![]() |
Jak dla mnie to Lechia to taka drużyna złożona z bardzo dobrych grajków, ale jako całość, bez charakteru. W tym upatruję naszej szansy.
|
Z zorganizowanymi drużynami męczą się strasznie. Punkty zdobywają indywidualnościami.
Strzelamy szybko bramkę i ich punktujemy. Typuję 3:1 dla nas. Oczywiście warunkiem jest gra Sadloka na LO. |
Miejmy tylko nadzieję, że Głowa jest zdrowy i zagra bo bez niego bieda w tej obronie...
|
Jeśli mamy grać bez Głowy, to mam nadzieję, że wyjdziemy taką obroną: Jović, Uryga, Sadlok, Bartosz.
Wystarczyło 30 minut w pucharze z Amicą, żeby Bartosz mnie przekonał co do tego, że to on zamiast Mójty powinien zagrać na LO. |
Legia straciła wczoraj punkty, sędzia powinien nam sprzyjać :)
|
Cytat:
|
wolfu oceniasz go tylko po jednym meczu? Szkoda....wcześniej jak grał to dawał radę
|
Mójta ma naprawde dobre uderzenie pokazał to kilka razy , ale na obrońce to on sie nie nadaje...
|
Jedyna rola dla Mójty, którą widzę w tym momencie to wpuszczanie go na karne. Szkoda, że właśnie odpadliśmy z jedynych rozgrywek, gdzie mógłby być w ten sposób wystawiony :D
|
W kadrze znalazł się Głowacki ale nie jest w 100% pewne czy zagra, pewnie jeśli na rozgrzewce będzie ok to powinien wybiec w pierwszej 11. Wówczas obrona zagrałaby w optymalnym ustawieniu. Sadlok, Głowacki-Uryga-Jovic
|
Też się nie raz nad nim zastanawiałem, ale widocznie nie widzę tego, co widzą trenerzy. Z jego dośrodkowaniem i strzałem widziałbym Mójtę zdecydowanie na lewym skrzydle. Na obronie sam jest dla siebie zagrożeniem. Ktoś zrobił mu kiedyś dużą krzywdę czyniąc go LO.
|
Cytat:
|
A ja w przeciwieństwie do hurra optymistów, remis biorę w ciemno. Wiem, że potrzebujemy punktów i fajnie jest marzyć ... ale trzeba jednak realnie stąpać po ziemi. Oczywiście mam nadzieję, że zostanę pozytywnie zaskoczony przez piłkarzy Wisełki.
Jazda, jazda, jazda ... !!! |
Trzeba zagrac jak z legia. Twardo i nieustepliwie. Jesli Glowacki nie zagra to nie ma co liczyc na dobry wynik. Ja jestem poki co dobrej mysli :)
|
Jest kapitan, wraca też Tomek Cywka.
http://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.ne...78771377_o.jpg http://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.ne...32741982_o.jpg |
Jest Arek!! To może i powalczymy o 3 punkty :)
|
Bajlando, jest pięknie! Brawo panowie, byliście zajebiści!!!
|
O ja człowiek małej wiary! O ja głupi! Co za mecz, co za emocje! Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)
|
Czyli po tej kolejce zostajemy w górnej połowie!
Brawo panowie, wreszcie koncentracja i skuteczność. P.S. Karny karnym, ważne, że nie strzelił. Alan nauczka na przyszłość. ;) |
Brawo PANOWIE BRAWO!!! widać,że zadziała rozmowa z psychologiem na szybko:
plus za to,że nie cofamy się po strzelonym golem jak to było za Wdowczyka co pograli przy drugiej bramce klasa światowa Mączyński prze kozak dzisiaj oby został współpraca na linii Sadlok--->Małecki na minus Gra w drugiej połowie troszkę chaotycznie,ale było ok Mały sam chciał czasami,ale nie czepiam się P.s craxa dz...wo derby blisko!!! P.s 2 zawsze nad wami!!! Chwilo trwaj!!! |
Najlepsze, że Boguski znów miał szansę na trójeczkę ;-)
|
Jazda na dupach, walka. Brawo kierwa! Ale to co Brożek dziś grał to ukłon z mojej strony
|
Wszystko git, ale ku*wa mać - czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania rożnych niż Popović?
|
Ręka do góry kto się spodziewał takiego scenariusza? Bo ja na pewno nie. Fakt że pierwsza bramka pozwoliła nam pograć z kontry gdzie Brożek (który przypomniał sobie najlepsze lata chyba ;) ) pięknie rozdziela piłki i jego gra bez piłki jest znakomita.
Wielkie brawa za WOLĘ WALKI bo ta drużyna jeździ na dupach aż miło i nawet jeśli będą słabsze wyniki to szacunek bo robią co mogą. Ciężko wskazać kogoś na minus bo Uryga mimo że dał Lechii karnego to znowu zagrał dobre spotkanie.Głowa profesura to już standard, może zagra jeszcze jeden sezon, daj mu Panie Boże zdrowie. Sadlok z Jovicem znowu elegancko. Popović nie był tak widoczny jak w poprzednich spotkaniach i wydaje mi się że kondycyjnie trochę odstawał. Brlek dobrze, czasami fajnie zabierał się z piłką. Mąka to nasz nowy Iniesta i tyle w temacie. Skrzydła znowu bardzo dobrze: Małecki zapieprzał jak dziki dzik, Boguś znowu coś zmieścił. Brożek jak wyżej, złapał formę i gra jak z nut. Bartosz to jednak lepszy materiał na skrzydłowego niż na bocznego obrońcę, i nadaje się na zmiennika bo ten chłopak ma motorek w dupie. Zachara dobrze zachował się przy bramcę, wierzę w niego że będzie naszym asem w rękawie czy to przy zmianach czy przy kontuzjach napastników. Jeśli tak nasz przód będzie grał to Ondrasek będzie miał problem wskoczyć do 1 składu. Panowie WIELKIE WIELKI BRAWA. DZIĘKI ZA DZIŚ. SOBOL I KMIECIK JESTEŚMY Z WAMI. |
Żeby tylko nikt nie wpadł na pomysł podmieniania Sobola w zimie... Lepiej tę kasę dać na nowe umowy z zawodnikami.
|
No to pytanie o derby: Rysiek po takiej przerwie do składu, czy zostawiamy Alana z którym w składzie dobrze nam idzie???
|
Napiszę to samo co w temcie o naszym duecie trenerskim:
Przyznam szczerze, że nie sądziłem że Sobolewski tak szybko odciśnie swoje piętno na drużynie, ale po czterech ostatnich meczach widać nie tylko jazdę na dupach, ale też świetne rozpracowanie taktyczne rywala. Zwłaszcza ostatnia taktyka pod Lechię, gdzie wisłą grała bardzo mądrze w obronie, prawie zawsze 9-ciu zawodników za linią piłki i błyskawiczny doskok do rywala na 30-tym metrze od naszej bramki. Lechia była straszliwie sfrustrowana grą Wisły (kilka złośliwych fauli), próbowali górnych piłek które padały łupem Głowackiego i Urygi. I to wszystko mimo obiektywnej przewagi piłkarskiej rywala (moze poza Brożkiem i Mączyńskim, profesura). |
Kolejny piekny wieczor przy Remonta. Nawet weszlo prosilo o to zeby Wisła zachowała srednia strzelonych goli :D Lider odeslany z kwitkiem, sedzia nie przeszkadzał wiec mozna bylo grac spokojnie. A teraz najwazniejszy mecz sezonu czyli Wielkie Derby Krakowa. Krakow znowu musi byc czerwony. Mamy 8 miejsce w tabeli, teraz tylko w gore :)
|
Moim zdaniem Uryga powinien zostać - niech się ogrywa, bo za chwilę Rysiu czmychnie za lepszą kasą, Arek odejdzie na zasłużoną emeryturę i zostaniemy bez ani jednego ogranego stopera. I żeby nie było,cały czas uważam, że na gwałt potrzeby SO.
Za dzisiejszy mecz nisko chylę czoła całej pierwszej drużynie i sztabowi szkoleniowemu. Takie mecze mają szansę nakręcić frekwencję i zachęcić sponsorów. Za tydzień poproszę powtórkę ! |
Cytat:
Poza tym trzeba pamiętać, że Ryśka pewnie nie będzie po przerwie zimowej, a na bank po sezonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl