Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9768)

krasny 07.03.2017 19:15

Ten Dąbrowski z legii to chyba nie Damian, jak wpisano w grafice.

Liczę na maksymalne poświęcenie i mądrość taktyczna. Do boju!

crux.a 07.03.2017 19:26

Ja bym marzył głównie o tym, żeby grali 11 na 11 pod bacznym okiem bezstronnych arbitrów. Ale to mało prawdopodobne. Zmienię zdanie i pozwolę sobie na ostrożny optymizm w tej kwestii, jeśli Radović zostanie jutro zdyskwalifikowany za chamski faul na Todorovskim. Ale raczej nie zostanie.

Tym bardziej JAZDA!

LucjuszWielki 07.03.2017 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1466109)
Wiara z definicji na tym polega, że nie ma znaczących dowodów mistrzu 'chumoru'. Niemniej jednak moje zainteresowanie klubem nie kończy się na włączeniu pięć razy do roku meczu Wisła-Amika/stolyca, toteż oglądałem sparingi, a tam jako jednostka nie prezentował się źle ;)

Taaaa?? Rozumiem, że w Gliwicach byłeś i jedziesz do Warszawy...

ashkeczup 07.03.2017 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1466125)
Taaaa?? Rozumiem, że w Gliwicach byłeś i jedziesz do Warszawy...

Taaa? Rozumiem, że walczyłeś w 44' w Powstaniu Warszawskim...

El'kabat 07.03.2017 21:24

Śmierdzi remisem, 0-0 albo 1-1.

Nie ma co się rzucać na przygłupów i iść na wymianę ciosów.
Spokojnie, Brozio standardowo im coś wbije z kontry :D

domin_czyzyny 07.03.2017 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1466136)
Śmierdzi remisem, 0-0 albo 1-1.

Nie ma co się rzucać na przygłupów i iść na wymianę ciosów.
Spokojnie, Brozio standardowo im coś wbije z kontry :D

Patrzać jak Kiko ustawia drużynę, to nie ma obaw o zbyt ofensywną taktykę :-)

picasso 07.03.2017 22:03

moje marzenie... kontuzja Malarza i w bramce Cierzniak. 90 minuta 0:0 i kiks cienairza :)a za chwlie gwizdek konczący spotkanie

PSYCHOLTSW 08.03.2017 10:59

Cierzniak w takim meczu to w ogóle marzenie, skończyłby jak Dolha ;-)

Jay jay 08.03.2017 11:39

Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

rafalek 08.03.2017 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1466158)
Cierzniak w takim meczu to w ogóle marzenie, skończyłby jak Dolha ;-)

Gdyby mecz odbywał się w Krakowie, to pewnie tak...

lukaszsz86 08.03.2017 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

jeśli na to zasłuży to pewnie tak, ale nie wiem czy Kiko odpowie Ci na to pytanie tutaj na forum

Przybyszewski 08.03.2017 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

Jest ktoś na forum kto regularnie ogląda treningi ? Jak się ten chłopak prezentuje ?

R33 08.03.2017 23:59

Ostatni raz na wyjeździe z nimi to chyba w 2010 r. wygraliśmy. Wtedy co przy praktycznie pustych trybunach grali (tam chyba jakiś sektor mieli otwarty), a w końcu wygrać musimy... tak więc tylko 3 punkty.

domin_czyzyny 09.03.2017 10:42

ostatni raz to było za Kasperczaka, przed pamiętnymi JOPowymi derbami

Herbi1303 09.03.2017 11:07

ostatni raz to było za Skorży, przy pustych trybunach 0:3. Było to tak dawno temu, że najwyższy czas aby chłopaki wywieźli 3 punkty z Łazienkowskiej. Ruch dał radę, Bruk Bet tylko przez swoją nie indolencję strzelecką tylko zremisował, więc czemu My nie możemy tam wygrać. JJJBG i czekamy na 3 punkty!

heoij 09.03.2017 11:28

Na Waszą prośbę, zapisy do Warszawy zostały przedłużone do soboty tj. 11.03 do godziny 13:00.

Kartki z danymi imię, nazwisko i PESEL należy przynieść do Sklepu Reymonta 22 w starej hali Wisły, od poniedziałku do piątku od 9-19 oraz w sobotę od 10 do 13.

Nowicjusz 09.03.2017 11:44

http://www.wislaportal.pl/32400,Pawe...a___Wisla.html

Arked 09.03.2017 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1466161)
Ten nowy zawodnik sprowadzony z Wigier Suwalki doczeka sie w tej rundzie rozegrania 5 minut na boisku?

Przy tak grającym Cywce to musi poczekać aż ten wypadnie za kartki.

Co do meczu to chciałbym żebyśmy wygrali, remis wziąłbym w ciemno ale raczej będzie w czape.

brylant17 09.03.2017 13:30

Będzie ciężko,ale wieżę,że będzie dobrze musi chciałbym aby gola strzelił Mały tak w 90 minucie :) bardziej wk...ic by się ich nie dało :D wyłączyć z gry Odjidja i Rdovica i będzie git malina.

kalafior1993 09.03.2017 15:30

"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga

arth_ur 09.03.2017 15:36

Oby to była zasłona dymna.

jonaf 09.03.2017 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1466238)
"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga

z drugiej strony:

"W ćwiczeniach na boisku udziału nie wzięli Maciek Dąbrowski i Michał Kucharczyk, natomiast Kuba Rzeźniczak nadal trenuje indywidualnie."

azkaz 09.03.2017 16:29

Gil sędzią meczu, kompletnie nie rozumiem jaki sens jest w tym, żeby oba mecze sędziował ten sam gość.

R33 09.03.2017 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1466225)
ostatni raz to było za Skorży, przy pustych trybunach 0:3. Było to tak dawno temu, że najwyższy czas aby chłopaki wywieźli 3 punkty z Łazienkowskiej. Ruch dał radę, Bruk Bet tylko przez swoją nie indolencję strzelecką tylko zremisował, więc czemu My nie możemy tam wygrać. JJJBG i czekamy na 3 punkty!

Skorża to akurat miał wyjątkowy nawyk przegrywania z Legią (z nimi to chyba raptem 2 razy wygrał u siebie w lidze - jesień 2007 i wiosna 2009, a grali często bo dochodziły jeszcze puchary krajowe). Tak jak wspominał @domin_czyzyny, to było w sezonie 09/10 na wiosnę za Kasperczaka.

Wojtas 09.03.2017 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1466238)
"W meczu z Legią @WislaKrakowSA zapewne bez Zdenka Ondraska. Kontuzja. Czech dziś nie trenował z zespołem." - M. Miga


Moze byc zaslona,bo granie z Pawłem albo ze Zdenkiem czy z nimi dwoma...to rózne schematy i taktyki :) Kiko kombinuj,kombinuj.

mitmichael 09.03.2017 20:56

LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW

Mecze Legii z Wisłą to spotkania drużyn z największą liczbą zwycięstw w historii rozgrywek Ekstraklasy. Legia i Wisła stoczyły już ze sobą 148 meczów na tym samym poziomie. Wojskowi wygrywali 53 razy przy 56 zwycięstwach drużyny Białej Gwiazdy. Dzięki temu drużyna spod Wawelu ma na swoim koncie najwięcej triumfów nad zespołem ze stolicy ze wszystkich ekip występujących kiedykolwiek w elicie. Jest też jednym z siedmiu klubów w dziejach, który w Ekstraklasie zanotował więcej zwycięstw niż porażek Legia. Do niedzielnego klasyku obie drużyny przystępują w podobnych nastrojach. Legioniści w pierwszych czterech meczach obecnej rundy zgarnęli siedem z dwunastu punktów, zaś Wisła zainkasowała ich o dwa więcej. W dobrej, piłkarskiej formie są obecnie dwaj napastnicy Białej Gwiazdy – Paweł Brożek i Zdenek Ondrasek. To właśnie oni będą starali się siać postrach wśród defensorów drużyny ze stolicy. – Pozytywne jest to, że obaj strzelamy gole. We wcześniejszym meczu bramkę zdobył Paweł, teraz ja. Teoretycznie nie zmienia się zwycięskiego składu, ale zobaczymy. Jasne, że presję mamy na sobie obaj, bo każdy chce grać, lecz przekonamy się jaką decyzję podejmie trener.

Arkadiusz.Czerepach 10.03.2017 14:29

no to jest zastrzyk motywacji dla pilkarzy ;)

pietrekts 10.03.2017 18:08

Na legii
 
Zajrzalem na jakies ich forum i kloca sie strasznie miedzy soba, jedni pisza ze my slabi na wyjazdach a w obronie gra 40 letni emeryt i hiszpanski zaciag, inni pisza ze bedzie zle przytaczajac termalice i ruch, no ciekawe jak to bedzie

El'kabat 10.03.2017 18:25

Ciekawie będzie na pewno, jak sędziuje ten pojeb GiL.

Karawana jedzie dalej, róbmy swoje, a może uda się pokusić o niespodziankę.

LucjuszWielki 10.03.2017 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietrekts (Post 1466343)
... w obronie gra 40 letni emeryt i hiszpanski zaciag..

dobrze ze w cwe7ce grają same młodzieniaszki....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl