![]() |
Równie dobrze zamiast multiligi można włączyć żydy vs cwelka.
|
Z jednym bylym trenerem sie rozprawilismy, czas teraz na drugiego. Gornik to druzyna podobna gra do Piasta tak wiec powinnismy sie zaprezentowac w tym meczu podobnie jak było w Gliwicach. Łatwej przeprawy nie bedzie co pokazały ostatnie mecze naszego rywala a takze wspomniane pierwsze spotkanie w Krakowie. To tez szansa dla zmiennikow, ktorzy za duzo ostatnio nie grali, do tego wraca Brlek tak wiec ma kto wskoczyc do składu. Ciekawe kiedy w koncu zadebiutuje Valencia, troche sie miejsc zwolniło po ostatnich kartkach tak wiec byc moze zobaczymy go w koncu na boisku a przynajmniej na ławce rezerwowych. Jedziemy tam po 3 punkty i po lepszy start przed runda zasadnicza, awans do osemki juz mamy tak wiec mozna na spokojnie podejsc do tego meczu.
|
Cytat:
|
Zagłębiu pomogliśmy w bardzo prawdopodobnej walce o utrzymanie, Łęcznej pomóżmy w spadku, inkasując bardzo ważne 2 punkty po podziale.
0-3 po dwóch bramkach Małego (ze specjalną dedykacją dla dziadzi Smudy) i Brożka. |
Cytat:
|
Mnie się w ostatnim meczu Uryga nawet podobał jak wszedł z ławki. Ostry dojazd do przeciwnika, gubił się w stykowych jak zawsze, ale trochę więcej pewności w jego poczynaniach było. Biorąc pod uwagę, że na Amabumbembanga nie będzie grał, to może nie być najgorzej
|
mozeby w ostatnim meczu dac pograc innymn zawodnikom ?? ktorzy grzali lawe albo wchodzili na koncowke ? dobra zagrywka z tym wykartkowaniem sie po Zaglebiu
|
Kiko nie będzie nikogo oszczędzał, jak co poniektórzy myślą. Mecz co 5-8 dni to kawał czasu, każdy zdąży się zregenerować. Zresztą póki Kiko nie ma kontraktu na nowy sezon to z jakiej paki ma cokolwiek odpuszczać?
|
Ja też się spodziewam ciężkiego meczu. Myślę że zagramy optymalnym składem (pomijając wykartkowanych).
Jak już chcemy tych pucharów to szkoda punktów. Trzeba ten mecz wygrać. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakich 3 nowych zawodnikow? Brleka nie można nazwac nowym zawodnikiem (on zagra na pozycji Maki), Urygi zreszta tez ( ponad 100 spotkan w ekstraklasie) - da sobie radę przeciwko ostatniej druzynie ligi. Jedyna swiezynka bedzie zawodnik na lewej obronie, ktokolwiek to będzie.
I to pewnie bedzie koniec zmian, choc Boguski i Brozek z czasem powinni powachac troche lawki rezerwowych. |
Ja tam się obawiam, bo zabraknie naszych trzech kluczowych zawodników jeśli chodzi o grę defensywną.
Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy prowadzić grę i nie będziemy musieli za wiele bronić. |
Tomasz Kwiatkowski z Warszawy (no jakby inaczej) będzie sędzia sobotniego meczu z Górnikiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do Multiligi - mogę się założyć, że wcale najwięcej czasu nie poświęcą meczowi Legii. |
No nie poświęca bo mecz Legii normalnie będzie transmitowany.
|
Przeglądam właśnie ramówke anal+ ... i chyba ich pojebało !!
od 17 na CSport multiliga od 18 na CPlus sąsiadka 7egła od 18 na CSport2 Lech Ruch od 19 na CPlus1 .... sąsiadka 7egła !!! od 23:30 na CSport2 Multiliga !! od 1:45 na nsport ... Lech Ruch !!! od 2:15 na CSport ... no ....a sąsiadka 7egła !!!!!!!! a jakby ktoś chciał oglądnąć inne mecze to w niedziele specjalnie dla fanów Ekstraklapy będzie mecz .... siąsiadka 7egła pokazywany 3 razy !!!!!!!!!! oczywiście po razie multiliga !! i Lech - Ruch !! i o dziwo ... Pogoń Lechia o godz 10 rano na nsport a gdyby ktoś opuścił ten maraton - niech się nie martwi w poniedziałek o 6 rano będzie transmisja ... Lech- Ruch .... ....a no ktoś tu sobie jaja robi .... |
Mecz z Łęczną będzie można obejrzeć na żywo na canalplussportonline.
|
Cytat:
|
#Karherop
Jesteś pewny ? w programie na stronie http://canalplussport.pl/liga/ekstraklasa na żywo są mecze w Chorzowie, Krakowie i Szczecinie ... No i oczywiście multiliga... |
Na pewno warto spróbować w tym meczu takich zawodników jak Videmont od początku, Valencia (tego z ławki), Spicić lub Bartkowski. To nie jest ani bardzo ważny, ani trudny mecz, a kiedyś trzeba.
Co się dzieje z Ondraszkiem? |
@szym_ek
Andrzej Twarowski podał taką informację na twitterze |
Cytat:
|
Cytat:
|
Strona internetowa / aplikacja. Jak masz nc+ za friko korzystasz, wklepujesz bodajże nr abonenta itd.
|
To nie da rady. Mam nc+ ale przez Orange TV. Nie mam więc osobnego numeru abonenta nc+
:evil: Jednak skoro tam będzie transmisja to może jakieś meczyki.pl czy inna strona to udostępnią? |
Do tego trzeba mieć komplet Canal+ w pakiecie.
|
Ciekawe co poleci na dailymotion.com/Ekstraklasa. Pewnie multiliga.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl