Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 13 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9796)

piotrtb 13.05.2017 14:52

Panowie i Panie, czy działa Wam normalnie transmisja na http://www.dailymotion.com/ekstraklasa? Nie ma żadnego przerywania czy też zmiany tempa transmisji i wyłączania głosu? Dzięki.

bridgeburner 13.05.2017 15:26

Jakby postawić grubszy kij w miejsce Brozka to by wiecej z tego było pożytku
może by chociąż mozna wtedy pilke o niego odbić tak zeby z powrotem wrocila :/
Mam pretensje o ten mecz do Kiko, serio musi grac Brozek, Zaluska, Mały ?
Kiedy k... sprawdzic Bartkowskiego, Valencie, Chorażke, Laskosia czy jakiegos innego młodego chłopaka jak nie w takim meczu

fansorina 13.05.2017 16:22

Jacy my jeteśmy ....a żałośni w ataku.
W tych trzech meczach z trzy godne uwagi akcje. Beznadzieja.

brylant17 13.05.2017 16:24

Panowie dziękujemy za te emocje,za to że chciało wam się grać, za te celne strzały,za te podania.DZIĘKUJEMY ! Nasi na wakacjach już wygramy coś? może z Niecieczą no i jeszcze za celne strzały całe 0!

WioReXXX 13.05.2017 16:27

Mamy ewidentny problem z atakiem. Kolejny mecz. Napastnik, ktory chociaz biega i pokazuje sie do gry priorytetem na lato.

mitmichael 13.05.2017 16:27

0 celnych drugi raz z rzedu i drugi raz z rzedu mieli w dupie granie w pilke. Dla nas sezon skonczyl sie wraz z 29 kolejka. Powinni sie zastanowic po sezonie nad sprzedaza Ondraska (Brozek juz przedluzony) i nad kupnem jakiegos dobrego napastnika bo jest tragedia

krzaq12 13.05.2017 16:28

Ten mecz dał mi odpowiedź na kilka pytań:
Spicić, Uryga, Brożek zagrali tak że powinni odejść z klubu.

Spicić praktycznie w ogóle nie udzielał się w ofensywie, dodatkowo z błędami w obronie. Uryga nie potrafi prosto kopnąć piłki, wyprowadzając ją z własnej połowy, a Paweł nie strzela mają 2 całkiem dobre okazje.

rozarian 13.05.2017 16:30

No to po meczu. Gramy chujnie do kwadratu. Słabo widzę przyszły sezon jeśli chodzi o jakieś większe aspiracje, bo chyba nic nie zmieni dojście 2-3 nowych.

pomeran 13.05.2017 16:31

Zęby bolały od oglądania tego spektaklu. Jak mają grać na takiej wyjebce (bo mam nadzieję, że nie są tak słabi, że przerasta ich oddanie celnego strzału w ciągu 90 minut) i przegrywać 0-2 to niech się zastanowią nad walkowerami. Taniej wyjdzie.

Co się rzuca w oczy:

1. Nie mamy napastnika..
2. Nie mamy napastnika..
3. Nie mamy napastnika..
..
61 Nie mamy napastnika..
...
421 Małecki większość akcji chce kończyć sam a jak już wpadnie na pomysł, że można wrzucić piłkę to głowa w dół i oczy zamknięte.


Po takich meczach człowiek ma dość ESA 37

leszczom z podlasia za te śpiewy życze straty mistrzostwa w ostatniej kolejce.

luke1906 13.05.2017 16:33

Tragicznie to wyglądało. Choćby ten mecz trwał 3 dni to byśmy nic nie ustrzelili.

Max tej drużyny został osiągnięty. Brakuje umiejętności, bez zmian i wzmocnień utkniemy w środku tabeli, bez zagrożenia, ale i bez szans na coś większego.

krzaq12 13.05.2017 16:35

Cytat:

leszczom z podlasia za te śpiewy życze straty mistrzostwa w ostatniej kolejce.
Najgorsza jest ich hipokryzja, w gębie tylko mocni, a jak nie tak dawno sharki polowały na nich w Białymstoku to się pochowali do dziupli.

Też życzę im straty tytułu.

ashkeczup 13.05.2017 16:37

Będę bronił Urygi, bo jako obrońca spisał się lepiej niż Gonzalez. Brożek padaka, Małecki bez formy. Cały zespół bez formy z przebłyskami Brleka w ofensywie i nieźle grającymi Mączyńskim i Llonchem.

johny96 13.05.2017 16:39

Albo Stilic, albo Brlek. Albo zmiana ustawienia na diament, inaczej tych dwóch Panów nie widzę jednocześnie na boisku.

Brak skrzydłowego.

Brak napastnika.

Paweł dzięki za wszystko, ale chyba czas się pożegnać.

Aleks 13.05.2017 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1470242)
Tragicznie to wyglądało. Choćby ten mecz trwał 3 dni to byśmy nic nie ustrzelili.

Max tej drużyny został osiągnięty. Brakuje umiejętności, bez zmian i wzmocnień utkniemy w środku tabeli, bez zagrożenia, ale i bez szans na coś większego.

Hola hola.
Po zerwaniu zgody jakiś czas było neutranie, ba! Było czuć miła atmosferę. Ale po meczu z Wami w Krakowie z Waszego gniazda zaczęto bluzgac Nas. To od Was się zaczęło. No to trzeba było odpowiedzieć.
Sami szukacie wrogów i sami dążycie do kosy

arti 13.05.2017 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1470243)
Najgorsza jest ich hipokryzja, w gębie tylko mocni, a jak nie tak dawno sharki polowały na nich w Białymstoku to się pochowali do dziupli.

Też życzę im straty tytułu.

Jaka strata tytułu? Mieli go kiedykolwiek? A co do lidera to jak przyjdzie do bezpośrednich meczów moim zdaniem sędziowie będą gwizdać dla legii i amiki. tu jakiś spalony albo nie, tam kartka, w ostateczności karny. Szampan i kawior nie dla krewnych z prowincji...
A co do nas... moim zdaniem będzie powalczymy bardzo możliwe że sukcesem z zespołami 6-8, a z amiką będzie podobny syf jak dziś.

wolfy 13.05.2017 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1470245)
Paweł dzięki za wszystko, ale chyba czas się pożegnać.

Czyli pozbywamy się najlepszego napastnika. Za darmo lub za małe pieniądze sprowadzimy oczywiście kogoś lepszego.
Jasne.
Idź się prześpij.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aleks (Post 1470246)
Hola hola.
Po zerwaniu zgody jakiś czas było neutranie, ba! Było czuć miła atmosferę. Ale po meczu z Wami w Krakowie z Waszego gniazda zaczęto bluzgac Nas. To od Was się zaczęło. No to trzeba było odpowiedzieć.
Sami szukacie wrogów i sami dążycie do kosy

Pogadamy w Krakowie.

johny96 13.05.2017 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470248)
Czyli pozbywamy się najlepszego napastnika. Za darmo lub za małe pieniądze sprowadzimy oczywiście kogoś lepszego.
Jasne.
Idź się prześpij.

Nie sap się pajacu i o mój sen się nie martw.

Brożek najlepszy napastnik. Ten Brożek, który potyka się o własne nogi, czy kopię piłkę po 17 rzędzie. Nie dziwota, że oddajemy ZERO strzałów przed dwa spotkania.

Maciek17 13.05.2017 16:49

Ciężko to wszystko oceniać, obwiniać kogo lub co.

W pierwszej połowie naprawdę dobrze to wyglądało, aż się ręce same składały do oklasków jak z pierwszej piłki przesuwaliśmy się pod bramkę i... nic z tego nie wychodziło. Momentem kulminacyjnym była akcja, w której Semir fajnie rzucił prostopadłą piłkę Pawłowi, na prawą nogę, a ten zamiast kropnąć w kierunku bramki poszedł w jakieś dziwne zwody i stracił piłkę nawet bez kontaktu z rywalem.

Widać ile Sheridan dał jakości Jagielloni. My nie mamy od dawna takiego egzekutora, niestety.

Paweł jest legendą tego klubu, jednym z najlepszych napastników w historii całej ligi, nie ma co do tego wątpliwości. Co więcej, dalej jest szalenie inteligentnym piłkarzem, który świetnie się sprawdza w grze kombinacyjnej, jednak coraz częściej brakuje coraz więcej... zawsze był ambitnym piłkarzem, ale teraz ewidentnie coś się zacięło, zamiast ładowania bramek jest machanie rękami i frustracja.

Szeroka kadra nie tak szeroka jak się wydaje. Spicić poprawny wyrobnik, ale bez błysku, to samo Uryga, którego maksimum w Wiśle jest niepsucie. Mały pod formą, niedługo zadrybluje się na śmierć - tęsknię za Małeckim sprzed roku, dynamicznym skrzydłowym z ciągiem na bramkę po najprostszej linii. Załuska niestety też nie lubi brudzić stroju i broni to co ma w zasięgu rąk. Na dobrą sprawę z zimowych transferów w których można pokładać jakąś nadzieję to weszły te Gonzaleza, Lloncha, Stilicia (który nadal ma to coś, to widać), może pokaże coś Bartkowski. Videmont i Valencia na razie przereklamowani do bólu, nie mają siły się ruszać wchodząc nawet na końcówki. Słabo...

WISŁAZWE 13.05.2017 16:50

Ić Pan w .... z taką grą.
Nasi już serio chyba myślami na wakacjach w słonecznej Hiszpanii.

FraMat 13.05.2017 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470248)
Czyli pozbywamy się najlepszego napastnika. Za darmo lub za małe pieniądze sprowadzimy oczywiście kogoś lepszego.

Jasne. Brożek, twoim zdaniem, strzelił dla Wisły najwięcej goli w tym sezonie?
Brożek, na dzień dzisiejszy nie jest już najlepszym napastnikiem. Z dzisiejszą formą nie jest w ogóle napastnikiem.
Może jak popracuje latem (akurat...), nabierze z powrotem szybkości i świeżości to może jeszcze coś dać Wiśle.
Na dzisiaj to wóz z węglem.
Tego się nie da nie widzieć.

wolfy 13.05.2017 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1470249)
O mój sen się nie martw. Nie sap się pajacu.

Brożek najlepszy napastnik. Ten Brożek, który potyka się o własne nogi, czy kopię piłkę po 17 rzędzie. Nie dziwota, że oddajemy ZERO strzałów przed dwa spotkania.

Zdenek i Zachara są gorsi.
Pajacem jesteś Ty i Tobie podobni którym się wydaje, że ściągniemy dwóch napastników lepszych od Pawła bez pieniędzy. Potem takie bałwany są zwykle zdziwione.
Nie stać nas na wymianę trójki napastników, chyba że na gorszych. Taka jest rzeczywistość. Twoje mokre sny możesz sobie dzieciaku realizować w Futbol Menadżerze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1470254)
Jasne. Brożek, twoim zdaniem, strzelił dla Wisły najwięcej goli w tym sezonie?
Brożek, na dzień dzisiejszy nie jest już najlepszym napastnikiem. Z dzisiejszą formą nie jest w ogóle napastnikiem.
Może jak popracuje latem (akurat...), nabierze z powrotem szybkości i świeżości to może jeszcze coś dać Wiśle.
Na dzisiaj to wóz z węglem.
Tego się nie da nie widzieć.

Za to Ondrasek i Zachara seryjnie dochodzą do sytuacji.
Na dobrego napastnika trzeba mieć pieniądze albo farta. Pieniędzy nie mamy...

luke1906 13.05.2017 16:52

W środku pola dziś Mąka, Llonch, Brlek, jeszcze Stilić. I chuja z tego jest.
Zagrałbym na dwójkę napastników. Jeden człowiek gdzieś daleko w przodzie to za mało.

bridgeburner 13.05.2017 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470248)
Czyli pozbywamy się najlepszego napastnika. Za darmo lub za małe pieniądze sprowadzimy oczywiście kogoś lepszego.
Jasne.
Idź się prześpij.

Pogadamy w Krakowie.

Nie jest kwestia ile zaplacisz za tego napastnika tylko ile mu zaplacisz
transfer czy za 100 tys E czy za 1 mln to i tak w skali europy sa grosze i zawodnik bedzie wielka niewiadoma
ale z kontraktu Brozka i Ondraska masz juz ok 250 tys E, za niewiele wieksze pieniadze gral w L Nikolic

brylant17 13.05.2017 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470248)
Czyli pozbywamy się najlepszego napastnika. Za darmo lub za małe pieniądze sprowadzimy oczywiście kogoś lepszego.
Jasne.
Idź się prześpij.
.

Kolego zdejmij klapki z oczu.Brożek jest słaby i bez formy ostatnio strzelił w...lutym

arti 13.05.2017 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1470255)
Zdenek i Zachara są gorsi.
Pajacem jesteś Ty i Tobie podobni którym się wydaje, że ściągniemy dwóch napastników lepszych od Pawła bez pieniędzy. Potem takie bałwany są zwykle zdziwione.
Nie stać nas na wymianę trójki napastników, chyba że na gorszych. Taka jest rzeczywistość. Twoje mokre sny możesz sobie dzieciaku realizować w Futbol Menadżerze.


Za to Ondrasek i Zachara seryjnie dochodzą do sytuacji.
Na dobrego napastnika trzeba mieć pieniądze albo farta. Pieniędzy nie mamy...

grajmy dwójką napastników, sam Paweł na szpicy tj. na ogół koszmar i bezradność

wolfy 13.05.2017 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1470257)
Nie jest kwestia ile zaplacisz za tego napastnika tylko ile mu zaplacisz
czy za 100 tys E czy za 1 mln to i tak w skali europy sa grosze i wielka niewiadoma
ale z kontraktu Brozka i Ondraska masz juz ok 250 tys E, za niewiele wieksze pieniadze gral w L Nikolic

Gówno prawda. Nikolić to taki strzał jak nasz z Uche kiedyś, zobacz teraz jacy napastnicy specjalnej troski w L grają. Taki Necid zarabia pewnie sporo więcej niż te 250 tys. i jak gra?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1470258)
Kolego zdejmij klapki z oczu.Brożek jest słaby i bez formy ostatnio strzelił w...lutym

A kto jest lepszy?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1470259)
grajmy dwójką napastników, sam Paweł na szpicy tj. na ogół koszmar i bezradność

Ja bym chętnie Stilicia zobaczył na ławce, mógłby za niego wejść drugi napastnik.

Charlie 13.05.2017 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1470257)
Nie jest kwestia ile zaplacisz za tego napastnika tylko ile mu zaplacisz
transfer czy za 100 tys E czy za 1 mln to i tak w skali europy sa grosze i zawodnik bedzie wielka niewiadoma
ale z kontraktu Brozka i Ondraska masz juz ok 250 tys E, za niewiele wieksze pieniadze gral w L Nikolic

Jakieś dane na pokrycie tych rewelacji? Bo nie sądze, by Brożek z Ondraskiem zarabiali łącznie połowę tego. Brożek zarabiał 180 tysięcy przed odejściem do Turcji, ale po powrocie na pewno dostał niższy kontrakt.

For_FuN_ 13.05.2017 16:59

Pisałem po poprzednim meczu, że trzeba odbębnić 5 spotkań i zapomnieć. Wakacje zaczęły się w momencie, kiedy było oczywiste, że zagramy w górnej 8.

Napastnik, napastnik... a gdzie pomoc, skrzydłowi? Tutaj bieda z nędzą(Ci sprowadzeni, to jak widać nadają się do tarcia chrzaniu, skoro 2 nie łapie się do 18-stki). Trzeba sprowadzić klasowego skrzydłowego i gościa, który ma pojęcie o rozegraniu(szybkim!) w środku pola.

bridgeburner 13.05.2017 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1470261)
Jakieś dane na pokrycie tych rewelacji? Bo nie sądze, by Brożek z Ondraskiem zarabiali łącznie połowę tego. Brożek zarabiał 180 tysięcy przed odejściem do Turcji, ale po powrocie na pewno dostał niższy kontrakt.

Tak, Brozek gra za troche ponad polowe tego co wtedy, niecała 100, Ondrasek za 150, przynajmniej takie info chodziło swego czasu, nie pamietam teraz gdzie, pewnie u kogos na twitterze
nie upieram sie ze to na 100% wiarygodne info ale podejrzewam, ze bliske prawdy
teraz tego nie znajde

pomeran 13.05.2017 17:02

Ondrasek jest przeokropnie słaby. Może ktoś się skusi ( nadzieja w Piaście. Nieraz już nas ratowali). Jeśli nie to rozwiązać kontrakt.

Do końca roku powinien grać Zachara. Po tych 4 spotkaniach zadecydować co dalej.

wolfy: Nie rozumiem dlaczego przy polemice nad grą Pawła zapadłeś na syndrom oblężonej twierdzy..
Nikt nie neguję zasług Brożka i techniki którą na pewno posiada.
Napastnik w zespole nie jest od zdobywania asyst drugiego stopnia (jeśli strzela to może również i skupić się na tym) a od strzelania goli. Brożek na rozegraną liczbę minut i sytuacji które miał, zdobył ich żenująco mało. Nie można tego nie widzieć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl