Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9778)

Martinus 22.03.2017 22:48

5-0 minimum

Ogryzek 22.03.2017 22:55

Ja daje 10-0 kto da więcej? :D

A na poważnie, przed legia też była zbiorowa ekstaza...

Mam takie przeczucie (mało racjonale ale często się sprawdza) - im więcej euforii na forum tym bardziej prawdopodobny wpier.dol zamiast wygranej.

Amica gra tak jak My, albo My gramy tak jak amica. Z tą różnicą że mają więcej klasowych piłkarzy. Amica to nie "naiwna" Lechia z otwartą grą. Bjelica to nie Nowak.
I nie sugerowałbym się zanadto remisem z Łęczną. Za 2 tygodnie Amica znowu może mieć naładowane akumulatory.

btw
Ja oczywiście wierzę w wygraną sercem - ale rozum podpowiada że remis będzie sukcesem.

brylant17 22.03.2017 22:57

Up@ niech się twoje słowo w g obróci wygramy 1-0

Martinus 22.03.2017 23:48

Dokładnie, będzie bardzo ciężko i remis także przyjąłbym bez specjalnego narzekania. Pomimo zbiorowego i do pewnego stopnia zrozumiałego optymizmu my w dalszym ciągu walczymy o osemkę. Wygrana z Amicą ten awans nam praktycznie zapewnia, remis to kolejny mały krok w tym kierunku, natomiast porażka może sporo skomplikować i zapewnić nerwówkę do samego końca. Obyśmy jej uniknęli.

Patryko 23.03.2017 00:35

Szykuje się mecz podobny do tego z 7.
Zwycięstwo daje nam z 95% szans na górną ósemkę, ale nie pogardzę też remisem.

szprotson 23.03.2017 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1467239)
To że wygramy jest pewne. Pytanie ile?

1-0 po bramce Brożka pod koniec po asyscie jakiegos eczewalencji

Tomek81 23.03.2017 10:21

niektórzy piszą o tej Amice jakby złapali formę Monaco, i mieli nie wiadomo jakich grajków, fakty natomiast są takie że ta ich rewelacyjna foremka trwała zaledwie 6?kolejek a w 7dmej prawie oberwali od dream teamu Dyzmy.Polecam także przypomnieć wyniki Amiki z pierwszej połowy sezonu, bo wiele lepsi od nas nie byli.My przez połowę sezonu leżeliśmy na ostatniej pozycji, a teraz jesteśmy na 6tej.pozdrawiam.

Dariook 23.03.2017 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1467249)
1-0 po bramce Brożka pod koniec po asyscie jakiegos eczewalencji

Mi pasuje.

PhantomRanger 23.03.2017 11:24

Dobrze byłoby tego meczu nie przegrać. Amicolech jest do ogrania tym bardzie, że gramy u siebie. Jak wiadomo u nas lepiej nam wychodzą mecze. Wygrana znacząco przybliży nas do górnej 8.

MaLk 23.03.2017 12:01

Może być 1-0 po bramce Małeckiego ze spalonego w ostatniej minucie meczu. Za puchar im się "należy", a i sędziowie powinni na nas wyjątkowo w tym akurat meczu spoglądać przychylnie, w końcu Legia ciągle potrzebuje pomocy ;)

Herbi1303 23.03.2017 13:35

nie ważne jak ważne żebyśmy wygrali. Ja się skłaniam bardziej do teorii, że to będzie mecz jak z Jagą, obawialiśmy się o wynik a dwie szybkie bramki ustawiły mecz i dalej poszło z górki. 3 punkty dla nas JJJBG!!!

El'kabat 23.03.2017 14:25

Na wyjeździe byłoby ciężko z tymi pedałkami z rtv agd.

U siebie możemy wszystko. Amika też bez swojego kapitana-majtasa Trałki w środku.
Liczę po cichu na 23-25 tysięcy ludzi i piekne rozpoczęcie wiosennego weekendu.

3-1 dla Wisełki

crux.a 23.03.2017 15:50

Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.

ashkeczup 23.03.2017 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1467269)
Najciekawiej jest u nas z obsadą środka pola. Oczywiście wariant Brlek Mączyński Llonch pozostaje najbardziej prawdopodobny. Zakładam jednak, że dyspozycja Semira rośnie i pewnego dnia Mąka może zostać na ławce (a gdyby go mocno poobijali w Czarnogórze, gdzie zapewne zagra, to może się to stać nawet w przyszły piątek).

Ale jeszcze ciekawsze wydaje mi się wystawienie kiedyś Stilicia kosztem Bogusia lub Małego, ale nie w roli skrzydłowego, tylko cofniętego napastnika w duecie z Brożkiem. Jeśli za Małego, to gramy bez klasycznego skrzydła, bardzo ofensywnym i dobrym w grze kombinacyjnej kwartetem Paweł Semir Rafał Petar i z dużym polem do popisu dla bocznych obrońców – ale to chyba gorszy pomysł niż zastąpienie Stiliciem Dzikiego i asymetryczne ustawienie z jednym klasycznym skrzydłowym, i z mnóstwem miejsca dla Tomka Cywki.

Dobrze że nie będzie Trałki. Mam go za niebezpiecznego drwala.

Ciekawe, czy starczy ławki dla któregoś z Kolumbijczyków. W debiut już z Amicą raczej nie wierzę, choć chciałbym się mylić, bo to by świadczyło, że jest moc.

Kartki. Niech się ktoś wykartkuje, ale nie więcej niż jeden-dwóch.
Zwykle chodzę z synami na górne E, ale dziś kupowałem bilety i nie było już miejsc! Pięknie! Idziemy na A, frekwencja zapowiada się godnie, liczę na takie momenty jak pod koniec meczu z Płockiem.

Ten wariant ze Stiliciem, a bez skrzydła widzę tak:
Bartosz jako ofensywny PO robiący na SKRZYDLE tyle co Boguś (bo umówmy się, z Rafała taki skrzydłowy jak z Urygi Paul Pogba), na lewym skrzydle niżej ustawiony Sadlok i Małecki. Wtedy Llonch asekuruje Kubę podczas jego ataków i mamy to. Oczywiście na papierze wygląda to nieźle, ale nasz liga jest ciężka pod względem zmian taktycznym, więc równie dobrze moglibyśmy dostać 5 bramek w takim meczu.

regan 24.03.2017 17:09

Wzorem dyskusji z tematu meczowego z Orlen Plock stawiam pytanie, czy w interesie Wisly jest zeby Lech spadl do B-klasy, czy gral w ekstraklasie? :D wszak szykuje sie komplet i korzysci sa ale czy napewno?
Co myslicie? :D

ABGwislakABG 24.03.2017 18:54

Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

ashkeczup 24.03.2017 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Lecz się człowieku

FraMat 24.03.2017 19:39

Na takie coś nie ma lekarstwa.

picasso 24.03.2017 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

merytorycznie może i masz racje ale po co wplątujesz tu politykę?kompleksy jakieś masz,nie zostaleś radnym,posłem a może nawet prezydentem?

rasel1906 26.03.2017 11:39

Cisza w temacie a do meczu pozostało pare dni . Jak myślicie Valencia zagra ?

El'kabat 26.03.2017 12:00

Tzn? Poważnie pytasz?


Skład jest ustalony. Jak ktoś oglądał sparing to widział, że chłopak ma potencjał, ale jeszcze więcej brakuje mu do załapania o co chodzi w piłce europejskiej i, że istnieje takie słowo jak obrona.

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.
Żaden grajek nie wskoczy od razu do składu, a tym bardziej jakiś 20 latek z Kolumbii.

regan 26.03.2017 12:09

Widze ze Valencia dalej robi za Ronaldo u nas :D
Panowie spokojnie jak bedzie na tyle dobry to zagra ;)

mitmichael 26.03.2017 12:48

Jestesmy w stanie to wygrac u siebie i zrewanzowac sie za porazke w rewanzowym meczu Pucharu Polski. Druzyna Smudy pokazała, ze nie taki rywal straszny jak go maluja remisujac i to na wyjezdzie. Moim zdaniem Valencia jeszcze nie zagra ale na ławce byc moze sie znajdzie a pokazał z dobrej strony, probował sie kiwac i strzelił gola. Troche zgrania i na prawde moze wniesc duzo do naszej ligi. Wygrywamy i gorna osemka bedzie na wyciagniecie reki.

ashkeczup 26.03.2017 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1467411)

Jak tylko będzie zapierdalał na treningach i nie włóczył się po Coco to w końcu kiedyś dostanie szansę.

Niech unika wszystkiego, co jest z tym w jakikolwiek sposób powiązane :D

Karherop 27.03.2017 10:55

Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.

Czy usiądą choć na ławce meczu z Lechem? wątpię. Możemy mieć 7 rezerwowych i poza bramkarzem i 2 obrońcami do 4 miejsc w ofensywie będą konkurować: Stillić Bartosz, Zachara Ondrasek,Videmont, Valencia oraz Echavarria. Trochę chyba poczekają na występ ligowy.

s1mone 27.03.2017 12:04

Lejemy i patrzymy czy równo puchnie. Szybkie dwa gongi i kolejki są rozbite. Tak mi się to widzi :-)

Obstawiam
1x Boguski
1x Brlek

JrQ- 27.03.2017 15:18

Cytat:

Tak jak można było przypuszczać, zarówno Ever jak i Christian będą potrzebować sporo czasu aby ogarnąć taktykę oraz nadrobić (ogromne) braki kondycyjne. Na tle III ligowca nie zaprezentowali się szczególnie dobrze. Szczególnie bolała mała ruchliwość Evera oraz fakt, że praktycznie w ogóle nie wracał do obrony. Cieszy jednak niezły przegląd pola i możliwości do gry kombinacyjnej.
Przecież był to jego pierwszy mecz po kilku tygodniach przerwy...

Karherop 27.03.2017 16:03

@JrQ-

i dlatego trzeba też studzić głowy, bo jak Valencia za miesiąc zacznie wyglądać solidnie to będzie święto

Wojtas 27.03.2017 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467331)
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?


Sam se ruszaj POpaprańcu.


Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw.

ashkeczup 29.03.2017 10:09

Śniło mi się 1:0, tak być musi :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl