Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akcja kibiców NOWY SPONSOR (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9708)

herkules 20.09.2016 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1453817)
No, to wstyd dla narzekającego lenia.
A żebranie na TT to wstyd dla klubu.

Przyznaj sie ze poprostu ci sie nie chce wyslac maila.

WISŁAZWE 20.09.2016 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1453820)
Przyznaj sie ze poprostu ci sie nie chce wyslac maila.

Przyznaj się, że dzielisz pokój z autorem tematu.

szprotson 20.09.2016 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1453821)
Przyznaj się, że dzielisz pokój z autorem tematu.

i moze ten pokoj jeszcze na r22 się mieści ?:D

p.s.
nie zmienia to faktu ze chłop chciał dobrze. Moze nawet wiecej niz Nasz marketing ....

serek_dj 20.09.2016 14:51

Fajnie, fajnie... ale maile i tak trafią do kosza.

Sorry, taka rzeczywistość.

Dzwonić też nie próbuj bo się nie przebijesz przez sekretarkę.

Ale brawo za chęci!

Machor303 20.09.2016 15:34

Pomysłodawce prosze zostaw szukanie sponsorów ludziom zwiazanym z klubem, ta forma podchodów nie działa pozytywnie na wizerunek klubu, to tak by dzieci biednej matki wybrały sie do prezesa supermarketu o przyjecie jej do roboty na kase, a prezes do dzieci: a co matka jest tak nieudolna że sama nie przyjdzie zapytac.

crapmaster 20.09.2016 15:53

niestety takie czasy, że takimi środkami jak twitter czy facebook najłatwij dostać się osób które mogą pomóc w takich sprawach.
patrz rzecznik klubu Damian Juszczyk

szprotson 20.09.2016 16:03

a co ten rzecznik takiego zrobił jeśli możesz przybliżyc?

Machor303 20.09.2016 16:08

nasz klub jest tak medialny że osoby chcące zainwestowac w jakis tam sposób w sport na pewno o tym wiedzą np. że Wisła nie ma sponsora strategicznego, wiedzą o tym że klub szuka pieniedzy, to że nie ma sponsora na koszulkach wcale nie oznacza że nikt nie jest zainteresowany, nie zdajecie sobie sprawy jak trudne mogą by takie negocjacje i jak długo one mogą trwac, mogą byc też odroczone w czasie, np. warunek: podniesienie poziomu sportowego, albo np. dobry wizerunek w mediach.

regan 20.09.2016 16:25

Do Emirates-a napiszcie :D

radek2323 20.09.2016 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1453836)
Do Emirates-a napiszcie :D

pisali juz https://twitter.com/BydlaQ182/status/777470379329740800 :rotfl:

rafaello56 20.09.2016 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrband (Post 1453795)
MASPEX,GRUPA KĘTY i kilka lokalnych z kęt

Ciejakwe jak chcesz nakłaniać właścicieli MASPEX-a(Pawińskich) do inwestowania w piłkę, może powiesz im, że tu reklamuje się znienawidzony przez nich Włodarski i mogą pozbawić go reklamy na koszulkach akademii. Pisanie wiadomości wiele nie da, to nie jarmark, a poważny biznes

Prezydentowa 20.09.2016 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1453820)
Przyznaj sie ze poprostu ci sie nie chce wyslac maila.

Przyznaję! To jedyny powód, dla którego nie chcę wpierniczać się marketingowcom i wysyłać zbawiennych maili.

Pusiek 20.09.2016 17:36

Wakacje się skończyły. Co jest grane? Temat do zamknięcia.

Karherop 20.09.2016 18:06

Wielu kibicom ta akcja wydaje się głupia, mi momentami też, ale zmieniłem zdanie. Może mieć swoje wzięcie.

Dwóch kibiców Wisły od pewnego czasu zaczęło na twitterze 'nagabywac' wszelkiego rodzaju firmy. Wczoraj na odzew odpowiedziała firma Acer i zapewne w najbliższym czasie 'prezesi' siądą do rozmów. Może to i mało, ale i tak super, że cokolwiek się dzieje.

Jednym słowy - narzekać i nic nie robić jest łatwo. Zrobić cokolwiek już o wiele trudniej.

Wojtas 20.09.2016 18:58

W naszym wypadku kazda akcja ktora chocby w 1% pociagnela by sprawe sponsorów do przodu jest bezcenna.

19sebawro06 20.09.2016 19:41

napiszę tak. lepiej wysyłać maile niż robić filmiki jak suikoden czy jak mu tam

bonawentura 20.09.2016 20:01

Może łaskawie każdy z Was wrzuci jakiś dowód zakupu gadżetów piłkarskich? Może chociaż w ten sposób pokaże swoją miłość do Wisły? My tutaj materialnie nic innego zrobić aktualnie nie możemy, niż wesprzeć klub dodatkowymi, oprócz biletów, środkami finansowymi. Sponsorzy przyjdą, jak zobaczą konkretny przychód z dnia meczowego i nie tylko mogą o tym świadczyć bilety. Jak narazie w naszym liczniku jest kwota 3.402 zł. I jest to bardzo słaby wynik. Akcja sponsor też jest dobra, ale nie daje z naszej strony pewnych szans powodzenia, zatem łaskawie - proszę raz jeszcze - kupujmy coś dodatkowo, oprócz biletów. Wtedy będziemy mogli z czystym sumieniem być pewni, że zrobiliśmy dla Wisły wszystko, co mogliśmy zrobić, a czego mogliśmy wcześniej żałować. Teraz jest czas na pokazanie wsparcia. Żeby potem nikt nie płakał, że jest za późno.

herkules 20.09.2016 23:36

Jeśli mega specjalista który kosił 50 klocków miesięcznie Gaszyński nie wyczarował sponsora ani UFA nie pozyskała nikogo to jedynie oznacza że musimy wprowadzić alternatywne metody czyli docieranie do potencjalnych sponsorów przez nam dostępne metody. Jeśli kibice ruszą do takiej firmy z inicjatywą będzie to jedynie oznaczać że warto zainwestować w taki klub bo coś z tego będą mieli w zamian.

konik28 21.09.2016 04:41

Tak sobie czytam co niektóre wpisy i myślę sobie smutne to .Smutne ze klub ma takich kibiców panów "to nie ma sensu " lub panów "nie da się tego zrobić ".Bowiem firmy które juz się odezwaly i jest szansa ze podejmą temat mają odmienne zdanie niż ze to nie profesjonalne czy wstyd. Panowie maruderzy brawo Wy, usiadzcie wygodnie przed kompami i klikajcie dalej swoje mądrości.

MaLk 21.09.2016 07:07

Oczywiście, że da się zrobić. Chodzi o to, czy takim działaniem nie wyrządzi się więcej szkód niż korzyści.

Generalnie rzecz ujmując - tego typu decyzji nie podejmuje się na tym szczeblu hierarchii ani przy użyciu tych metod komunikacji. To znaczy - kwestie reklamy na banerach itp. - być może udało by się załatwić i kogoś zainteresować. Sprawy sponsoringu absolutnie nie.

Oczywiście, jeśli ktoś ma znajomości pośród osób z przytoczonej listy najbogatszych, to i owszem, może w czasie small talk napomknąć o tym, że Wisła szuka sponsora, to fajny sposób promocji i takie tam. To by miało sens. Ale pisanie do szeregowych pracowników (bo tam takie spamy mailingowo-twitterowe trafią), którzy jedyne co mogą, to wrzucić posta na fanpejdżu albo odpisać maila spławiającego (ubranego w ładne marketingowo słowa oczywiście), może co najwyżej ośmieszyć. Niestety, akurat w tej branży zwraca się uwagę na profesjonalizm.

bódyń 21.09.2016 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1453869)
Oczywiście, że da się zrobić. Chodzi o to, czy takim działaniem nie wyrządzi się więcej szkód niż korzyści.

.

Wyrzadzi. Wzbudza pewna wesolość taki mail co właśnie widziałem. Komentarz "jak oni tak szukaja to ja xxxxx". Mail wyslany z gmaila z nickiem z rocznikiem. Moze niech ktoś zatrzyma to bo to duzy obciach. Niech Wisła działa, dajmy im szanse

MaLk 21.09.2016 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1453882)
Komentarz "jak oni tak szukaja to ja xxxxx". Mail wyslany z gmaila z nickiem z rocznikiem. Moze niech ktoś zatrzyma to bo to duzy obciach.

No właśnie, o to chodzi. Być może ta akcja miałaby jeszcze jakiś sens, ręce i nogi, gdyby było jasno od początku powiedziane, że to NIE JEST akcja Wisły, tylko działanie kibiców na własną rękę. W stylu - zobacz jak nas jest dużo, dbamy o swój klub i jesteśmy fajną grupą docelową.

Ale jeśli następuje pomieszanie z poplątaniem i ktoś odnosi wrażenie, że klub ma coś z tym mailingiem wspólnego, to... naraża na śmieszność klub.

Tylko czekać aż jakieś weszło, aby odwrócić uwagę od kolejnych wtop Leśnodorskiego, weźmie to na tapetę żeby kolejny raz zmieszać z błotem Wisłę.

krzaq12 21.09.2016 08:59

Fajna akcja, musimy próbować wszystkiego co możliwe. Dwie firmy się odezwały: Betclic oraz AcerPolska. Może wyjdzie coś z tego, oby.

Najlepszą akcją niech jednak będzie dobra frekwencja na każdym meczu, to samo skłoni sponsorów do wsparcia klubu, gdyż będą chcieli się reklamować w takim miejscu.

WISŁAZWE 21.09.2016 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1453885)
Fajna akcja, musimy próbować wszystkiego co możliwe. Dwie firmy się odezwały: Betclic oraz AcerPolska. Może wyjdzie coś z tego, oby.

Najlepszą akcją niech jednak będzie dobra frekwencja na każdym meczu, to samo skłoni sponsorów do wsparcia klubu, gdyż będą chcieli się reklamować w takim miejscu.

Nie jestem w temacie. Gdzie ACER się odezwał? :)

Valdi88 21.09.2016 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1453886)
Nie jestem w temacie. Gdzie ACER się odezwał? :)

Na twitterze :D

Dariook 21.09.2016 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valdi88 (Post 1453888)
Na twitterze :D

:rotfl:

qwerty

regan 21.09.2016 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1453843)
Wielu kibicom ta akcja wydaje się głupia, mi momentami też, ale zmieniłem zdanie. Może mieć swoje wzięcie.

Dwóch kibiców Wisły od pewnego czasu zaczęło na twitterze 'nagabywac' wszelkiego rodzaju firmy. Wczoraj na odzew odpowiedziała firma Acer i zapewne w najbliższym czasie 'prezesi' siądą do rozmów. Może to i mało, ale i tak super, że cokolwiek się dzieje.

Jednym słowy - narzekać i nic nie robić jest łatwo. Zrobić cokolwiek już o wiele trudniej.

Gdzie jest info ze presesi siada do rozmow?

oreł 21.09.2016 09:26

Pytanie co marketing robi żeby pozyskać sponsorów?
Gruba szydera z akcji ale jak P. Krzysztof z Profixa trąbił na tt o swojej chęci wspierania klubu to nikt nie reagował.
Nadeszły takie czasy że kibice muszą wziąć się za prace dla klubu i próbować ale pewnie lepiej siedzieć za klawiaturą i biadolić i narzekać. Firmy albo oleją takiego twitta (z racji że pisze do nich kibić chcąc ratować swój klub) albo się odezwą i zaciekawią. Co możemy stracić? Wizerunkowo i tak jesteśmy blisko dna, jedynie kibice mogą coś naprawić

Prezydentowa 21.09.2016 09:28

Nie wiem, co robi marketing. Ty pewnie też nie wiesz, jak większośc nas tutaj. Ale to nie znaczy, że nie robi nic. A takimi akcjami można im nieźle namieszać...

As 21.09.2016 09:29

Ludzie na milosc boska, zadne maile nie pomoga kiedy na trybunach mamy 8 tysiecy ludzi,
Gwarantuje wam, ze jesli frekwencja na meczach bedzie +/- 25-30k ludzi to sponsorzy sami beda walic do klubu drzwiami i oknami.
Niewazne ile infantylnych maili wyslecie zadna powazna firma nie zostanie sponsorem klubu ktorego losami aktynie interesuje sie 1% mieszkancow Krakowa. Po to ktos sponsoruje klub aby trafic do swiadomosci klientow, jesli nie poprawimy frekwencji to bedzie jak z tym mitycznym Volkswagenem, ktory jak zobaczyl frekwencje to sobie dal spokoj.

Jesli naprawde chcemy do klubu sprowadzic sponosrow to powinnismy sie skupic na sposobach podniesienia frekwencji a tym samym podniesienia atrakcyjnosci Wisly Krakow jako platformy reklamowej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl