![]() |
Panowie i Panie, czy działa Wam normalnie transmisja na http://www.dailymotion.com/ekstraklasa? Nie ma żadnego przerywania czy też zmiany tempa transmisji i wyłączania głosu? Dzięki.
|
Jakby postawić grubszy kij w miejsce Brozka to by wiecej z tego było pożytku
może by chociąż mozna wtedy pilke o niego odbić tak zeby z powrotem wrocila :/ Mam pretensje o ten mecz do Kiko, serio musi grac Brozek, Zaluska, Mały ? Kiedy k... sprawdzic Bartkowskiego, Valencie, Chorażke, Laskosia czy jakiegos innego młodego chłopaka jak nie w takim meczu |
Jacy my jeteśmy ....a żałośni w ataku.
W tych trzech meczach z trzy godne uwagi akcje. Beznadzieja. |
Panowie dziękujemy za te emocje,za to że chciało wam się grać, za te celne strzały,za te podania.DZIĘKUJEMY ! Nasi na wakacjach już wygramy coś? może z Niecieczą no i jeszcze za celne strzały całe 0!
|
Mamy ewidentny problem z atakiem. Kolejny mecz. Napastnik, ktory chociaz biega i pokazuje sie do gry priorytetem na lato.
|
0 celnych drugi raz z rzedu i drugi raz z rzedu mieli w dupie granie w pilke. Dla nas sezon skonczyl sie wraz z 29 kolejka. Powinni sie zastanowic po sezonie nad sprzedaza Ondraska (Brozek juz przedluzony) i nad kupnem jakiegos dobrego napastnika bo jest tragedia
|
Ten mecz dał mi odpowiedź na kilka pytań:
Spicić, Uryga, Brożek zagrali tak że powinni odejść z klubu. Spicić praktycznie w ogóle nie udzielał się w ofensywie, dodatkowo z błędami w obronie. Uryga nie potrafi prosto kopnąć piłki, wyprowadzając ją z własnej połowy, a Paweł nie strzela mają 2 całkiem dobre okazje. |
No to po meczu. Gramy chujnie do kwadratu. Słabo widzę przyszły sezon jeśli chodzi o jakieś większe aspiracje, bo chyba nic nie zmieni dojście 2-3 nowych.
|
Zęby bolały od oglądania tego spektaklu. Jak mają grać na takiej wyjebce (bo mam nadzieję, że nie są tak słabi, że przerasta ich oddanie celnego strzału w ciągu 90 minut) i przegrywać 0-2 to niech się zastanowią nad walkowerami. Taniej wyjdzie.
Co się rzuca w oczy: 1. Nie mamy napastnika.. 2. Nie mamy napastnika.. 3. Nie mamy napastnika.. .. 61 Nie mamy napastnika.. ... 421 Małecki większość akcji chce kończyć sam a jak już wpadnie na pomysł, że można wrzucić piłkę to głowa w dół i oczy zamknięte. Po takich meczach człowiek ma dość ESA 37 leszczom z podlasia za te śpiewy życze straty mistrzostwa w ostatniej kolejce. |
Tragicznie to wyglądało. Choćby ten mecz trwał 3 dni to byśmy nic nie ustrzelili.
Max tej drużyny został osiągnięty. Brakuje umiejętności, bez zmian i wzmocnień utkniemy w środku tabeli, bez zagrożenia, ale i bez szans na coś większego. |
Cytat:
Też życzę im straty tytułu. |
Będę bronił Urygi, bo jako obrońca spisał się lepiej niż Gonzalez. Brożek padaka, Małecki bez formy. Cały zespół bez formy z przebłyskami Brleka w ofensywie i nieźle grającymi Mączyńskim i Llonchem.
|
Albo Stilic, albo Brlek. Albo zmiana ustawienia na diament, inaczej tych dwóch Panów nie widzę jednocześnie na boisku.
Brak skrzydłowego. Brak napastnika. Paweł dzięki za wszystko, ale chyba czas się pożegnać. |
Cytat:
Po zerwaniu zgody jakiś czas było neutranie, ba! Było czuć miła atmosferę. Ale po meczu z Wami w Krakowie z Waszego gniazda zaczęto bluzgac Nas. To od Was się zaczęło. No to trzeba było odpowiedzieć. Sami szukacie wrogów i sami dążycie do kosy |
Cytat:
A co do nas... moim zdaniem będzie powalczymy bardzo możliwe że sukcesem z zespołami 6-8, a z amiką będzie podobny syf jak dziś. |
Cytat:
Jasne. Idź się prześpij. Cytat:
|
Cytat:
Brożek najlepszy napastnik. Ten Brożek, który potyka się o własne nogi, czy kopię piłkę po 17 rzędzie. Nie dziwota, że oddajemy ZERO strzałów przed dwa spotkania. |
Ciężko to wszystko oceniać, obwiniać kogo lub co.
W pierwszej połowie naprawdę dobrze to wyglądało, aż się ręce same składały do oklasków jak z pierwszej piłki przesuwaliśmy się pod bramkę i... nic z tego nie wychodziło. Momentem kulminacyjnym była akcja, w której Semir fajnie rzucił prostopadłą piłkę Pawłowi, na prawą nogę, a ten zamiast kropnąć w kierunku bramki poszedł w jakieś dziwne zwody i stracił piłkę nawet bez kontaktu z rywalem. Widać ile Sheridan dał jakości Jagielloni. My nie mamy od dawna takiego egzekutora, niestety. Paweł jest legendą tego klubu, jednym z najlepszych napastników w historii całej ligi, nie ma co do tego wątpliwości. Co więcej, dalej jest szalenie inteligentnym piłkarzem, który świetnie się sprawdza w grze kombinacyjnej, jednak coraz częściej brakuje coraz więcej... zawsze był ambitnym piłkarzem, ale teraz ewidentnie coś się zacięło, zamiast ładowania bramek jest machanie rękami i frustracja. Szeroka kadra nie tak szeroka jak się wydaje. Spicić poprawny wyrobnik, ale bez błysku, to samo Uryga, którego maksimum w Wiśle jest niepsucie. Mały pod formą, niedługo zadrybluje się na śmierć - tęsknię za Małeckim sprzed roku, dynamicznym skrzydłowym z ciągiem na bramkę po najprostszej linii. Załuska niestety też nie lubi brudzić stroju i broni to co ma w zasięgu rąk. Na dobrą sprawę z zimowych transferów w których można pokładać jakąś nadzieję to weszły te Gonzaleza, Lloncha, Stilicia (który nadal ma to coś, to widać), może pokaże coś Bartkowski. Videmont i Valencia na razie przereklamowani do bólu, nie mają siły się ruszać wchodząc nawet na końcówki. Słabo... |
Ić Pan w .... z taką grą.
Nasi już serio chyba myślami na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. |
Cytat:
Brożek, na dzień dzisiejszy nie jest już najlepszym napastnikiem. Z dzisiejszą formą nie jest w ogóle napastnikiem. Może jak popracuje latem (akurat...), nabierze z powrotem szybkości i świeżości to może jeszcze coś dać Wiśle. Na dzisiaj to wóz z węglem. Tego się nie da nie widzieć. |
Cytat:
Pajacem jesteś Ty i Tobie podobni którym się wydaje, że ściągniemy dwóch napastników lepszych od Pawła bez pieniędzy. Potem takie bałwany są zwykle zdziwione. Nie stać nas na wymianę trójki napastników, chyba że na gorszych. Taka jest rzeczywistość. Twoje mokre sny możesz sobie dzieciaku realizować w Futbol Menadżerze. Cytat:
Na dobrego napastnika trzeba mieć pieniądze albo farta. Pieniędzy nie mamy... |
W środku pola dziś Mąka, Llonch, Brlek, jeszcze Stilić. I chuja z tego jest.
Zagrałbym na dwójkę napastników. Jeden człowiek gdzieś daleko w przodzie to za mało. |
Cytat:
transfer czy za 100 tys E czy za 1 mln to i tak w skali europy sa grosze i zawodnik bedzie wielka niewiadoma ale z kontraktu Brozka i Ondraska masz juz ok 250 tys E, za niewiele wieksze pieniadze gral w L Nikolic |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Pisałem po poprzednim meczu, że trzeba odbębnić 5 spotkań i zapomnieć. Wakacje zaczęły się w momencie, kiedy było oczywiste, że zagramy w górnej 8.
Napastnik, napastnik... a gdzie pomoc, skrzydłowi? Tutaj bieda z nędzą(Ci sprowadzeni, to jak widać nadają się do tarcia chrzaniu, skoro 2 nie łapie się do 18-stki). Trzeba sprowadzić klasowego skrzydłowego i gościa, który ma pojęcie o rozegraniu(szybkim!) w środku pola. |
Cytat:
nie upieram sie ze to na 100% wiarygodne info ale podejrzewam, ze bliske prawdy teraz tego nie znajde |
Ondrasek jest przeokropnie słaby. Może ktoś się skusi ( nadzieja w Piaście. Nieraz już nas ratowali). Jeśli nie to rozwiązać kontrakt.
Do końca roku powinien grać Zachara. Po tych 4 spotkaniach zadecydować co dalej. wolfy: Nie rozumiem dlaczego przy polemice nad grą Pawła zapadłeś na syndrom oblężonej twierdzy.. Nikt nie neguję zasług Brożka i techniki którą na pewno posiada. Napastnik w zespole nie jest od zdobywania asyst drugiego stopnia (jeśli strzela to może również i skupić się na tym) a od strzelania goli. Brożek na rozegraną liczbę minut i sytuacji które miał, zdobył ich żenująco mało. Nie można tego nie widzieć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl