Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIV KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 17 maja, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9799)

Karherop 18.05.2017 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1470476)
Patryk niestety najsłabszy dzisiaj... Kolejny bardzo słaby mecz. W pierwszej połowie zniknął całkowicie, w drugiej grał więcej ale praktycznie wszystkie wybory były złe.
Trochę wygląda to tak że Patryk świetnie się czuje gdy jest 100% liderem na boisku. Nie raz pisaliśmy że jako jedyny ciągnie naszą grę. Że ofensywa to głównie Małecki. W takich warunkach, gdy miał świadomość że jest na piedestale, grał bardzo dobrze. Gdy dobrze zaczęli grać inni Patryk przygasł. Facet świetnie czuje się w roli lidera a nie potrafi się odnaleźć w sytuacji kiedy jest jednym z kilku.

Nie zgodzę się z tym. Patryk po prostu jest w slabej formie i po co snuć dziwne teorie.

Za MP Maaskanta nasza grę ciągnęło 3 gosci. Melikson Kirm i Malecki. Małecki nie mial z tym problemu.

Rok temu na wiosnę nasza gre ciagnal Wolski do spolki z Maleckim.

Maleckiemu i w tym roku zdarzaly sie dobre spotkania. Choc niepisanym liderem zespolu wydaje sie byc Brlek.

wściekłe pięści węża 18.05.2017 09:56

Też bym się nie rozpędzał w snuciu teorii dlaczego Mały gra słabo. Jest bez formy i tyle.

Jego występ we wczorajszym meczu, to jedno z dwóch zatrzeżeń jakie mam do pracy Kiko. Powtarzałem, że oczekuję zmian w tym meczu, a zobaczyłem tylko jedną. Boguś się wybronił, ale Mały tylko potwierdził, że przynajmniej 1 mecz odpoczynku by mu dobrze zrobił.

Druga rzecz, która wyszła źle w moim odczuciu, to zdjęcie Lloncha. Graliśmy lepiej od Korony głównie dlatego, że on i Mąka zdominowali środek boiska i ciężko było stwierdzić, który rozgrywa lepszy mecz, a tu nagle - jeb, zmiana.

konvict1993 18.05.2017 10:58

Środek pola to my mamy bez wątpienia na grę o MP. Wszyscy zagrali kapitalnie, nieźle również Semir.
Boguski na swoim poziomie czyli ma jedno-dwa kluczowe podania, i dwa-trzy razy nie umie przyjąć piłki.
Małecki bez formy ale jak podaję to przynajmniej już tak nie irytuje.
Ondrasek walczący, starający się. Szkoda że dostał żółtko bo zasługiwał na kolejną szanse.
I Spicić , kurczę gość jest naprawdę solidny, powoli zaczyna się rozpędzać w ofensywie, i mi osobiście będzie szkoda jak kontrakt z nim nie zostanie przedłużony.

FraMat 18.05.2017 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konvict1993 (Post 1470485)
Środek pola to my mamy bez wątpienia na grę o MP. Wszyscy zagrali kapitalnie, nieźle również Semir.

Szkoda byłoby w tym okienku kogoś z nich stracić
Cytat:

Pierwotnie napisane przez konvict1993 (Post 1470485)
Boguski na swoim poziomie czyli ma jedno-dwa kluczowe podania, i dwa-trzy razy nie umie przyjąć piłki.

Ale w przeciwieństwie do innych skrzydłowych bardzo silny w grze defensywnej, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka
Cytat:

Pierwotnie napisane przez konvict1993 (Post 1470485)
Małecki bez formy ale jak podaję to przynajmniej już tak nie irytuje.

szkoda, że nie podaje. Spuszczona głowa i centra pod chorągiewkę z drugiej strony. Wyraźny spadek formy.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez konvict1993 (Post 1470485)
Ondrasek walczący, starający się. Szkoda że dostał żółtko bo zasługiwał na kolejną szanse.

Walczący, starający się i strasznie drewniany. Bez przyjęcia piłki, bez zwodu, bez techniki.Pożegnam go bez żalu
Cytat:

Pierwotnie napisane przez konvict1993 (Post 1470485)
I Spicić , kurczę gość jest naprawdę solidny, powoli zaczyna się rozpędzać w ofensywie, i mi osobiście będzie szkoda jak kontrakt z nim nie zostanie przedłużony.

Spicić był planowany tylko na tę rundę, jako piłkarz od awaryjnych przypadków. Podejrzewam, że Junco ma kogoś innego na wzmocnienie tej pozycji. Ale fakt - Spicic z każdym meczem lepszy.

swiety37 18.05.2017 13:29

Dla mnie gra Spicicia nie bardzo się podobała... kiepsko się ustawiał w obronie i baardzo wolno zbierał się do sprintów. Mały bardzo słabo.
Boguski się starał, wspierał obrone, ale te jego przyjęcia piłki i fatalne podania były irytujące... ale dzięki jego ruchliwości dużo łatwiej grało się Brlekowi.

O ile we wcześniejszych meczach zmiany były do przewidzenia, to dzisiaj Kiko zaskoczył chyba większość obserwatorów.

rasel1906 18.05.2017 13:31

Czy ten nieudacznik przebrany za sedziego przeprosil juz trenerow pilkarzy i kibicow Wisły Kraków?

regan 18.05.2017 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1470491)
Czy ten nieudacznik przebrany za sedziego przeprosil juz trenerow pilkarzy i kibicow Wisły Kraków?

A to da cos Wisle? Punkty zwroci, mecz powtorza?
Drugi raz z rzedu gramy 10vs12 to jest problem i tu klub musi dzialac interweniowac gdzie sie da. W mediach u rudego i innych instancjach wywolujacych presje. Tak byc nie moze ze od 5 lat sedziowie nas ruchaja bezczelnie i tak perfidnie. Przypomniec nalezy 3 slynne mecze z Legia po bramkach z metrowych spalonych przyjmowaniu rekami nie gwizdania karnych sedziego jarzebaka, slynnego karnego cofnietego z podbeskidziem, pucharu Polski z Amika i bramki ze spalonego, i innych kur.estw przeciw nam. Ja sie pytam kiedy beda nam tak gwizdac jak gwizdaja przeciw nam?

jacek67 18.05.2017 15:40

Problemem moze byc ze Kiko wprowadzil nowa jakosc i czesci "naszych specjalistow" to nie pasuje.
Oby sie nie sprawdzilo.

rasel1906 18.05.2017 16:18

Zaluje ze pilkarze nie zeszli z boiska po tych spornych sytuacjach. Pewnie bylby walkower ale bylby tez skandal nie z tej ziemi.

swiety37 18.05.2017 16:26

Zejść jak zejść, ale dla schodzących sędziów szpaler z brawami by się przydał :)

konvict1993 18.05.2017 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1470489)
Szkoda byłoby w tym okienku kogoś z nich stracić

Ale w przeciwieństwie do innych skrzydłowych bardzo silny w grze defensywnej, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka

szkoda, że nie podaje. Spuszczona głowa i centra pod chorągiewkę z drugiej strony. Wyraźny spadek formy.

Walczący, starający się i strasznie drewniany. Bez przyjęcia piłki, bez zwodu, bez techniki.Pożegnam go bez żalu

Spicić był planowany tylko na tę rundę, jako piłkarz od awaryjnych przypadków. Podejrzewam, że Junco ma kogoś innego na wzmocnienie tej pozycji. Ale fakt - Spicic z każdym meczem lepszy.

Też doceniam Boguskiego w defensywie i uważam że zasługuję na kontrakt.
Nie gloryfikuję Ondraska uważam że zagrał lepiej niż Brożek w poprzednich meczach. Dobrze by było go opchnąć za jakiś cash więc niech poprawia statystyki.

picasso 18.05.2017 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1470480)
A zamiast tego jak po sznurku poleciały kolejne błędy sedziego ( który powinien dalej sędziowac II ligę) oraz pajacowanie górskiego.

ale dlaczego chcesz krzywdzić kluby drugoligowe?ten pan powinien przestać sędziować w ogóle

St Yabol 18.05.2017 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1470503)
Zaluje ze pilkarze nie zeszli z boiska po tych spornych sytuacjach. Pewnie bylby walkower ale bylby tez skandal nie z tej ziemi.

I prawdopodobnie kary finansowe

azkaz 18.05.2017 21:59

Pomyśleli dobrze - jest 3:2, kondona gra piach, walczymy do końca. Prawie się udało chociaż remis uszczknąć mimo tego śmiecia z gwizdkiem. Nie wierzę w to, że winą jest brak doświadczenia tego typka. Słabym sędzią to jest gil który daje sobie wejść na głowę i gwiżdże dziwne rzeczy. Ten tutaj to po prostu przekręt. Szczególnie, że jeśli wierzyć niektórym źródłom, Złotek (który był w tym meczu technicznym) informował przez radio o faulu na Załusce a g(ł)ówny to puścił mimo (nomen omen) uszu. Tak czy owak z całą pewnością - wygraliśmy ten mecz. Byliśmy lepsi w każdym momencie - grając 11v12, grając 10v12, chamy z kielc nie pokazały kompletnie nic. Szkoda, bo mecz się bardzo dobrze oglądało do wiadomego momentu. Szkoda tylko, że któryś z piłkarzy co już się wykartkował nie wysłał górskiego na piłkarską emeryturę - jak dobrze przycelujesz to więzadła pękają jak zapałki.

Wojtas 18.05.2017 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1470492)
A to da cos Wisle? Punkty zwroci, mecz powtorza?
Drugi raz z rzedu gramy 10vs12 to jest problem i tu klub musi dzialac interweniowac gdzie sie da. W mediach u rudego i innych instancjach wywolujacych presje. Tak byc nie moze ze od 5 lat sedziowie nas ruchaja bezczelnie i tak perfidnie. Przypomniec nalezy 3 slynne mecze z Legia po bramkach z metrowych spalonych przyjmowaniu rekami nie gwizdania karnych sedziego jarzebaka, slynnego karnego cofnietego z podbeskidziem, pucharu Polski z Amika i bramki ze spalonego, i innych kur.estw przeciw nam. Ja sie pytam kiedy beda nam tak gwizdac jak gwizdaja przeciw nam?


Dodam tez inne pytanie,ile razy sedzia pomylił sie w meczu na naszą korzyśc(karny,czerwona kartka?) bo porównujac do tego ile razy sedzia wlasnie perfidnie nas okradał chocby w tych meczach z Legia,czy wlasnie wczoraj,to sory ale to nie moze byc przypadek.

Szkoda bo grasz,jestes lepszy ,mozesz spokojnie mecz wygrac,ale buc z gwizdkiem wszystko moze zniweczyć.Jak walczyć to fair,inaczej traci to sens.No chyba ze wracamy do kopert w ubikacjach jak za Listka i innych.

tofik 19.05.2017 09:59

Nie mam do chłopaków za ten wynik pretensji. Grali na tyle na ile pozwalaja umiejętności i forma. Zostaliśmy w sposob skandaliczny przekreceni przez sedziego. A ten Górski to straszliwa fałszywa ....a i symulant.
Eh moze tak kiedys los raczy zwrocic te wszystkie sytuacje gwizdane przeciwko Wisle. Wtedy Liga w cuglach wygrana bo bedziemy mieli co mecz karnego z dupy :)

Marcelo97 19.05.2017 10:22

Panowie szkoda szczępić ryja na temat pracy sędziego. Bednarek to jest syn Jana, a Jan jest viceprezesem PZPN i prezesem ZZPN :)

abcabc 24.05.2017 18:38

Ten Maciej Górski to po prostu Legły głupek. Co prawda karny jednak był (kopnięcie plus popchnięcie), ale zachowanie tego kolesia było żenujące i skandaliczne. Pasuje w Legii. I w Koronie.

Cytat:

...ekipa postanowiła po przegranym meczu w Grudziądzu pójść jeszcze w miasto. Tempo narzucone w knajpie było chyba wysokie, skoro szybko rozpoczęły się śpiewy. Zamiast małego pokazu karaoke, główny repertuar dotyczył piosenek znanych ze stadionu przy فazienkowskiej. Przyśpiewki zaczął Maciej Górski, były piłkarz klubu z Warszawy, a dołączył فukasz Grzeszczyk, zadeklarowany sympatyk Legii. Na ich nieszczęście kilka stolików dalej siedziała grupka kibiców Polonii i właśnie Sandecji, mocno z Legią skonfliktowanych. Zaczęło się od grzecznych próśb, żeby piłkarze się zamknęli, a zaraz wywiązała się mała szamotanina: ktoś kogoś popchnął, ktoś kogoś kopnął. Ale kibice Sandecji swoim zawodnikom krzywdy nie zrobili, bo – jak się domyślamy – zrobić po prostu nie chcieli.

link


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl