![]() |
Nie jestem pewien, czy Bartkowskiemu w takim meczu powinno się dawać szanse. Ostatnio jak wszedł z ławki to był kręcony niekiepsko, a jakby teraz się to powtórzyło, to może się chłopak całkowicie spalić
|
Bez przesady kolego. Wszedł na boisku i zaprezentował się przyzwoicie. Trzeba dać mu szansę zagrać od pierwszej minuty.
|
Cytat:
|
Peszko kręcił Bartkowskim jak wiatrakiem. Ze dwa razy został też przepchnięty. Z tym, że Peszko to stary wyjadacz więc nie skreślałbym chłopaka.
|
co ten Głowacki???
|
Uryga by nie popełnił takiego błędu.... Dobrze, że zaraz przychodzi Arsenic. Głowacki musi poczuć na stare lata oddech na plecach.
|
Bardzo dobry mecz. Lech nieistniejący w 2 połowie, co pewnie po części wynikało z wyniku. W pierwszej połowie oprócz dramatycznie straconych bramek też byliśmy lepsi. Bardziej kibicuję, żeby zarząd przedłużył kontrakt Spiciciowi, niż Brożkowi. Nie mogę patrzeć jak macha łapaki, jakby się przekwalifikował na rapera. Boguś walczy o kontrakt, Uryga znów całkiem solidnie, oprócz pierwszej bramki, ale jak nie przestaną go rzucać po boisku, to nigdy nie nabierze odpowiednich nawyków. Bartkowski to prawdziwy konkurent dla Cywki. Brlek w końcu zagrał słabszy mecz, bo już wydawał się nadpiłkarzem.
PRZEDŁUŻYĆ SPICICIA |
W tej rundzie Wisła doznaje samych 'pechowych' porażek. Dzisiaj powinno być 4-1 dla Wisły. A skończyło się porażką...
Takie szybkie subiektywne oceny: Spisić - myślę, że już definitywnie zapracował na nowy kontrakt Brlek - sprzedajmy go za 2 mln ojro, złapmy oddech finansowy i postawmy na Semira na pozycji ofensywnego pomocnika Boguski - choć w wielu momentach wyglądał dość pokracznie to stwarzał ogromne zagrożenie, za mało jednak podjął dobrych decyzji w tym meczu. brawo za gola, choć powinien mieć dziś 2,3 a nawet 4 bramki. Uryga - potrafił zrobić coś mega ciekawego w ofensywie (!), ale zarazem koncertowo gubił krycie w obronie Bartkowski - Cywka po prostu jest lepszy i pewniejszy. Nie podobała mi się jego gra dzisiaj. Głowa - wiadomo, klasa, ale ten babol... Gonzales, Llonch - świetny mecz Małecki - a grał on w tym meczu? Załuska - wydawaje się, że miał jakieś szansę przy pierwszym golu |
Byłem na meczu.
Pozytywnie Uryga, mocno walczył, nie odpuszczal piłek. Zaskoczył mnie bardzo. Llonch również ładnie. Brlek zniknął po wejściu Stilica. Małecki słabo. Natomiast Boguski to dramat, szkoda kasy na niego, nawet jeśli miałby zarabiać grosze. |
Zmiennicy pokazali klasę. Bartkowski naciska na Cywkę, Spicić koniecznie do przedłużenia, Uryga świetny mecz w pomocy. Z Boguskim chyba jedna warto byłoby przedłużyć.
Szkoda strzału Stilicia, byłaby piękna bramka. Jak on to zmieścił? Kolejny świetny mecz Wisły, kolejny przegrany. Tym razem przynajmniej przegraliśmy pechowo, a nie przez ofiarę losu z gwizdkiem. |
Cytat:
|
Dobry mecz,druga połowa to naprawde nasza całkowita dominacja.Remis spokojnie powinen byc.
Mamy swoj styl,spokojnie pracować,zrobic 2-3 madre transfery,i spokojnie w przyszlym sezonie doskakujemy do Lecha,Legii,Jagi i Lechii.Przyszlosc od dawien dawna nie wygladala tak mocno optymistycznie. |
Cytat:
|
Uryga świetny mecz... ludzie, zdejmijcie w końcu te różowe okulary od czasu meczu z Legią. Zagrał przyzwoicie, ale zawalił krycie przy pierwszej bramce - niepotrzebnie wchodził do tłoku, przez co Majewski miał tyle miejsca w środku. Fajnie, że w końcu próbował grać do przodu, ale te jego podania... każde bardzo mocne, skaczące lub na wysokości kolan/goleni. Jeśli zostanie z nim przedłużony kontrakt - na co zapracował ostatnimi meczami - to powinien iść do I ligi na wypożyczenie i tam się pokazać.
|
Cytat:
|
Ktoś tu pisał, że Boguski dramat, to chyba z przyzwyczajenia. Owszem, miał wiele meczów słabszych, gdy go na murawie nie było ale dziś?
Nasz najbardziej produktywny zawodnik w tym meczu. Przy odrobinie szczęścia schodziłby z hat-trickiem. Ale ty pewnie jesteś jednym z tych (czytałem jeden taki komentarz po jednym z jego hat-tricków:D), który stwierdził wtedy, że poza bramkami nic nie pokazał :D Bardzo dobrze, że jednak go przedłużamy. Mecz mi się podobał, lepiej zagraliśmy od kuchenek. Tworzyliśmy lepsze sytuacje. Zabrakło skuteczności. Głowacki zagrał bardzo słaby mecz, babol przy bramce - potem odpuszczenie - bo jakby pobiegł za Makuszewskim to miałby szansę wybić piłkę z bramki. Do tego obiektywnie rzecz biorąc bardzo dużo fauli mu uszło na sucho i mógł schodzić przez to w końcówce z czerwoną kartką za wycięcie Makuszewskiego. Reszta poprawnie lub dobrze. Fajnie się to oglądało mimo dwóch gongów na początku meczu. |
Cytat:
|
No cóż... mecz, w którym kandydat na mistrza nie pokazuje praktycznie nic. Dwie bramki po naszych błędach (w tym jednym katastrofalnym, Arkowi pewnie mignął przed oczami mecz z pejsami). Przy dobrych wiatrach można było Amice wybić mistrza z głowy, skończyło się pechowo, biorąc pod uwagę naszą przewagę w drugiej połowie.
|
Cytat:
|
Jakby Boguski zawsze był w formie to by walił 20 bramek na sezon i asystował przy kolejnych 10 jako skrzydłowy. Tylko, że wtedy już dawno by w Wiśle nie grał. Jak grał dobrze - chwaliłem. Jak grał słabo - krytykowałem. Dziś zagrał bardzo dobrze.
I jeszcze to gadanie o nazywaniu po imieniu. To co jak hat tricka strzelił to miał umiejętności, a dziś ich nie miał? Po prostu tradycyjna 'setka' to jakieś 50% szans na bramkę. A Boguski setek nie miał, conajwyżej dogodne okazje, które sam sobie wypracował. Raz trafił w słupek, raz skiksował, strzelił 2 gole (niestety przy jednym spalił), raz go uprzedził bardzo dobrze ustawiony obrońca. Pisanie farmazonów, że POWINIEN był strzelić 3-4 bramki to jawny kretynizm. No ale ja wątpliwości nie mam żadnych z kim w tej chwili polemizuję. |
Chyba wszyscy oglądaliśmy inny mecz.
Dla mnie Uryga słaby mecz, oprócz pierwszych 15 min, które były dobre w jego wykonaniu. Każda kolejna minuta to słaba gra, tragiczne ustawienie na boisku, sporo nieudanych odbiorów i kilka strat..... |
Cytat:
|
Boguski zagrał naprawdę dobrze, pokazuje znów to, w czym jest najlepszy - inteligencja taktyczna.
RAFAŁ, PRZEDŁUŻ! Spicić mega plus, Bartkowski także - fajne boki obrony wreszcie mamy, Sadlok i Cywka mają poważnych konkurentów. Pomyśleć, że niedawno grał tam Mójta... Alan nieźle, agresywnie i odważnie, ale czasem za gęsto podwajał, przez co wchodzący mu za plecy pomocnik miał otwartą przestrzeń na dwudziestym metrze. Gra na plus, tym bardziej szkoda straty punktów. |
Cytat:
Może trochę więcej szacunku dla niego. Nie zawsze jest super ale gość nie zasługuje żeby wiecznie po nim jeb..ć |
Cytat:
|
Jak przeczytacie ze zrozumieniem, to wrócimy do tematu (chodzi mi o 'idąc TYM tokiem rozumowania').
raindog Może i nie dostrzegasz piłkarskiej rzeczywistości, bądź pole widzenia jest zbyt wąskie. Rafał strzelił 9 bramek w 5? meczach na jesień, powiedzmy, że zagrał 10 przyzwoitych, ale w pozostałych 10 był zdecydowanie najgorszy na boisku. Chodzi mi o jego brak stabilności, który u 32letniego piłkarza powinien być normą. I tak, powtarzam po raz wtóry, brakowału mu umiejętności, chyba, że niecelne podanie na 2 metry to norma u piłkarza na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju. Jeśli chodzi o jego pracowitość w obronie jako pomocnika, to szkoda, że nie dostrzegacie jej u Ondraska, który jest tutaj wciąż i wciąż jebany. Głównym tematem mojego poprzedniego posta był cud przywrócenia mu magnesu w nogach, bo tak dużo na boisku go dawno nie było, a że kontrakt zbliża się ku końcowi... up Popović też grał odkąd przyszedł, chociaż na forum uwielbiany nie był, a jego odejście nie pogorszyło znacząco jakości na boisku ;) Holenderska myśl szkoleniowa została ostatnio podsumowana w innym temacie na tym forum, a także zweryfikowała ją (po raz kolejny) rzeczywistość. |
A jak radzil sobie Zdenek ?
|
Mało z przodu, dużo w środku
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl