Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 25 lutego, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9763)

Ogryzek 25.02.2017 10:57

Fajnie byłoby wygrać ten mecz. Faworytem jednak nie jesteśmy. Ale jeśli nie dziś to gdzie mamy szukać punktów?

Mixu 25.02.2017 11:47

Wydaje mi sie że nie przegramy tego meczu. Wierzę w stały przyrost formy i że tym razem szczęście się usmiechnie do naszej drużyny. Obstawiam że Wiślacki Smok wdupcy babę Jagę razem z kapciami.

3 - 1 dla Wisły.

Karherop 25.02.2017 13:10

Już tak nie wieje, więc jest szansa zobaczyć dobrą piłkę i dobry mecz.

Czuję, że zadamy dwa mocne gągi Jadze i mecz będzie pod naszą kontrolą.

wiesniak842 25.02.2017 13:39

Co zadamy?:D

Smierdzi remisem.

kalafior1993 25.02.2017 15:51

Stawiam że dziś Brożek coś strzeli

regan 25.02.2017 17:02

Obstawiam 5:0

domin_czyzyny 25.02.2017 17:09

5 do 0 ? Bądzie proszę realistami. Później mniejszy w.....

El'kabat 25.02.2017 19:47

Według mnie jedyne co jest pewne w tym meczu to over 2,5.

A poza tym to będzie bardzo ciężko,3-2 dla Wisełki

mitmichael 25.02.2017 22:21

I taka Wisłe az chce sie ogladac, Jaga poszalała a Wisła strzelała. Odwrociło sie z meczu ze Slaskiem. Poprawic skutecznosc na wyjazdach i juz bedzie to bardzo dobrze wygladac. Nie taki wicelider straszny :D

Jay jay 25.02.2017 22:28

Szkoda ze tylko 3 bramki ale jesli beda zwyciezac do konca rundy wiosennej to powinni uplasowac sie na 5 miejscu a to juz dobra pozycja wyjsciowa.

krzaq12 25.02.2017 22:38

Kiko Ramirez udowadnia, że w futbolu posiadanie piłki nie jest kluczowe.

Przed tym meczem chciałem, żeby postawił na Bartkowskiego, ale póki co postawa Tomka jest bardzo dobra mocno zadomowił się w pierwszej 11.

Teraz musimy bez bojaźni zagrać z Piastem i zwyciężyć na wyjeździe, czego sobie i Wam życzę.

JJJBG!!!!

Mixu 25.02.2017 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1465439)
Obstawiam że Wiślacki Smok wdupcy babę Jagę razem z kapciami.

3 - 1 dla Wisły.

No i wdupcył.
Idę jutro puścić totka ;)

Co do meczu to Wisła zagrała mądrze i dojrzale taktycznie. Jaga mimo większej ilości podań i posiadania piłki nie mogła nam zagrozić nie licząc sytuacji z początku meczu i głupio straconej bramki.

Górna ósemka nasza oby do końca sezonu tak już zostało.

Brawo Wisełka! :)

TYSIAC906 25.02.2017 22:48

Prócz tej zawinioneij bramki - Llonch jest takim profesorem w tym środku! Odebrał dzis chyba każdą piłke, a po drodze i tak miałby czas odebrać jeszcze przesyłke od kuriera. Brawo!

WislaFan123 25.02.2017 22:59

Ale tak swoją drogą to mecz powinien być na zero z tyłu.

Był faul na Gonzalezie, ten zlapal reka Mariciniak mu reke gwizdnal, wkurzyl sie i odkponal, dostala druga zolta, a pozniej w konsewkencji gol.

Przy okazji, fatalny blad przy bramce Lloncha. Gość mnie wogóle mnie nie przekonuje (ok kilka odbiorow bylo, ale mimo wszystko Mąka przy nim jak profesor) w odróżnieniu od Gonaleza który jest solidnym zastepstwem Rysia.

Stilic kolejne 10 minut dostal i kolejne 10 minut niewidoczny.

Mecz wyrównany, bez fajerwerkow, ale Wisła skuteczna na zabój. Cieszy kolejny gol i asystya Brozia, oraz asysta Brleka - widać że popelnial blad Wdowczyk na poczatku dajac go na DM.

No i trzeba się cieszyć, że cała liga zagrała dla nas póki co. Przegrały Pogoń, Korona, Zagłębie, Cracovia, do tego Legia raczej z Termalica wygra, i trzeba liczyc zeby Śląsk nie wygral na Ruchu.

No a kolejna kolejka na Piaście - niech ten autokar im pomoże, bo jak nie wygrywać na wyjeździe z takimi drużynami jak Piast ktory ma 4 porazki z rzadu za sobą, to z kim???

Dzimi 25.02.2017 23:18

Mecz bardzo dobry. Zastanawiam się jakim cudem można zagrać w ciągu tygodnia dwa diametralnie różne mecze pod względem organizacji gry, jakości rozegrania itp - jeden tragiczny i za tydzień drugi rewelacyjny.

LLonch póki co również mnie nie przekonuje. Jest pracowity, jest walczak, i to wszystko - ani techniką ani szybkością się nie wyróżnia w ogóle, nie ma dłuższych podań, przegląd pola zerowy, zero dośrodkowań, zero podań otwierających drogę do bramki, orientuje się tylko w tym co dzieje się bezpośrednio przy nim i podaje do najbliższego kolegi. Gracz bardzo przeciętny jak na ekstraklasę.

Bene Nati 25.02.2017 23:19

Llonch czyści jak Cantoro za dawnych lat.

Bezcenne trzy punkty.

Framat, jak tam?

abcabc 25.02.2017 23:20

Przy golu to zawalił raczej Załuska, a nie Llonch. Powinien był wyjść do piłki.
Ale Załuska i tak grał świetnie w bramce. Bramka padła po szoku z czerwoną kartka dla Gonzaleza (absurd Marciniaka). Llonch musiał nagle przejść na lewą obronę, stąd lekki chaos w obronie w tym momencie.
Llonch grał bardzo dobrze.
Małecki znowu piękna bramka; Brożek bramka, piękna asysta. Boguski dobrze wykończył.

Gra nie była świetna, ale momentami dobra. Chaosu było trochę.

leszekm 25.02.2017 23:23

Dobry komentarz z weszło:

"To jest ciężka do przełknięcia piguła dla Probierza. Nie dość, że pokonał go trener obcokrajowiec, to jeszcze z 4 ligi hiszpańskiej! Żeby było śmieszniej, Ramirez wykorzystał do tego polskich piłkarzy. W wyjściowej 11 Wisły aż OŚMIU Polaków, tak jak we wszystkich meczach w tym roku. A jak myślicie ilu Polaków wystawił szkoleniowiec, który tyle opowiada o polskości? Trzech! Przeliteruję! T RZ E C H. Dalej już prosta matematyka. To oznacza, że Jaga zagrała OŚMIOMA obcokrajowcami. W ten oto sposób upada polski mit Michała Probierza. Poległ na wszystkich polach, na których walczył w swoich medialnych wypowiedziach. ..."

jonaf 26.02.2017 00:01

Genialne wyłączenie z gry Vassilijeva. W ciągu pierwszych 15 minut sfaulowany, przepychany wielokrotnie. Później jak Kosta miał piłkę to nie holował jej jak zwykle tylko 2 kontakty i oddawał piłkę komu innemu!
Środek pola z Mąka i Llonchem dziś funkcjonował prawidłowo, choć jeszcze były nieporozumienia. Na szczęście Brlek wiedział, kiedy wspomóc kolegów ze środka pola, a kiedy sobie wszystko ułożyli mógł spokojnie zapieprzac do przodu.

Nie ma co narzekać, 3-1 alleluja i do przodu!

speedfashion 26.02.2017 00:02

Nie spodziewałem się tego. Jestem pod dużym wrażeniem.

Zdaje się, że z tygodnia na tydzień nasza gra wygląda coraz lepiej, a zwłaszcza w obronie. Coraz mniej piłek wybijanych w panice, coraz więcej tych, które idą w bok lub na wolne pole. Generalnie obrona sprawia wrażenie, jak gdyby lepiej czuła piłkę i grę.

Mnie tam Llonch się podobał, to dopiero jego drugi mecz (w pełnym wymiarze), a widać, że nie odpuszcza. Błędy będą się zdarzać, to normalne.

Podania Brleka i Brożka - można oglądać je bez końca. :)

Wojtas 26.02.2017 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1465473)
Dobry komentarz z weszło:

"To jest ciężka do przełknięcia piguła dla Probierza. Nie dość, że pokonał go trener obcokrajowiec, to jeszcze z 4 ligi hiszpańskiej! Żeby było śmieszniej, Ramirez wykorzystał do tego polskich piłkarzy. W wyjściowej 11 Wisły aż OŚMIU Polaków, tak jak we wszystkich meczach w tym roku. A jak myślicie ilu Polaków wystawił szkoleniowiec, który tyle opowiada o polskości? Trzech! Przeliteruję! T RZ E C H. Dalej już prosta matematyka. To oznacza, że Jaga zagrała OŚMIOMA obcokrajowcami. W ten oto sposób upada polski mit Michała Probierza. Poległ na wszystkich polach, na których walczył w swoich medialnych wypowiedziach. ..."


Oh oh,moze jeszcze drukownymi literami niech napiszą ze Kiko jest z 4 ligi hiszpanskiej.A Probierz jest z Polskiej Ekstraklapy i co? Jakis lepszy jest od Kiko ? np ma wiekszy zarost na twarzy?

zenada jest to wypomianie Ramirezowi skad jest.h.uj was to obchodzi skad jest.

Co do meczu to było zimno i pieknie :) Z trybun bylo dobrze widac ze pilakrze wiedza co maja robic.kazdy robił co do niego nalezalo.
Podobal mi sie lLlonch ktory jest niezwykle dynamiczny,Pawel Brozek,ta jego bramka to taki przypomial sie stary dobry Paweł,i Zaluska super wybrononie 2 strzaly 2 pierwszej polowie,i stad bylo 2;0 do przerwy dla nas.
Generalnie Wisla gra cwaniacko,i to mi sie podoba :)

Konrad. 26.02.2017 00:14

Nie szalejcie z tym absurdem Marciniaka - gwizdnął faul w środku pola którego nie było - ale absurdem było zachowanie Gonzaleza. Przy wyniku 3-0 jak sędzia robi taki drobny błąd to się należy osmiac a nie wykartkowywac na jakiś mecz rundy mistrzowskiej. Kartka słuszna, choć glupia.

Kiko mnie przekonuje do siebie, efektownie i mądrze grali. Rewelacja Brozek Boguski, Malecki, Brlek, Glowacki i naprawdę przyzwoicie Cywka, który jak dla mnie jest mega pozytywnym zaskoczeniem tej rundy.

Z ......., które mnie wkurzają to strzały Sadloka (ta z wolnego z ostrego kąta). Facet przez prawie 10 lat gry w ekstraklasie strzelił 4 bramki. Ciekawi mnie czy są gdzieś statystyki ile strzałów oddał by je zdobyć...

rafalek 26.02.2017 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1465477)
Oh oh,moze jeszcze drukownymi literami niech napiszą ze Kiko jest z 4 ligi hiszpanskiej.A Probierz jest z Polskiej Ekstraklapy i co? Jakis lepszy jest od Kiko ? np ma wiekszy zarost na twarzy?

zenada jest to wypomianie Ramirezowi skad jest.h.uj was to obchodzi skad jest.

Wojtas, zluzuj gacie :D

Po pierwsze, to nie Weszło tak napisało, tylko to jest jeden z komentarzy do artykułu, a po drugie autor pije tu do podejścia Probierza, który najchętniej zabroniłby zatrudniać trenerów zza granicy. I tu nie dość, że obcokrajowiec, to jeszcze nie jakaś gwiazda treneska spuszcza mu w....... w pięknym stylu, że te jego gwiazdki, "Cesarz Estonii" i inne Cernychy nie wiedzą co się na boisku dzieje...

force93TS 26.02.2017 00:22

Nasze transfery to jedna wielka dupa. Poza Ivanem i Semirem w którego wierzę reszta to szrot

Mixu 26.02.2017 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez force93TS (Post 1465481)
Nasze transfery to jedna wielka dupa. Poza Ivanem i Semirem w którego wierzę reszta to szrot

O Brleku też tak pisałeś?

rafalek 26.02.2017 00:29

Na tę chwilę Pol Llonch nakrywa czapką Semirka, który by chyba na 3 piętro po schodach nie mógł wyjść bez zadyszki...

Nie będzie wyrwy po Popovicu, Brlek z Mąką i Llonchem ładnie ogarniają środek pola, jak do tego dojdzie jeszcze Semir w formie (a mam nadzieję, że za niedługo ją złapie), to paka będzie mocna.

Zobaczymy co potrafi ten Valencia i mam nadzieję, że Hugo w końcu odpali i będzie go można zobaczyć dłużej na boisku.

MłodePokolenie 26.02.2017 00:41

Zwróćcie uwagę na przygotowanie taktyczne na dzisiejszy mecz. Wyłączyli z gry Vassiljeva totalnie, chłop dziś nic nie pograł, co miał to oddawał jeśli wcześniej nie stracił za sprawą odbioru Mąki lub Lloncha.

Jedyne do czego można się doczepić to mógł w 60 min przy 3:0 zrobić 2 zmiany ogrywając nowych bo właśnie te minuty są im teraz potrzebne.

nesta 26.02.2017 00:55

Llonch był świetny dziś.
Mega pożyteczny zawodnik, który oczywiście nigdy nie będzie efektownie, grającym pomocnikiem. Stąd pseudo znawcy będą czasem pisać, że jest słaby.

Po pierwsze taką grę można ocenić i docenić tylko z pozycji stadionu, na żywo.
To jak on się przesuwa, jak mądrze zamyka wolne przestrzenie na boisku, ograniczając możliwość zagrania, to jaki wywiera pressing na rywalu, praktycznie caly czas czyni z niego kandydata na jednego z najlepszych defensywnych pomocników w lidze. I będzie coraz lepszy.

A drugi bohater z cienia to Brlek. Wraca nam Petar z poprzedniej rundy.

force93TS 26.02.2017 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1465482)
O Brleku też tak pisałeś?

On akurat od początku pokazywał że potrafi coś więcej tylko długo go zeszło na połączeniu tego wszystkiego w całość

wolfy 26.02.2017 02:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez force93TS (Post 1465486)
On akurat od początku pokazywał że potrafi coś więcej tylko długo go zeszło na połączeniu tego wszystkiego w całość

Bo gra na innej pozycji.

Kilka osób musi sobie uświadomić, że piłkarze maja różne zadania na boisku, niektórzy są ustawieni bardziej ofensywnie, inni bardziej defensywnie. Zresztą, tu jest to samo co z Popoviciem. Post wyżej piszesz że Stilić to udany transfer, mimo że nie powinien wchodzić nawet na te 10 minut.

Gdzie jest FraMat? Chciałbym poczytać o dzidzie i trenerze z trzeciej ligi, bo trzeźwieję i smutno się robi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl