualnie już chyba sponsorem ekstraklasy, a jest na grafikach. Czasem czcionka jest nieczytelna. Można temat zakładać wcześniej, a stopniowo edytować pierwszy post.

Chciałem bardzo podziękować za tę pracę, bo dzięki temu forum żyje i chce się na nie wchodzić.

Ja nie donoszę, więc zwrócę się bezpośrednio do użytkowników o dużym dystansie do poważnych wypowiedzi: dla Was też jest miejsce na forum i wnosicie tu na pewno sporo kolorytu (np. posty o tym, że nowy bramkarz zły, bo nie obronił karnego w debiucie - wryło mi się w pamięć), ale znajcie swoje miejsce. Ton forum powinni nadawać użytkownicy poważniejsi, starsi, którzy poświęcają czas (ZWE & co.).

jonaf 12.07.2017 17:37

Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl