Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXX KOLEJKA] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 22 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9786)

ABGwislakABG 19.04.2017 15:54

Równie dobrze zamiast multiligi można włączyć żydy vs cwelka.

mitmichael 19.04.2017 16:07

Z jednym bylym trenerem sie rozprawilismy, czas teraz na drugiego. Gornik to druzyna podobna gra do Piasta tak wiec powinnismy sie zaprezentowac w tym meczu podobnie jak było w Gliwicach. Łatwej przeprawy nie bedzie co pokazały ostatnie mecze naszego rywala a takze wspomniane pierwsze spotkanie w Krakowie. To tez szansa dla zmiennikow, ktorzy za duzo ostatnio nie grali, do tego wraca Brlek tak wiec ma kto wskoczyc do składu. Ciekawe kiedy w koncu zadebiutuje Valencia, troche sie miejsc zwolniło po ostatnich kartkach tak wiec byc moze zobaczymy go w koncu na boisku a przynajmniej na ławce rezerwowych. Jedziemy tam po 3 punkty i po lepszy start przed runda zasadnicza, awans do osemki juz mamy tak wiec mozna na spokojnie podejsc do tego meczu.

piotek 19.04.2017 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1468730)
Kilka osób wspomina o daniu szansy młodym, ale chyba nie powinniśmy się spodziewać spacerku. Z tego co pamiętam, to nigdy nie wygraliśmy z żadnym zespołem Smudy więcej niż dwoma golami. Jego zespoły, niezależnie od okoliczności, nie oddawały punktów bez walki. To zawsze są dość zacięte i nieprzyjemne mecze. Nawet w tym pamiętnym spotkaniu z Lechem, gdzie masakrowany był Dolha, skończyło się "tylko" na 4-2.

Tylko że Smuda chyba nigdy nei prowadził przeciwko nam tak słabego personalnie zespołu. Zapewne wygramy 1 lub 2 bramkami po kontrolowanym przez nas spotkaniu. Łęczna jakieś zagrożenie na pewno stworzy, zapewne po akcjach lewą stroną, gdzie brakuje nam dwóch graczy. Inna sprawa, ze wg Migi Wisła jeszcze przed Zagłębiem trenowała ustawienie bez Gonzalesa i Sadloka, więc nie będzie moze jakiejś wielkiej tragedii.

Patryko 19.04.2017 17:26

Zagłębiu pomogliśmy w bardzo prawdopodobnej walce o utrzymanie, Łęcznej pomóżmy w spadku, inkasując bardzo ważne 2 punkty po podziale.
0-3 po dwóch bramkach Małego (ze specjalną dedykacją dla dziadzi Smudy) i Brożka.

rozarian 19.04.2017 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1468730)
Kilka osób wspomina o daniu szansy młodym, ale chyba nie powinniśmy się spodziewać spacerku. Z tego co pamiętam, to nigdy nie wygraliśmy z żadnym zespołem Smudy więcej niż dwoma golami. Jego zespoły, niezależnie od okoliczności, nie oddawały punktów bez walki. To zawsze są dość zacięte i nieprzyjemne mecze. Nawet w tym pamiętnym spotkaniu z Lechem, gdzie masakrowany był Dolha, skończyło się "tylko" na 4-2.

6-0 ze smudowym Widzewem pamięta?

ashkeczup 19.04.2017 17:27

Mnie się w ostatnim meczu Uryga nawet podobał jak wszedł z ławki. Ostry dojazd do przeciwnika, gubił się w stykowych jak zawsze, ale trochę więcej pewności w jego poczynaniach było. Biorąc pod uwagę, że na Amabumbembanga nie będzie grał, to może nie być najgorzej

AntyMod 19.04.2017 17:51

mozeby w ostatnim meczu dac pograc innymn zawodnikom ?? ktorzy grzali lawe albo wchodzili na koncowke ? dobra zagrywka z tym wykartkowaniem sie po Zaglebiu

Karherop 19.04.2017 18:37

Kiko nie będzie nikogo oszczędzał, jak co poniektórzy myślą. Mecz co 5-8 dni to kawał czasu, każdy zdąży się zregenerować. Zresztą póki Kiko nie ma kontraktu na nowy sezon to z jakiej paki ma cokolwiek odpuszczać?

Ogryzek 19.04.2017 19:41

Ja też się spodziewam ciężkiego meczu. Myślę że zagramy optymalnym składem (pomijając wykartkowanych).

Jak już chcemy tych pucharów to szkoda punktów. Trzeba ten mecz wygrać.

jova 19.04.2017 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian
6-0 ze smudowym Widzewem pamięta?

A faktycznie. Chociaż i tam mecz był znacznie bardziej wyrównany i zacięty, niż sugeruje wynik. To było spotkanie z gatunku tych, że jednemu zespołowi niemal wszystko wpadało.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek
Tylko że Smuda chyba nigdy nei prowadził przeciwko nam tak słabego personalnie zespołu.

Odra była na podobnym poziomie, za to my mieliśmy wtedy znacznie lepszą drużynę.

s1mone 19.04.2017 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1468746)
mozeby w ostatnim meczu dac pograc innymn zawodnikom ?? ktorzy grzali lawe albo wchodzili na koncowke ? dobra zagrywka z tym wykartkowaniem sie po Zaglebiu

Przecież nie będzie Sadloka, Gonzaleza i Mączyńskiego, więc 3 świeżynki w składzie wystarczy. Wpuszczanie za dużo nowych naraz oznaczałoby porażkę. 3 nowi to i tak dużo. Wystarczy naprawdę.

Karherop 20.04.2017 05:38

Jakich 3 nowych zawodnikow? Brleka nie można nazwac nowym zawodnikiem (on zagra na pozycji Maki), Urygi zreszta tez ( ponad 100 spotkan w ekstraklasie) - da sobie radę przeciwko ostatniej druzynie ligi. Jedyna swiezynka bedzie zawodnik na lewej obronie, ktokolwiek to będzie.

I to pewnie bedzie koniec zmian, choc Boguski i Brozek z czasem powinni powachac troche lawki rezerwowych.

JrQ- 20.04.2017 11:17

Ja tam się obawiam, bo zabraknie naszych trzech kluczowych zawodników jeśli chodzi o grę defensywną.
Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy prowadzić grę i nie będziemy musieli za wiele bronić.

mitmichael 20.04.2017 12:49

Tomasz Kwiatkowski z Warszawy (no jakby inaczej) będzie sędzia sobotniego meczu z Górnikiem.

Griszka30KR 20.04.2017 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1468731)
A jak jest Euro czy Mundial tom mam możliwość obejrzenia dowolne wybranego meczu, a nie liczenia na łaskę Legia+

Dokładnie.Kiedy to Legia grała ostatnio mecz w poniedziałek?Nie liczę tego "lanego" kiedy jest Święto....

inspektor erektor 20.04.2017 14:49

Cytat:

Dokładnie.Kiedy to Legia grała ostatnio mecz w poniedziałek?
Taka już jest niestety polityka Canal+. Rzucają na tę naszą nędzną ligę więcej kasy niż ktokolwiek inny, więc mogą dyktować warunki. Wiedzą, że mecz Legii z kimkolwiek zgromadzi przed TV więcej widzów niż prawie każdy mecz z innymi drużynami, więc nie chcą meczów Legii przekazywać Eurosportowi.

A co do Multiligi - mogę się założyć, że wcale najwięcej czasu nie poświęcą meczowi Legii.

wiesniak842 20.04.2017 15:02

No nie poświęca bo mecz Legii normalnie będzie transmitowany.

szym_ek 20.04.2017 15:22

Przeglądam właśnie ramówke anal+ ... i chyba ich pojebało !!

od 17 na CSport multiliga
od 18 na CPlus sąsiadka 7egła
od 18 na CSport2 Lech Ruch
od 19 na CPlus1 .... sąsiadka 7egła !!!
od 23:30 na CSport2 Multiliga !!
od 1:45 na nsport ... Lech Ruch !!!
od 2:15 na CSport ... no ....a sąsiadka 7egła !!!!!!!!

a jakby ktoś chciał oglądnąć inne mecze to w niedziele specjalnie dla fanów Ekstraklapy będzie mecz .... siąsiadka 7egła pokazywany 3 razy !!!!!!!!!!
oczywiście po razie multiliga !! i Lech - Ruch !!
i o dziwo ... Pogoń Lechia o godz 10 rano na nsport

a gdyby ktoś opuścił ten maraton - niech się nie martwi w poniedziałek o 6 rano będzie transmisja ... Lech- Ruch ....

....a no ktoś tu sobie jaja robi ....

Karherop 20.04.2017 16:13

Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

ashkeczup 20.04.2017 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468776)
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

Ale tylko w wypadku udokumentowania, że się obejrzało legie wcześniej

szym_ek 20.04.2017 17:04

#Karherop
Jesteś pewny ? w programie na stronie http://canalplussport.pl/liga/ekstraklasa na żywo są mecze w Chorzowie, Krakowie i Szczecinie ...
No i oczywiście multiliga...

abcabc 20.04.2017 17:22

Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?

Karherop 20.04.2017 17:26

@szym_ek
Andrzej Twarowski podał taką informację na twitterze

jonaf 20.04.2017 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1468783)
Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem?

ten mecz JEST bardzo ważny. pozwoli nam startować z 24 pktami w grupie mistrzowskiej

FraMat 20.04.2017 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1468776)
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.

A co to jest ten canalplussportonline i czy wszyscy mogą mieć do tego dostęp?

ABGwislakABG 20.04.2017 18:09

Strona internetowa / aplikacja. Jak masz nc+ za friko korzystasz, wklepujesz bodajże nr abonenta itd.

FraMat 20.04.2017 18:23

To nie da rady. Mam nc+ ale przez Orange TV. Nie mam więc osobnego numeru abonenta nc+
:evil:
Jednak skoro tam będzie transmisja to może jakieś meczyki.pl czy inna strona to udostępnią?

Viper 20.04.2017 18:52

Do tego trzeba mieć komplet Canal+ w pakiecie.

jova 20.04.2017 19:29

Ciekawe co poleci na dailymotion.com/Ekstraklasa. Pewnie multiliga.

AntyMod 20.04.2017 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1468756)
Przecież nie będzie Sadloka, Gonzaleza i Mączyńskiego, więc 3 świeżynki w składzie wystarczy. Wpuszczanie za dużo nowych naraz oznaczałoby porażkę. 3 nowi to i tak dużo. Wystarczy naprawdę.

a co sie takie stanie nawet jesli przegramy mecz , ale przynajmniej raz zobaczymy nowe nabytki ??? dluzej niz 10 minut ?? z kolumbijczykami francuzami i gruzinami itp ?? widziales tabele ???? ani porazka ani zwyciestwo nie zwolni nas z 5 miejsca ( najgorszego jakie mozna bylo zajac w gornej osemce) ,


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl