![]() |
Ten Dąbrowski z legii to chyba nie Damian, jak wpisano w grafice.
Liczę na maksymalne poświęcenie i mądrość taktyczna. Do boju! |
Ja bym marzył głównie o tym, żeby grali 11 na 11 pod bacznym okiem bezstronnych arbitrów. Ale to mało prawdopodobne. Zmienię zdanie i pozwolę sobie na ostrożny optymizm w tej kwestii, jeśli Radović zostanie jutro zdyskwalifikowany za chamski faul na Todorovskim. Ale raczej nie zostanie.
Tym bardziej JAZDA! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Śmierdzi remisem, 0-0 albo 1-1.
Nie ma co się rzucać na przygłupów i iść na wymianę ciosów. Spokojnie, Brozio standardowo im coś wbije z kontry :D |
Cytat:
|
moje marzenie... kontuzja Malarza i w bramce Cierzniak. 90 minuta 0:0 i kiks cienairza :)a za chwlie gwizdek konczący spotkanie
|
Cierzniak w takim meczu to w ogóle marzenie, skończyłby jak Dolha ;-)
|
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ostatni raz na wyjeździe z nimi to chyba w 2010 r. wygraliśmy. Wtedy co przy praktycznie pustych trybunach grali (tam chyba jakiś sektor mieli otwarty), a w końcu wygrać musimy... tak więc tylko 3 punkty.
|
ostatni raz to było za Kasperczaka, przed pamiętnymi JOPowymi derbami
|
ostatni raz to było za Skorży, przy pustych trybunach 0:3. Było to tak dawno temu, że najwyższy czas aby chłopaki wywieźli 3 punkty z Łazienkowskiej. Ruch dał radę, Bruk Bet tylko przez swoją nie indolencję strzelecką tylko zremisował, więc czemu My nie możemy tam wygrać. JJJBG i czekamy na 3 punkty!
|
Na Waszą prośbę, zapisy do Warszawy zostały przedłużone do soboty tj. 11.03 do godziny 13:00.
Kartki z danymi imię, nazwisko i PESEL należy przynieść do Sklepu Reymonta 22 w starej hali Wisły, od poniedziałku do piątku od 9-19 oraz w sobotę od 10 do 13. |
|
Cytat:
Co do meczu to chciałbym żebyśmy wygrali, remis wziąłbym w ciemno ale raczej będzie w czape. |
Będzie ciężko,ale wieżę,że będzie dobrze musi chciałbym aby gola strzelił Mały tak w 90 minucie :) bardziej wk...ic by się ich nie dało :D wyłączyć z gry Odjidja i Rdovica i będzie git malina.
|
"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga
|
Oby to była zasłona dymna.
|
Cytat:
"W ćwiczeniach na boisku udziału nie wzięli Maciek Dąbrowski i Michał Kucharczyk, natomiast Kuba Rzeźniczak nadal trenuje indywidualnie." |
Gil sędzią meczu, kompletnie nie rozumiem jaki sens jest w tym, żeby oba mecze sędziował ten sam gość.
|
Cytat:
|
Cytat:
Moze byc zaslona,bo granie z Pawłem albo ze Zdenkiem czy z nimi dwoma...to rózne schematy i taktyki :) Kiko kombinuj,kombinuj. |
LEGIA WARSZAWA â WISŁA KRAKÓW
Mecze Legii z Wisłą to spotkania drużyn z największą liczbą zwycięstw w historii rozgrywek Ekstraklasy. Legia i Wisła stoczyły już ze sobą 148 meczów na tym samym poziomie. Wojskowi wygrywali 53 razy przy 56 zwycięstwach drużyny Białej Gwiazdy. Dzięki temu drużyna spod Wawelu ma na swoim koncie najwięcej triumfów nad zespołem ze stolicy ze wszystkich ekip występujących kiedykolwiek w elicie. Jest też jednym z siedmiu klubów w dziejach, który w Ekstraklasie zanotował więcej zwycięstw niż porażek Legia. Do niedzielnego klasyku obie drużyny przystępują w podobnych nastrojach. Legioniści w pierwszych czterech meczach obecnej rundy zgarnęli siedem z dwunastu punktów, zaś Wisła zainkasowała ich o dwa więcej. W dobrej, piłkarskiej formie są obecnie dwaj napastnicy Białej Gwiazdy â Paweł Brożek i Zdenek Ondrasek. To właśnie oni będą starali się siać postrach wśród defensorów drużyny ze stolicy. â Pozytywne jest to, że obaj strzelamy gole. We wcześniejszym meczu bramkę zdobył Paweł, teraz ja. Teoretycznie nie zmienia się zwycięskiego składu, ale zobaczymy. Jasne, że presję mamy na sobie obaj, bo każdy chce grać, lecz przekonamy się jaką decyzję podejmie trener. |
no to jest zastrzyk motywacji dla pilkarzy ;)
|
Na legii
Zajrzalem na jakies ich forum i kloca sie strasznie miedzy soba, jedni pisza ze my slabi na wyjazdach a w obronie gra 40 letni emeryt i hiszpanski zaciag, inni pisza ze bedzie zle przytaczajac termalice i ruch, no ciekawe jak to bedzie
|
Ciekawie będzie na pewno, jak sędziuje ten pojeb GiL.
Karawana jedzie dalej, róbmy swoje, a może uda się pokusić o niespodziankę. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl