Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [X KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 23 września, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9710)

TommyTSW 23.09.2016 09:06

Legia w kolejkach poprzedzających LM już przegrywała z takimi potęgami jak Termalica, Łęczna czy Arka u siebie, więc nie widzę powodów czemu My nie mamy pokusić się o zwycięstwo.Nie przemawiają do mnie jakieś słabe wyniki Legii, że muszą bo tracą dystans, panicze z Legii mają we łbach spotkanie w Lizbonie, i chyba nikt z nich nie chciałby wypaść ze składu.Jak nie będziemy odstawiać nogi to 3pkt są bliżej niż wszystkim się wydaje.

tofik 23.09.2016 09:07

Gdyby trenował ich dalej Albaniec byłaby 3 wygrana w sezonie. A tak bardziej się skłaniam ku remisowi.

tommiyacht 23.09.2016 10:31

ciekawe czy legionisci wybiegną odczarowani niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Remis nie będzie zly jeśli będzie zasłużony :)

wolfy 23.09.2016 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1454124)
ciekawe czy legionisci wybiegną odczarowani niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Remis nie będzie zly jeśli będzie zasłużony :)

W dupie mam czy zasłużony czy nie, możemy wygrać nawet po dziesięciu błędach sędziego na naszą korzyść (wiem, wiem, S-F, sam się śmieję pisząc to). Warszafka już tyle razy bezczelnie i w biały dzień okradała nas z punktów w meczach z polskim Bayernem że tym ciulom nie będę współczuł niczego. Jak złodziei ktoś okradnie jedyne co może się nasunąć jako komentarz - Karma.

Oczywiście, najlepiej niech nasi ich pocisną, tak po prostu. Ale po karnym z dupy dla nas płakał na pewno nie będę, ani im współczuł.

crux.a 23.09.2016 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1454132)
Ale po karnym z dupy dla nas płakał na pewno nie będę, ani im współczuł.

Racja, teoretycznie. Bo praktycznie to się bardzo obawiam karnego z dupy przeciwko nam, a nie dla nas.

tommiyacht 23.09.2016 12:50

szkoda tego Glowy jak jasna cholera. Troche sie obawiam o obrone. Oby Rysiek Sadlokiem dobrze pokierował.

TommyTSW 23.09.2016 12:56

jakieś wieści co do sprzedanych biletów?

Cytat:

Tak, ilosc sprzedanych biletów zostanie wyświetlona na telebimie w trakcie meczu.
ale z ciebie kumaty kum.trzeba było jeszcze napisać ,jak wrócą to się określą,

wiesniak842 23.09.2016 13:05

Tak, ilosc sprzedanych biletów zostanie wyświetlona na telebimie w trakcie meczu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1454146)

ale z ciebie kumaty kum.trzeba było jeszcze napisać ,jak wrócą to się określą,

KMWTW

wolfy 23.09.2016 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1454143)
Racja, teoretycznie. Bo praktycznie to się bardzo obawiam karnego z dupy przeciwko nam, a nie dla nas.

To akurat normalka. Sędziowie od lat się mszczą za to że Wisła im nie płaciła.

kpn 23.09.2016 14:23

Wydaje mi sie, ze zobaczymy sporo bramek. Dzisiaj powinnismy zobaczyc ofensywny futbol. Jako kibic Wisełki mam nadzieję, zreszta jak my wszyscy, ze choć o te jedną bramke bedziemy lepisi. 3-2 dla Nas

Davss875 23.09.2016 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1454111)
Grany z Legia, nie derby :D kolega widze przygotowany od rana ostro zakrapiajac :D

Kolego, ale to też są Derby.
Derby Polski!!!

regan 23.09.2016 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1454158)
Kolego, ale to też są Derby.
Derby Polski!!!

A derby swiata jakie sa? :D

Zwitter 23.09.2016 15:11

Derby Europy to Barcelona - Real, a świata to ja pojęcia nie mam :)

Co do meczu, od dłuższego czasu czuję, że będzie 0:0, co w sumie byłoby niezłym wynikiem. Zresztą taki wynik idealnie podsumuje obecną formę obu drużyn. Tylko nie przegrać.

crazykaro 23.09.2016 15:30

Remis brałbym w ciemno ale skoro nie mogę to liczę na zwycięstwo ;)

Davey777 23.09.2016 15:52

Marzy mi sie zwyciestwo. Już kilka lat nie wygraliśmy na R22. 7egła słaba ostatnio wiec jest szansa. Do boju Wisełko !!!

regan 23.09.2016 16:05

Derby Europy :D idzcie juz na mecz dzieci :)

borkowska 23.09.2016 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1454161)
A derby swiata jakie sa? :D

no ba, POLSKA - NIEMCY :D

Coglin 23.09.2016 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1454165)
Marzy mi sie zwyciestwo. Już kilka lat nie wygraliśmy na R22. 7egła słaba ostatnio wiec jest szansa. Do boju Wisełko !!!

Za to my jesteśmy potęgą ostatnio. Wygraliśmy z Piastem 1-0. Wow, klękajcie narody.
Przed pisaniem o tym jaka Legia jest słaba, radze najpierw rzucić okiem na tabelę i składy obu drużyn.

Obyśmy wymęczyli zwycięstwo ale remis też nie będzie zły.

dmc 23.09.2016 16:23

Kibice Ległej przyjeżdzają czy mają jakiś zakaz ?

wordbatata 23.09.2016 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dmc (Post 1454169)
Kibice Ległej przyjeżdzają czy mają jakiś zakaz ?

Bedą byku .

Wojtas 23.09.2016 16:42

Kiedys hity a teraz mecz 16 druzyny z 14 ;D ,do czego to doszło hah

jest szansa na dobry wynik,Legia jest do ogrania,ale ten mecz to serio jedna wielka niewiadoma.

Jak nasi beda na dupach jezdzic to nawet i porażke przeboleje.

1q2 23.09.2016 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1454111)
Grany z Legia, nie derby :D kolega widze przygotowany od rana ostro zakrapiajac :D

To było a propos wpisu 7 kotów że musimy wygrać TEN mecz;)

radek2323 23.09.2016 18:28

Do boju Wisełko!!!!

Elendil 23.09.2016 21:25

ależ niedosyt.

poza pierwszymi minutami drugiej połowy i momencie po niestrzelonym karnym nie pozwalaliśmy Legii na nic. To powinno być nasze zwycięstwo.

mitmichael 23.09.2016 21:26

Gra wyglada coraz lepiej. Wielka szkoda tego karnego, to powinna byc wygrana. Cieszy to, ze konczymy kolejny mecz na 0 z tylu a i Miskiewicz coraz lepiej, oby podtrzymal to co dzisiaj pokazał w kolejnych meczach.

Mixu 23.09.2016 21:27

Brawa dla zawodników za serce do walki. Chcieli dzisiaj wygrać i widać było że bardziej im zależy na 3pkt niż piłkarzom warszawskiej prostytutki.

Serce do walki było tylko trochę głowy do gry brakowało. Pierwsza połowa była fajna bo lewe skrzydło fajnie chodziło nasi praktycznie zawsze byli tam gdzie powinni być. Druga połowa to szarpanina i bicie głową w mur.
Brakuje rozgrywającego to widać i niestety dzisiaj było chyba najsłabsze spotkanie w wykonaniu Zachary. Może jak się bedzie dogrywał z Ondraskiem to z czasem będzie lepiej.

Popović. Człowieku ty jesteś drugim Jirsakiem. Ledwo poprawny i nic poza tym. I bez charakteru. Zamiast się przepychać weź dwóch legionistów na plecy. Wtedy będziesz bardziej męski.

Davss875 23.09.2016 21:28

Popović ty już lepiej nigdy karnych nie strzelaj. czemu nie Mójta???? Boże jak można było karnego nie strzelić??? To trzeba walić, a nie podawać bramkarzowi??? Przez niego mamy o 2pkt mniej. Dziękuje. W styczniu zmień klub!!!

nemox007 23.09.2016 21:33

Byłbym daleki od fali hejtu na Popovicia. Bardziej zastanawia mnie czemu Wdowczyk widząc jak dzisiaj wychodziły mu wolne nie zdecydował się na kogoś innego jak wykonawcę.

Coś ruszyło. Dawno nie pamiętam żeby w DWÓCH meczach z rzędu było widać takie zaangażowanie. Punkt trzeba szanować i iść dalej. Teraz puchar a potem wizyta w Płocku. Wygląda że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Trochę się bałem że Sadlok dzisiaj coś odwali ale zagrał dobry mecz, podobnie jak Rysiek.

Oby tak dalej!

rafalek 23.09.2016 21:33

Ta, w zeszłym sezonie 4/4, raz nie strzelił i wielkie aj waj. ....a, nawet Messi nie strzela wszystkich karnych

heoij 23.09.2016 21:39

Było tak blisko... Wystarczyło postawić kropkę nad "i".

Ale nie, znowu czegoś brakowało...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl