Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9746)

PhantomRanger 16.12.2016 13:39

Ograć ich i tyle w temacie. Musimy w końcu wygrać kolejny mecz na wyjeździe.

Davss875 16.12.2016 15:51

Ty się lecz człowieku. Nam punkty są potrzebne jak tlen w każdym meczu!!!

FraMat 16.12.2016 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1459605)
Ty się lecz człowieku. Nam punkty są potrzebne jak tlen w każdym meczu!!!

Śmierdzielom też.
Ale jestem za tym, żeby im ten dostęp do tlenu odciąć definitywnie.

Arkadiusz.Czerepach 16.12.2016 16:05

zawsze sie zastanawiam jak to jest możliwe że ktoś gwizda na meczu na doping własnych kibiców , czytając to forum widzę że to jednak jest możliwe


a sportowo - teoretycznie tak łatwego meczu może juz w tym sezonie nie być, praktycznie - różnie z tym bywa...

wazka 16.12.2016 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 1459580)
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!

i zaorać to niebieskie gó... !!!

weź że chłopie nie siej fermentu, jeśli nic typowo sportowego nie masz do napisania, to lepiej nic nie pisz, a nie trujesz ludziom życie takimi głupotami

FraMat 16.12.2016 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1459608)
zawsze sie zastanawiam jak to jest możliwe że ktoś gwizda na meczu na doping własnych kibiców , czytając to forum widzę że to jednak jest możliwe
.

A ktoś w ogóle gwiżdże na doping?
:haha:
Nie słyszałem ani jednego gwizdu kiedy dopingowano Wisłę.

For_FuN_ 16.12.2016 17:13

Ze śmierdzielami tylko zwycięstwo(powinno być gładkie patrząc z czysto sportowej strony). Pora spuścić ten antypolski klubik z ligi.

wiesniak842 16.12.2016 17:24

Mnie to dziwi, ze tacy wielcy patrioci nic nie robia majac volksdeustchow, antypolakow na swoim stadionie:lol: A nie sorry, gwizdza:lol:

kubad99 16.12.2016 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1459618)
Mnie to dziwi, ze tacy wielcy patrioci nic nie robia majac volksdeustchow, antypolakow na swoim stadionie:lol: A nie sorry, gwizdza:lol:

Według Twojej retoryki powinni ich napierdalać ?

kristos 16.12.2016 18:21

Będzie ciężko i remis brałbym w ciemno.

heoij 16.12.2016 18:59

Proszę nie obrażać naszej nowej zgody.

mic 16.12.2016 19:33

Niestety ale remis ze smierdzielami będzie sukcesem

felipe 16.12.2016 19:43

Z Niemcami nigdy lekko nie było, ale wierzyć trzeba.

wiesniak842 16.12.2016 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubad99 (Post 1459619)
Według Twojej retoryki powinni ich napierdalać ?

Niech zostanie jak jest, przynajmniej mozna sie posmiac z internetowych patriotow gwizdzacych na meczach ( do czasu oczywiscie).

JrQ- 16.12.2016 21:18

Gramy dramat.
Ustawienie drużyny na kontrę, czyli wypierdzielanie gdzie dalej, bez jakiejkolwiek inicjatywy to porażka. Udało się raz z Lechią, z Cracovią wyglądało to dramatycznie, z Ruchem na razie też.
Obym się mylił.

kristos 16.12.2016 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1459628)
Gramy dramat.
Ustawienie drużyny na kontrę, czyli wypierdzielanie gdzie dalej, bez jakiejkolwiek inicjatywy to porażka. Udało się raz z Lechią, z Cracovią wyglądało to dramatycznie, z Ruchem na razie też.
Obym się mylił.

Zgadza się , na razie jest chujoza

qubu 16.12.2016 22:14

Ten mecz niestety pokazał, że potrzeby nam jest... trener.

Adenalix 16.12.2016 22:18

To jest jedno z tych spotkań, gdzie Wisłą może grać dwa dni bez przerwy a i tak nie będzie mieć sytuacji bramkowej.

JrQ- 16.12.2016 22:19

Ale zero jakiejkolwiek inicjatywy?
Zero ruchu przy autach?
Ja pierdziele, przecież oni wszystko cofają i oddają.
Sobol zabił wszystkie inklinacje do gry ofensywnej.
Atak pozycyjny nie istnieje.

bridgeburner 16.12.2016 22:21

Co to k... bylo?
Polecenie przyszlo, ze trzeba Ruch punktami poratowac?
Poza Brlekiem to cala linia pomocy i ataku zagrala na 1. Minus jeden

wiesniak842 16.12.2016 22:21

Ludzie, jak mozna grac na tydzien przed swietami. Za jaka kare. Po tylu meczach, na takim tempie. Kazdy by odpuscil ostatni mecz. Jeszcze za psie pieniadze...

Maciek17 16.12.2016 22:22

Co się stało z przygotowaniem motorycznym i taktycznym od meczu z Lechią?

heoij 16.12.2016 22:24

Mówiłem, że będzie ciężko, a Wy jakąś masakrę i dobijanie chcieliście ... :lol:

Barti 16.12.2016 22:24

Zarówno z folksdojczami jak i żydami zagraliśmy straszną pytę. Jednak derby nie były dziełem przypadku bo forma identyczna. Czy ktoś mi powie dlaczego taki poziom reprezentujemy??!!

piter116 16.12.2016 22:24

Zwycięzca meczu był znany w niedzielę wieczorem po wycieku wiadomych faktów. Mieli się nie przemęczać i tak było. Kto sprytny, zarobił na świąteczne prezenty.

Vinci 16.12.2016 22:24

Poza Załuską wyglądali, jakby dla Ruchu grali...

La Furia Dell' Est 16.12.2016 22:26

Żenada.....cokolwiek więcej napiszę, będzie zbędne.

Elefant 16.12.2016 22:28

Można było chociaż jakieś pozory stworzyć...

mitmichael 16.12.2016 22:29

Wolne bylo blisko, po co sie starac, jeszcze złapie sie jakas kontuzje i wigilia bedzie nieudana.

bridgeburner 16.12.2016 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1459641)
Poza Załuską wyglądali, jakby dla Ruchu grali...

dodałbym jeszcze Brleka
ale to pewnie dlatego, ze moze jeszcze polskiego nie rozumiec...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl