![]() |
Ograć ich i tyle w temacie. Musimy w końcu wygrać kolejny mecz na wyjeździe.
|
Ty się lecz człowieku. Nam punkty są potrzebne jak tlen w każdym meczu!!!
|
Cytat:
Ale jestem za tym, żeby im ten dostęp do tlenu odciąć definitywnie. |
zawsze sie zastanawiam jak to jest możliwe że ktoś gwizda na meczu na doping własnych kibiców , czytając to forum widzę że to jednak jest możliwe
a sportowo - teoretycznie tak łatwego meczu może juz w tym sezonie nie być, praktycznie - różnie z tym bywa... |
Cytat:
|
Cytat:
:haha: Nie słyszałem ani jednego gwizdu kiedy dopingowano Wisłę. |
Ze śmierdzielami tylko zwycięstwo(powinno być gładkie patrząc z czysto sportowej strony). Pora spuścić ten antypolski klubik z ligi.
|
Mnie to dziwi, ze tacy wielcy patrioci nic nie robia majac volksdeustchow, antypolakow na swoim stadionie:lol: A nie sorry, gwizdza:lol:
|
Cytat:
|
Będzie ciężko i remis brałbym w ciemno.
|
Proszę nie obrażać naszej nowej zgody.
|
Niestety ale remis ze smierdzielami będzie sukcesem
|
Z Niemcami nigdy lekko nie było, ale wierzyć trzeba.
|
Cytat:
|
Gramy dramat.
Ustawienie drużyny na kontrę, czyli wypierdzielanie gdzie dalej, bez jakiejkolwiek inicjatywy to porażka. Udało się raz z Lechią, z Cracovią wyglądało to dramatycznie, z Ruchem na razie też. Obym się mylił. |
Cytat:
|
Ten mecz niestety pokazał, że potrzeby nam jest... trener.
|
To jest jedno z tych spotkań, gdzie Wisłą może grać dwa dni bez przerwy a i tak nie będzie mieć sytuacji bramkowej.
|
Ale zero jakiejkolwiek inicjatywy?
Zero ruchu przy autach? Ja pierdziele, przecież oni wszystko cofają i oddają. Sobol zabił wszystkie inklinacje do gry ofensywnej. Atak pozycyjny nie istnieje. |
Co to k... bylo?
Polecenie przyszlo, ze trzeba Ruch punktami poratowac? Poza Brlekiem to cala linia pomocy i ataku zagrala na 1. Minus jeden |
Ludzie, jak mozna grac na tydzien przed swietami. Za jaka kare. Po tylu meczach, na takim tempie. Kazdy by odpuscil ostatni mecz. Jeszcze za psie pieniadze...
|
Co się stało z przygotowaniem motorycznym i taktycznym od meczu z Lechią?
|
Mówiłem, że będzie ciężko, a Wy jakąś masakrę i dobijanie chcieliście ... :lol:
|
Zarówno z folksdojczami jak i żydami zagraliśmy straszną pytę. Jednak derby nie były dziełem przypadku bo forma identyczna. Czy ktoś mi powie dlaczego taki poziom reprezentujemy??!!
|
Zwycięzca meczu był znany w niedzielę wieczorem po wycieku wiadomych faktów. Mieli się nie przemęczać i tak było. Kto sprytny, zarobił na świąteczne prezenty.
|
Poza Załuską wyglądali, jakby dla Ruchu grali...
|
Żenada.....cokolwiek więcej napiszę, będzie zbędne.
|
Można było chociaż jakieś pozory stworzyć...
|
Wolne bylo blisko, po co sie starac, jeszcze złapie sie jakas kontuzje i wigilia bedzie nieudana.
|
Cytat:
ale to pewnie dlatego, ze moze jeszcze polskiego nie rozumiec... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl