![]() |
Cytat:
Za MP Maaskanta nasza grę ciągnęło 3 gosci. Melikson Kirm i Malecki. Małecki nie mial z tym problemu. Rok temu na wiosnę nasza gre ciagnal Wolski do spolki z Maleckim. Maleckiemu i w tym roku zdarzaly sie dobre spotkania. Choc niepisanym liderem zespolu wydaje sie byc Brlek. |
Też bym się nie rozpędzał w snuciu teorii dlaczego Mały gra słabo. Jest bez formy i tyle.
Jego występ we wczorajszym meczu, to jedno z dwóch zatrzeżeń jakie mam do pracy Kiko. Powtarzałem, że oczekuję zmian w tym meczu, a zobaczyłem tylko jedną. Boguś się wybronił, ale Mały tylko potwierdził, że przynajmniej 1 mecz odpoczynku by mu dobrze zrobił. Druga rzecz, która wyszła źle w moim odczuciu, to zdjęcie Lloncha. Graliśmy lepiej od Korony głównie dlatego, że on i Mąka zdominowali środek boiska i ciężko było stwierdzić, który rozgrywa lepszy mecz, a tu nagle - jeb, zmiana. |
Środek pola to my mamy bez wątpienia na grę o MP. Wszyscy zagrali kapitalnie, nieźle również Semir.
Boguski na swoim poziomie czyli ma jedno-dwa kluczowe podania, i dwa-trzy razy nie umie przyjąć piłki. Małecki bez formy ale jak podaję to przynajmniej już tak nie irytuje. Ondrasek walczący, starający się. Szkoda że dostał żółtko bo zasługiwał na kolejną szanse. I Spicić , kurczę gość jest naprawdę solidny, powoli zaczyna się rozpędzać w ofensywie, i mi osobiście będzie szkoda jak kontrakt z nim nie zostanie przedłużony. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Dla mnie gra Spicicia nie bardzo się podobała... kiepsko się ustawiał w obronie i baardzo wolno zbierał się do sprintów. Mały bardzo słabo.
Boguski się starał, wspierał obrone, ale te jego przyjęcia piłki i fatalne podania były irytujące... ale dzięki jego ruchliwości dużo łatwiej grało się Brlekowi. O ile we wcześniejszych meczach zmiany były do przewidzenia, to dzisiaj Kiko zaskoczył chyba większość obserwatorów. |
Czy ten nieudacznik przebrany za sedziego przeprosil juz trenerow pilkarzy i kibicow Wisły Kraków?
|
Cytat:
Drugi raz z rzedu gramy 10vs12 to jest problem i tu klub musi dzialac interweniowac gdzie sie da. W mediach u rudego i innych instancjach wywolujacych presje. Tak byc nie moze ze od 5 lat sedziowie nas ruchaja bezczelnie i tak perfidnie. Przypomniec nalezy 3 slynne mecze z Legia po bramkach z metrowych spalonych przyjmowaniu rekami nie gwizdania karnych sedziego jarzebaka, slynnego karnego cofnietego z podbeskidziem, pucharu Polski z Amika i bramki ze spalonego, i innych kur.estw przeciw nam. Ja sie pytam kiedy beda nam tak gwizdac jak gwizdaja przeciw nam? |
Problemem moze byc ze Kiko wprowadzil nowa jakosc i czesci "naszych specjalistow" to nie pasuje.
Oby sie nie sprawdzilo. |
Zaluje ze pilkarze nie zeszli z boiska po tych spornych sytuacjach. Pewnie bylby walkower ale bylby tez skandal nie z tej ziemi.
|
Zejść jak zejść, ale dla schodzących sędziów szpaler z brawami by się przydał :)
|
Cytat:
Nie gloryfikuję Ondraska uważam że zagrał lepiej niż Brożek w poprzednich meczach. Dobrze by było go opchnąć za jakiś cash więc niech poprawia statystyki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pomyśleli dobrze - jest 3:2, kondona gra piach, walczymy do końca. Prawie się udało chociaż remis uszczknąć mimo tego śmiecia z gwizdkiem. Nie wierzę w to, że winą jest brak doświadczenia tego typka. Słabym sędzią to jest gil który daje sobie wejść na głowę i gwiżdże dziwne rzeczy. Ten tutaj to po prostu przekręt. Szczególnie, że jeśli wierzyć niektórym źródłom, Złotek (który był w tym meczu technicznym) informował przez radio o faulu na Załusce a g(ł)ówny to puścił mimo (nomen omen) uszu. Tak czy owak z całą pewnością - wygraliśmy ten mecz. Byliśmy lepsi w każdym momencie - grając 11v12, grając 10v12, chamy z kielc nie pokazały kompletnie nic. Szkoda, bo mecz się bardzo dobrze oglądało do wiadomego momentu. Szkoda tylko, że któryś z piłkarzy co już się wykartkował nie wysłał górskiego na piłkarską emeryturę - jak dobrze przycelujesz to więzadła pękają jak zapałki.
|
Cytat:
Dodam tez inne pytanie,ile razy sedzia pomylił sie w meczu na naszą korzyśc(karny,czerwona kartka?) bo porównujac do tego ile razy sedzia wlasnie perfidnie nas okradał chocby w tych meczach z Legia,czy wlasnie wczoraj,to sory ale to nie moze byc przypadek. Szkoda bo grasz,jestes lepszy ,mozesz spokojnie mecz wygrac,ale buc z gwizdkiem wszystko moze zniweczyć.Jak walczyć to fair,inaczej traci to sens.No chyba ze wracamy do kopert w ubikacjach jak za Listka i innych. |
Nie mam do chłopaków za ten wynik pretensji. Grali na tyle na ile pozwalaja umiejętności i forma. Zostaliśmy w sposob skandaliczny przekreceni przez sedziego. A ten Górski to straszliwa fałszywa ....a i symulant.
Eh moze tak kiedys los raczy zwrocic te wszystkie sytuacje gwizdane przeciwko Wisle. Wtedy Liga w cuglach wygrana bo bedziemy mieli co mecz karnego z dupy :) |
Panowie szkoda szczępić ryja na temat pracy sędziego. Bednarek to jest syn Jana, a Jan jest viceprezesem PZPN i prezesem ZZPN :)
|
Ten Maciej Górski to po prostu Legły głupek. Co prawda karny jednak był (kopnięcie plus popchnięcie), ale zachowanie tego kolesia było żenujące i skandaliczne. Pasuje w Legii. I w Koronie.
Cytat:
link |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl